Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
22. aug 2011

ahojte baby,
tak som rada ze ste sa mali dobre, ze vam aj pocko vyslo.
A a a hodte par foto, nech sa aj ja potesim, hlavne deturenceeee !!! 🙂

adulik76
22. aug 2011

@noemarta pre teba 🙂

lada_dee
22. aug 2011

Kocky, ze super bolo... 🙂 dakujem este raz ... tesim sa na dalsie stretka.... 🙂

noemarta
22. aug 2011

@adulik76 jeeej dakujeeeem, booze, mne tam tie deti posobia vsetky rovnako stareeee, ta pri dverach, to bola urcite veduuuuca Naty, Lenku som hned spoznala, ta nezapre ocina, a dvojickyyyy.... akoooo strasne su velkeeee, ja som cakala este babatkaaaa 😉

ivkaj
22. aug 2011

Čaute, tak mi už jsme konečně taky docestovali ;o)

sincerity
22. aug 2011

@ivkaj super, tak sa tesim, ze vsetci docestovali dobre.
Na face som dala nejake fotky.

orsulka
autor
22. aug 2011

čaves...tak až dnes som sa dostala na net......
aj nám bolo skvele na stretku.......myslím aj to počsko dobre vydržalo 🙂))))

@adulik76 kde si dala link na foto???????

@ivkaj a tvoje fotky??????

nejaka som mimo......či????? 😀 😀 😀 😀

ivkaj
22. aug 2011

@orsulka Aduš dala link na FB a já jsem žádné fotky nedělala ;o)

laxity
23. aug 2011

Krásne ránko baby 🙂

@noemarta fakt vedúca, to už vidíš na tej fotke, ruky zalomené 😀 ale všetky deti boli úplne, že skvelé 🙂

@orsulka počko bolo v pohode ale tento týždeň nás dúfam neporazí z toho neskutočného tepla 😅

Ja furt periem a periem, upratujem 😅 a pomaly chystám na dovču...blázninec 😀

adulik76
23. aug 2011

@laxity ja som včera žehlila a žehlila a ešte mám ďalšiu kopu na pranie...

MAŤO DNES ŠTÁTNICUJE 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

laxity
23. aug 2011

@adulik76 hej hej ja viem, držíme palce a veríme, že všetko dopadne ako má 🙂 potom daj infoooo 🙂 a pozdravujeme ho 🙂

sincerity
23. aug 2011

@adulik76 jeeeeeeeeee tak mu silno drzime palce! Daj nam hned vediet, ak budes vediet, ze to spravil 😀 😀 😀

nelia
23. aug 2011

@adulik76 držíííííííííííííme palce!!!!!!!!!!!!! Aj na nohách....

Ja som sa práve vrátila od gyndoša, konečne som sa dokopala k nemu zájsť... povedal mi, že akonáhle otehotniem, prejdem z anopyrínu na fraxiparín... takže budú pichačky 😒 ... vraj sa im to potom lepšie "riadi", ak sú nejaké problémy a tak...

sincerity
23. aug 2011

@nelia to zvladnes, neviem sice co su to za lieky, nejak stracam nit, ale ak to ma pomoct tomu, ze babatko donosis tak to za to urcite stoji.... teraz uz len sup sup na to, a rychlo otehotniet.... nech to stihnes tak ako sme sa dohodli 😀

nelia
23. aug 2011

@sincerity rozkaz šéfe 😀 ... to sú tie injekcie proti zrážaniu krvi, viem, že aj Orsulka si ich preventívne pichala..

sincerity
23. aug 2011

@nelia no vidis, orsul pichala a akych ma krasnych dvoch drobcov 😀 😀 😀 takze aj u vas to tak bude.... plus ti dvaja nasi, dvaja ladkini ... no neviem neviem kde ideme my najst nejaku chatu kde sa vsetci pomestime 😀

laxity
23. aug 2011

@nelia @sincerity @lada_dee ale nás bude čo? 😀

ale o to to bude skvelééééé 🙂

ivkaj
23. aug 2011

K tolika dětem si připlatíme za chůvu a budeme mít leháro ;o) A tak domů ještě nějakou paní na prádlo a bude pohoda 😎

U nás je už skoro 30 😝 Tak jen co se budeme mít na zahrádce stín, napouštím Kryštofovi bazének.

@nelia aspoň víš co tě čeká, tak šup do toho. I když teda nevím jak jste si to napočítaly ;o)
@adulik76 a já proč je pořád Kryštof tak nerózní a on mysí na strejdu. Hned jak budeš něco vědět, dej info!

sincerity
23. aug 2011

@ivkaj no a myslim, ze chuva pojde rovno potom do Bohnic alebo u nas na Cajlu (zalezi kde budeme).

inac u nas v robote jaky hic, vsetko sa mi lepi, pocitacom sa nechce ani robit....

Adu veru, cakame na info o Matovi! Ale ja verim, ze to bude za A, ved sa tooooolko ucil....

noemarta
23. aug 2011

@adulik76 ozis, ja este dodatocne Lenke vsetko naj naj k prvemu rociku, vela vela zdravicka hlavne a polovicke tiez drzim palce, ale on to jasnacka zvladne 🙂 😉
@laxita a kam sa chystate na dovcu?
My odchadzame v piatok do polska na tu svadbu, takze tiez balim, nahanam sa.....
My sa ideme poobede kupat do bazenika...takze pekny den vam prajem.

adulik76
23. aug 2011

@sincerity
@ivkaj
maťo už je vnútri, tak už len čakám, komisii som nachystala chlebíčky, spravila kávičku, tak hádam.... 😀

sincerity
23. aug 2011

@adulik76 ty si robila chlebicky a kavu? no toto.... no sak som zvedava, vysledok bude vediet hned? Inac to ja som isla skoro posledna a uz o 11.45 som bola vonku. Nejak ich tam morduju.....

adulik76
23. aug 2011

@sincerity komisia mala chlebíčky a kávu, minerálku, oriešky, korbáčiky a chalanom som robila ruské vajce, všeeetko zdlábli 😀

sincerity
23. aug 2011

ja odpadnem, to by ma ani nenapadlo... a ani nikomu zo spoluziakov.... my sme sa proste zlozili a objednali si cateringovu firmu, ktora to vsetko zabezpecila.... neviem si predstavit, ze by to niekto robil, alebo ako v pripade Mata minimalne priniesol.... ved su s tym starosti.... no ta obdivujem ze sa ti to chcelo.....

adulik76
23. aug 2011

mám doma inžinieráááááááááááá

laxity
23. aug 2011

@adulik76 Maťo gratulujemeeeee všetci koľko nás je 🙂 🙂 🙂

ivkaj
23. aug 2011

@adulik76 Posíláme obrovskou gratulaci !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sincerity
23. aug 2011

@adulik76 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!! super super super! Gratulujem! este ze sme to dopredu zapili!!!! Ale dnes si kludne na Mata dam za jeden znovu 😝 😀 😀 😀 😀 😀

noemarta
23. aug 2011

@adulik76 gratulkaaaaa 🙂

adulik76
23. aug 2011

Ďakujeme všetkým

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre