• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
8. sep 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to hadze toto a chce to nejake heslo... tak ja neviem
8. sep 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi to bude obtiaznejsie.... ale ked uz nic ine, tak co fakt nejaky penzion?
nasla som nieco taketo.... je to Zlinsko - teda Cechy, vysli by sme kusok oproti Prazakom :slight_smile:... pod fotkou pisu o siedmych izbach vyssej kategorie - je ich 7 (ako pre nas) a maju spolocnu spolocensku miestnost...
http://penzionjavornik.javor-st.cz/penzion
8. sep 2011 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
no...myslim kočeny, že všetko budeme planovať začiatkom roka, keď budu viac-menej iste počty... :slight_smile:
krasne sme sa rozrastli.... a rozrastieme... :slight_smile:

ta smrekovica nevyzera zle... :slight_smile: len ta vzdialenost.... mozno by to tentokrat chcelo nieco v okoli Trencina... alebo ta Morava... :slight_smile:

Uz teraz sa tesim... :slight_smile:
8. sep 2011 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity aj to je v pohode
8. sep 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne je jedno, kde to bude, len nech je to nejak odskúšané.
9. sep 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pěkný víkend přeju, u nás bude tak trochu shopping (je fajn, že Kryštof ještě neprotestuje) ;o)
9. sep 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Krasny vikendik za nami... slniecko ako v lete (pozdni leto nas nemine) :slight_smile:

U nas nic nejak nezvykle, mala rodinna seslost na chalupe :slight_smile:
V sobotu sme dali trosku Banicke trhy (trdelnik, vinko, burciak, ciganska pecienka - Vily vravel, ze original nikde nevidel a hlavne oblecenieeeeee sa tam predava) ... chcela som dat kolotoce, no... tie, ktore som chcela, som zial nemohla... :frowning2:
Nedela ... oddychova len tak na terase... :slight_smile:
12. sep 2011 o 07:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Veru, víkend zase za nami... ale našťastie bude štvrtok znova voľno, tak to nejako vydržíme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
My sme mali tiež pohodový víkendík... v sobotu hral L. na turnaji, tak som bola s ním a včera sme oddychovali a ja som troška vylihovala na slniečku :slight_smile:
12. sep 2011 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelia teda jak to, že máte zase svátek? To není féééééééééér :-/
12. sep 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak, a už sme domaaaa, lenuška spí, ja periem, maťo varí a doma je taký bordeeeel.
12. sep 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj my mame tolko sviatkov... :slight_smile: stale nieco...:slight_smile:
aby si lud oddychol.... :slight_smile:
12. sep 2011 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee že by se u vás víc pracovalo než u nás? ;o)

Příští týden nám začínají kroužky - v pondělí plavčo, tak jsem zvědavá co na to bude Kryštof říkat. Chodili jsme už v létě a to bylo v pohodě (i super zázení pro mamči - kafíčko ;o)) Teď už budeme na městrkém bazénu, tak jse zvědavá jaké to bude. A v úterý hudebka. Jen bych potřebovala paní na úklid, ten mě táááááááááááááááák nebavíííííííí.
12. sep 2011 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj aká hudebka??? Čo bude Kryštof spievať? Mi uniklo, že už rozpráva? :wink: :grinning:
No ešte že sú tie sviatky, lebo dovolenka mi už moc neostala, tak aspoň troška môžeme byť doma...

@adulik76 a oddýchli ste si? Lenuška poslúchala?
12. sep 2011 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia lenuška bola úplne ukážková, krásne papkala, spinkala, užívala si to tam :slight_smile:
12. sep 2011 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelia Jo jo, Kryštof kecá jak o život jeho "bla bla bla" ;o) Ještě jsme tam nebyli, tak uvidíme co a jak. Ale když mu zpíváme, tak na nás může oči nechat. Tak snad se mu to za ty prašule bue líbit.

@adulik76 jak dlouho jste tam vlastně byli?
12. sep 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj 5.9 - 12.9 dnes sme prišli domkov
12. sep 2011 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kočeny.....
@ivkaj prajem, nech vám vsetko krásne vyjde na tých krstinách...je to tam fajne....

osobne som teda fakt za to, že stretko niekde bliž k hraniciam, a myslím, že je ešte čas, lebo naozaj tieto počty nie su korektné.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

@lada_dee tak zajtra je 13-teho...netestneš?????? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
@adulik76 babula je krásna, som rada, žče ste si to tam užili...ja tu Smrekovicu poznam...boli sme tam 1x na tanečnom sústredení...teda nie na vojenskej chate, ale este o kusok vysie....ale na tuto chatu sme si robili výlet :wink: :wink:

my sa chystáme do Košíc budo od stredy, alebo od štvrtku do nedele...este sa kmotrovci musia vyjadriť, že kedy možme dofrčať.....tak držte palčeky, nech to detusky zvládnu.....a ja s nimi :grinning: :grinning: :grinning:
12. sep 2011 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka asi rano testnem... dostala som testik v Brne, tak skusim... :slight_smile: ...ale mam strach... :frowning2:
aj utrogestan dochadza... tak mozno rano behnem na krv... dla toho ako bude Vily .... :slight_smile:
12. sep 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee Tak to jsem zítra zvědavá. A cítíš se nějak?
12. sep 2011 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj nejak? ako? ... ani neviem ako sa mam citit, ci to co citim je dobre .. ci zle... :slight_smile: :frowning2:
ale mam zvlastne pocity v zaludku... ako by som bola stale hladna...
aj v podbrusku ma pobolieva..... prsia mam napate...
uvidime... :slight_smile:

pri prvom IVF to take nebolo... :slight_smile:
12. sep 2011 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee Hodila by se skleněná koule,co? ;o)
12. sep 2011 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee tak akooooooooooo??????? Dúfam, že nám napíšeš pozitívne správy...
13. sep 2011 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee tak čo? testneš? netestneš? :wink:
13. sep 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 Adu, čo to čítam?? Lenuška už chodí sama? Až teraz som si to všimla v Tvojich komentároch... tak môže začať utekanie za ňou :grinning: ... takže na dovolenke už utekala, čo? :wink:
13. sep 2011 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky! ja len ze vas citam a Laduske velmi drzim palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. sep 2011 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte holky,
dlhsie som tu nebola, nejak nestiham.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@adulik76 no super, Lenuska je sikulka, predbehla Nelu v behani, nasa sa pusta uz, ale uplne sama chodit este nechce, teda sa boji, tak dufam ze to bude uz kazdu chvilu :wink:
@sincerity, o tebe som pocula, ze tiez flakas kade tade, tak len pekne oddychuj, a my musime hodit nejakeho spycha :wink:

@lada_dee jooj, tfuj tfuj tiez drzim moc palce :wink:
Vidim, ze vas viacero dovolenkovalo este...tak pekny den prajem vsetkym...
13. sep 2011 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, tak máne po poradně a máme 74cm a 8720g ;o)

Tak čekám na další dobré zprávy @lada_dee :dizzy_face:
13. sep 2011 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
:slight_smile: tak rano //
teraz HCG 299

este je dlha cesta pred nami :slight_smile: buduci piatok kontrola... :slight_smile:
13. sep 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@lada_dee gratulujem z celého srdca
13. sep 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok