Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

bambibam
29. jún 2011

Dakujem,aj ja verím a dúfam,že bude všetko tak ako má byť. Dnes som dala malú spať bez plienky tak dúfam,že to vystriehnem ked sa bude prebúdzať.

ivkaj
29. jún 2011

@adulik76 co ten minulý čas u opatrovatelky?

adulik76
30. jún 2011

@ivkaj pretože cez letné mesiace bude s malou moja neter a od septembra by mohol byť maťo v novej práci, tak by bol s ňou doma on, lebo by chodil len na 24 hodinové služby.

orsulka
autor
30. jún 2011

ahojte.....tak my si naživame v pohodke, spokojne, hrame sa, rastieme, vykrikujeme, ale sem tam aj poplačeme, hlavne, ked sme hladní 😀 😀 😀 😀

@bambibam tak este raz gratulujem ku krasnemu začiatku .-)))))

sincer držim palčeky, nech ma ozaj už potom volno!!!!! pozdravujem 🙂 😉 😉

@laxity no malá bude určite jazyčnica....hihihihihih.......dá nas vsetkých na poriadkok 😉 😉

orsulka
autor
30. jún 2011

a iank...Ladka...
vcera mi volala......takže mali 12 vajok a z toho bolo 7 na oplodnenie......vcera volali, tak ostali 2!!!! ☹ ☹ ale stále veríme...ved ono niekedy stači uplne aj to jedno - pravé!!!!!!!! tak volame v piatok rano, co a ako sa maličkým darí.......
oni maju v plane dat vložiť len jedno, aj embryologička to uprednostňovala, nakolko je ladka dosť utla.....tak som jeje vravela, že ak ostane jedno, tak by som dala vložiť asi na 3 den bez PK......uvidime ako sa rozhodnu...teraz je hlavne, aby bojovali.....

PS: ja im odkážem, že na nich myslíte.... 😉 😉 😉 😀 😀

laxity
30. jún 2011

ahojte

sincer spravila skúšku, takže má konečne prázdniny, ani nemala čas asi kedy napísať, dnes vyrazili s M. na dovču, taký predĺžený víkend, čo dala M. k 30-tke 🙂

@orsulka tomu ver 😀

ivkaj
30. jún 2011

@laxity tak to jsou super zrávy. Ségru pozdravuj a že moc gratuluju!

@orsulka psala jsem sie Laďce na FB, ale i tak j moc pozdravuj. Doufám, že ty dvě vajka budou bojovníci a fit po vilkovi a krásní po laďce 😎

laxity
30. jún 2011

@orsulka moc ich pozdravuj a silno im držíme palce, verím, že bojovníci to zvládnu a zabojujú

adulik76
30. jún 2011

@orsulka povedz laďke aj vilkovi, že URČITE na nich myslíme a ešte myslíme aj na tých malinkých drobčekov

orsulka
autor
30. jún 2011

ja dakujem z anich babule moje...zajtra sa dozvieme viac .-)

sincer...velka gratulka a užite si dovču .-)))))))

ivkaj
1. júl 2011

A máme tu konečně pátek ;o)

bambibam
1. júl 2011

@orsulka povedz laďke ,že už to musí byť, ved je to nespravodlivé ,že sama každé ráno telefonujem 😀 😀 😀 ,mohli by sme si navzájom. 😀 😀 😀

orsulka
autor
1. júl 2011

tak ladka mi pisala, že nič moc...jedno ma znamku 2 a druhe 3....... 😔 😔 😔 tak snad aspon ten jeden zabojuje na vklad.....

ivkaj
1. júl 2011

@orsulka Hmm, tak to není kdo ví co, ale třeba zabojují a nebo když nebude ET si aspoň nevyplácají pokus. Teda aspoň v ČR to je tak, že jsou hraezné 4pokusy pokud při jednom z nich nebyl ET.

orsulka
autor
2. júl 2011

@ivkaj tak neviem ci u nas je to tak...skor myslím, že nie 😒 😒 😒

ivkaj
2. júl 2011

Čaute, dneska jsme byli u pana faráře domluvit křtiny. Stačila jedna návštěva a jedna bude těšně před a je to vyřízeno. Byl moc fajn,kdyby byli všichni takoví, tak si myslím, že věřících by přibylo. Vykládal jak s dětma z farnosti jezdí na tábory, spolupracuje s charitou, farníci nemají strach si z něho dělat srandu a tak.
No a náš velký den bude 18. září (to má v běžném kalendáři Kryštof svátek) a křtít se bude v kostele Sv. Kryštofa v Kryštofově údolí ;o)

Jen řešíme jak se ho taktně zeptat kolik mu máme přispět na farnost. P. z něho byl unešený, takže navrhoval tisícovku a taky nevíme jak mu ji předat.

laxity
2. júl 2011

Ahojte

@orsulka musíme len veriť, písala som s Laďkou, pozdravuj ich a myslíme na nich 😔

@ivkaj krásny deň a krásne miesto ste vybrali na krstiny 🙂 , my sme mali jedno sedenie pred krstinami, dávali sme farárovi po sv.omše 20 Eur v obálke 🙂

pekný večer babulky 🙂

noemarta
3. júl 2011

ahojte,
@ivkaj jeeej, jak ste to dokonale vymysleli..... my sme tiez po omsi dali do obalky 20,-Eur a povedali sme mu, ze to je milodar 🙂
pekny vecer este prajem.

noemarta
4. júl 2011

baby, tu tusim skapal kon..... 😕 😕 😕
pekny vecer a zajtrajsooook....

ivkaj
4. júl 2011

Jo jo, všichni někde asi poletují 😕

ivkaj
5. júl 2011

Čaute, tak mi vyrážíme do pátku na kratičkou dovču. Mějte se tu zatím krásně 😵

sincerity
6. júl 2011

ahojte babulky!

ivi, prajem krasnu dovolenku, sak potom napis ako bolo a kde ste to vlastne sli... sak sa stracam 😀

ja mam konecne po skuskach, este musim urobit jednu seminarnu pracu, ale taku blbu, uz mi s tym pomahala aj lax, teraz sa s tym ja trapim, no fuj ale aspon sa uz nemusim ucit....

prajem krasny den vsetkym 😉

orsulka
autor
6. júl 2011

ahojte...tak ja som dosť makala, lebo ocko nám ochocrel a sople tiekli potokom...takže na kona nebol fakt čas....
@ivkaj tak super, že ste to konečne povybavovali.......a aj my sme dali 20 Eur a povedali, že to je dar pre kostol....
prajem krsánu dovolenočku 😉 😉

Ladka nakoniec v nedelu absolvovala vklad.....jeden bojovnik super zabojoval a tak sli......ja som stale verila, že ten 2-kový bude fajn......tak dostala inštrukcie čo a ako dalej...tak hádam poslucha 😀 😀 😀

orsulka
autor
6. júl 2011

@sincerity tak ešte raz gratulka k skuškam.....a užívaj si prázdniny!!!! 😀 😀 😀

orsulka
autor
6. júl 2011
laxity
6. júl 2011

Ahojte

@orsulka krásni, prvá foto tuším celý tata 🙂 skoré uzdravenie prajem...

@ivkaj peknú dovolenku prajem 🙂

bambibam
6. júl 2011

orsulka 🙂))) , no a 11.7 som objednaná na gyndu, a k zubárke ,neviem s čoho mám väčšiu radosť

adulik76
7. júl 2011

@orsulka akí sú už velikí 🙂 , my dnes máme poradňu a očkovanie 😝 - to zas bude hukotu po celej ambulancii ☹

adulik76
7. júl 2011

8700g a 74 cm 🙂 , lenuška sa pri očkovaní držala veľmi statočne, moja krásna hrdinka 🙂 🙂 🙂 🙂

laxity
7. júl 2011

@adulik76 no pekne miery...ste nás skoro dobehli, Naty má iba o kilo viac 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre