• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@ivkaj to má kryštof čo robiť, aby to všetko zdlábol. Ja robím presnidávky pre lenušku doma, vôbec ich nekupujem.
17. júl 2011 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, tak máme za sebou poradnu v 6m a máme 7960g a 71cm ;o) A začneme pomalu s příkrmy, tak jsem zvědavá co na to bude Kryštof říkat.

A co vy, jak se všechny máte? Tady to poslední dobou nějak vázne :-/
19. júl 2011 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj tak to ste dobrí, rozdiel medzi kryštofom a lenuškou je necelé kilo a tri cm :sweat_smile: , a to bude mať lenuška za nejaké tri týždne rok :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. júl 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

@orsulka je mi moc ľúto Laďky ani neviem čo viac k tomu napísať :pensive:

@adulik76 @ivkaj a čo mám ja povedať na vaše miery :grinning: a Naty má 17 mesiacov :sweat_smile: niečo cez 10 kg a 80 cm každý jej tipuje menej :angry:
20. júl 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No teda, aby Kryštof na stretku nebyl největší mimino ;o)
20. júl 2011 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
Viem, že vás zanedbávam, ale akosi nie je čas na PC... už dovolenkujem v plnom prúde, boli sme na 2 dni pri Balatone, akurát sme vystihli super počasie, takže bolo dobre. No a pozajtra už odchádzame na tú detoxikačnú kúru, tak na nás myslite, nech to vydržíme. Už sa dovtedy určite neozvem. Však potom dám vedieť, čo a ako.
Čo sa stretka týka, aj my môžeme doniesť kopec zeleniny, prípadne aj mätu na mojito :dizzy_face: ...

Je mi to tak ľúto, že to u Ladkiných nedopadlo dobre :cry: :cry: .. ale musí bojovať ďalej a našťastie má v Orsulke dobrú oporu, takže nepochybujem o tom, že to nevzdajú a tiež sa raz dočkajú zdárneho konca.
20. júl 2011 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivkaj s tými presnídavkami si ma pobavila :grinning: :grinning: :grinning:
nás čaka kontrola až v auguste nejak pred stretkom......mam pocit, že drobci už tak nepriberaju na vahe od kedy prikrmujeme :slight_smile:)) dnes po 1x chutnali jablčko.......no nič moc teda, ale nemaju na vyber a zajtra to maju opäť :grinning: :grinning: :grinning: inak sa máme dobre, tak nejak rýchlo nám plynu tie dni za sebou, ani sa nenazdám a je tu piatok :slight_smile:))) včera sme oslavovali pol roka .-)))) do kopy teda maju 1 rok....hahahahahahaha.....

v sobotu sa chystame na stretko...dojdu baby, co sa poznáme s Heliosáckej temičky...dokonca si tiež bab vybrali za miesto stretnutia Bojnice :grinning: :grinning: :grinning: takže sa pojde asi do Zoolky :grinning: :grinning: :grinning: tesim sa na baby a ich deturence, len aby vyšlo počasie
21. júl 2011 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
caute baby,
tiez vas trosku zanedbavam, ale akosi bolo teraz dost praci v praci, teraz sa mi uz zdovolenkovava, takze len tak v rychlosti.
Ladki mi je tiez uprimne luto :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: ....
@ivkaj, ty brdo, ine miery..... ty ho stale kojis???? lebo miery ma ako keby si mu davala rezne.... :grinning: :grinning: :grinning:
@orsulka vidis vasi maju presne pol roka a nasa ma za dva dni rocik, straaasne ten cas leti, a jej miery su 10 kg a 76 cm. A je uz uplne vsetko.... je to maly srotovnik a samozrejme este ma aj vyciciava.... :wink:
Zajtra mame velku oslavu, tak hadam nebude prsat a vsetko nam dobre dopadne, vecer podam hlasenie a fotodokumentaciu. Tak sa baby drzte, pozdravujem vsetky deturence, mamicky a nase vytrvale snazilky !!!
22. júl 2011 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby oslava dopadla super, neprsalo, vsetkym chutilo, Nelinka si vsetko naramne uzivala.
ved kuknite :slight_smile: :wink: paaaa
23. júl 2011 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity kedze tu nebudeme na tvoje narodky, tak prajeme k okruhlinam len to naj naj, aby sa ti splnili tie najtajnejsie a najvytuzene sny !!!!cmuk
24. júl 2011 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, upršaný pondelok, čo viac si môžme priať, že??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. júl 2011 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta mimochodom, gratulujem krásnej slečinke k jej prvému rôčku :slight_smile:
25. júl 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobre ranko a krasny den......
@noemarta aj ja sa pripájam ku gratulantom:slight_smile:))) hlavne nech ste zdravučké :slight_smile:)))

u nás je hrozne škaredo...neprší ale kosa je poriadna....aspon, že včerajšia Chvojnica bola dobra a pršať začalo večer, keď už sme boli doma :wink: :wink: :wink:

@adulik76 včera som Vilkovciom oznámnila, že nebudu parene buchty :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak si vieš predstaviť tie smutné pohlady :pensive: :pensive: :pensive: :wink: :wink: :wink:
25. júl 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky baby, aj u nas je strasne, ze leto, otraaas... :confounded: :confounded:
25. júl 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka nuž, tento rok to asi nevyjde, ale čo by ste povedali na langoše????
25. júl 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :wink:

noe, dakujem a aj ja prajem malinkej vsetko naj naj naj, som si na nu veru spomenula vcera :wink:
a kocka to je ako sa pysi v tom domceku novom, ta sa ma!

adu.... ale ano, zvladneme aj langose, co by nie :grinning:

25. júl 2011 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@noemarta gratuluju Nelince k narozkám. Vypadá to, že jste měli pěkný mejdan ;o)
@sincerity co ty kočko, jak slavíš:wink:
@adulik76 přežijeme i bez buchet. Přeci tam nejedeme jen kvůli jídlu, ne ;o)

U nás sice není moc teplo (něco kolem 20) ale už třetí den neprší :slight_smile: A odpoledne vyrazíme na další lekci plavča, tak se moc těším;o)
25. júl 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj no slavim v praci :grinning: ... oslavili sme to tuto sobotu, kvoli niektorym ludom, ktori neskor by nemohli prist... takze tazka zurka je uz za nami. Ale o 15 minut odchadzam z prace a budem relaxovat a oddychovat doma :dizzy_face:
U nas prsi jak blaznive furt, akurat na tu oslavu co bola v sobotu bolo vecer bez dazda.
25. júl 2011 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
5 peral mudrosti:
1. za peniaze si radost nekupis, ale predsa len je pohodlnejsie plakat v porsche ako na bicykli
2. nepriatelovi odpustaj, ale nikdy nezabudni meno toho vyjebanca
3. pomoz niekomu, ked ma problem, a on si na teba spomenie, ked bude mat dalsi.
4. mnoho ludi je nazive len preto, ze je nelegalne ich strielat
5. alkohol problemy neriesi, ale to ani mlieko... :slight_smile:)))

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. júl 2011 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ránko sa praje :slight_smile:

@adulik76 :grinning:
27. júl 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak oslava bola fajná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zaspali sme o 3.30 a už od 6.00 som strašila...muchy mi nedali spať :slight_smile:

a zarezávam v robotke :slight_smile:
27. júl 2011 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity ty jsi v práci? :fearful:

@adulik76 teda kym ty na ta moudra chodíš? :slight_smile:
27. júl 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj predstav si :grinning: ale len doobeda namiesto Jakubka, bo dnes má toho veľaaaaa :slight_smile:

aký máte režím?
27. júl 2011 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj to mi len preposielajú kolegynky zábavné maily, tak čo sa mi páči, dávam na vedomie aj vám :wink:

@laxity ty už pracuješ????
27. júl 2011 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 nepracujem, iba keď je toho veľa, tak Kubkovi pomôžem, nech je s malou trošku bo sa vidia potom málo :slight_smile:
27. júl 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity to poznám, maťo, keď chodil z hlohovca o piatej večer, tiež si toho s lenuškou moc neužil, ale už je to za nami :slight_smile:
27. júl 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 lenže môj Kubko chodí už každý deň okolo 20.00 - 20.30 :sweat_smile: a o 8.00 zmizne do roboty, ale tak nevadí...sú prachy to je super :slight_smile: , stále môžem byť rada, že nechodí na cesty do zahraničia, na týždňovky.......
27. júl 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity však to áno, aspoň, keď dobre zarobí, tak sa to trocha kompenzuje. U nás sa to teraz zlepší, maťo bude robiť od 1.8. v trenčíne na 24-kách, takže potiahne nejakých 6 služieb do mesiaca a ostatné dni bude domka :dizzy_face:
27. júl 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 no pekne :slight_smile: niekto si to vie zariadiť :grinning:
27. júl 2011 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nuž, ale ľahké to nebolo.....
27. júl 2011 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok