• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Tak jsem přidala pár foteček do albumu, můžete mrknout. :slight_smile:
13. jan 2012 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj tak teda ...len to naj naj naaaaj... :slight_smile: veela zdravicka,stasticka, lasky a nech ho rodicia posluchaju :grinning:
Lada a Vily
13. jan 2012 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky,
ta akoze ja ... poviem vam, som uplne ze jak vyflusnuta... des hruza ... v praci taham pomaly 12 hodin... ludom sibe statocne.. a dnes, ze 13teho tak to uuuplneee :angry: mala som ich chut aj vyhadzovat... :sweat_smile:
Takze v utorok smer BA... uvidime co pani doktori povedia... :slight_smile:

Majte sa mi tu krasne... zajtra sa asi ide na lyzovacku... :slight_smile:
13. jan 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pripájame sa ku gratolantom a malému Kryštofkovi prajeme predovšetkým zdravíčko, vela lááásky, pohody, a stály úsmev na tváričke :slight_smile:))))

@sisidani aj vašej kočenke prajeme vsetko naj...naj..naj .-)))) hlavne to zdravičko....tak potom ide všetko :slight_smile:
13. jan 2012 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute, děkujeme všem ;o)

Oslava se snad vydařila, jen fotek nemáme moc, protože jsme měli 13lidí a tak jsme kmitali. Dárečky jak fajn jak od koho (nějak jsem čekala, že se babičky víc vytáhnou, ale co už). Obrovský úspěch měl takový ten dětský stan, Lego a mluvící pejsek. Věci na písek přijdou vhod na jaře ;o)

@lada_dee aspoň že po náročné práci máš príma relax;o) Co Vilko a jeho nožka?
V úterý jen samé dobré zprávy! :dizzy_face:
15. jan 2012 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenuška dnes prvýkrát vyskúšala sane "naostro", predtým sa po nich liapala len doma :slight_smile:
15. jan 2012 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
zabudla som na foto
15. jan 2012 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@adulik76 Vypadá spokojeně ;o) Super, že je u vás sníh, tady jen na horách a v nížině je skoro jaro :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. jan 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivkaj verím, že ste sa sa fakt snažili, aby oslava dopadla na jednotku...nás to čaká túto sobotu, počítam, že tiež tu bude tak okolo 15 ludí :wink: :wink: mám jednu kámošku, ktorá fotí na objednávku a dostali sme od nej darčekový poukaz na fotenie detí, už pri narodení....ale nejak nebol čas na fotenie, keďže aj ona má doma dvojročnú dcerku...a tak som sa s nou dohodla, že ten poukaz využijem na fotenie tejto rodinnej oslavy....inak ak by fotil Feri alebo ja, tak neviem kolko by tiež tých fotiek bolo :slight_smile:)))) torty sú už objednané, a doobeda pripravím pohostenie.....

@adulik76 vidieť, že Lenuška si to krásne užila.....aj malý bol zo sánkovania úplne unesený :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v sobotu ho Ferko zobral na Klak. s malou sme boli doma, lebo ešte nebola v poriadku....
16. jan 2012 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka trošku předem, ale to snad neva, přejeme drobcům všechno nejlepší k 1.narozkám. Užijte si oslavu a halvně pohoda, klídek, takbáček.

Naše skóre z roční prohlídky - 81cm a 10,350kg.

Já si jdu v sobotu vybrat vánoční dárek - kurz focení dětí, tak se moc těším, jen doufám, že se něco naučím s našim obyčejným foťákem.
Krásný víkend!
19. jan 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka všetko naj naj naj drobčekom, posielame pusinku!! :wink:
20. jan 2012 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj hm...pekne miery mate na rocne dieta, nela ma teraz 10,50 kg a 82 cm. :wink:
A my sa tiez pripajame @orsulka drobcom prajeme k prvemu rociku len to naj naj, hlavne zdravicka, aby vam aj nadalej rastli do krasy, krasnu oslavuuuuu !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. jan 2012 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka chrústikom všetko naj naj naj :dizzy_face:
20. jan 2012 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka Monika joj mrzí ma, že som to nestihla...hlavne, že som pozerala 19-teho : :frowning2: dodatočne Šarlotke a Adamkovi želáme celá rodinka všetko len to najlepšie, hlavne veľa veľa zdravia a krásnych chvíľ cmuk :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Hraškovčatá :slight_smile:

tešíme sa na foto :slight_smile:
23. jan 2012 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata

@orsulka ja samozrejme uplne posledna a neskoro, ale aj tak prajem drobcom vsetko dobre! A posielam pusinu obom :wink:
24. jan 2012 o 07:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte bambulky.....dakujeme krásne za všetky gratulácie...sme veľmi radi, že na nás myslíte :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: oslava dopadla výborne, akurát, že drobci poobede nie a nie zaspať...ani sa nedivím, keď tu bolo toľko ludí :grinning: :grinning: :grinning: ale držali sa statočne....fotky budu, len este neviem presne že kedy .-)
tento vikend nás čaká dalšia oslava s priateľmi, tak idem dohodnuť s kamoškou nejake to menu, dufam, že mi pomože....ideme k nim na chalupu a ostaneme tam aj spať do nedele :wink:

@ivkaj tak mi už dalsiu kontrolu akože ročnú mať nebudeme...najbližiw ideme k lekárke v apríli a to bude aj ďaľšie očkovanie, asi to MMR.....takže ich tak akurát budeme merať doma :grinning:
nového inak nič, akurát, že sme sami doma, lebo Ferko siel na služobku do Milána včera, ale dnes v noci priletí spat..
24. jan 2012 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte

@orsulka tak super, že oslava dopadla skvele...čo podostávali drobci? a to už nezrušili? MMR-ko?
25. jan 2012 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja tanečnica
27. jan 2012 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 zlatunka je, kolko vazi lenka a meria, sa mi zda jak ta nasa....
28. jan 2012 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta každý deň ju chcem odvážiť, len nejak to časovo nevyjde :grinning:, ale môže mať tak 11 kg a okolo 80 cm. Furt je to taký drobček

kde ste babulky????
31. jan 2012 o 06:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 aj nela ma 10,5 kg a 82 cm.....
ozaj je tu nejak mrtvo.... :confused: :confused: :confused:
31. jan 2012 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

ako sa máte? čo nové?

@nelia ty ako? žeby? :confused: :confused: :confused:

Naty má 86 cm a 12 kg oblečená :grinning: . My sa máme fajn, dnes zostal Kubko doma, tak išli svokrovcom, ja varím, ešte umyť zem a mám voľno. Zajtra asi pôjdeme na Pezinskú Babu pozrieť, trochu sa posánkovať....ale uvidíme či bude veľká kosa :sweat_smile:

@noemarta a vy ako dievčatá? čo máte nové?
31. jan 2012 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity tak potom napis ci bol sneh, a ako bolo, aj my by sme vybehli cez vikend....
my v pohode, chvala bohu zdravi, nele sa total rozvezuje jazyk, no zlata je....
31. jan 2012 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta určite je sneh....kamoška bola :slight_smile:

tak to je fajn, hlavne, že sme zdraví...bo v tejto kose vrrrrr :sweat_smile: a kedy dorazíte? :slight_smile:
31. jan 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity vsak uz by sme mohli hodit rande, co vy na to??? :wink:
31. jan 2012 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@noemarta tak ja som ti to vravela už pol roka dozadu :grinning: tak niečo navrhni, ja s Naty problém nemám :wink:
31. jan 2012 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda ta je najednou příspěvků ;o)

@adulik76 to by mě Lenička do stretka (jestli nějaké bude) poporůst nebo bude Kryštof větší než ona ;o)

@laxity @noemarta už si holky nějaké to rande domluvte, vždyť se na něm domlouváte, co já si pamatuju :wink:

Taky by mě zajímalo zajímalo co dělají pracantky, asi toho mají toooooooooolik, že na ostatní už není čas. Tak hodně sil!
31. jan 2012 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivkaj moja zlatá, ale štofík má na takú výšku dedičné predispozície :wink: , a ak bude lenuška po mne, tak to moc teda nenarastie :grinning:
1. feb 2012 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte

@adulik76 @ivkaj vy by ste nejak veľa cm a kg chceli, nemyslíte? :grinning:

@ivkaj už sme ako tak s @noemarta dohodnuté :grinning:

a čo chata v lete? :confused: :confused: :confused:
1. feb 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@laxity aaaaaaale kde... zatiaľ nič... teraz som začala chodiť na reflexnú masáž a máme na chvíľku zákaz, ktorý moja polovička jasné, že nedodržala, takže uvidíme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... no tá reflexka sakramentsky bolí, ale keď to má zabrať....
Inak u nás nič moc nové, Lacimu bohužiaľ umrel dedko, včera bol pohreb, tak je u nás teraz tak posmutnejšie, ale inak v pohode... Ale v nedeľu sme zase mali krštiny bratovho syna, takže našťastie máme aj pozitívne novinky...
Vidím, že detičky pekne rastú - niektoré viac niektoré menej :grinning: , ale hlavné je, že sú všetky zdravé :wink:
2. feb 2012 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok