• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
takze z velky starosti... nakoniec malickosti.. tak to sa da... :slight_smile:

takze o chvilu opat budete brazdit cesty ... :slight_smile:

Vily je stale doma... :slight_smile: on trenuje len po veceroch, kedze si dolamal nozku (teda ma presnejsie nalomenu kosticku, nic vazne, ale nemoze naplno trenovat) .... smola tento rok... :frowning2:((((
zly zaciatok novej sezony .. tak hadam lepsi koniec... :grinning: bude
5. sep 2011 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 a kam ste sa to balili? iba do roboty, či ste sa vybrali na dovolenku? ušlo mi niečo? :confused:
5. sep 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no...a ako krásne ste sa rozpísali .-))))))

@adulik76 s tym čelným sklom to bol teda pekny šok.......ja by som ho tiež (toho dementa) rotrhla na fleku.....a kam ste sa balili?????

@ivkaj tak aj vaše tututko už je OK........ a že tri dvojičkovske páry.....to musela byť fakt zábava...:slight_smile:))

@ivkaj
@lada_dee ja by som možno navrhovala, že 13-teho urobiť test...pretože aj u nás je 13 šťastné číslo....nám 13-teho mája vkladali drobčekov......takže sa pridávam k Ivke a Adulke :wink: :wink:
Ladi, čo ty na to?????

@nelia tak na nedostatok spanku sa len pekne priprav, ja ho mám už sakra nedostatočne..... :unamused: :unamused: tak dnes šarlie spala 12 hodku doobeda a aj poobede...a maly po hodinke...večer už boli jak máčne máčky........a som zvedava ako budu spať v noci :confused: :confused: :confused:
5. sep 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak babule...sme na strane č. 500!!!!! :wink: :dizzy_face: :wink: :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:
5. sep 2011 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
sme na Smrekovici - kam chodievame s maťom každý rok. Lenuška zvládla prvú noc úplne bravúrne, srdiečko moje
6. sep 2011 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orsulka no.... krasne to ciselko... :slight_smile:

včera bol v celku krasny deň, po dlhej dobe pozitivne spravičky..... mame jedneho mrazačika v Brne uloženého.... :slight_smile:
a Vilymu uhradili v PD basket 1/2 dlžnej sumy.... :slight_smile: ...mame to z čoho uhradiť a nemusíme si požičiavať, uff... :unamused:
:slight_smile: tak snad september mesiac pozitivnych sprav... :slight_smile:

a zeby som toho 13. sla na HCG? :grinning:
6. sep 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 tak si to tam pekne užite... ako čítam, aj Lenuška si to užíva... :slight_smile:

@lada_dee a už si teda po vklade či ako to vlastne je??? :confused:
6. sep 2011 o 07:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia :slight_smile: cakame, co a ako... :slight_smile: ...1.9. sme boli v Brne, pekny datum to bol... :slight_smile:

@adulik76 Lenuska si to v Bojniciach vyskusala... a teraz si to uziiiiva.... :slight_smile:
6. sep 2011 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee paráda, tak moc moc držíme palce!!! A vložili nakoniec len 1? Tak teraz len pekne oddychuj a nech Ťa polovička obskakuje :wink:
6. sep 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia Vily sa stara... :slight_smile: ... najradsej by bol, keby som len doma sedela... :grinning:
dali sme 2 ... uvidime... :slight_smile:
neviem, ci mam mat nejake pocity.... pri prvom IVF som mala kadejake.... ale po nejakom tom 4-5 dni presli... :slight_smile:
teraz to nebolo tak intenzivne... nemala som ani vajecniky take bolestive, lebo sme mali len 4 vajicka... a tri boli zrele... :slight_smile: ... minule to bolo 11 a len 1 bolo vhodne.... :slight_smile:

:slight_smile: tie dni tak pomaly idu :slight_smile:
6. sep 2011 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee no poznám ten pocit... človek by dal všetko pre to, aby sa čas posunul o pár mesiacov... ale treba byť trpezlivý a ruže prídu :wink: :grinning: .. to je super, že Vily je doma, aspoň nie si sama...
6. sep 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia Vily teraz obmedzene trenuje, lebo ma nalomenu kosticku... iba vecer :slight_smile:

a vy ako? vlastne tebe ako zistili tie problemy s tou zrazanlivostou?
veru... verime... :slight_smile: trpezlivo cakame :slight_smile:
6. sep 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee Tak to je pěkný začátek ;o) A navíc samé pozitivní zprávy. A užívej si, že se ti čas vleče. S miminem to pak letí, že ani nemrkneš a už budou choit do školky.
6. sep 2011 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lada_dee no keďže som bola po 3 potratoch a na obyčajnej hematológii mi nič nezistili, začala som pátrať v rodine a zistila som, že majú takú chorobu, ktorá sa zistí iba špeciálnym vyšetrením v Blave a tuším v Martine, tak som si dala urobiť konkrétne to a zistili, že to mám... tak môj gyndoš mi teraz povedal, že iba pozitívne myslieť a podarí sa!!! A vďaka liečbe to už dúfam dotiahneme do úspešného konca.
A @ivkaj má pravdu, užívaj si pohodičku kým môžeš... čas bude potom fakt utekať.. môj krstný syn sa teraz narodil a už včera šiel prvý krát do škôlky... no poviem vám, aj ja som mala nervy, ako keby bol môj vlastný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:frowning2: to sa ani nechce verit... mlady muz... :frowning2: smutno...:frowning2: hrča v krku... :frowning2:
7. sep 2011 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru je to neskutočná tragédia... tiež je mi z toho veeeeeeeľmi smutno :cry: :cry: :cry:
8. sep 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
ahojte babulky!

veru veru, je to strasne, mne sa tomu ani vcera nechcelo verit :pensive:

@lada_dee takze ste uz po vklade?! Super, a mate aj jedneho mrazacika? to je parada. Tak silno na Vas myslim a verim v pozitivny vysledok. Opatruj sa a setri.

@ivkaj tak som rada, ze sa problemy s autom vyriesili :wink: ... a ako je to s tymi krstinami, uz to bolo? Ci vas este len cakaju?

no ja som mala v pondelok a v utorok nejaku crevnu pliagu, myslela som ze umrem... musela som v utorok ostat aj doma, co ja nezvyknem, no fakt hnus, ale uz je lepsie.
8. sep 2011 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity nejaka pliaga sa zenie SR... kamaratkin syncek siel v pondelok do nemocnice na infuzky.... take bolo chuda dehydrovane po tych prehankach.. ale uz od vcera je doma... :slight_smile:

dakujeme.... :slight_smile: ... a uz si sa rozhodla kedy ty do toho prasknes?
8. sep 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee no my sme rozhodnuti tak prelom oktober november, uvidim, co mi povie dr. na prehliadke ohladom toho polypu.... aby som este nedajboze nemusela ist na ten kyret :angry: :frowning2: ... ak bude vsetko ok, tak tak ako som pisala.... ak nie tak uvidime a asi sa to posunie...
8. sep 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity určite bude všetko v poriadku, pôjde to podľa vášho plánu a budeme tehuľkovať všetky 3 spoločne :wink:
8. sep 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelia tak tak nel... tiez to tak vidim :grinning: .... len neviem neviem, kde najdeme taaaaaku velikansku chatu, ked nas bude o tolko viac :grinning: :grinning: :grinning:
8. sep 2011 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity křtiny budou příští neděli tady http://www.krystofovoudoli.eu/turisticke-zajimavosti/pamatky
K tomu v sobotu oslava svátku. Když jsem to počítala, tak u nás bude 20 lidí :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@sincerity @nelia pěkně si to plánujete, tak sraz bude třeba v červnu aby ste neměly strach, že tam porodíte ;o)
@lada_dee a ty už bys mohla mít po šestinedělí a my se aspoň budemem moct muchlat s malým miminkem nebo miminky :dizzy_face:
8. sep 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj no to je krasa! To ste vybrali naschval, alebo to mate blizko? Tam sa bude Krystofovi pacit! 20 je tak akurat.... som zvedava, ako to nakoniec dopadne s tymi vasimi pribuznymi....
8. sep 2011 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity No když nám neklapl křest tady u nás, tak jsem hledala kostel sv. Kryštofa a zjistila jsem,že je jediný v ČR. K tomu moc fajn pan farář a už sme nic jiného nehledali. Je to sice od nás hoďka cesty, ale je tam moc krásně. Tak doufám, že bude přát počasí.
8. sep 2011 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivkaj odpadnem, ten Krystof sa bude teda pysit, ze to ste kvoli nemu vybrali. Snad vam vyjde pocasie, potom sa tesime na fotky! Koho mate krstnych?
8. sep 2011 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte babule, k tomu včerajšku sa mi ani moc nechce písať, je to hrozné :cry:

.....ja mám návrh na jednu chatu: www.vzsmrekovica.sk to je chata, kde sme teraz s maťom a môžem povedať, že to tu fakt máme odskúšané :wink: . Super prostredie, ticho, relax, pohoda, detské ihrisko, tenisový kurt, krčma a bar, pohodový personál, hríby, čučoriedky, maliny. Neďaleko je Bešeňová, trocha ďalej je Tatralandia....
Možno by sa dala vybaviť aj nejaká skupinová zľava
8. sep 2011 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 sak sme sa nic nedozvedeli aduuuuuuuuuuuu, stranka je zevraj v rekonstrukcii
8. sep 2011 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 něco blíž k hranicím by nebylo? Od nás je to 500 Km :-/
8. sep 2011 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to v pohode načítalo http://www.vzsmrekovica.sk/
8. sep 2011 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja buchtička
8. sep 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok