Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
31. mar 2011

ahojte babulky

ja som tiez tu, citam vas, len som nepisala....

@nelia ja ti k tomu vcerajsku ani neviem co napisat, je mi to tak velmi luto a som rada, ze to zvladas tak ako to zvladas.... urcite si silnejsia ako ja.

co je to ta reprodukcna imunologia? mozno by sa to tykalo aj nas....

laxity
31. mar 2011

ahojte

@nelia vidím, že si silná, prajem ti nech ti to ostane, je mi to nesmierne ľúto obom som to veľmi priala a mňa osobne to veľmi trápi 😢 asi to bude tým, že som veľmi citlivý človek 😔

nelia
31. mar 2011

@sincerity to sú tie imunologické testy... vyšetruje sa aj muž (krv, spermie) aj žena (krv)... vyšetruje sa, či sa tvoria protilátky napr. voči spermiám alebo voči plodu samotnému - že to potom bráni uhniezdeniu plodu v maternici alebo neskoršiem u odumretiu plodu (čo môže byť ten môj prípad)... dokonca aj muži si môžu vytvárať protilátky voči vlastným spermiám, že hlavička spermie sa obalí nejakou látkou, ktorá jej bráni vniknúť do vajíčka... A si predstav, že som čítala aj o krvných skupinách (netýka sa to RH faktoru), že keď má žena skupinu 0 (čo je zase môj prípad), môže vytvárať protilátky, ak má bábo A alebo B... a keďže Laci má A, tak možno máme aj tento problém... No neviem, ale každopádne by som to chcela začať riešiť, lebo tieto zamĺknuté potraty ma fakt nebavia 😠

nelia
31. mar 2011

@laxity ďakujem moja 😔 .. snažím sa... len nech už mám ten zajtrajší deň za sebou 😔

laxity
31. mar 2011

@nelia no ako čítam, tak to bude určite vhodné aj pre @sincerity, určite sa treba poradiť s lekárom 😕

a drž sa zajtra bude to ťažké, ale ty to zvládneš...naozaj ťa obdivujem 😔

noemarta
31. mar 2011

ahojte babule,

@adulik76 @nelia ako som pisala, u nas zabrala ta ruzicka, hihi 😀 😀 (to bolo raz take video, kde spermia dosla s ruzickou a vajicko sa jej az vtedy otvorilo)
my mame posledne dni strasne noci, Nela je od polnoci aku pol hodku hore, asi jej idu zas zuby..... lebo ona vlastne spi, ale mrnci.... ☹ tak som strosku k.o. ale aspon ze uz je koniec mesiaca 😉
prikladam aj ja foto Nelky....

noemarta
31. mar 2011

hm... tiez si myslim ze by to mala absolvovat aj sincer.... mozno nadabide aj sincer aj nelia na nejaky kamen urazu...
nelia, strasne moc drzim palce na zajtra, a veru, patri ti obdiv, ja by som to urcite nezvladla tak ako ty, myslim celu tuto situaciu....ja som labilny clovek...

nelia
31. mar 2011

@laxity @noemarta baby, fakt niet čo obdivovať... určite by ste to zvládli aj vy, proste človek nemá na výber... ale priznávam, že ja som nikdy nebola citovo nejaká labilná, takže asi preto to tak triezvo beriem 😔

nelia
31. mar 2011

@noemarta Nelka je krásna 😉 ... nech jej tie zúbky rýchlo vylezú a nech ju už netrápia....

adulik76
31. mar 2011

@noemarta tiež už je to veliká slečna a je krásna 😵 . Mne sa hrozne ľúbia takí škerovia.

Včera maťo fotil lenušku aj so svokrom a ona, keď zbadala objektív, tak sa hneď nastavila a začala škeriť, no fotomodelka 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
31. mar 2011

@noemarta krásna je malinká ako aj všetky deťúrence 🙂

ja tiež pridám Naty na rozveselenie 🙂

laxity
31. mar 2011

a to je čistá pravda čo má na tričku napísané 😀

adulik76
31. mar 2011

@laxity a prečo mačičky?

laxity
31. mar 2011

@adulik76 miluje mačky, je z nich hotová 🙂

bude to mať asi po krstnej 🙂

adulik76
31. mar 2011

@laxity ale krsná je aj na psov, nie? aspoň lili sa mi doteraz javila ako psík 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
31. mar 2011

@adulik76 no a Lili zbožňuje to je bez pochýb 😀

😀 😀 😀

adulik76
31. mar 2011

@laxity však o tom som nepochybovala, takú dámu nemôže nikto nemať rád 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 už sa na ňu aj celkom teším 😵

sincerity
31. mar 2011

no neviem neviem ci je to dama, sak jej zacali tak smrdet nohy.... 😝

noemarta
31. mar 2011

@laxity kraasna je, aleee to uz je pani Slecna 🙂 🙂 🙂
@sincerity komu, naty smrdia nohy ci lili 😀 😀 😀 psovi vedia smrdiet nohy???? 😕 😕 😕 😅

sincerity
31. mar 2011

lili smrdia nohy... no ale neviem ci aj Naty nahodou nesmrdia 😀

adulik76
31. mar 2011

@sincerity ako vidím, dnes sa debata uberá kadejakými smermi
😀 😀 😀 😀

sincerity
31. mar 2011

@adulik76 sak co uz .... 😀 😀 😀 a Lenuska je na tom ako??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
31. mar 2011

@sincerity či jej smrdia nohy? no, občas hej, však čo narobíme, že? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
31. mar 2011

@adulik76 no to sa pytam..... no to tam bude v tych Bojniciach 😀 😀 😀

adulik76
31. mar 2011

@sincerity a to sme ešte ani hrušku nepili, že???? 😉

laxity
31. mar 2011

@noemarta ďakujem 🙂

no to bola debata dnes 🙂 , vidím, že budeme riadne vetrať 😀 ale @sincerity má pravdu Naty riadne páchnu 😀

ivkaj
31. mar 2011

@nelia reprodukční imunologie byla jedno z prvních vyšetření, na kterých jsme byli. Mě vyšli protilátky proti embryu, brala jsem 3měsícePrednison. Na vyšetření jsme čekali asi 2měsíce, na výsledky dalších tuším 6 týdnů. Mrkni sem www.upmd.cz/?lang=cz&category=1-4-51 Je tam i mejl na vedouícho lékaře, tak mu zkus napat, jestli ti nedoporučí někoho na slovensku.
Zítra na tebe budu moc myslet, třeba se stane zázrak 😵

@sincerity to fakt psůmmůžou smrdět tlapky? Ale už se na vás dvě moc těsím, teda i na M. aby mu to nebylo líto
😅

My už máme pár dnů problém s usínáním, nevím jestli mrňouse tak rozhodila změna času. Dřív nám kojení vycházelo na 19h a pak šupajdil spát, stačilo ho jen položit do postýlky. Teď nám kojení vychází kolem 18 a to se mu ještě spát nechce, pak už nemůže zabrat a ještě teď nám pláče😝 Ráno jsme KO a ta malá potvora má v 6 ráno pusu od ucha k uchu a chce dovádět. Nechápu jak to dělá😎

Baby, dávaly jste dudlík? My ho moc dávat nechceme, ale když tu byla máma, tak nám tvrdila, že když by ho Kryštof měl, tak by večer v pohdoě usnul a nebrečel by tak. No nevím, na dudlíky je tolik názorů (uklidnuňují, kazí sání a tak).

adulik76
1. apr 2011

@ivkaj lenka zo začiatku dudel mala, ale po čase keď zistila, že z neho nič netečie, tak ho šmarila veľkým oblúkom preč a teraz dudlík fakt nepoužívame. Občas jej ho dám, ale si ho len obzerá, okusuje a potom vyhodí.
Nám občas zaberie vysavač - ten monotónny zvuk ju uspí.

laxity
1. apr 2011

@sincerity @nelia držte sa dnes babulky 🙂

@ivkaj Naty mala dudlík iba v pôrodnici, odvtedy ho nechcela a som v podstate aj rada, mala vlastne prsník stále a teraz nemá proste nič a zvládame to zaspávanie možno lepšie ako s prsníkom 🙂 ...a ja som dudlovala do 5 rokov 😅 😅 😅 a som tu a všetko mám v poriadku 🙂 ale ja osobne som proti dudlom 😕 ale ak ho máš upokojiť tak prečo nie 😉

sincerity
1. apr 2011

@nelia myslime na teba, vas....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre