Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sisidani
13. okt 2011

@noemarta
Ne císařským ne, jenom jsem měla placentu na dva kusy, tak mi ji odstraňovali za uspání, jinak to nešlo.
A malou jsem měla u sebe až druhý den a za pomocí sestřiček jsem musela chodit na wc, se mi motala hlava a nemohla jsem nějak popadnout dech.

sisidani
13. okt 2011

Jinak všem moc děkuju za gratulace 🙂 .

ivkaj
13. okt 2011

@sisidani tak moták hlavy a "nefungující" plíce mi něco připomínají. Ale když mi řekli, že mi malého nedají dřív než zvládnu sama sprchu, tak jsem zatla zuby a dala si "maraton". Za pár dní už sem běhala jak čečetka. Doufám, že i ty jsi už fit a malá pomáhá.

@orsulka mrňousovi puzzle nestačí, vytírá mi podlahu všude. Přijde mi že je výkonnější než vysavač 🙂 Ale už zkouší kolínka dát pod sebe, tak uvidím jak mu to půjde dál.
Už sme museli objednat zábranu ke krbu, jednak chceme topit, ale taky si tam mrňous chodí hrát s třískama 😝

@noemarta @nelia díky za gratulaci 🙂

sisidani
13. okt 2011

@ivkaj taky jsem zatla zuby , malá se narodila ve čtvrtek a v neděli nás pustili domů.
Přidala jsem pár foteček Anetky do alba.

lada_dee
13. okt 2011

@sisidani gratulacia.. nech Anetka rastie do krasy.... 🙂

@ivkaj
Vily ma v nozke asi 5 cm a mozno aj viac srobik... tak snad sa to uz zrastie ako ma.... min. mesiac... potom rontngenova kontrola ako sa to zrasta... 🙂
Veru ten cas medzi kontrolami... ☹ vlecie sa ako slimak... 🙂

ivkaj
13. okt 2011

@sisidani jéé, tak to jsme na tom s těmi dny byli stejně;o) Malá je nádherná! ! !

@lada_dee tak to bay nepískal na bezpečnostních rámech;o) Ne vážně, doufám že se dá brzo do kupy a bude fit.
Když se ti čas vleče, můžeš začít třeba vyšívat, plést, háčkovat 😉

lada_dee
13. okt 2011

@ivkaj no ja som ti nejak neni na rucne prace... ☹
11 dni... to uz nie je tak vela... 🙂

teraz si doma obaja vegetime... keby bolo teplejsie, tak sme na chalupe... 🙂

adulik76
14. okt 2011

@orsulka tak každý si chce povedať svoje.... včera som bola s lenuškou v kauflande a furt všetko chcela a na všetko ukazovala "TOTO", tak som jej to "toto" dávala a postupne som jej to vymieňala... tak je ten tovar v kaufláči trocha poprehadzovaný v regáloch 😀 😀 😀

noe, díky, nech sa aj tvojej nelinke darí 😵

sincerity
14. okt 2011

ahojte babulky.

@sisidani gratulujem moc k malinkej Anetke! Verim, ze ta bolest stala za krasnu dcerku, co mas teraz doma. Nech ste krasne zdravi!

Lenuske a Krystofovi dodatocne vsetko naj (to viete, ja som v tomto nemozna)

Matovi a Viliamovi prajem skore uzdravenie.

Adu, verim, ze sa to skoro nejak utrasie, Mato vyzdravie a bude pokojnejsie obdobie.

ostatne babulky pozdravujem.... sak mam toho moc v praci nejak, uzatvarame 3Q, to je vzdy o hubu, okrem toho o chvilu prasim do skoly, a budem az do zajtra.

Tak prajem vsetkym krasny nastavajuci vikend.

bublinkaa2
14. okt 2011

Ahojte baby... 🙂

sisi - obrovska gratulacia k malinkej Anetke... Opatrujte sa a uzivajte si tieto krasne chvile... 🙂

Ja iba tolko, uz mi je to totalne trapne, ale moj kolotoc radostnych a smutnych sprav asi nikdy neskonci... ☹ Min.piatok sme boli na kontrole a babo sa znovu prestalo vyvijat... Takze tento pondelok boli predoperacne a v utorok ma cistili... ☹ Je to uz nase stvrte tehu po Lucke a jednoducho dalsiemu drobcekovi sa k nam akosik nechce... ☹ A clovek by povedal, ze ked je zene riadne zle, tak to svedci o zdravom tehu. Mne sa to uz druhykrat nepotvrdilo. No ale je to uz za nami, predo mnou je hladanie si prace, takze som sa ponorila do posielania zivotopisov a pod. Drzte mi palce a vsetkym vam zelam len to naj co sa zelat da, aby ste vsetky boli zdrave a aby sa nam tu rodili zdrave babatka... 😵 😵 😵 Drzte sa a pekny vikend...

noemarta
14. okt 2011

@bublinkaa2 boozinku, to mi je strasne luto 😔 😔 😔 😔 😔 tak takuto spravu som od vas ozaj necakala...

ivkaj
14. okt 2011

@bublinkaa2 tak to mě moc mrzí. Co na to doktoři?
A s prací přeji hodně štěstí a pevné nervy.

nelia
14. okt 2011

@bublinkaa2 moooooooooja 😢 😢 😢 😢 ... toto už je fakt neskutočné... A idú to doktori riešiť? Tebe robili podrobné hematologické vyšetrenia? Či nemáš problém so zrážanlivosťou, lebo vtedy zvyknú byť zamĺknuté potraty, plod sa nevyživuje dostatočne a preto odumiera. Ja verím tomu, že tú príčinu čoskoro nájdu a budeš už úspešne tehuľkovať. Hlavu hore a ide sa ďalej!!!!
Držím palce pri hľadaní roboty. A čo konkrétne by si chcela robiť? Máš nejakú predstavu, či uvidíš, čo bude v ponuke?

adulik76
15. okt 2011

@bublinkaa2 moja, to je ako zlý sen. Moc mi to je ľúto, ale aspoň máte lucinku. A veľa šťastia pri hľadaní práce. A akú oblasť vyhľadávaš?

laxity
16. okt 2011

Ahojte

@bublinkaa2 mrzí ma, čo sa u Vás deje, verím, že sa čo najrýchlejšie nájde dôvod 😔

@sisidani tebe zase veľká gratulácia a malej veľa zdravíčka 🙂

My sme dnes boli s krstnou a Naty v parku, urobili sme nejaké foto, tak Vám posielam aspoň pár 😵

bublinkaa2
17. okt 2011

Ahojte baby... 🙂

Dakujem vam vsetkym za uprimne slova... Po tretom neuspechu som bola ja a aj manzel vyslana na podrobne vysetrenia genetiky a samozrejme aj hematologiu - na tu zrazanlivost krvi. Lebo ze i ked jedno dietatko bolo donosene v pohode, tak pri dalsich sa uz moze robit zrazenina. Ale vysledky mam v poriadku a ani takyto problem nemame. Nemam ani cysty, alebo nejaky iny problem. No jednoducho problem lekar nikde nevidi. A nestastny je uz aj on. Ale co som citala jeden clanok uz davnejsie, tak bolo popisane, ze jednoducho to ide dobou, je to v jedle, je to vo vode a pod. V tych chudobnych krajinach (Afrike) davaju uz pri raste napr.do kukurice nejaku korelu, aby zeny nemohli pocat, alebo v prvom trimestri sa to neujalo, aby kontrolovali rast populacie. A kedze je to uz niekolko desatroci, tak cirkulacia vo svete robi rozne veci.. Napr.ludstvo vsetky atb, antikoncepciu, co "vycura", to sa dostava znovu na cistenie, ale nie vsetko sa da precistit a znovu je to vo vode ktoru pijeme, v dazdi co ide do plodin a pod. To iste je aj s nasimi detmi. Ved terajsie deti su uplne ine ako kedysi. O hyperaktivite sa ani neslychalo a teraz je podla statistik kazde tretie dieta hyperaktivne.. Ked som nemala malu, tak som uplne odsudzovala matku, ktorej dieta pomaly vedelo vyliezt na hlavu, behalo po autobuse, no jednoducho - to dieta nemalo ziadnu vychovu!!! Teraz??? Ked vidim nasu krpatu, co robi od 6mes., tak sa uz nad tym ani nepozastavim. Tie deticky ale nie su zle, su mudre a velmi sikovne, len v kuse potrebuju pozornost.. No a tym celym som vlastne chcela iba povedat, ze aj neuspesne tehotenstva v dnesnej dobe su bezpricinne a v ovela vacsej miere ako kedysi. Tak nam zostava len verit, ze sa nam este jeden stuplik hadam podari priviest na svet.. 🙂
Nejak som sa rozpisala... 😕 😕 😕

bublinkaa2
17. okt 2011

No a co sa mojej roboty tyka, tak ako 18r.mlad som s manzelom bola 2roky v UK, potom sme nastupili na SK na vysku, z usetrenych peniazkov sme si kupili garzonku a po roku chodenia do skoly (co nebolo zle 🙂) sme znovu zatuzili ist do UK, lenze vtedy bola vizova povinnost, manzel viza dostal a ja uz nie. Vydrzal tam 5 mesiacov (obaja sme nechali skolu) a ze ja sa pokusim znovu o viza. Ale i tak som ich nedostala, tak sa manzel vratil a zamestnali sme sa. 3r. mam teda praxe na obchodnom oddeleni - nakup, odbyt a ved.dopravy. Potom sa otvorili hranice a hned medzi prvymi hajde do UK, kde sme si stanovili 3r.plan 😀, ktory sa pretiahol na 4r., pracovali sme 7 dni v tyzdni, skreckovali peniazky, aby sme si zarobili na zivobitie na SK. Za prvy rok sme si kupili 3izb.byt, ktory sme hned prenajali (este za stare ceny sme ho kupili), potom auto na lizing, ze pokial pojdeme domov, tak ho splatime a na konci sme si kupili v NR stary domcek, ktory sme si vlastne prerobili za peniaze, co sme predali byty a dva roky uz byvame... No a vlastne v UK som robila 4r.na polovicny uvazok v sklade na vystupe, tak nejake skusenosti mam, takze na tejto baze idem nieco hladat. Drzte mi silno palce, aby som si co najskor nasla dobru robotu, i ked az nie dobre platenu, ale aspon aby bola dobra, ktora by ma bavila... Moc nejak kecam a teraz rozmyslam, ci to odposlem...
😅 Pekny tyzden vam vsetkym zelam... 🙂

bublinkaa2
17. okt 2011

Naty je naaaaadherna... 🙂 Chvalim fotografku... 🙂 🙂 🙂

lada_dee
17. okt 2011

Ahojte koceny,
tak vikendik na chalupe... kurili sme si v krbe... v sobotu sme mali krasnu navstevu Monika, Ferko, Adamko a Šarlotka.... jeeeej... oni su tak uzastni 🙂 zahrali sme sa, deticky si pobuvinkali na cerstvom vzduchu... 🙂 vcera som trosken v zahradke popracovala, vyberali sme gladioly a frezie.... prvy mrazik uz vo Chvojke bol, tak aby nam nepomrzli... 🙂
Esta tyzden vydrzat .. a bude kontrola.... 🙂

@bublinkaa2 ☹ tak to je mi velmi velmi luto, ... ☹ aj v spravach min. tyzden davali info o tom, ze je vela zamlcanych potratov a nevedie v niektorych pripadoch urcit priciny.... ☹

lada_dee
17. okt 2011

@laxity akoze fotecky su super.... 🙂 krsna to vie... 🙂

nelia
17. okt 2011

@laxity kráááááásne fotky 🙂 🙂

@bublinkaa2 kľudne sa rozpisuj, na to sme tu!!! 😉 Len tak na margo veci, mne tiež po 2.potrete robili hemato testy a všetko bolo v poriadku, no po 3.potrate som začala pátrať podrobnejšie a urobili mi testy na "syndróm lepivých doštišiek (SPS)" - tieto sa robia iba v BA na Antolskej a v Martine... a zistili mi, že túto chorobu mám a táto môže mať negat.vplyv na tehu. Ak chceš, dám Ti kontakt na Dr., čo mi tieto testy robila. Ona vyšetruje aj takéto problémy s tehu. Inak súhlasím s tým, že neplodnosť bude už pomaly patriť medzi civilizačné choroby. Žijeme fakt škaredú dobu, ničíme si svoje životné prostredie a všetko je strašne prechemizované 😖 ... jasné, že to na nič dobre nevplýva..

bublinkaa2
17. okt 2011

@nelia - dakujem, bola by som ti vdacna, ak mi das kontakt... Moze sa to tusim robit tak 6-8 tyzdnov po cisteni, tak by som sa asi objednala... 🙂

adulik76
17. okt 2011

@laxity malá modelka, najviac sa mi páči tá fotka s košíkom

ivkaj
17. okt 2011

@bublinkaa2 ještě mě napadlo, dělali ti testy na chlamidie?
A se znalostí angličitiny si myslím, že ti snad hledání práce půjde lehce. Drží pěsti!

@laxity mooooooooooc pěkné fotky ;o)
@sincerity a kde zůstala modelka Lila, byla ni zima?

@adulik76 co marod, jak je na tom?

@lada_dee kdy máš vlastně kontrolu?

adulik76
17. okt 2011

@ivkaj dnes bol na kotnrole, má to lepšie, ale ešte furt musí mať kľudový režim

laxity
17. okt 2011

kuk

@bublinkaa2 @lada_dee @nelia @ivkaj @adulik76 ďakujem dievčatá 🙂

lada_dee
17. okt 2011

@ivkaj
25.10. 🙂

uz len tyzden... 🙂

Vilymu v piatok vyberaju tych par stichov... 🙂 .. uvidime co s nim dalej, uz sa ale chysta na lahky trening... posilka a asi bike... to moze... 🙂 ..nechce stratit kondicku... 🙂

orsulka
autor
17. okt 2011

@bublinkaa2 jooooooooooooooooooooooooooooj...dievčatko mojeeeee.........................tak ani neviem čo napísať......určite vieš, čo chcem povedať.....je to smutné, ale veľmi sa teším, že to nevzdávate a chcete pokračovať ďalej, pátrať po príčine a snažiť sa dalej..ja len úprimne želám veľa šťastia a energie 😵 😵
z prácou je to niekedy ozaj ťažké, ale odvážnym šťastie praje, anglina tiež bude super bonus navyše, ved aj prax máš.....tak nech sa čím skor podarí niečo nájsť 😵 😵

orsulka
autor
17. okt 2011

@laxity no Naty je aká herečka....no prekrásna je bambuľka malá 😵 😵 😵 a ono je vdieť, že je to tvoja dcéra 😉 😉 😉 a čo vy a "ďaľšie kolo" ???????? 😕 😉 😉 😉

laxity
17. okt 2011

@orsulka ako to myslíš moja? 🙂 a ďakujem

počkám na všetky čo plánujú otehotnieť a potom pôjdeme na druhé kolo 😀 ja viem plán bol iný, ale Naty je Naty a musím si ju užívať...veľmi rýchlo to celé letí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre