Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
7. júl 2011

@laxity no, ide nám to 🙂

sincerity
7. júl 2011

@adulik76 no vidis, statocna bola, a to si sa bala ze bude hukotu 😀

ja som vcera dorobila tu seminarku a cakam co mi na nu docent napise... snad to bude v poriadku. Len este nemam zapisane 3 znamky, mala by som si urobit vylet do nitry.....

prajem krasny zvysok dna 😵

orsulka
autor
7. júl 2011

@adulik76 no sevas babula...tak davno si nepisala......som rada, že očkovanie je za Vami a malá to zvládla 😉 😉 hádam aj dajakú tu čukoládu by si zaslužila .-)))
miery su super, myslím, že aj my už máme take .-)))))) a to mame o 4 mesiace menej 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
8. júl 2011

@orsulka nejak nemám čas, ale na stretko sa hrozne teším, konečne uvidím všetky pokladíky 🙂

sincerity
8. júl 2011

ahojte, tak to sa tesiiiiiiiiiim aj ja!
len aby nam vyslo pocasie! mozno by bolo dobre zobrat nejaky nafukovaci bazenik nech sa drobci osviezia, nie?

lija89
8. júl 2011

Ahojte...som tu nova a chcela by som sa informovat, či je možné že test, ktorý je spoľahlivý už 5-7 deň od počatia ešte neukáže tehotenstvo, ale pociťujem miernu nevoľnosť..no možno si to už aj namyšľam...ďakujem za odpovede

adulik76
8. júl 2011

@lija89 to sa mi zdá ešte moc skoro, síce na tých testoch píšu kadečo, ale byť tebou ešte by som čakala. Ak to maličké v brušku je, tak ti to skôr-či neskôr dá najavo 😉

lija89
8. júl 2011

@adulik76 Tiez si myslim,ale som uz nevydrzala. pockam este tyzden a uvidime. dakujem

ivkaj
8. júl 2011

Čaute, člověk vypadne a vy se tu tak rozepíšete ;o)

@sincerity ty jsi fááááááááákt šikovná ;o) Už sem ti to psala, ale smekám jakou máš pevnou vůli na tu školu! A co dovča, jak jste si ji užili? A co domeček?
@adulik76 musí to být honička práce a malá dohromady. Tak se drž!
@orsulka nám na rýmu u prcka nejlíp zabral Nasivin Sensitive 0,01% je pro miminka
@laxity ty jsi teda hodná , že pomáš ségře se školou.
@nelia a co ty kočko, pořád tolik práce nebo už jsi zase na nějaké dovolené?

Nooo a dovča byla moc fajn, spali jsme dvě noci v penzionu a noci jsme zvládli v pohodě. Kryštof je fakt pohodář, tak doufám, že to nezakřiknu. Jen procházky musí člověk vybírat podle toho kde se dá projet s kočárkem a nebo se pak nosí v nosítku a tam většinou usne. Dokonce jsme se byli v golfovém klubu a ani tam nemuknul;o) Jsem zvědavá jak pak zvládneme cestu na stretko, mě se totiž vzadu v autě dělá špatně 😅

orsulka
autor
11. júl 2011

čaves.....
aj my sa tešakujeme na stretko🙂))) hlavne ako to drobci budu znášať.....my sme este mimo domova nespali 🙂)))

@ivkaj tak som rada, že ste si to krásne užili a že Kryštof to vsetko tak OK zvláda....ja som im na tie sopliky nedávala nič, ked bolo treba odsali sme, a tak za dva dni to prešlo 🙂))

teraz chudatka moje tak ťažko znášali tieto teploty, a to sme v nedelu boli u známych na baraku grilovat a v dome bolo super chladno......aj tak im bolo ťažko...no ale nejako sme zvládli...

@sincerity ten bazenik je dobry napad, lebo ak bude takto teplo tak hruuuuza.......popytam sa , ci ma niekto na požicku tu v okoli....🙂

Ladka zatial menzes nedostala, stvrtok som ju vysikovala na krv....tak uvidíme !!!!! ale vraj ju pobolievali aj prsia, a aj podbrusko a tak.....no myslím, že to vyzerá fajn...ale musíme počkať... 😉

vsetky babulky pozdravujem , detičkám posielam bošteky a snažilkám prajem vela sexu...hihihihihihihih

adulik76
12. júl 2011

@orsulka prečo len snažilkám veľa sexu????? 😕 😕 😕 😕

...vyzerá to tak, akoby som si prečítala len tú poslednú vetu 😀 😀 😀 😀

ozaj, laďke prajeme veľa šťastia, dúfam, že to klapne 🙂

nelia
12. júl 2011

Ahojte 😵 😵 😵

@orsulka tak dík... posnažíme sa 😉 😀 ... Ladke moc moc držím palce... nech je na stretku aspoň jedna tehulka, aby sme sa mali o koho obtrieť 😀 😀 .. a tým ostatným donesiem na ochutnanie jeden nový višňový likér - nový recept z Rumunska 😉 ... je to fakt výborné...
Ja v robote klasicky nestíham a doma sa mi nechce v takomto počasí zapínať komp, tak vás troška zanedbávam. No od budúceho pondelka máme 2 týždne dovolenku, tak sa neskutočne teším.. a budúci piatok sa začína tá naša detoxikačná kúra. Dúfam, že to vydržíme.
Idem ďalej makať.. krásny slnečný dník prajem!!!!

laxity
12. júl 2011

Ahojte

@orsulka vyzerá to fakt nádejne, tak len silno držíme palce, nech všetko je v poriadku a tie bolesti niečo značia 🙂

My máme takýto bazeník http://www.arc-slovakia.sk/shop/sortiment_detai... len je malinký, to nemá význam možno ani brať 😕

@nelia no teším na likérik 😵 príjemnú dovolenku 😵 a aby ste kúru zvládli 😉

orsulka
autor
12. júl 2011

čaves.....

@adulik76 no preto len oni, lebo ostatným som pozdravovala detičky a tak nech nie su ukratene...nie??? 😀 😀 😀 😀
@laxity je to malinke ten bazenik.......no ale sak ak by nebolo nič ine, tak sa hodi aj ten....či??????

@nelia tak tya si neskutočný makač!!!!!!!!!!! dufam, že mas k tomu aj patričný plat moja§!!!!!! lebo inak by som im na to prd...a !!! 😀 😀 😀 😀 ta to len liker - pohoda- ochutnám .-)))))) velmi rada .-))))

ivkaj
12. júl 2011

Čaute, tééééééééda tady se ukážou i ty, o kterých sem si myslela, že na nás zapomněly 😉

@orsulka neboj, dětičky to zvládnou vždycky líp než si rodiče myslí 😉 Když sme takhel spali mimo první noc, tak se já budila hlikem každou chvilku s a z postýlky se ozývalo spokojené odfukování ;o)
Laďku moc pozdravuj, a ve Čt se těším na pozitivní zprávy@ 😵
adulik76 tak nezařadíme se do kategorie snažilek, když jim Orsulka tak dopřává 😎
@nelia teda ty jsi samá práce, že ty už prašule přehazuješ doma vidlema😉 Jen si dovču pořádně užij, zasloužíte si ji. I když nevím, jestli hladovění je zrovna ta správná odměna😉
@laxity co malá, bude z ní na stretku hlídačka dětí ;o)

Bazének máme doma takovýhle http://www.zlatarybka.eu/detail.php?zbozi=461669 ale je fakt, že když se v něm Kryštof natáhne, tak je mu skoro malý. Ale na nějaké osvěžení by to určitě stačilo.

Tak sem si říkala, že stretko se pomalu blíží a asi by sme se měli pomalu domluvit kdo co vezme nebo jak to vlstně všechno provedeme.

adulik76
13. júl 2011

veru, pomaly by sme sa mohli dohodnúť, čo - kto 🙂

ivkaj
13. júl 2011

Dobré ránko,
tak našemu mrňouskovi je už pár hodin půl roku. Je to hrozné, jak ten čas letí:-/

Nebo je tu varianta, že si každý přiveze jídlo pro sebe 😨

sincerity
13. júl 2011

ahojte babulky!

ivi, tak to gratulujeme, uzite si spolu krasneho dna 😉

no veru mali by sme sa nejako dohodnut, co, kto, ako, a taaaaak.

My privezieme ako vzdy zeleninu zo zahrady, nejake zemiaky, cukinku a tak, zalezi podla toho co bude. Takze toto riesit nemusime.

adulik76
13. júl 2011

@ivkaj gratulka, aj naša lenuška má dnes mini sviatok, má presne 11 mesiačikov 🙂

...ja som rozmýšľala, či by sme deťúrencom neuvarili kuraciu polievočku, veď už všetky budú v takom veku, že to budú môcť papkať, čo vy na to?

ivkaj
13. júl 2011

@adulik76 s tou polívečkou by mohla souhlasit i orsulka. My s příkrmama začneme teprve příští týden (až po poradně) tak nevím jak to Kryštofovi půjde a tak. Ale když by baštil bez problémů, tak proč ne.

adulik76
13. júl 2011

@ivkaj veď mladučkú mrkvičku by už mohol, aspoň podľa mňa, ale ty to budeš vedieť najlepšie. Lenuška už moc nemá problém spapať hocičo - keď niekto je, tak hneď k nemu pricupitá a otvorí ústa a čaká....nuž, čo urobím, že?

ivkaj
13. júl 2011

@adulik76 Uvidíme jak mu to půjde, je to přeci jen ještě pár týdnů.

orsulka
autor
13. júl 2011

tak ja samozrejme suhlasim...myslim tu polievočku 🙂)) my tlacime jedna radosť...akurát Adamkovi neberie cukina moc...dnes ju chudatko moje aj vygrckal...tak trochen.....

@ivkaj ked vezmes aj ty bazenik maly aj Lax......tak sa nejako tie detičky pokupkaju 🙂)))) 😀 😀 😀

baby je tam gril???????? tak my by sme tak nejak napacovať masko...ved aj pecivo a chlieb a tak budeme urcite kupovať až tu, nech je to čerstve....

ivkaj
14. júl 2011

Čaute,

včera jsme byli s Kryštofem na prvním plavču (objevila jsem jeden kurz co je i přes léto a máme to jen 15min. autem) a bylo to super. Je to bazén se slanou vodou, což je prý na začítky lepší (a jak Kryštofovi šmakovala, pořád mi olizoval ruce)a s příjemným zázemím pro mimča (hernička, přebalováky, sedačky a tak).

Zkusila jsem pohledat a tady je popis http://www.limba.com/cz/ubytovani_slovensko/cha...

Podle všeho by tam gril být měl. Dokonce píšou i dětský bazének. My když tam vezmem něco co zvládne cestu autem (kafe , čaje, cukr něco takového). Já už se táááááááááááák těším ;o)

@orsulka Už máš nějaké zprávy od Vlaďky? Od rána mi to nedá a musím na ni pořád myslet.

bambibam
15. júl 2011

Ahojte všetko dopadlo dobre,a hlavne u doky . Bola som prekvapená aj u zubárky ked mi robila 3 zuby len 21€ , o nejaké 3 týždne ma čaká záťažový test,NT,a trochu krvi na genetiku. No v pondelok mi nabrali 7ampúl (muž sa smial ,že idú zavárať) Akosi mi býva ťažko hlavne ked malú vláčim viac na rukách. Ale čo už ,prežili sme aj horšie. Stella konečne pribrala 15dg tak už má 8600g ,nieje to veľa ,ale už dúfam že sa s jedením trochu rozbehne. Má 8 zubov a trápi nás dokola tvrdá stolica. Mám pocit ,že čím viac vlákniny ,jogurtov,ovocia tak ju má tvrdčšiu. Dokonca aj viac pije asi pochopila že je smadná ale stolica je ako zajac bobková. Čo dávate na zmekčenie stolice ? Kamilkový čaj , vypije max 1dc a potom fujká.

adulik76
15. júl 2011

@bambibam tak gratulujem, pozerala som aj fotku zo sona, pekná bambulka, len nech ste zdraví, to je najdôležitejšie.

ivkaj
15. júl 2011

@bambibam gratuluju! Třeba to napotřetí bude klouček ;o)

bambibam
16. júl 2011

@ivkaj no tatino si to tak trošku želá ,aby nebol sám ako chlap,ale v kútiku duše túžim po dievčatku hoci mi je to jedno len nech je zdravé

orsulka
autor
17. júl 2011

@bambibam aj ja gratulujem dievča naše 🙂)))) s tou stolicou ale ja zatial nepomožem...ja sa teraz vytešujem, že sewm tam jeden alebo druhý vykakaju normálne hovienko.... 😀 😀 😀 a nie riedku stolicu 😀 😀 😀

správy od Ladky.....no mám...je to negativne ☹ ☹ ☹ bola u mna...aj si poplakala, co bolo fajn...dosiel aj Vili a prebrali sme vsetky možnosti. oni teraz by mali v martine 3 mesiace pauzu, lebo treba novú žiadosť a to aj so schváleníém trva tie tri mesiace.....takže som im dla chrobáka do hlavy s tým Brnom, kde sme boli aj my.....no a porozmýšlali a včera ked sme boli za nimi na Chvojnici, tak povedali, že si podaju dalšiu žiadosť a medzitým pojde do toho Brna...ono finančne to vyjde tak isto ak v Martine a nebudu strácať čas.
doležite bude, aby doky-gyndoš predlžil Ladke PN-ku......on sa dobre poznam s jej ocinom, ktorý je tiež lekár a tak pevne verím, že jej nebude robiť problemy.....pretože ladka to má v práci fakt huste (robi v banke) a same nervy, a tak nechce isť spať do práce...chcela by byť stále na PN-ke, co jej hodne schvalujem, lebo tam sa fakt len a len nerváčila...takže uvidime v pondelok co povie nas spoločný doky Dr. Hudec.....
inak to najhoršie už prekonala a včera bola super nálada....celý čas chodila so šarlotkou na rukách a sú super kámošky......
na prechádzke s deťmi som na nu nabehla, že nech neváhaju, a ked budu mat dve kvalitne embryjka, nech daju vložiť dve a nie jedno, ako im odporučaju v Martine, lebo vraj je dosť chudá....na moje počudovanie som ju dlho nemusela prehovárať, lebo už aj tak boli s *Vilim dohodnutí že daju dve...ak budu...takže parada 😉

ivkaj
17. júl 2011

Laďka měla na FB smutné smajlíky, tak mi to došlo. Třeba to budou další brňáci ;o) Ale nějaký oddech by to chtělo, ne? Je fajn, že se z toho má kde vypovídat a kam zajít pro radu. Já vás nemít, tak mě asi klepne. V rodině nikdo nic nevěděl a moje máma moc zájmu neprojevila (tedy kromě rady, ať P. koupím vitamín E 😝 ) A jestli je Dr. známý, tak by snad s prodloužením PN nemusel dělat problémy. S odstupem času si myslím, že mi nakonec vyhazov z práce prospěl (měla jsem klid a odpočinek a díky odstupnému i vysokou mateřskou 😎 )

A jestli se chcete pobavit, tak jsem moji mámu poslala koupit malému přesnídávky, měli je v akci 4+2 zdarma. Pořád mi vyčítá, že od ní nic nechceme (a to po větě "vy se máte s P. moc dobře" opravdu raději nic nechci). Noo a když k nám teď přijela, tak jich dovezla 48 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre