Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
20. dec 2011

@nelia chápem, že nemáš slov....
ja som bola dnes ráno s malou u dr. trocha soplí a teplotuje od minulého týždňa, moc by som z toho tragédiu nerobila, ale lahol mi aj maťo, takže s lenuškou by nemal kto byť, nuž som na očr... do piatku...

adulik76
20. dec 2011

@anzelik ivka ti napísala presne, kúp si test a uvidíš. To, čo si popísala, sú len nepriame príznaky a naozaj nemôžu znamenať, že si tehotná. Niekedy tie príznaky sú viac naše želanie ako realita. 😉

nelia
20. dec 2011

@adulik76 😎 ..... tak nech sa rýchlo obaja uzdravia, nech máte krásne a zdravé vianoce!! a nech vládzu rozbalovať to množstvo darčekov 😀

adulik76
20. dec 2011

@nelia tak hádam to zvládnu 🙂, už si viem predstaviť, ako sa lenuška na tú kopu vrhne a všetko bude trhaaaať a všade bude lietať vianočný papier 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
20. dec 2011

ahojte kocky 😀

tak vidim, ze ste sa konecne rozpisali

@orsulka .... potom som zvedava na fotky 🙂 a ten relax, no jaaaaaa by som aj sla, len zalezi od terminu 😀 mam to tam dost nabite na jar 😀

@lada_dee verim, ze si mala tazke obdobie, snad uz pominulo a v novom roku bude lepsie... tak si ja hovorim a musime tomu verit, inac by sme sa zblaznili z toho

@adulik ty si obdivuhodna zena... tolko darcekov, uctovnictvo porobene, mala je super a dakujeme za prianie

@ivkaj som zvedava na izbicku ... a ze o Stofika sa postara tatinek, ked idu damy relaxovat 😀

@nelia vy ako? a na co nemas slov???
😀 😕 😀 😕 😀 😕

@noemarta ... ako?

no a u nas ... v robote blazninec, doma sa clovek ide pretrhnut od upratovania a pecenia, po veceroch pisem tu debilnu diplomovku ale inac sa mame fajn. Hemato vysetrenia nakoniec dopadli uplne v poriadku, takze nic sa nenaslo co by nam branilo v kete. Ale kedy na neho pojdem ani srnka netusi.... decembrovy cyklus to som nemohla - lebo su v centre zavreti, januarovy - nemozem, lebo budem v skole tyzden - a namohla by som chodit na kontroly, februarovy cyklus - budem mat blazninec lebo budem mat skusky, marcovy budem mat blazninec, lebo v robote budeme blaznit kvoli danovym priznaniam, v aprili sa budem ucit na statnice, v maji mam statnice ... takze to vidim na JUN 😀 😀 😀

noemarta
20. dec 2011

@sincerity fuha, ty uz mas rozplanovany aj dalsi rok, ale myslim si, ze radsej pockajte do toho juna, lebo verim tomu, ze ten blazninec by tomu len uskodil....
Miri, my sme chori od soboty, teda Nela, strasne ju prepadol kasel az ju napina, sopli, horucku nema, tak neviem ci ist k lekarovi, dnes jej zavolam ze co a jak, predsa je pred sviatkami. Ja som mala blazninec minuly tyzden, boli vyplaty.... Joj drzte sa, verim ze to vsetko zvladnete a jun tu je cubidup.... 😉

@adulik76 vidim ze u vas je detto.... jaaaj, kazde druhe dieta je tusim teraz prechladnuteee.... a co vam dala doktorka???

adulik76
20. dec 2011

@noemarta v podstate sme nedostali nič, len ja papier o očr, doma mám nasivin, cebion jej dávm do čaju a tekutinujem ju, koľko zvládne. No a odsávame sople, to je asi tak všetko.

@sincerity nie som obdivuhodná, len darčeky "škrečkujem" celý rok, tak sa to nejak nazbiera. Aspoň teraz nemusím lietať po obchodoch ako tornádo a rýchlo hľadať, čo by som tak... a komu.... mám klídek

noemarta
20. dec 2011

@adulik76 pre toto nechcem ist k lekarke, sa bojim ze tam v cakarni nachyta este nieco ine.... ja davam mucosolvan, nasivin do nosa a odsavame a tekutinujeme... tak neviem....skusim zavolat najskor...diiik za info 😉

adulik76
20. dec 2011

@noemarta v pohodičke, ja som šla k dr. hneď ráno, presne kvôli tomu, čo si napísala aj ty, aby toho nenachytala viac v čakárni. Moja dr. má napísané, že ordinuje od 7.30, ale vždy ordinuje už od 7.00, takže tam nikoho nebolo a boli sme rýchlo vybavené

nelia
20. dec 2011

@sincerity toto sa mi páči... volám o pomoc a hneď ste všetky tu 😀 😀 kiež by sa všetky moje priania takto splnili 😝 ... A ako podrobné hemato vyšetrenia Ti robili? Nechcem strašiť, ale aj mne vyšli prvé uplne v poriadku a po 3.potrate vysvitlo, že existujú ešte aj špeciálne vyšetrenia, ktoré mi nerobili... napríklad ten syndróm lepivých doštičiek, ale to robia iba na Antolskej v BA alebo v Martine. Ja by som sa na to na Tvojom mieste popýtala pred KET-om.... do júna to ešte stihnú vyšetriť 😉

orsulka
autor
20. dec 2011

@nelia taká som rada, že ti tá pomoc prišla!!!! 😀 😀 😀 😀 ja ťa uplne chápem tiež, že nemáš slov!!!!!! 😀 😀 😀 tolko vypísovania a nakoniec mám pocit, že kočka už aj tak vedela čo urobí......nemvadí...... 😀 😀
@sincerity tak ja už ani nepamatam, kedy si nemala blázinec.....ahááááááá...už viem....tuším v auguste na chate v Bojniciach 😀 😀 😀 ale ako tak sledujem, tak vy na to dieťatko nemáte vobec čas....ale ako pise noe, tak asi bude fakt lepšie, ked budee v klude a v pohodke........
a som rada, že tie testy dopadli OK a nič nebráni kET-u 😉 😠
@adulik76
@noemarta prajem vam skore uzdravenie babulky, nech máte krásne a veselé Vianoce 😉 😉

my sme dnes urobili stromček....maly sa cudoval, ale potom akože nič moc, ale malá hýkala, a nevedela som ju od neho dostať 😀 😀 a tešim sa na večer, ked zhasneme a zasvietime ho 😀 😀

ivkaj
20. dec 2011

@sincerity teda ty jsi ale vytížená mladá dáma.
@adulik76 @noemarta ať se vám zlatíčka dají brzo do kupy a na rozbalování dárečků jsou fit.
@orsulka vy už máte stromeček nazdobený? mi budeme rádi, když bude nazdobený 23.12. večer.
@nelia co ty, už tš tolik v práci nezatěžují? Byli jste na kontrole u pana bylinkáře?

Baby, nějak mi schází vánoční nálada. Bez sněhu nebo aspoň zimního počasí to nějak není ono :-/

nelia
21. dec 2011

@ivkaj tak k nám sneh dnes konečne dorazil,... síce tu asi neostane dlho, ale náladu mi to zlepšilo 🙂 🙂
Práve tento víkend som bola na kontrole, bol tu v Senci. Pľúca mám na 75% vyčistené, takže ešte mám čo robiť. Odvtedy si každý deň robím tie výplachy, takže vytrvalosť mi nechýba... 😝

@orsulka aká šikulka, že už stromček .. to musí byť zábava, sledovať reakcie maličkých 😵 😵.. s detičkami majú vianoce už úplne iný rozmer, však??

adulik76
21. dec 2011

sneh dorazil aj k nám... lenuška stála na okne a moooc sa jej to páčilo. My ešte stromček nemáme, ale možno dnes-zajtra ho už postavíme. Zatiaľ lenuška chodí obdivovať stromček ku krsnej a postupne z neho oberá ozdoby 😀

sincerity
21. dec 2011

ahojte kocky 😉
@noemarta a neni to nedajboze ta laringitida? naty tiez kaslala az ju napinalo... no snad nie a uz vam je lepsie

@nelia ja neviem ake testy mi robili, najskor som bola v centre a potom na riadnej hematologii, tam mi brali dalsie odbery, ale neviem presne na co to bolo.... no ved sa skusim opytat a uvidim co mi povedia.

no my uz stromcek mame tiez - od nedele a predvcerom sme este davali ine svetielka - na dom a tiez dovnutra.... napecene v podstate mam, dnes posledne kolace ocokoladovim a hotovo.... mala by som ist este na nakup poslednych potravin, ale to su uz len drobnosti. Rozrobenu diplomovku som zaslala profesorovi, cakam teraz na reakciu. Takze ja uz nebudem robit nic teraz.... 😀
@adulik - no ja som tak skreckovala minuly rok - asi od leta, a potom ked sme sa pred vianocami stahovali ja som nic nevedela najst a tak som rifle dala marekovi vo februari na narodeniny a @laxity dostala teplaky tiez niekedy na jar 😀 😀 😀

u nas tiez napadalo trochu snehu, tak som zvedava... ale ako som pozerala na predpoved, ma sa oteplit a na stedry den u nas prsat 🙄

adulik76
21. dec 2011

posledný týždeň trávim furt na nete, vyberáme dovolenku. Chceli sme ísť do španielska, potom sme to zmenili na grécko, a teraz vyberám v turecku. Už som aj niečo vybrala, čo na to poviete?
http://www.firotour.sk/fotogaleria.html?page_id...

noemarta
21. dec 2011

@ivkaj diik, uz jej je lepsie,verim ze do vianoc bude zdrava
@sincerity nie nie je to laringitida, len prechladnuta... ty si ina sikulka, napecene, ozdobeny stromcek, diplomovka rozpisana, tssss.... 😉

sincerity
21. dec 2011

@adulik76 neuveritelne...... a krasne.... ale nechcem vidiet, a ani nezavidim 😀

adulik76
21. dec 2011

teraz som ponuku z tej cestovky našla na shopcity.sk, presne tento hotel, tak by nás to vyšlo o 77€ menej

adulik76
21. dec 2011

boli sme s lenuškou na výlete....troooošku pobehať po snehu a tak...

ivkaj
21. dec 2011

Tak u nás sníh pořád nic, zato ale prší:-P

@adulik76 Mi máme Turecko moc rádi, jsou tam vstřícní (obzvlášť když personálu občas něco podstrčíš) v porovnání s Řeskem mi přijde, že tam za míň peněz dostaneš větší komfort a lepší služby a dá se tam i dobře nakoupit "značkové" oblečení;o) Hotel vypadá pěkně i s tím vybavením pro děti. Přijde mi to ale velký areál. tak aby to nebylo daleko k moři. Zkus mrknout na nějaké recenze.
Kdy moře plánujete?

adulik76
21. dec 2011

@ivkaj tak nejak v júni by sme chceli ísť, v auguste-septembri by sme šli zasa do našich kopcov a je to priamo pri pláži, takže aj to more by mohlo byť blízko

adulik76
22. dec 2011

dobré ránko, babulky. To by neboli vianoce, aby sa čosi nestalo....včera sme zistili, že nám ktosi chcel vykradnúť pivnicu 😠 😠 😠 😠 , tak dnes maťo vymieňa dvere a zámok.....fakt super.

adulik76
22. dec 2011

no, tak nám ukradli gumy

nelia
22. dec 2011

@adulik76 mooooja, tak to mi je ľúto 😒 ...

Baby, už sem do vianoc asi nezavítam, tak vám prajem kráááááááásne prežitie sviatkov v kruhu vašich najbližších a veselééééééého silvestra!!! 😉

adulik76
22. dec 2011

@nelia no, čo už. teraz maťo išiel k policajtom, máme domácnosť poistenú, tak uvidíme, či a koľko sa nám vráti. Najhoršie je to, že musíme kupovať budúci rok zimné aj letné naraz 😠

sisidani
22. dec 2011

Přeji Vám všem moc krásné vánoční svátečky plné pohodičky , snažilkám fazolku do bříška a maminkám zdravé a hodné dětičky a všem spoustu dárečků a milující manžely. A taky hodně zdravíčka do dalšího roku.

laxity
23. dec 2011

dievčatá Štastné a Veselé prajeme celá rodinka všetkým Vám 😵

adulik76
23. dec 2011

šťastné a veselé všetkým, babulky. Ja fotku nepripájam, nejak som nemala čas na výrobu nejakej vianočnej...ale o to srdečnejšie je moje prianie 🙂

noemarta
23. dec 2011

babenky prajeme vam všetkým krasne a pokojne vianočné sviatky v kruhu najbližších! 😵 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre