Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
29. aug 2011

no to vies predlzeny vikend, kazdy oddychuje od pc a tak, uziva si slniecka.

sincerity
29. aug 2011

no dievcata, skusila som dat prvy link do spravy, su to zatial fotky viac menej pre orsul. Tak snad som to dobre urobila a bude sa to dat stiahnut.

lada_dee
29. aug 2011

Toulame kade tade.... 🙂
Cez vikendik sme trosku chatovali na Chvojnici.... taka rodinno priatelska zostavicka.... gril... gulasik... bazenik... pohoda relax... 🙂

Tak idem teda pokracovat v nacatom... teda v oddychovani... 😀

sincerity
29. aug 2011

no tak som poslala fotky co som mala. Snad to bude dobre. Ak by sa dalo @lada_dee skus hodit Vilkove. Dame do fotoknihy 😀
my tiez tak, len sme sa motali, prechadzali, oddychovali a tak, chlapi nieco porobili okolo domu a tak.

lada_dee
29. aug 2011

sincerity hmm... tak to treba prediskutovat s Vilym.... poviem mu... sak mas ciselko... zavolame ti a povis co a jak... 🙂

volaj tak o tej deviatej... 🙂

ivkaj
29. aug 2011

Teda u vás je dneska svátek? No to jsou mi věci 😲

nelia
30. aug 2011

Dobré ránko 🙂
Veru, my sme si užívali predĺžený víkend... ale aj tak bol krátky 😒 , strašne sa mi nechce pracovať, ale musím sa premôcť...
My sme foťák nemali, tak na naše fotky nečakajte 😉 .
@adulik76 ja som si tie fotky nevedela stiahnuť, asi som robila niečo zle.. musím byť zaregistrovaná, aj keď si len chcem stiahnuť foto? Alebo na to potrebujem mať aj niečo stiahnuté?? 😕 .. skúsim ešte dnes tie od @sincerity, ale asi až doma.

ivkaj
30. aug 2011

@nelia docela tě chápu. Mrňous je dneska vzhůru od 5 a mě se táááááááááááááááák neche vůbec nic:-/ Ještě že svítí sluníčko.

adulik76
30. aug 2011

@nelia nemusíš byť zaregistrovaná, mne to v pohode ide

nelia
30. aug 2011

@adulik76 potom nechápem, prečo sa mi to nepodarilo... tvárilo sa to, že to sťahuje a potom mi otvorilo prázdny súbor v jpg formáte tuším... ostatným to v pohode šlo??

sincerity
30. aug 2011

@nelia no ja som s adu fotkami nemala ziaden problem. stiahlo mi to vsetko v zipe myslim rozbalila som si to a hotovo.... neviem kde je pes zakopany

nelia
30. aug 2011

@sincerity no chyba bude teda v mojom "prijímači" 😀

ivkaj
2. sep 2011

Čaute, jdu si postěžovat :-/
Chystáme ty křtiny - oběd pro nejužší rodinu (prarodiče a naši sourozenci i tak by nás bylo asi 15). Ale na obřad jsme pozvali rodinu celou. A hádejte co, tchýně má strach, aby se teta neurazila, že nejde na oběd, tak radši nejde taky (kdyby sme je pozvali všechny bylo by nás tak 25 😝 ). Švagrová jede na nějaký teambulding a drahé neteře se nemají v lásce, takže pojede buď jedna nebo druhá, Pavlův strýc a syn od sestřenice mají fotbal. Normálně mi to až přijde líto, obzvlášť u tchýně. Kdyby se v rodině pořádaly křtiny každý měsíc, tak to pochopím, ale teď začínám litovat, že jsme to neudělali jen s kmotrem a bylo by to v pohodě.

adulik76
2. sep 2011

@ivkaj nič si z toho nerob, užite si to všetci, ktorí na krstinách budete. Keď je ostatným prednejší fotbal a iné aktivity, raz sa im to vráti. A ak sa niekto "nemá s niekym v láske", tak si len o nich pomysli... Nenechaj si skaziť ten krásny deň a užite si to s Palim a Štofíkom na plno 😉

adulik76
2. sep 2011

@ivkaj ...a ešte maťo ti odkazuje, že sa máš na to vykašlať, sústreď sa na malého. Smutné je, že nikto nemyslí na toho malého usmiateho Štofíka, ale rieši svoje vzťahy....

ivkaj
2. sep 2011

@adulik76 Já vím, ale tak nějak mě to štve.
Ale křtiny si zkazit nenechám, už nám domů dorazila křtící rouška a já mám strach, že to tam obrečím 😅

adulik76
2. sep 2011

@ivkaj neplač, ale usmej sa, máš krásneho synčeka, super muža, spokojný domov, nenechaj sa znechutiť malichernosťami 😉

ivkaj
2. sep 2011

@adulik76 já myslela že to tam obrečím dojetím 😵 Už by mi fakt stačilo, kdyby sme tam byli jen mi tři, kmotr a úžasný pan farář.

orsulka
autor
3. sep 2011

ahojte kočeny......
@ivkaj fakt je to smutne, ako sa niektorí ludia stavajú k iným, zvlášť ked ide o rodinu 😔 😔 😔 verim, že ti to je naozaj uprimne luto, ale suhlasim , že to treba tak nejak prejsť s hlavou hore, a vychutnať si ten krásny den 😵 😵 😵

orsulka
autor
4. sep 2011

ahojte kočen......tak si tu asi píšem sama.....či????????? zrejme ste vsetky mali super víkend....a to som moc rada.....
nám v soboru prisli vymeniť dvierka na kuchynskej linke, takže už ju mám ako novú .-)))) už treba len úchytky, pretože tie čo sme si vybrali zrovna nemali, tak čakáme kedy dodaju....🙂)))

vikend bol aj ked pracovný tak fajn....dnes sme boli aj 2x vonku s drobcami.....

PS:
@adulik76 pekne pracujeme na večernom zaspavaní podla tvojho návodu....inak praktizujeme niečo podobné aj v poobednom spánku.....síce s nočným jedením sa to zatial nelepší, ale vsetko pojde 🙂)))))

všetkým Vám prajem krásny celý buduci týžden 🙂

ivkaj
4. sep 2011

@orsulka už to neřeším, sice mě to mrzí, ale trápit se tím nehodlám.
Vzpomínala sem na vás v pátek. V zahradě kam si chodíme hrát si daly sraz tři mamči s dvojčátkama (všechno párečky) tady z okolí a byla to pěkná zábava je pozorovat;o)

@lada_dee co vy, jak pokračuejte?

lada_dee
5. sep 2011

cauky.... tak vikendik za nami.... oddych relaxh chvojnicky.... sice som bola len s rodicmi a svokruskou, robili sme aupairov synovcivi.... 😀
brasko s manzelkou sli trosku po kopcoch v okoli Duchonky... tak mamina si to vyskusala prvykrat ako to bude Stevko bez maminky.... a bolo dobre.... 🙂

@ivkaj ... momentalne... faza cakania... okolo 15 budeme mudrejsi... ci // alebo nie 🙂)))

nelia
5. sep 2011

Dobré ránko....

@lada_dee jasné, že to budú // 😉 ... a ideš teda cez to Brno? Kedy bude odber, vklad a taaaak???

@ivkaj mrzí ma prístup tej vašej rodiny, ale treba to ozaj iba hodiť za hlavu, lebo ľudí bohužiaľ nezmeníš 😒

My sme mali super víkend, mali sme obecné dni a švagriná oslavovala 30-ku... len mám nedostatok spánku, tak mi tu hlava padá na PC 😖

lada_dee
5. sep 2011

@ivkaj suhlasim s @nelia aj s @orsulka aj s @adulik76 ... Kristof je jednicka... ostatni, no nech si trhnú, ked nevedia co sa patri...

adulik76
5. sep 2011

@lada_dee určite to budú // a hneď dvojky, podľa vzoru orsulky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

my sme už pobalení, čakáme na odvoz, keďže máme auto v servise 😖 😖 😖 😖 😖 😖 . Toho dementa, čo nám rozbil to čelné sklo by som najradšej utrepala lopatou po hlave 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

ivkaj
5. sep 2011

@lada_dee taky jsem zvědavá jak dopadneš. Škoda že to nebude 13, to je naše štastné číslo (narodil se Kryštof). Každopádně mooooooooooooc držím pěsti.

@nelia víkendové flámování můžu jen závidět. Mě sice taky padá hlava únavou, ale rozhodně to není z flámu. Kryštof teď nějak špatně spí 😝

Myslete na mě, jdu volat do autoservisu, že máme rozbité auto. Máme ho v garáži a prostě nejede, takže sem zvědavá jak ho o toho servisu dostaneme 😅

lada_dee
5. sep 2011

ivka a adulik.. vy ste si to dohodli.. obe mate auticka nepojazdne... ☹((

inak to cakanie je strasne.... ☹

adulik76
5. sep 2011

@lada_dee naše je pojazdné, len je čelné sklo rozbité, dúfam, že už v stredu bude hotové

ivkaj
5. sep 2011

Tak sem asi zněla zoufale, pánové přijeli za 5minut, auto si vytlačili z garáže a odtáhli na laně.Teď jen aby oprava nestála majlant 😅

@lada_dee nedomluvily, nám se to rozbilo samo 🙄
Chápu, chápu. Co takhle kniha na lavičce v parku? Přemýšlím co jsem dělala po transferu já. Týden byl se mnou P. doma a to k nám neohlášeně přišla paní ze sociálky (měli jsem zažádáno o adopci) o pár dnů dřív na kontrolu. Doma to vypadalo jako před velkým úklidem. Byl to takový šok, až sem myslela, že to embrya nezvládnout a teď se to jedno plíží po obýváku a zajímá ho všechno kromě jeho hraček. 😵

ivkaj
5. sep 2011

Tááááááák auto mám zpátky 🙂 Nakonec to byla jen baterka a pánové mi auto dovezli až domů, takže paráda 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre