• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
ako sa u nás jedia špagety... :slight_smile:
22. feb 2012 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka no jo moooře, tam se dostanu nejdřív příští rok, když bude druhé mrně šikovné a já přijdu o zbytek rozumu. Teď mi to totiž přijde jako šílenost jet k moři s dvouma malýma dětma.
Hela a víš že sme se s P. bavili, že by sme se mohli někdy doluvit a vyrazit k moři společně s váma.

@nelia ne vážně, když už budete v čechách, tak by byla škoda, kdyby ste se nestavili. Fakt vás rádi uvidíme, když budete mít odvahu se u nás zastavit.

@adulik76 pěkná gurmánka ;o)
22. feb 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivkaj my odvahu na detičky máme vždy :slight_smile:... aj na lyžovačke sme mali teraz 2 deti - 3 a 4 ročné a užívali sme si ich do sýtosti :dizzy_face: :dizzy_face:

@adulik76 krááááása :dizzy_face: :dizzy_face: nezaprela by, že jej to chutí :grinning:
22. feb 2012 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@nelia tato varil, tak chutilo maminke aj lenuške :slight_smile:
22. feb 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Natalka... tak všeeetko len to naaaj naaaj.. :slight_smile:

Dnes prišli výsledky.... záver je, že je všetko O.k. ... u mňa síce zistili nejakú odchýlku v nejakom géne, ale vraj to nemá vplyv na reprodukciu :slight_smile: ..odporúčajú pri tehotenstve viac sledovať vývoj bába... tak pôjdem k svojmu dokimu so správou, ešte by som tam mala mať nejaké výsledky z infektológie... a potom volám Brno a dohadujem čo a ako ďalej smerom k tomu máju.
22. feb 2012 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@lada_dee tak super;o) Hele, domluv se s Dr. ať ti předepíše Acidum folicum, je to kyselina listová a podporuje zdravý vývoj plodu. Měla by se brát aspoň 3měsíce předem, ale nikdy není pozdě začít:wink:
22. feb 2012 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivkaj tu papam stale... :grinning:
sice pravda nepravidelne.. ale papam.... :slight_smile:
22. feb 2012 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, ja som včera úplne zabudla... tak dodatočne prajem Natálke hlavne veľa veľa zdravíčka a veeeeľa radosti do života :slight_smile:
23. feb 2012 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 :grinning: :grinning: :grinning: krásne papá........tak neviem čo máš za problémy s tým jedením...hihihihihih......:slight_smile:)))))

@ivkaj tak ja ťa beriem za slovo.....:slight_smile:))) a s tým morom a dvomi deťmi viem presne o čom hovoríš...ja som tiež nechcela isť k moru minule leto, lebo to by pri našich nebola ani dovolenka, hlavne keby sme boli s nimi naozaj len sami dvaja...tak sme radšej boli ešte doma.....teraz keď už budu chodiť tak to bude myslím ine..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@lada_dee tak teda.......dobre vysledky, ono chvala bohu, že je všetko OK.......aj ked na druhej strane.....ved vieš o čom sme sa bavili v aute po ceste na cirkus :wink: :wink:
23. feb 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čafte babule, dnes som strávila "úžasných 13 hodín v práci... mali sme strelby na Tureckom Vrchu na Záhorí, dosť sme si aj pocestovali, čo-to postrieľali. Hlavne, že som splnila limit :grinning: ... ale nastrieľala som až na druhý krát. Bola som šťastná, keď som sa konečne dotrepala domov a Lenuška ma utekala privítať a vybozkávali sme sa :dizzy_face:
23. feb 2012 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 tak to můžem někdy vyrazit na kolotoče ke střelnici a pěkně jim to tam zrujnovat :sunglasses:
23. feb 2012 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivkaj až tak dobre by som to nevidela ...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ak si dáme mojito, tak netrafím ani "ň" :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. feb 2012 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@adulik76
@ivkaj :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jáááj babule, jaký humor vy máte.... :grinning: :grinning: :grinning:

Adu, to neva že na 2x, hlavne že ten limit je splnený :wink: :wink: :wink:

my sme strávili taký pohodový víkendík, z jednou návštevou u kamošky, pobehali sme po nákupoch v tescu a hypernove, a detušky majú nový autobus, lebo ked sme na prechádzke, tak imidú očká vypadnúť pri pohlade na autobus :grinning: :grinning: :grinning:
26. feb 2012 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
dnes sme si vyrazili s lenuškou do cukrárne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .... a ako dopadol chudáčik punčáčik??? kuknite
27. feb 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 tak tie špagety jej asi chutili viac :grinning: :grinning:
28. feb 2012 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia ale spapala aj ten punčák, len do cukrárne sme išli s rožkom a tak sme aj vyšli, zasa žula rožok :grinning:
28. feb 2012 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 tak to je super, keď ľúbi papať a netreba ju do toho nútiť :dizzy_face:
28. feb 2012 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia občas máme stavy, že sa jej k jedlu moc nechce
28. feb 2012 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky!!!

@adulik76 no je to jedacka! vie si pochutit babizna.... uz oskusala vynikajuce parene buchty ocinove?

@orsulka malinki boli krasni!!! fakt ako babiky! pockaj ked sa budu chcet vozit autobusom ako Naty.... s lax chodia normalne na vylety autobusom..... a ty mas dvoch.... no moja :grinning: a inac moja, sak si mi neposlala stale tu adresu domov do IP... ako ti poslem tie fotky?

@ivkaj.... ako? Citis sa fajn? Ranne nevolnosti uz predpokladam nemas... ako to zvladas so Stofikom?

ostatne babulky pozdravujem!!!!
29. feb 2012 o 07:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee no ved to je super, ze vysledky su ok... ci ne? ja tusim tiez nabehnem znova na tu kyselinu... a tusim tam mam este ten caj.... jak sa vola .... alchemilkovy.... pravdupovediac, sak mi vobec nevieme kedy pojdeme....
29. feb 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este... v juli je to v podstate fajn, zatial tam nic nemame.... tazko teraz povedat.... snad sa nevyskytne nejaka svadba alebo nieco take :sweat_smile:

uz ste rozmyslali nad tym ubytovanim?
29. feb 2012 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@sincerity poslala som adresu na IP.....

@adulik76 malá je sama na spapanie...nie len ten punčák :grinning: :grinning: :grinning:

@sincerity malí sa už teraz radi vozia autobusom...ale mám výhodu, lebo starkí ich občas vezmu autobusom na výlet do mesta, kedže sme na sídlisku...takaže zážitky majú :wink: :wink:

to ubytko....musím už konečne skontaktovať tú znamu, že kde to boli oni.....idem jej hned napisať...
29. feb 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity nevolnosti mě naštěstí nějak minuly, jen občas únava, ale jinak pohoda. Mrňous je prostě opatrný chlap, chodí jen ta, kde se může držet (stůl, sedačka, linka a tak).
Ale naučil se "donést" si použitou plínku do koše, celou cestu brblá "ble". Je hrozně srandovní, někdy ho zkusím natošit na kameru ;o)

@orsulka jsem zvědavá jestli si známá vzpomene.

Snad stretko klapne, tak ráda bych vás zase viděla ;o)
29. feb 2012 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@ivkaj tak jaký je šikovný Kryštof........to moji sa vôbec neunúúúvajú odnášať si plienky do koša :grinning: :grinning: :grinning: dokonca sú niekedy nervózny, že ich im mením za čisté... :grinning: :grinning:
1. mar 2012 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak zatial som zistila len, že boli v Buchloviciach.....ale presný názov mi ešte zistuje......ak by si mala Ivik čas, tak to skus pozrieť na nete prosím......
1. mar 2012 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, jen se chci zeptat jestli trváte na tom okolí Zlína nebo to může být i něco jiného s rozumnou dostupnustí ze Slovenska (cca 2hodky od Prievidze)?
1. mar 2012 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj dve hoďky od prievidze znamená čo???? máš nejaký tip?
1. mar 2012 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte koceny :wink:

@ivkaj tak to som rada, a Stofik to je pohodak, dba na seba aby nahodou nepadol :grinning: Aj Naty odnasala plienky a tvarila sa pri tom velmi dolezito

ivi zalezi na aky smer od Prievidze, nam je to jedno, len aby sa Vam ta cesta este o tie dve hodiny nepredlzila.... mas nieco?
2. mar 2012 o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša lenuška tiež odnáša plienky, už dlho, momentálne nám pomáha s vykladaním umývačky a pomáha mi aj vešať prádlo :slight_smile:
2. mar 2012 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 @sincerity Tip žádný zatím nemám. Spíš jde o to, že najít něco co by nám vyhovovalo je složitější. Když se vejdeme kapacitně, tak jsou tam třeba ložnice po 4 a více lidech. Když najdu chatky, tak tam zase nejsou kuchyňky. Nebo někde jsou kuřácké pokoje (a tam spát s dětma se mi moc nechce). Nebo to ubytko nemá žádné vybavení pro děti (aspoň to venkovní)
Tak proto se ptám i na jinou lokalitu jako např. okolí Baťova kanálu, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou nebo třeba Luhačovice)
2. mar 2012 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok