• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@sincerity aj ja si dám teda, keď už je tá príležitosť :slight_smile: ale Radlera baby :slight_smile:
23. aug 2011 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity vidim ze aj ty fisis na radlerovi, aj ja, a vcera som okostovala reeds ci ako sa vola, to jablkove a tiez je bohovskeee. :wink: Ale ja pijem iba cez den, hi hi kedze od polnoci kojim...
23. aug 2011 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta zatiaľ som iné neskúšala, ale vyskúšam, keď vravíš, že je bohovské :slight_smile:
23. aug 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prilezitost sa vzdy najde.... to je tak kto hlada, najde :grinning: idem na to :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. aug 2011 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta no inac.... ze kojaca matka a cez den popija :grinning:
23. aug 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity :grinning: :grinning: :grinning: co uz....aj take musia byt.
23. aug 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak teda i ja tuto.. nie len na FB... gratulujemeeeeeee :slight_smile:

a akoze chlebicky ... a vselijake ine dobroty.... :grinning:
teba si musí i do budúcna tá komisia obchádzat... :slight_smile: ... takáto super staroslivost... :slight_smile:

akoze.... nemozem spat, ani neviem ci som hladna... ci smedna... ci teplo mi je... cucim tu hodku do PC ako sova... :slight_smile:
24. aug 2011 o 05:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 veľká gratulácia aj od nás!!!! Aj ste to boli nejako osláviť?
24. aug 2011 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia hej, boli sme si posedieť s chalanmi, ale potom sme sa s maťom ponáhľali domov, aby sme mohli byť s lenuškou aspoň pri kúpaní
24. aug 2011 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky!

@lada_dee no moja to bude z toho tepla asi, alebo z nedostatocnej hladiny alkoholu.... vies nastavili sme to vysoko na chate a teraz sa telo nevie z toho spamatat.... aj ja mam ten problem :grinning:

24. aug 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čaute, u nás je nechutné vedro :stuck_out_tongue_closed_eyes: A ještě sem si nestihla udělat známé, tady po okolí, s těmi co mají na zahradách bazény. Teda ani nevím jestli se s někým "obyčejným" kamarádí :grinning: Však co, snad mě Kryštof pustí do svého bazénku nebo si proběhnu zavlažovačem na trávník :sunglasses:

@lada_dee málo alkoholu, moc kofejnu :wink: Ale vážně, hlavně hodně pít, fakt aspoň tři litry, i když na to nejsi zvyklá!
24. aug 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, a čo fotky????
24. aug 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj u nas taky tak.... u nas maju tiez nejaki ludia na ulici bazen, ale ze by som sa tam sla kupat, tak to radsej zhorim v pekle :grinning: ja by som kludne behala popod ten zavlazovac /keby sme mali/ :grinning:

@adulik76 ja som dala na face, tvoje mame, ivka nefotila, mozno nel mala tusim foto a wiliam....
24. aug 2011 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity lenže, keď stiahnem fotky z FB majú cca okolo 50 - 60 Kb, a to je málo. Urob to tak, ako ja, hoď to na server
24. aug 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity já myslela kvůli malému;o) A nebo že by paní domu byla korpulentnější než já, jnak se vystavovat nehodlám :sweat_smile:
No nic, pozvala jsem na opoledne návštěvu, takže mažu uklízet. A hodilo by se mi vyhrát ve sportce aspoň na klimatizaci.
24. aug 2011 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 ahaaaaaaaaaaa. skusim to teda tak, snad mi to pojde.
24. aug 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity keď tak, povedz marekovi, nech ti helpne
24. aug 2011 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 no moja taketo veci on nevie :grinning: s pocitacom mu to moc nejde :grinning:
24. aug 2011 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity aha, tak potom mi povedz a ja ťa budem navigovať
24. aug 2011 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 neboj, nejak to zvladnem snad, keby nie tak sa ozvem....
24. aug 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity choď na www.ulozto.sk, je to jednoduché
24. aug 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Asi ste uz zachytili... Vily dal foto na FB.... :slight_smile:

krasny dnicek.... :slight_smile:
25. aug 2011 o 07:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, uz som pozrela. Super fotky! Ze dakujeme!
25. aug 2011 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
ahojte....

u nas je teplo jak...ani neviem kde....v noci to mala dosť blbo znašala drobátko moje, tak som ju ovievala vankušikom :grinning: :grinning: :grinning: na balkone rozložený bazenik a kupeme sa a kupeme :slight_smile:)))))))))))))
@adulik76 tak aj tu chcem Matkovi pogratulovať.....a že je uplne super, lebo zvládol stretko aj titul!!!!!! je to jednoducho jednička !!!! ........ :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a koniec koncov aj ty, kedžč som čitala ako si sa pekne postarala o komplet ročník :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

fotočky su fajn. len Adulkine som este nestihla stiahnut...resp....ja to moc neviem a Feri nemal ešte čas....kedže mal 4 dni dovču, tak teraz chodí z práce večer o siedmej :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:

ale ja mám mať dnes spicha s kamoškami na kafco o pol piatej večer, tak dufam, že to vyjde a Feri dojde včas z práce a ja aspon na hodinku vypadnem.... :wink: :wink:
25. aug 2011 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lada_dee Ze Vilkovi mockrát děkujeme;o) Máme super fotky z první návštěvy Zoo (já měla foťák v batůžku na zádech) a vůbec moc pěkné momentky.
A co ty a píchance, jak zvládáš?

@orsulka ještě že ty bazénky jsou co. Už máme koupený větší a tak za Kryštofem včera byla malá kámoška. Jinak je napadnutí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2011 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj No do dnes mi bolo ako tak...ale dnes mi je po prechadzke mestom (nutno zaniest podklady na PN) :slight_smile: , je mi bieeeedne.... :slight_smile:
pijem a pijem a pijem... potom len cikam a cikam... :grinning:DDDDDDDDDDDDD ..uz ma to ani nebavi chodit hore dole v tomto teple.... :frowning2:
boli ma hlava... :frowning2: idem si dat este liter... :grinning:

inak sa zda... ze to ide ako ma... :slight_smile: v sobotu budeme mudrejsi... :slight_smile:
25. aug 2011 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee a ako ste teraz na tom? Co pichas? idete normalne na dalsi cyklus ivf? Alebo ako to je, sak sme nemali nejak ani cas sa pozhovarat.... :grinning:
25. aug 2011 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata, sak som chcela ulozit tie fotky, tak som ich uspesne zbalila do zipu a dala na to ulozto... ale kedze moje fotky maju 850 MB tak je cas nahravania 4 a pol hodiny.... a do polnoci sa mi tu teda nechce cakat... takze to rozsortirujem po niekolkych fotkach a nahram tak, ale skusim to az zajtra alebo cez vikend...
25. aug 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte

idem sa rozlúčiť, v noci odchádzame do toho Chorvátska, tak sa tu majte krásne, poslúchajte a nech ste všetci zdraví :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , beriem si aj laptop, tak hádam sa mi podarí sa ozvať :slight_smile:

určite budem mať veľa príležitostí na ten správny čas, tak si na Vás spomeniem :grinning:
26. aug 2011 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
No teda, tři dny a tady ani písmenko :astonished:

Kdepak se všechny touláte?
29. aug 2011 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok