• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
včera som nakupovala mikuláša pre našu slečnu, len behala s nami po obchode, tak som to musela pred ňou schovávať, aby to nezbadala a nechcela "toto" :grinning:
2. dec 2011 o 05:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivuš máš uplnu pravdu .-))))

ja Mikuláša pre našich zatial neriešim :grinning: :grinning: alesynovcov a neterky by som mala..... :wink:
2. dec 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..... a zasa v službe.....
3. dec 2011 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. dec 2011 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 ale aspoň si pak budeš užívat volna ;o)
3. dec 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobré ránko, veru, ivik, užívam si dnes volno s maťom a lenuškou :slight_smile:
5. dec 2011 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čago beelo šílenci???????? tak nový týžden???????? tak mi sme sa zobudili do upršaného rána......ale teraz je už krajšie, tak sa hádam dostaneme s detmi aj von, lebo včera sme trčali celý den doma.....
ale v sobotu sme si to užili spoločne na nákupoch v obchodnom centre, a deti mali obrovský zážitok .-))))) no a my s nimi :wink: :wink: ale ked spinkali, tak aj kavičku sme stihli :wink:
5. dec 2011 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Čaute, tak my jsme si dneska pěkně zaplavčili a mrňous ještě dospává;o) Doufám, že ještě chvilku bude, ráda bych ještě udělala pro P. mikulášký vaječňák ;o)

@orsulka pěkně jste si víkendík užili a jaké máte slušné děti, že i kávičku vám dopřejí;o)

@adulik76 hmm, rodinka pěkně pohromadě, to si musíte užívat;o)
5. dec 2011 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lenuška už má Mikuláša na okne, ale "objavovať" ho pôjdeme až keď prídem z roboty :slight_smile:
6. dec 2011 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeee........ veselého Mikuláša všetkým!!!! :wink:
6. dec 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj my prajeme krasneho veseleho stedreho Mikulasa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
My uz mame vybalovanie balicka za sebou, to bolo radosti, uz sa tesim na Vianoce :wink:
6. dec 2011 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta a čo také ste jej dali teraz a čo ju čaká na vianoce??
My sme malému kúpili kolobežku, lebo tú "nakreslil Ježiškovi", tak sa už tiež teším na tie reakcie :slight_smile:
6. dec 2011 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia teraz dostala troosku sladkosti, penu do kupela a male lego zoo. :wink:
A na vianoce dostane od nas kuchynku a oblecko !
6. dec 2011 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto sa lenuška radovala z mikuláša :hearts:
6. dec 2011 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 zlata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ale ona je ze uplne kopia tatina :wink:
6. dec 2011 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@noemarta aj tato sa tak zvykne tváriť, keď má pivo v ruke ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
@adulik76 malá je nááádhernáááááááááááá.....úprimná radosť v očkách :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
s tým porovnaním s tatinom si ma pobavila.....hahahahahhahahaha....

u nás dnes Mikuláš tiež rozdával balíčky......ale sladkosti len dospelým...detičky dostali nové poháriky na pitie...také, čo si m§žu chytiť do ručičiek......len su tam dosť velké dierky a tak s zatial namiesto pitia trosku "topia"..... :grinning: :grinning: :grinning:
6. dec 2011 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Teda u vás se dává mikuláš až na mikuláše? U nás totiž chodí ikuláš večer před. Mrňous dostal šťávičku a sušenky (stejně z toho neměl ještě rozum) a P. dostal domácí vaječňák, salámek a taky bramboru ;o)
6. dec 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
8. dec 2011 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
@orsulka jejdaaaaaaaaa, ja v prvom momente ze jake krasne štvoričky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zlatunke su cmuk :slight_smile:
8. dec 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka krááááááása :slight_smile: :slight_smile:
9. dec 2011 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som bola na kontrole štítnej žľazy a už nemusím brať liekyyyy, kontrola o rok :dizzy_face:
10. dec 2011 o 06:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 ty co si zas v praci ci... co ste tak skoro hore? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. dec 2011 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta my tak zvykneme vstávať....
10. dec 2011 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak víkend je za námi :-/
Měli sme sraz s děckama ze základky po 20letech a byl to teda mazec. Poznali jsme se všichni, ani mi nepřišlo, že už je to tak dávno. Měla jsem vycházky až do 1h, normálně se mrňous totiž kole 1.30 budí na mlíčko a on si vychrupával až do 5. To kdybych tušila, přijdu později, ale i tak to stálo za to;o)

A musí se pochlubit, že se náš mrňous už zkouší sám postavit, i když tedy jen o oporu, ale i tak se pak tváří hrozně důležitě :dizzy_face:
12. dec 2011 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivkaj jeeeeej, šikulko maličký... :sweat_smile: :sweat_smile:
My sme si cez víkend užívali wellness a troška sme si oddýchli...
13. dec 2011 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@nelia co já bych dala za wellness víkend ;o)
Ty knížky od vás jsou moc fajn, mrňous vždycky vytáhne kufřík, vytahá je všechny ven a důležitě si čte. Teď u toho i povídá, jen nevím co ;o)

@orsulka co budete dávat prcků na štědrovečerní večeři?

@sincerity @laxity @lada_dee jak sekočky máte?
13. dec 2011 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :grinning: poslusne hlasim, ze zijem :grinning:
dufam, ze sa vsetci mate ok, aj maminky aj drobci a samozrejme aj tatinkovia.
pozdravujem :wink:
13. dec 2011 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivkaj tak to som veľmi rada, že sa vám páči... na budúci rok na chate nám teda Štofík bude recitovať slovenské zvieratká?? :grinning:
13. dec 2011 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babulky......
dnes sme mali poradnu....nase miery týžden pred 11 mesiacmi: Šarlie 9650 g a 79 cm, Adamko 9560 g a 77 cm.....ale nejak sa mi to nevidí, lebo ja mám pocit, že malý je ťažší...až som ostala prekvapkaná z toho....okrem toho sme mali aj posledne očkovanie na pneumokoky a malému preťahovala pipíka, takže ten si to tam skutočne odplakal. no a samozrejme aj celý den, lebo ho to štípe, ked ciká.....no a ja som plakala dnes s ním, tak mi ho bolo lúúúto. ale co je super, že nemali teplotu vobec, resp. obaja len 37,7....tak verím, že to takto aj ostane.
teraz sme boli 4 dni vkuse spoločne celá rodinka, lebo F. si vzal dva dni dovolenky. tak nám bolo super vsetkym. F. to má v práci teraz dosť perne a normálne chodí domov z práce tak okolo 18,00 hod a neskor.tak aspon si malých trosku viac užil. stihli sme pokupiť komletne už darčeky pre všetkých, takže ma čaká už len nákup na "žranicu" a na pečenie :grinning: :grinning: :grinning:

@sincerity taká som rada, že žiješ!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

@nelia aj ja tichučko závidím ten welnes vikend, ale v dobrom.....kde ste boli?????

@ivkaj no s tou otázkou na stedrovečernu večeru si ma teda dobre zaskočila... :grinning: :grinning: :grinning: zatial som rozmyslala len nad tým, že kedy to vlastne spravíme....či už okolo 16,00 aby sme normálne okupali a zalahli okolo 19,00....alebo ich máme dať spať poobede nejak neskor, aby vydržali aspon do 20,00.....no a to jedlo...tak oplátku by mohli dostať......a polievku im asi uvarim normálnu......a spravím pangasius zo zemiakovou kašou a to budu mať ako hlavný chod :wink: :wink: :wink:
13. dec 2011 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok