Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
8. jún 2011

dobré ránko, no, dnes je nejaký spavý deň - teda ja by som spala a lenka nie 😀

@orsulka veru, riadni baculkovia, lenka také miery v ich veku nemala 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
8. jún 2011

ahojte

@orsulka krásne miery...to moja Naty sa ani zďaleka nechytá...nemá ani 10kg a má 15 mesiacov 😀

@nelia užite si to 😉

ivkaj
8. jún 2011

@adulik76 asi ne něco ve vzduchu. Kryštof je vzhůru od 6 a zabral až pře chvilkou. Já bych ráno ještě spala a teď mám smůlu 😝

@orsulka pěkně děti krmíte;o) Ještě jsou jen na mlíčku, nebo už jsi začla s příkrmy? Dneska jsem se zastavila na ulici s mamčou co má asi roční dvojčátka (páreček) a je to sranda jak mezi sebou lumpačí. Už se těším na ty vaše.

@sincerity takže už je 9 zkoušek a bude z tebe paní Inženýrka, jo? No doufám, že se na chatě budeš bavit i s těmi co vysokoškolský titul nemají 😎 Ale mám z tebe moc velkou radost!!!

@nelia teď budete vyrážet do toho Rumunska?

adulik76
8. jún 2011

JOOOJ, taká som vytočená, už tretí deň po sebe jeden dementný sused chvíľku povrtká do steny akurát v čase, keď dávam lenku spať a ona je v momente hore a hučí, lebo sa zľakne. Dnes som mu už bola vynadať a zároveň som sa aj spýtala, či ešte mieni pokračovať zajtra a pozajtra. Debo, už nevŕta, ale lenka mi nezaspí. Možno tak o štvrtej na pol hodinku. Vraždila by som 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

noemarta
8. jún 2011

@adulik76 to ti veriiiim, poznam to 😠 😠
A tie nase dietky maju cim dalej viac a viac vycibrene usi.....vsetko pocuju.....aj such...

orsulka
autor
8. jún 2011

@ivkaj davame HUMANA HA2...... mliečko.....

@adulik76 a dobre, že si za nim sla...ved je to na porazenie...!!!!!!!!

my inak teplotujeme od včera večer...teda Šarlotka mala 38,9....malý bol OK, ale dnes rano aj on mal 38,1...takže paralenujeme každých 6 hodín.....ale ani nevyzeraju, že by im niečo bolo, su celkom živí, hraju sa brblu a kecaju.....len na tých očkách to je hned vidieť...tak verim, že to čoskoro už prejde......

orsulka
autor
8. jún 2011

inak nám pani doktorka povedala, že máme začať s príkrmamy...tak som zvedava......šak včera som im kupila ovocný čajik malinovo-sipkovy...uvarila...okoštujem, jaká dobrotka!!!.......mňááááám...a tí moji!!!! keby ste ich videli ako sa ksichtia....ako keby im to bolo kyslé..........hahahahahahaha tak som zvedava na tie ksichtíky pri zelenine.... 😀 😀 😀

bublinkaa2
8. jún 2011

Ahojte baby... 🙂

Zacinam mat cestovnu horucku... No vztah s rodinou som mala myslim ze dobry, ale nechcem to zakriknut, lebo este neviem co ma presne caka. Dom sa preraba, tak uvidime ako to tam prezijeme.. A hlavne aby tam mesiac neprsalooo...
Drzte nam palce a vsetky vas srdecne pozdravujem... paaaa 🙂

nelia
9. jún 2011

Dobré ránko babule 🙂
Rýchlo sa ozývam teraz, lebo potom už asi nebude času... chcela by som skôr vypadnúť, pretože zajtra ráno o 2 už vyrážame... Mrcha našťastie došla, síce len včera, ale lepšie, ako keby mi na dovolenke mala aj začať... nejako to doklepem...
Včera som bola na infekčnom kvôli tej toxoplazmóze - vyzerá to tak, že som ju prekonala nedávno, takže ten posledný potrat mohol byť spôsobený tým. Urobili mi ešte nejaké špeciálne vyšetrenie, ktorým sa zistí, či ešte prebieha, alebo je to už OK. Lebo ona je vraj samoliečiteľná - imunita (ak je v poriadku) si s ňou poradí. No kým prídu výsledky, mám zákaz otehotnieť... pred tou očistnou kúrou som tehu ani neplánovala, takže pohoda.

@bublinkaa2 užite si ten dlhýýýýý výlet... a nech to malej len prospeje!!!

Musím už ísť makať... bozkávam všetky detičky!!!!! 😉 paaaaaaaaaa

adulik76
9. jún 2011

@nelia tak želám pekný výletík, užite si to aj s lacim.

ivkaj
9. jún 2011

@nelia pěkně si to užijte, počasí ať je tak akorát a dobře se bavíte!
@orsulka čajík byl slazený?
@adulik76 co soused, ještě vrtá?

Já si včera uživala dvě hodinky bez prcka. Táta hlídal a já si zašla ke kadeřnici, takže mám k jeho nelibosti vlasy kratší o 10cm a nový melír;o)

adulik76
9. jún 2011

@ivkaj dnes konečne nevŕtal, tak lenuška spala tri hodinky 😵

adulik76
10. jún 2011

dobré ránko, konečne piatok, i keď som celý tento týždeň strávila s lenuškou doma, aj tak sa vytešujem.

.....odkedy lenuška začala loziť, tak sa môj slovník výrazne obmedzil iba na : no no, poď sem, nedávaj to do pusy, nechytaj tie káble....nesťažujem sa, lenuška je úžasné dieťa, len je všadeeeeeeeeee 😀

lilien6
10. jún 2011

ahojte,som tu nova a nejak tu neviem este v tomto chodit a rada by som si popisala s nejakou babenkou snazilkou,vymenit skusenosti a dobre rady najde sa tu taka na pokecanie

rachel36a
11. jún 2011

@lilien6 ahoj, rada pokecám

adulik76
13. jún 2011

Dobré ránko, opäť pondelok....ble, už nech je víkend.

ivkaj
13. jún 2011

@adulik76 to ses hlásila z domu nebo už z práce?

Holky, tak ten náš kluk má dneska 5 měsíců a od prázdnin budu už jen na rodičovské. Je to zrozné jak ten čas letí 😅

adulik76
13. jún 2011

my máme dnes 10 mesiačikov 🙂 🙂 🙂 🙂

noemarta
13. jún 2011

@adulik76 gratulkaaaa, furt nas dobehnete 😀 😀

noemarta
13. jún 2011

@ivkaj aj vam gratulka, vy ste presne nasa polovicka, aj lenky.... 😉

adulik76
13. jún 2011

@noemarta čím to tak bude?????? a vy furt budete pred nami... 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
13. jún 2011

čavo baby....tak ako????????? my tak normál...... 😉 😉 prosím pekne už 4 den papáme mrkvičku.......no tak teda poviem vam, že mám inu zábavu ....ale dnes som už videla pokrok,ž e zjedli viac.......este jeden den a pridám im zemiačik .-)))))))

Nelik si njám vegetuje na rekreácii....hihihhihi.....asi tam tiež jedia len mrkvičku a zemiačiky 🙂)) a to všetko samoška, že bez soli 😉 😉 😉

všetky deťušky budu na chate už take veliké!!!!!!!!! pááánenka......tešakujem sa 🙂 🙂 🙂

este stale sme nedohodli, kto čo prinesie??????? 😕 😕 😕

adulik76
13. jún 2011

@orsulka tak ja asi to MASLO .... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
13. jún 2011

@adulik76 mne je to jasne...ale už som to nechcela písať, aby to nebolo blbéééééé 😀 😀 😀 šak to je jasne.....akurvát, že ked nebudu buchty (čomu stále ja neverím) tak načo bude maslo?????? 😕 😕 😀 😀

ivkaj
13. jún 2011

@orsulka teda vy už jste začli s příkrmy? Já uvidím co nám řekne Dr. v poradně. Ale do konce 6m bych chtěla jen kojit a na začátku srpna jedem na dovču, takže bych chtěla začít až po ní.
Jak jsou na tom Vladka s Vilkem?

@adulik76 Maťo se učí? ;o)

Stretko, no asi by jsme se měli pomalu domluvit co se bude vařit, jestli každý sám nebo jedno jídlo dohromady a rozdělíme si služny. Každopádně už se moooooooooooc těším ;o)

orsulka
autor
13. jún 2011

@ivkaj kojene deti su priktmovane od 6 mesiaca....ale nekojene od 4 mesiaca...na poslednej poradni mali 4 m a 18 dní, takže povedala, že prikrmovať......a tak sme začali 😉 😉

dnes som bola s ladkou aj s vilim....takže od dnes už pichaju gonal, bola rano na krv v centre a mali jej poobede podla vyvsledkov poveda, že kolko jednotiek bude pichať...takže vsetko je v plnom prude. aj mi ladka dnes slubila, že nás príde poobede pozrieť, ale nedošla, tak jej možno niečo do toho prišlo... 😔

ivkaj
13. jún 2011

@orsulka já jí psala na FB, že kdyby něco potřebovala, ať dá vědět. Ale tebe má hned po ruce,takže podporu má zajištěnou. Každopádně že jim přeju hodně štěstí 😵

adulik76
14. jún 2011

@orsulka veru, povedz laďke, že jej aj vilimu držíme moc a moc palčeky
@ivkaj ešte sa neučí, ešte píše diplomku... však on to nejak zvládne 🙂

...ja už mám 12 min behu za sebou.... preskúšanie sa blíži 😝 😝 😝 😝

orsulka
autor
14. jún 2011

čaves......
deivčatká ...určite pozdravim aj odkážem.....ale oni aj tak vedia, že sme s nimi a myslíme na nich......

@adulik76 tak 12 min vkuse som bežala naposledy na základnej škole, ked to bolo povinné..... 😀 😀 😀

ivkaj
14. jún 2011

@adulik76 nooo, tak to by mě zabilo 😝 Je to na čas nebo prostě jen doběhnout?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre