Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
27. okt 2011

@nelia tak píš, lebo potom si dopisujem sama... 😕

nelia
27. okt 2011

@adulik76 a čo? nepokecáš si sama? 😀 😀 ... inak som si včera začala robiť zábal od pani Anky a odhodlala som sa na taký možno trocha divný krok - ideme v sobotu k jednému liečiteľovi do Prahy!! 😝 .. a zároveň navštívime starých známych, že @ivkaj ? 😵 .. možno si pomyslíte, že nám šibe, že sme schopní kvôli liečiteľovi cestovať 2x 4 hodinky, ale ja som presvedčená, že nám pomôže a to nemyslím len k bábätku, ale celkovo k udržaniu dobrého zdravia 🙂...

laxity
27. okt 2011

ahojte

@nelia nemýslíme si, že ti šibe...je to skvelé ako k tomu pristupujete 🙂 a ste ochotní pre svoje zdravie urobiť čokoľvek, mne sa to veľmi páči, že na sebe nešetríte 🙂 ...my ideme za liečiteľom do Viedne, ale kvôli biznisu, on si nás vyhľadal 🙂

Ja som sama doma, svokra mi zobrala Natálku ku kamoške do Ba, tak idem upratať skriňu mám tam už total bordel 😅

pekný deň prajem všetkým

nelia
27. okt 2011

@laxity také veľké upratovanie v skrini by sa zišlo aj u nás, ale nestíííííííííííííííííííííííham 😝

laxity
27. okt 2011

@nelia ako je to možnéééé? 😝 😝 😝

noemarta
27. okt 2011

@nelia neli ja ti to tiez schvalujem, a velmi ma prekvapuje ako v dobrom, ze sa k tomu tak stavia aj polovicka, lebo napr. moj mm na take veci veskere zaaadne neveri 😔 😔 takze moc drzim palce 🙂 🙂
A vies ze akurat zvazujem aj ja prahu, predlzeny vikend pre nas troch???
😅 @laxity len pekne upratuj, urcite tam maaas velky bordel 😀 😀 😀 😝

laxity
27. okt 2011

@noemarta inak videla som super zľavu na portáli víkend do Prahy 😵 my sme chceli ísť samy bez Naty...to by bola romantika 🙂

ďakujem, tomu ver, je čo upratovať 😀

noemarta
27. okt 2011

@laxity no ved nad nou uvazujem 😝 😝 😝 ze by som to zobrala ako prekvapko mm a isli by sme na vianocne trhy 🙂

noemarta
27. okt 2011

@laxity to by bola romantika na zarobenie druheho babatka 😉

laxity
27. okt 2011

@noemarta ešte stále beží tá akcia? som myslela, že už skončila 😕

daj pokoj, teraz plánujeme robiť malej izbičku a zariaďujeme ju iba pre ňu nie pre dve 😀

laxity
27. okt 2011

@noemarta práve pozerám, že je viac akcií na Prahu 🙂

noemarta
27. okt 2011

@laxity faaaakt, a kde si este nasla, hod typy nech sa rozmysliiiim.
My tiez este neplanujeme, takze ideme vsade spolu, ziadna romantikaaaa 😉

laxity
27. okt 2011

@noemarta my tiež neplánujeme, ale samy si vyraziť môžeme 😀 , ale rozhodovali sme sa buď Kaštiel v Tatrách s Naty alebo Praha bez nej 😕

laxity
27. okt 2011

@noemarta neviem ako sa tá akcia volala a na ktorom portáli bola...ale to už určite skončilo, my sme to riešili, keď bolo 5 dní do konca akcie 😕

nelia
27. okt 2011

@laxity no vidíš, ešte ani bábo nemám a už nestíham... tak čo bude potom? a keď budú naraz dve?? 😀

@noemarta no vieš, zo začiatku ani on nebol za také veci, ale časom sa človek mení 😎 ... a musím priznať, že ešte o tom nie je na 100% presvedčený ako ja 😝 😀 .. ale hlavné je, že do toho ide so mnou...
My sme plánovali výlet do Prahy budúci rok, lebo L. tam bude mať asi promócie, ale už aspoň budeme dobre poznať cestu 😀

ivkaj
27. okt 2011

Čaute, nechci vám brát iluze, ale vánoční trhy v praze nejsou nic noc.

@laxity tak kdybys už neměla co dělat, taky by se mi hodila porovnat šatna. Jenže s P. je to těžké - má třeba tři zimní bundy, nosí jednu, ale "potřebuje" všechny 🙄
Probírala jsem věci po prckovi, a až je mi líto, že to všechno nevynosil. Je to hrozné, jak rychle rostou 😕

@lada_dee jak dopadla kontrola ? Pořád jen jedno mimčo😎

laxity
27. okt 2011

@ivkaj aj u nás to tak je, Kubo má plnú skriňu a polovicu minimálne nenosí ale jeho som teda neupratovala, to by som si nedovolila...to si musí on pretriediť 😀

ale akú si tie vecičky malilinké 😵 ako z nich rýchlo vyrástli

laxity
27. okt 2011

@nelia šak toto, ja som ti to chcela napísať, ale nechcela som rýpať...si to napísala sama 😝

noemarta
27. okt 2011

@laxity taaak, vylet do prahy je zaplateny 🙂
@ivkaj preco su o nicom???? tak ale praha aspon stoji za to no nie???
@nelia naucis sa stihat neboooj, a orsulka ti rada poradi ako na to pri dvoch 😉 😉

nelia
27. okt 2011

@lada_dee veru aj ja na vás celý deň myslím... ozvi saaaaaaaaaa 😕

adulik76
27. okt 2011

dnes mala laďka na kontrolu? Nejak mi ušiel ten druhý termín kontroly.

....hmmm Praha, my sme tam vtedy boli na muzikál Dracula a moooc sa mi v Prahe páčilo, super výletík...teda až na tú "kvalitnú" dialnicu

ivkaj
27. okt 2011

@noemarta tak ty hlavní na staromáku nějak nemají to vánoční kouzlo. Na stáncích jsou spíš kýče pro cizince (třeba i kraslice) než vánoční věci. Loni mě dorazilo, když jsem si chtěla dát langoše s česnekem a viděla sem "výrobu" česneku (granulovaný zalil vodou) a za tu srandu chtěli 50Kč 😝
Ale třeba se to letos zlepší 😎

noemarta
28. okt 2011

@ivkaj tak verim, ze tento rok budu lepsie!!!

nelia
28. okt 2011

@noemarta a idete teda pred vianocami? na predĺžený víkend?

noemarta
28. okt 2011

@nelia ako kupon mame do konca marca 2012 ale ja by som rada isla pred vianocami, ideme aj so susedovcami, tak verim ze bude dobre 😉

lada_dee
28. okt 2011

☹ dnes toho asi viac nezvládnem :'(

noemarta
28. okt 2011

@lada_dee preboha, co sa stalo??? 😕 😕

lada_dee
28. okt 2011

MA už pred dvoma týždňami, v nedeľu idem ☹

noemarta
28. okt 2011

@lada_dee 😔 😔 😔 😔 😢 😢

adulik76
28. okt 2011

@lada_dee je mi to ľúto, mala som "tušáka", keď si sa neozvala, ale stále som dúfala, že to tak nebude. Neboj, nabudúce to vyjde už na 100%

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre