Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
13. apr 2011

@adulik76 všetko naaaaaaaaaaaaaaj...Lenuškaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵 😵 😵

ivkaj
13. apr 2011

Čaute, tak ten náš drobek má dneska rovné tři měsíce. Je to hrozný jak ten čas letí. Bylo to takové malé miminko, když sme si ho dovezli z porodky a teď už je to kus chlapa 😵

adulik76
14. apr 2011

dnes sme boli s lenuškou v robotke 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
14. apr 2011

@adulik76 že aká pracantka 🙂 🙂

ivkaj
14. apr 2011

@adulik76 už sis byla obhlédnout pracoviště?

orsulka
autor
14. apr 2011

@adulik76 😀 😀 😀 😀 super fotky :-ň

noemarta
14. apr 2011

@adulik76 zlatunka je,ale normalne sa neviem vynadivat ako sa strasne podoba na tatu !!!! 🙂

@orsulka chces pracovat z domu??? ja tiez pracujem a da sa to 😉 a a a mate krstinky kedy, tento vikend??? nevsimajte si ma ze som mozno mimo, ale dnes som odovzdala vyplaty a som total vypluta.....

adulik76
15. apr 2011

@orsulka ďakujem 🙂

@noemarta veu, celýýýý tata

orsulka
autor
15. apr 2011

čaves....
@adulik76 aj ja suhlasim a hovorila som to už dávno, že Lenuška je celý ocino 😉 😉 ale to najhlavnejšie má po maminke 😀 😀
@noemarta tento víkend veru to máme...v sobotu uvítanie do života na mestskom úrade a v nedelu doobeda krstiny v kostole......príprvy su v plnom prude, práve som doutierala prach, ked budu drobci vonku tak idem vysávať a umyvať a podobne...dnes čakáme známych na návštevu poobede, takže nejake to občerstvenie pripraviť a podobne. F. si dnes vzal v práci volno, tak behá po nákupoch...
pracovať veru chcem z domu, ale musím počkať ako sa rozhodne moj sef, či vezme niekoho, kto to bude robiť, alebo to dá mne naspäť...... 😉

PS: stále neviem co si oblečiem 😖 😖 ☹ ☹ 😢 😢

laxity
15. apr 2011

ahojte

@orsulka nech krstiny dopadnu na jednotku-užite si ten krásny deň 🙂

laxity
15. apr 2011

@ivkaj ja by som si veľmi rada popestovala také 3 mesačné mimino 🙂

adulik76
16. apr 2011

@orsulka pekne si užite víkendovú slávnosť, už sa teším na fotečky 🙂

noemarta
16. apr 2011

@orsulka drzim palce, nech vam vsetko dobre dopadne, nech krpcekovia neplacu, nech vydrzia....
a samoska ze si to uzite, je to krasny zazitok 😉

ivkaj
16. apr 2011

@orsulka tak ti vaši prckové už jsou oficiální občánci;o) Doufám, že jste si to pořádně užili a i zítra budete mít skvělý den.Jse zvědavá na zážitky i fotečky.

adulik76
17. apr 2011

naša modelka 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sincerity
18. apr 2011

ahojte babulky!

@orsulka tak dufam, ze vsetko dopadlo na jednotku a tesim sa na fotecky z tohto velkeho zazitku.

@adulik76 a @ivkaj prajem vsetko naj ... neuveritelne ako ten cas ubieha....

@adulik76 je to kocka ta Lenka, pekne fotky mate, ako je to s tou pracou? Kedy nastupujes, dokedy a co bude s malinkou?

@nelia ako? makas ako srob v praci?

adulik76
18. apr 2011

@sincerity do roboty idem 5.5 od 6,00-12,00 a malá bude u susedky, čo býva rovno nad nami. Už teraz sa zžíva s dvomi chlapčekami a ide im to celkom dobre 🙂 .

nelia
18. apr 2011

Dobré ránko 🙂
Nakúkam aspoň na chvíľku, lebo mi zase začína pracovný zhon... ale našťastie len 4-dňový a potom je voľnoooooooo... ideme si urobiť malý výlet do Košíc (piatok-pondelok), ešte sme tam nikdy neboli, tak chceme pokukať mesto a okolie...

@sincerity mám sa celkom fajn... a čo ty? Smútok Ťa už viac menej dúfam opustil. A už si rozmýšľala, čo dalej? Ja sa chystám tak o mesiac na hematológiu v BA (do onkologického ústavu Sv.Alžbety - tam väčšinou posielajú vyšetrovať krv aj z našej nemocnice) a chcem si urobiť vyšetrenie konkrétne na tzv. syndróm lepivých doštičiek, lebo to má jedna kočka v našej rodine a je to vraj dedičné. Švagriná mi zisťovala, či to vyšetrenia v BA robia a vraj robia, len na to musí byť indikácia, tak ešte chcem od môjho gyndoša vymámiť žiadanku konkrétne na toto vyšetrenie - myslím si, že 3 potraty sú dostatočná indikácia, nie??? Inak je to poriadna špinavosť, že po 2. potrate proste urobia nejaké základné hemato vyšetrenia a ďalej nič nezisťujú a zrazu vysvitne, že mi ešte kopec vecí nerobili... Chápete to??? A koľko báb kvôli nim takto zbytočne trpí 😔

@orsulka ako dopadol víkend?? Maličkí poslúchali?? a čo si si nakoniec obliekla?

@adulik76 no asi z nej bude modelka 😉 a čo to číta??? 🙂

sincerity
18. apr 2011

@adulik76 no tak to mas super vymyslene, vdaka za susedku ... a dokedy? ... nespominala si niekedy, ze uz by si mala mat narok na dochodok?

adulik76
18. apr 2011

@sincerity už som v podstate dôchodkyňa 😀 😀 😀 teraz len môžem naťahovať čas a zvyšovať si percentá každý rok 😵 😵 😵 😵 ... ale ak mi vyjde to, čo s maťom práve chystáme, tak podám žiadosť do dôchodku k 31.10 tohto roka. A potom budem v balíkuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
18. apr 2011

@adulik76 no nepovedz! tak to som strasne zvedava, co vy kujete za pykle... najskor primator, teraz toto... sa budem pysit, ze Ta poznam 😀

@nelia no uz je lepsie... snazim sa na to nemysliet, co by bolo keby bolo.... idem dalej... aj ked co a ako dalej nerozmyslam..... musim sa objednat do centra, potom tu toxo chcem vediet a tak... KET planujeme az na zimu.... to vies aby som mohla chlastat tu hrusku 😀 😀 😀
som zvedava, ci ta poslu na tie vysetrenia a ako to cele dopadne...

adulik76
18. apr 2011

@sincerity no, uvidíme 😉 😉 😉 😉 😉 😉 😉

nelia
18. apr 2011

@sincerity pošlú, nepošlú, ja tam pôjdem určite 😀 , už to mám dohodnuté... ale môj doki s tým problém určite mať nebude, on bol len proti tej imunológii (sa mu to zdalo zbytočné) - a tú sme sa zatiaľ rozhodli odložiť...

orsulka
autor
18. apr 2011

ahoj ahoj ahooooooooooooooooooj!!!!!!

@sincerity tak teda až na zimu planujete KET????? a ja som sa tešila, že už teraz....ale neva...jaaa si počkám 🙂 😉 🙂
@nelia tak verim, že to čo schcete absolvovať, tak padne na úrodnu podu, sledujem, že si sa pekne do toho obula....želám krásny výlet do Košíc...mne sa to mesta veelmi páci, je to podla mna krajsie ako Blava, a je tam aj co pozerať.....ja tam chodím velmi rada 😉 😉
@adulik76 krásne foptky maličkej, fakt......a tiež už som zvedava, co mate s drahým za plany....aj teda že neviem, ja vam velmi prajem, aby to vsetko vyslo......a ja tiež budem hrdá a budem hovoriť, že vas poznám.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
18. apr 2011

náš ťaqžký vikend dopadol , že uplne super...drobci boli úúúžasní....vsetko zvládli, aj v sobotu aj v nedelu v kostole....Adamko prespal aj uvítanie aj krst, Šarlotka, tá zas odsledovala všetko..aj uvítanie aj krst 😀 😀 😀 no jak jej mamina, zvedavá na vsetko...hihihihihihih......ale boli aj dobručkí a neplakali.....celá rodinka sme boli pokope, dobrá zábava, krásne torty, výborná nalada, no proste parada....dostali sme krásne náušničky aj retiazku, aj vela dalsich darčekov......okrem iného mi moj drahy urobil velke prekvapko......
v sobotu už v restike po oficiálnostiach ohladne detičiek a príhovoru a podakovaní.....sa jednoducho predo mnou zjavil s obrovskou s kyticou 21 ruží a krabičkou v ruke, klakol si pred celou rodinou predo mnou na koleno a požiadal ma o ruku.... 😵 😵 😵 no a ja som povedala ANO...... 😵 😵 😵
nikto o ničom nemal ani páru, nikto z celej rodiny, takže vsetci ostali vygúlaní s otvorenými ústami...... a plakali vsetci so mnou....asi teda od prekvapenia a radosti pocitam 😀 😀 😀
jednoducho baby, to bol pre mna nááádherný šok a prekvapenie zároven......s tykýmto niečim som vobec npočítala, žeby sa to takto mohlo udiať...asi najkrajší zážitok v mojom živote hned po narodení detí 😵 😵

orsulka
autor
18. apr 2011

fotil nám to cele Vilko, takže dufam, že fotky nie len budu ale budu aj kvalitne ...hned po dodaní samozrejme zverejnim.... 😉 😉 😉 ja by som potom nejake chcela dať aj ako na obraz do spalne...aj maleho aj malu 🙂

adulik76
18. apr 2011

@orsulka až sa mi chlpy postavili...... to som nevedela, že ferko je taký romantik, ale krááásne si to pripravil 🙂 🙂 🙂 🙂 . Že moooc a moooc gratulujem a kedy bude teda ten deň "D"??????

nelia
18. apr 2011

@orsulka jeeeeeeeeeeej, gratulujeeeeeeeeeeeem.... aj mne slzy vhŕkli do očí, ako som to čítala... a tiež som zvedavá, kedy bude ten deň D????

laxity
18. apr 2011

ahojte

@orsulka veľkáááááá gratulka mojaaaaaaa 😵 😵 😵 a som rada, že všetko dopadlo na jednotku 🙂 a teším na foto 🙂

sincerity
18. apr 2011

@orsulka

no teda! to je správa.....!!!!!!!!!!!!!!!!! tesim tesim tesim moc! Som rada, ze to dopadlo super, a este toto k tomu... parada.
a tiez tesim na foto a tiez som zvedava kedy to spachate?

a este ma zaujima, ze preco bolo tych ruzi 21? alebo mi nieco uslo? ty si mala okrem toho aj narodeniny????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre