Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
23. dec 2011

@laxity mala je neskutocna, jaka je uz velkaaaaaa. 😉

noemarta
23. dec 2011

pridavam foto nasej Nelinky. 🙂

sincerity
24. dec 2011

ahojte babulky, ja zase posledna 😀

Prajem vsetkym krasne, stastne a pozehnane Vianoce!!!!

Vsetky deticky su krasne!!!!!

ivkaj
26. dec 2011

Ahojte, konečně chvilka klidu, tak i já se opožděně připojím k přáním klidných svátků. A v dalším roce vám přeji hodně plodnosti 😵 , spoustu lásky, štěstí, zdraví a pohody.

adulik76
27. dec 2011

ahojte, včera sme mali náročný deň, najprv bola u nás maťova sestra s priateľom a synčekom a potom celá family môjho brata... Lenuška bola večer taká unavená 🙂

adulik76
28. dec 2011

kde steeee

ivkaj
28. dec 2011

@adulik76 Na cestách :-/
25.12. Ke tchýni na oběd a pak oni k nám i se švagrovou. 26.12. do Brna a dneska domů. A od zítřka si konečně užíváme volno až do 2.1. ;o)

orsulka
autor
28. dec 2011

ahojte........tak ako ste si všimli, tak ja som nestihala akože vobec.....teda večer by sa aj dalo, ale fakt sa mi nechcelo ani zapnuť net......
ale Vianoce boli krásne.....drobci nechápali tú výzdobu a prečo papáme v obývačke 😀 😀 v kažedom prípade mi komplet ohrdli moje pre nich vianočné menu (hrachovu polievku a zemiaky s rybkou) a boli na rožku a mlieku 😀 😀 😀 hračky si vcelku vychutnali a pekne sa s nimi hrali 😀 😀 potom dosla k nam svgravá s neterkami a sedeli sme do pol druhej!!!! takže dalsí den sme boli krásne nevyspatí, ale zvládli sme.....
na Silvestra sa chystáme na Chvojnicu...mali by sme isť v piatok doobeda do nedele, alebo do pondelku...
@adulik76 ten hotel vyzerá super......ked sme boli v Turecku na dovolenke, tak možem povedať, že to bola moj top a uplne že najlepšia dovolenka v mojom živote.....a Ivik ma pravdu, čo sa toho Grecka týka.....tam som bola už viackrát, ale s Tureckom sa to nedá ani porovnať!!!!!

nejake fotečky mame este v nasom novom fotáku, čo nám priniesol Ježisko(konečne!!!!) len ich musím dostať do kompu...potom daco prilepím....

tak prežite super tento medzisviatkový týžden!"!!!! papapapapapa

adulik76
28. dec 2011

@orsulka ako ten čas letí... o chvíľu budú mať drobci rok... 🙂

adulik76
31. dec 2011

babule, pekný nový rok všetkým..... vám, vašim polovičkám, všetkým deťúrencom, ktoré som mala česť tento rok poznať osobne. Tešákujem sa na stretko.

ivkaj
1. jan 2012

Též se přidám s přáním všeho nejlepšího a ať je ten další rok už plodnější ;o)

laxity
2. jan 2012

Všetko dobré želáme Vám babulky a Vaším rodinám...nech je tento rok úspešný, zdravý, plodný... 🙂

Hraškovci 😀

nelia
2. jan 2012

Krásny Nový rok 2012!!!!! Nech nám všetkým hlavne zdravie slúži!!! Nech sa nám snažilkám guľatejú brušká (aj s bábätkami 😀 ) a mamičky nech majú poslušné a zdravé detičky!! 😉

lada_dee
2. jan 2012

Ahojte kočeny, v novo roku len to naj naj naj ... hlavne veľa veľa zdravíčka šťaastíčka laaaasky 🙂

Vianoce v kruhu rodiny na Chvojnici... potom dva dni dovca, ze chcela som ist vyskusat vianocny darcek, ale pocasie neprialo... ☹
Silvester.... 14 ludi v nasej chalupke.... kviz... activity zabava... nonparada... Adamko a Šarlotka to super zvladli.... 🙂
Ohnostroj bol super... skoda, ze dnes bolo treba ist do prace....

Stvrtok zas na plane dovca a lyzaky,no zda sa, ze pocasie je proti mne... ☹

Tak este raz.... krasny a stastny novy rok 😉

ivkaj
2. jan 2012

@lada_dee též čekáme na sníh, ať vyzkoušíme sáňky a ono pořád nic :-/

Jo jo, volno nějak uteklo, tak zase zpátky do reality a zvyknout si, že jsem s prckem sama doma.

noemarta
2. jan 2012

ahojte babule,
aj ja prajem vsetko dobre v novom roku, hlavne aby sme ho zvladli v zdravicku, stasticku, laske v kruhu najblizsich !!
A vsetkym snaziacim sa snazilkam prajem aby to tento rok urcite vyslo na jednotku !!!!! 🙂 🙂 🙂
My sme sa v sobotu vratili z lyzovacky, bolo uplne ze super, krasne pocasie, snehuuu, joooj vdaka ...

nelia
3. jan 2012

@noemarta Nelke prajeme všetko najlepšie k dnešným meninám!!!!! 😉

ivkaj
6. jan 2012

Čaute ženy,
kdepak se všechny touláte?

MI máme hotový návrh pokojíčku a já jsem moc nadšená. Jak bude chvilka zkusím sem něco dát.

Krásný víkend všem ;o)

orsulka
autor
9. jan 2012

ahoj babule......fakt tu nikto nič nepiše...teda okrem Ivky!!!!!! tak doma normálka, niekedy fofry ako normálne 😀 😀 😀 😀 drobčinka má trochen soplíky a kýcha, tak kurírujeme.....ale inak nič moc nového, Ferino už zasek maká.....

@ivkaj tak to je super...aj dáš nejaké foto?????

orsulka
autor
10. jan 2012

tak čo babule????? kde sme???? pracujeme?????????sankujeme sa?????? 😀 😀 😀
u nas krásne sneží, začína sa všetko opäť belieť....ale inak celkom teplo, takže neviem, či sa to zas nerozpustí do zajtra 😉 😉 😉
o dva týždne máme oslavu prvého rôčka s rodinkou a o týžden nato s priatelmi a to budeme robiť u známych na chate......aj tak neviem, ako sa tu v tomto byte ide pomestiť celá rodinka, ked sa tu zídeme 😀 😀 😀 ešte, že nejake stoličky dovezieme z Chvojnice od ladky....inak problem a bolo by to ako na nejakej pááárty - na stojáka .-)))) ale hlavne, že drobci maju svoje vlastné stoličky 😀

orsulka
autor
10. jan 2012
orsulka
autor
10. jan 2012

tak ešte pár fotiek zo silvestra .-))))))))

noemarta
10. jan 2012

@orsulka super foto, deticku su uz dobre velke, sa mi zda ze sa podobaju na teba.. 😉
boooze o par dni maju rocik !!!! 🙂

adulik76
13. jan 2012

🙂 dobré ránko, babulky. Dnes má naša slečna 17 mesiačikov 🙂 ... a pri tej príležitosti nezabúdam ani na kryštofíka - jeho prvý rôčik, všetko naaaaaaaj 😵

nelia
13. jan 2012

@ivkaj Štofíkovi prajeme veľa veľa zdravíčka a šťastíčka a nech ho rodičia poslúchajú 😉
@adulik76 aj Lenke všetko naj k "jubileu" 😀 ... no letí to baby poriadne, veď pomaly bude 17 rokov oslavovať 😕 .. už by bolo na čase vás so Sincer dobehnúť, veď tie vaše deti už do škôlky pôjdu...

ivkaj
13. jan 2012

@nelia @adulik76 ahoj tety, děkujeme za gratulace ;o) Jsem zvědavá co bude mrňous říkat na jeho první mejdan 😵

sincerity
13. jan 2012

@ivkaj vsetko najlepsie prajeme Stofikovi, nech je krasny, silny a zdravucky... a nech ho posluchaju rodicia 😀

noemarta
13. jan 2012

@ivkaj gratulka k prvemu rociku !!!! aby bol maly hlaaavne zdravy a aby vam robil iba radost 😵 😵 😵 😵

laxity
13. jan 2012

@ivkaj všetko len to najlepšie, najkrajšie Štofíkovi želajú Hraškovčatá 🙂 krásnu oslavu 🙂

sisidani
13. jan 2012

Všechno nejlepší Kryštůfkovi k narozeninkám. 😉
My slavili minulý týden, to bylo ale veselo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre