Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
29. jún 2009

v poslednej dobe nie som nejak silné žieňa, ale hlavne mám pri sebe silného muža - neviem, čo by som si bez neho počala. Taký ako on už na svete nie je - aspoň čo sa týka mňa.

orsulka
autor
29. jún 2009

adulik....tak aspon že to doktor potrdil, že je to v poriadku.....aj ked to krvácanie je fakt asi otravne....a hlavne stále niečo pripomina.....tak želám, nech to čim skor pominie.....
je užasne, že je s tebou takýto človek!!!!! velmi ho odo mna pozdravuj .-)))) a už sa tešim, kedy nás s nim zoznámiš... 😉 a každy silny ma aj svoje slabsie dni...tak sa preto netrap.. bude lepšie.... 😉

sincerity
29. jún 2009

ivkaj by mala byt tusim dnes 8 den po ET, uvidime, co nam napise.

adu... a chodis do prace, ci si na pn? snad to skoro skonci....

adulik76
29. jún 2009

sincer, zajtra už idem do roboty

nelia
29. jún 2009

Adu, možno je to aj lepšie, keď budeš v robote, aspoň nebudeš tak veľa premýšľať... alebo by si mala vypadnúť niekam na super dovolenku so svojim silným mužom 😉 🙂 .. určite to obaja potrebujete. Chystáte sa niekam?

adulik76
29. jún 2009

klasika, ideme na Smrekovicu a odtiaľ plánujeme podnikať výletíky po Slovensku - Lomničák, potom Maťo našiel nejaký hrad a chce sa plaviť na plti a samozrejme budeme chodiť na hriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiibyyyyyyyyyyyyyyyyyy

orsulka
autor
29. jún 2009

no ja som sa po 2,5 týzdni PN-ky nejak nevedela v tej robote vysomariť......som bola taka leniva že až.... 😀 😀 jak mechom udretá tie prve dni.... 😉
na smrekovici som bola raz...boli sme tam na tanecnom sustredku....tam bolo náááádherne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lilienka13
29. jún 2009

ahojte babulky, aky ste mali vikend?

... pozeram, ze lax vysiel? 😀 😀 samozrejme gratulujeeeem 😉 nech ste stale taki stastni ako po tieto dni 😵

adulik: no presne viem, ako sa citis, ja som krvacala tyzden v kuse, ale aj to som bola dostatocne otravena z toho vsetkeho 😝 ... ale aspon vsetko co ma, vyjde von, pekne ta precisti a pripravi sa na dalsie babatko 😉 😵

orsul: ja ked som prisla do roboty po mesiaci, tak som mala uplne vypadky pamate ... nepamatala som si ani kod od nasho trezora ... 😀 😀 😀

ivkaj: dievcatko, tak ako? testovala si? 😕

lilienka13
29. jún 2009

neli: chorvatsko je super ... a hlavne, ze budes 2 tyzdne mimo roboty ... to je uplne naj, naj, naj ... 🙂
... ja uz sa tiez velmi tesim do Bulharska (no az na tu cestu autom, ale hadam to nejako prezijem 😉 )

orsulka
autor
29. jún 2009

lili....ahojček 🙂
raz....raz som isla do Bulharska autobusom...... stastičkom bolo, že sme boli partia 10 ludi.....inak teda dobre dlha cesta......v Rumunsku pozor, kdekolvek budete stat, hned pri vas budu Rumusnke deti a budu ponukat darcekove predmety rozneho druhu...🙂)))))
da sa s nimi velmi dobre jednat.....resp...dalo sa.....tak pred 6 rokmi 🙂))))))
dufam, že ide tak viac aut.....alebo vy sami????

nelia
29. jún 2009

Adulik, to je paráda, aspoň sa trocha odreagujete. A kedy sa tam chystáte?
Lili, ahoooooooj 🙂 Ja som mala celkom fajn víkendík, len krátky 😒 😝 A kedy sa vlastne do toho Bulharska chystáte? No bude to asi dosť dlhá cesta, ale neboj, vydržíš to. Ja som bola autobusom raz v Grécku a raz v Španielsku a prežila som 😉 🙂
Ja som ani na PN-ke nebola, no ani tak sa mi nechce pracovať 😀 😀 .. nejaká som ospalá 😲

orsulka
autor
29. jún 2009

no mna trosku aj hneva to pocasko.....raz slnko...potom burka......vcera som zavesila pradlo na balkon.....s posledným štipcom začalo poprchat.....drahy vraj, len prehánka.....a tak som sa šla pozriet na druhu stranu z okna...a tam taká čiernava.....že som to prádlo zrovna poodopinala a vešala do vnutra na sušiak..... 😠 😠

teraz sa tu snaži byt dusno a slnečno....tak uvidim čo bude poobede.....asi zas hrmavice.....

baby vy vsetky mate teraz v juli dovcu?????????????? to tu budem sama??????? 😢 😢 😢

adulik76
29. jún 2009

ja začínam dovolenku 15.8. - 14.9.

nelia
29. jún 2009

Orsul, takže tu budete už dve 😉 🙂 ... a ty máš kedy dovolenku?
Ja mám síce teraz 2 týždne, ale ledva mi potom ostane pár dní.. a po transfere chcem ostať pár dní doma.. ale keby som si teraz nedala aspoň tie 2 týždne v kuse, tak by to nemalo žiadny zmysel.. týždeň nestačí, to si človek určite neoddýchne. Vraj na skutočný oddych od roboty by bolo treba mať dovču min. 3 týždne. V tomto Ti Adulik závidím tú štátnu správu, že môžeš byť tak dlho doma.

orsulka
autor
29. jún 2009

adulik....tak super...aspon tu budes so mnou 🙂)))))

ja nemam naplanovanu dovcu.....len par dni v auguste....cca od 18.8. do 24.8. ale ani to neviem presne.....
a suhlasim, že dovolenka by mala byt vkuse minimálne 14 dni, aby clovek trošku zrelaxoval.....
po minule roky sa mi to celkom aj darilo zrealizovat...ale holt...tento rok asi nie......nevadiiiiii 😉

ivkaj
29. jún 2009

Ahojte, no já dneska ráno vyrazila pro papír k PN a vstávali jsme stejně s manžou, takže na testování nebyl čas. A po pravdě ani nevím jestli chci vědět výsledek. Zítra budu 10 od ET, tak možná zkusím.
Jo a manžovi jsem k svátku koupila nové CD od Daniela Landy, on ho má rád, tak doufám, že bude mít radost ;o)

O práci mi ani nemluvte, doma se sice občas nudím, ale zpátky se mi moc nechce. No uvidím jak to nakonec dopadne.

Adu, mrzí mě, že pořád nemáš pokoj od krvácení. Drž se kočko a kdyby něco, pořádně se opři o manžela!

lilienka13
29. jún 2009

ja som bola raz autobusom v Spanielsku, raz v Taliansku na Palmovej riviere, dvakrat v Chorvatsku a raz v Parizi a uz som povedala, ze ma autobusom nikto nedostane ... ale holt, momentalne mame "hluboko do kapes" takze si lietadlom nemozeme dovolit ist na dovolenku a ja tak staaaaaaaaaaasne chcem ist k moru 😝 ... tak tam idem za aj za podmienky, ze to bude autom 😅 ... ideme vacsia partia, asi na 3-och autach a oni tam uz boli, tak to hadam nejako zvladneme 😉

lilienka13
29. jún 2009

na dovolenku odchadzame 20.7. na 2 tyzdne ... huraaaaaaaaaaaaaa 😀

dracekmracek
29. jún 2009

ahojte jdu vás pozdravit teda jdeme 😀 a poprskat bacílkama 😀
prsk prsk prsk

ivkaj
29. jún 2009

Katus, ahoj, tak já chytááááááám ;o)
Jak je, doufám, že v rámci možností dobře😉

Já vám ty dovolenkové plány tááááááááááááááááááááák závidím. Já to vidím na dovču nejdřív září/říjen 😝 Manža totiž dřív nemůže.

lilienka13
29. jún 2009

ahooooooj katuska, vitajte medzi nami dievcatami 😀 ... aj ja chytam bacilky 🙂 ... dufam, ze sa coskoro ujmu 😉

bettynka222
29. jún 2009

ahoj lilienka, ako sa mas? som zbadala tovj nick, tak som ta prisla navstivit 😉 asi este nesnazilkujes, ze? nam to este stale zakazuju 🙄

adulik76
30. jún 2009

dobré ránko, babulky. Dnes idem do roboty a nechce sa miiiiiiii. 😝

nelia
30. jún 2009

Dobré ránko 🙂
Adulik, tak to nejako skús vydržať.. veď my tu budeme s Tebou 😉 😀

orsulka
autor
30. jún 2009

ahojte kurááátenka !!!!!

adu...nezávidim ten návrat....... ale......no čo už, ked treba.....drž sa!!!!!!!! prideš na nove myslienky .....
ivkaj......a možno ja lepsie, ze netestnes...ja som netestovala pocas prvych 3 IVF nikdy....... vlastne prvykrat v zivote pred tym Londynom, ked sme mali letieť, aby som vedela na com som..... a teraz po KET na 10 den som tiež testla..... a bola som smutna......takže ako chces.....

nelia.... 🙂

adulik76
30. jún 2009

ja som zasa nevydržala netestovať, bol to skvelý pocit nájsť //, hoci sa to skončilo takým fiaskom 😖

orsulka
autor
30. jún 2009

adu.....mne to niekedy nedovolil strach...a inokedy som ani nemusela, lebo skor ako som chcela testovat dosla mrcha!!! ale nasjt si // musi byt uuužasný pocit.......raz to chcem zažiť.......
ako v praci?????????????????

nelia
30. jún 2009

Ja som ešte tiež v živote nemala ani len náznak // ☹.. ale fakt to musí byť úžasný pocit... všetky to raz zažijeme, udivíte babule 🙂 🙂

orsulka
autor
30. jún 2009

tak a som sa dnes dozvedela, že kamaratka prisla obabo v 11 tt.......otehotnela normalne asi po piatoch rokoch snaženia...už maju jednu dcerku, tak to neriesili cez lekarov....podarilo sa a teraz toto.....
moja kolegyna jej zaroven jej sesternica....tak sme si po ranu poplakali....a ta kolegyna inak moja naj priatelka...mi potom vravi...že ja baby nechapem vobec čo vy si preživate pri vsetkych tychto veciach.....ako sa vy možte citiť, ked ja sa len dozviem o tom, že ona prisla o babetko a som z toho uplne na nervy a celu noc som kvoli tomu nespala....tak vraj...klobuk dole pred nami vsetkymi....

fakt som jej povedala, že kto nezažil nepochopi uplne ten pocit........

adulik76
30. jún 2009

orsul, v tom máš pravdu, kto nezažil, nepochopí. A môžeš márne vysvetľovať. A prísť o bábo je ešte horšie ako ho vôbec nemať.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre