Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
12. mar 2012

@ivkaj to už neviem, čo by bolo, aby som bola JA prirodzene tehula 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
12. mar 2012

@adulik76 vidíš, stávajú sa aj tieto veci 🙂 , aby si nebola prekvapená 😀

nelia
12. mar 2012

ahojteeeeeee
@sincerity aj ja súhlasím s návrhom a ja tehotná určite budem 😀 😀 ... srandujem, ale ktovie, možno dovtedy motyka vystrelí... podľa mňa sa my s Ladkou dohodneme na mieste, čo a ako 😉

@adulik76 a chceli by ste už druhé??? či?

sincerity
12. mar 2012

ok, teda, verim, ze sa nejak dohodneme

@ivkaj.... a psy tam mozu? Lilu si nahlasila? Snad to nebude nikomu vadit.... ak ano treba napisat 😉

no dievcata, najlepsie by bolo keby ste boli tehotne vsetky.... uz len sa to potom poriesi..... ved to by bola najmensia starost, keby to uz bolo, ta ne?

sincerity
12. mar 2012

a inac my urcite nebudeme... ket planujeme az na leto nakoniec, takze tak 😀

ivkaj
12. mar 2012

@sincerity Lila je hlášená a popaltek za pejska je 100Kč za pobyt.

Baby, jak to provedeme se zálohou? Máte někdo možnost platit do zahraničí bez nějakého extra vysokého poplatku (že by jste to naposílaly na jeden účet a pak z toho účtu do ČR) nebo mám celou zálohu zaplatit já?

adulik76
12. mar 2012

@nelia tak o druhom aj uvažujeme, ale ešte je to vo hviezdach...tak nejak...

nelia
12. mar 2012

@ivkaj a koľko zálohy treba zaplatiť? No ja by som navrhovala, že 1 osoba (napríklad aj ja) by poslala Tebe čiastu za slovákov v CZK a celkovú EUR sumu, ktorú by strhli z účtu + poplatok, by rozrátala na 6 a kazdý by jej poslal rovnako, takže by sme spoločne cvakali 1 poplatok, to by hádam nevyšlo tak veľa... a ty by si k tomu pridala svoju časť a zaplatila... Skúsim zistiť, aký poplatok by som mala ja.
Akú máš inak banku? Lebo keby mal tu niekto rovnakú banku, možno by bol prevod lacnejší, aj keď je to do zahraničia... ja mám VUB.

sincerity
12. mar 2012

@nelia @ivkaj no sak to je dobry napad.... my mame slovensku sporitelnu, tiez prezistim kolko je prevod do ciech.

sincerity
12. mar 2012

no ja som hladala a neviem sa vysomatit
http://www.slsp.sk/downloads/sadzobnik_poplatko... je to u nas na 9 strane. Aku mas banku @ivkaj?

lebo bud je to 0,15 EUR, alebo 5 EUR....
dolezite je ze to, aby bola suma zadavana v eur... potom to bude chcet prepocet

adulik76
12. mar 2012

@sincerity ja mám tiež vub-ku

nelia
12. mar 2012

tak VUB má buď 0,15 EUR keby to bolo v EUR alebo 6,60 EUR, keby to bolo v CZK... ale @ivkaj ty by si to asi potrebovala v CZK, nie? Lebo keby sme Ti to poslali v EUR na Tvoj korunový účet, tak by to Tvoja banka prerátala vlastným kurzom... a možno by si na tom prerobila... ale mohli by sme ten rozdiel vyrovnať pri úhrade zvyšku osobne... čo ty na to?

casdante
12. mar 2012

dievcata , mam na predaj monitor plodnosti clearblue fertility monitor a k tomu darujem 3 ks testovacich tyciniek len za 55 eur, prikladam link:
http://www.clearblueeasy.com/clearblue-easy-fer... .
Mne pomohol otehotniet pri oboch detoch.... pre unavene snazilky ako ja to bola idealna pomoc. Je presny a nam pomohol planovat snazilkovanie ... vysledok 2 krasne deti . Inzerat mam v bazariku.

lada_dee
12. mar 2012

P:
FSH/LH:
BMI:

Ale doki písal, že nie sú podstatné... tak ich neriešim.

Už len musím zistiť, či mi môj gynekológ bude môcť predpísať to, čo potebujem... Estrofem... 🙂 TO sa dozviem budúci týždeň.

A čo sa týka izieb... my sa vyspíme kdekoľvek nás dáte... Nám nebude vadiť, ani keď budeme s Nely.. šak už sme spolu spinkali.. ne. 😉

lada_dee
12. mar 2012

a čo sa týka platby... @ivka.. v ktorej banke máš účet?

sincerity
12. mar 2012

fsh folikuly stimulujuci hormon, lh luteinizacny hormon, asi ti robili hormonalny profil, tam ti zistia hodnoty
a bmi je body mass index.... ten si vies vypocitat hockde na internete.... to preto asi ze si chuducka a aby ti vedeli nastavit lieky.... no moje bmi je ze uplna podvyziva 🙂
ale mozem sa mylit....

takze by sme boli dohodnuti na tu chatu... my skor asi nebudeme moct prist.... je to vysoky termin na nas. hlavne u mna v robote, som si neuvedomila, ze su vtedy dph-cky.... budem musiet zamakat a kolega to nejak uzavrie sam, teda on to robi vacsinou sam, ale ja mu to vsetko musim nahrat, skontrolovat a tak....

@ivkaj.... uz si to vlastne objednala? dokedy treba zaplatit zalohu?
napis tu banku, nejak sa dohodneme

orsulka
autor
12. mar 2012

ja, resp.my suhôasime so vsetkým co ste tu napisali 😀 😀 celkom rozumne sa mi vidí to rozdelenie od sincer......a to platenie od Nely, že to od nás zo SVK zaplatí jeden Ivke, a my jej posleme peniaze na učet....
len to prosím vas niekto zariadte, lebo ja fakt nemám nejak cas, ani to odsledovať, a F. sa vratil po tej lyžovačke zas do práce a má tam samé fofry fofry a fofry.....už vopred vam dakujem 😉 😵 😵 😵 😵

ja sa už tááááááááááááááááááááák velmi tesákujem!!!!!!!!!! 😵 😵

ivkaj
13. mar 2012

Čaute ženy,

záloha už je uhrazená. Když bych to rušila do konce dubna, tak mi paní ještě vrátí všechny peníze;o)

Za víkend je záloha 4368Kč navruhuju dělit 6 (@lada_dee ještě neví jestli pojedou) a pak na místě podle aktuálního počtu účastníků zájedu dopočítáme zbytek. Vychází mi tedy 728Kč na pár.
Účet máme buď v České spořitelně (tam by měla být příchozí platbaze Slovenské spořitelny i v EURech zdarma) nebo v GE Money.
Tak to snad dáme nějak dohromady ;o)

nelia
13. mar 2012

@ivkaj super, šikulka si!!!! Tak ja by som navrhovala poslať Ti za 5 párov 150 EUR (za každý pár po 30), ak Ti nevadí platba v eurách. Ja to kľudne môžem poslať, len dajte pokyn. 😉

sincerity
13. mar 2012

ahojte
ja som teraz volala do slovenskej sporitelne a u nas je to takto, dve moznosti:
1. ked posielam sumu v EUR, ja platim 0,15 EUR, prijimatel podla sadzobnika - problem byva ten, ze suma sa prepocitava podla aktualneho kurzu, ktory je v den, ked pride suma na ucet v Ceskej sporitelni

2. poslat sumu v CZK, tu by prislo ivke presne suma, ktoru potrebuje, a poplatok platim cely ja v hodnote 5,00 EUR.

takze rozhodnite, mozeme to poslat aj my, len neviem ktora verzia bude vyhodnejsia, to znamena, ze @ivkaj ak je to tak, ze budete mat prichodzi platbu v EUR zo Slovenskej sporitelne zadarmo, tak sa mi vidi vhodna moznost 1. Pripadne rozdiely, ktore vzniknu kurzom by sme poriesili na mieste.

adulik76
13. mar 2012

už som zmätená z tých účtov, dajte mi info, koľko komu a ja pošlem

.... a moje zlatíčko
http://lesk.cas.sk/​zlaticko2012/profil/3419
http://lesk.cas.sk/​zlaticko2012/profil/3043
http://lesk.cas.sk/​zlaticko2012/profil/3423

ivkaj
13. mar 2012

@sincerity @nelia já bych to nekolikovala a pošlete to v EUR a je to;o)

@adulik76 máš hlas u všech tří ;o)

nelia
15. mar 2012

@ivkaj tak mi pošli svoje č.účtu do IP (v IBAN formáte + SWIFT, názov a adresu banky) a ja Ti zajtra prevediem tých 150 EUR... dúfam, že ty nebudeš mať nejaké vysoké poplatky za prichádzajúcu platbu... však keby, tak sa potom v júni vyrovnáme 😉

sincerity
15. mar 2012

ahojte kocky
@ivkaj, alebo zasli mne tie udaje, my mame predsa slovensku sporitelnu, malo by to byt lacnejsie, aj co sa tyka prichadzajucich platieb.

my mame zajtra audit, vcera v robote blazninec, takze som nemohla, dnes tu nieje kolega, tak sme to chceli mat vsetko pripravene viacmenej.

inac ja sa velmi tesim 😀 😀 😀 .....

orsulik, na fotky myslim, len tento tyzden som profesorovi odovzdavala diplomovku, nech to pozrie, snad tam nebude vela co opravovat.... takze poslem, neboj

@adulik..... hlavne nezabudnut MASLO!!! 😀 😀 😀

adulik76
15. mar 2012

@sincerity ok, a chcete tento rok parené buchty????

sincerity
15. mar 2012

@adulik76 no ja myslim, ze to sa ani pytat nemusis 😀 😀 😀

nelia
15. mar 2012

@sincerity tak nám potom ty pošli Tvoj účet, aby sme Ti mohli poslať po 30 evri...

nelia
15. mar 2012

@adulik76 no to mala byť asi rečnícka otázka... či?? 😀 😀

sincerity
15. mar 2012

ok dievcata, takze takto.... ja poslem ivke sumu co povie/napise na jej ucet - to bude zaloha. potom ked to odoslem, vam poslem moje cislo uctu na jednotlive zalohy. pripadne rozdiely sa doplatia na mieste.

orsulka
autor
15. mar 2012

buchty v každom prípade!!!!!!!!!!!!!!!!!!! INAK NEJDEM!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
@sincerity suhlasim...posli a posleme aj my 🙂 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre