Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. apr 2012

@ivkaj to ma mrzí ak som to zakríkla.......... mojmu malemu sa tlacia prave že spodne stoličky, vrchne som si zatial nevšimla.....ale žužle si pršteky jedna radosť 😉 😉
@nelia ja už nepracujem vobec, už viac ako 3/4 roku. u nas vo firme mam za seba 100% náhradu a ta kočka robi všetko a v tej druhej firme sa ta druha kočena postupne doučila vsetko tiež....len ak ma nejaký novy problém, tak zavolá a riešime....

naši už bežkajú bez problémov aj sami po vonku, len ak maju nejake nove prostredie, tak zo začiatku len za ruku, ale ked sa osmelia, tak mám co robiť 😀 😀

ja som si v nedelu na treningu nejak čudne poškodila koleno na pravej nohe...jednoducho ju nemôžem zohnuť a ked aj ohnem potom zas neviem vvystrieť, krívam ja Pejrak, a boli to dosť......Ferko má zas z basketbalu narazené rebrá, že nevie vstať z postele, ani sa otočiť v posteli.....tak si viete predstaviť ako sme doma...jak taký lazaret!!!! už len vzdycháme raz jeden potom druhý 😀 😀 😀 dufam, že to moje koleno sa dá postupne na poriadok, ved po velkej noci idem do tých Piešťanských kupelov a to by som chcela byť fit....

nelia
3. apr 2012

@adulik76 akurát, keď som písala príspevok, tu naboku bola taká fotka a podľa mňa to bola Lenka... alebo niekde na avapro ju nemáš? Lebo keď som na to klikla, tak sa mi otvorila nejaká stránka, kde sa objavil aj link na tvoju firmu, ale namiesto obrázkov tam boli samé krížiky... tak neviem 😨
@orsulka tak to sa vám v takom stave asi ťažko uteká za deťmi 😒 ... tak nech sa obaja skoro dáte do poriadku? A čo to ideš do Piešťan na tú dámsku jazdu? či?

adulik76
3. apr 2012

@nelia neobjavilo sa ti náhoudou www.detskeplavanie.com ???? Lebo ak áno, tak bola to naša Lenuška 🙂

nelia
4. apr 2012

@adulik76 ano... a aj som si bola na 99% istá, že je to vaša kočka 😵 😵

adulik76
4. apr 2012

@nelia veru aj bola 🙂

mortiiss
4. apr 2012

Caute, koculdy .. 🙂 kukam, ze viacere uz maminy za tu dobu, co som tu bola naposledy. Vsetkym gratulujem a tesim sa s vami.
No, ja mam nove tolko , ze dnes mi volali z poistovne, ze mam schvalenu ziadost na IVF 🙂 , takze zaciiiname prve dejstvo 😉 . Jo a este som uz pol roka absolutny odporca fajcenia, a uplny abstinent . 🙂 A to, co sa hovori, ze byvali "tuberaci" su najotravnejsi nefajciari, tak je to pravda 🙂

ivkaj
4. apr 2012

@mortiiss tak super zprávy, jaro na krku a to se prý těhotní nejlíp 😉

adulik76
6. apr 2012

výtvor mojej netere, ak by ste mali vážny záujem, viem sprostredkovať za super cenu dve kočky, ktoré vám dajú na stenu hocičo, čo len chcete

sincerity
8. apr 2012

ahojte babulky, tak dufam, ze pekne vsetky sviatkujete.

ja som vobec nemala cez tyzden cas, dorabala som tu sprostu diplomovku, no nervy a des, no skor ju dorabal moj skolitel a ja som ho uhanala, nech mi to uz posle.... ved mi hori termin. Potom som to dala konecne zviazat a vytlacit, a samozrejme, ze na ..... aj neviem co sa zosype, takze moja diplomovka je 3x zviazana a vytlacena zle. Chyba tych co to robili, na prvej (prvej!!!) strane preklep, napis "diplomova praca" nakrivo !!! a v jednej z prac je navyse (duplicitne) 15 stran!!! takze nervy jak hovado, zajtra to marek musi ist dat prerobit. A chlapik arogantny jak .... ze ved to vam zoberu!!!!

no tak na nervy.

orsulik, dufam, ze nozka uz ok.

nel mycku si dajte ak mate len trocha moznost, a tu 60 najlepsie..... nikto nevravi nic dobre na 45

ostatne babulky a deticky pozdravujem a prajem krasne velkonocne sviatky.

adulik76
8. apr 2012

@sincerity no pekne, asi by som tomu chlapíkovi tú diplomovku otrepala o hlavu... a berú za to nehorázne prachy

ivkaj
8. apr 2012

@sincerity že ty lidi nejsou soudní. Vždyť diplomka musí i nějak vypadat a určitě to nebyla první práce co dělali 😠 Doufám, že to předělají už na 1* !

Všem ženám na zítra přeji citlivé šlehače a klukům bohatou pomlázku ;o)

orsulka
autor
10. apr 2012

ahojte.....tak my sme sviatkovali nádherne u známych na chate od piatku do pondelku...detušky sa vybúrili a vychodili po záhrade, no bol to pre nich úplný raj....JA CHCEM RODINNÝ DOM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bolo naozaj super, dokonca sme v nedelu s nimi 1x navštívili akvapark v Turč.Tepliciach, a až na počiatočný plač Adamka, to potom zvládli úplne super.....
moje koleno je stále vťahu, ono ťažko sa to prelieči, ked nemôžte mať nohu vvyloženú hore, však?????
@mortiiss no servus babena!!!!!! ako dobre, že si sa po dlhhhhooooooooooooooooom čase ozvala......velka gratulka, že si sa zbavila fajčenia, raz to aj ja určite dokážem 😀 😀 😀 držim palce na IVF, dufam, že nám aj častejšie napíšeš ako si na tom..... a kde vlastne idete? do akého centra?????

@sincerity moooooooooooooja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tvoje zážitky sú akože úúúplne bezkonkurenčné......niekedy mi príde, že Tebe to nemôže vyjsť na prvý pokus 😀 😀 😀 😀 ale všetko sa na dobré obráti a ako sa hovorí, zlý začiatok dobrý koniec 😵 😵 😵 😵

lada_dee
11. apr 2012

Ciao kočeny...
tak som tak busy, že som sa konečne dostala k počítaču... v práci nemôžem, lebo nám monitorujú prístupy... a posledné týždne boli dosť hektické... ale sa mi to kráti.
V pondelok idem k dokimu pre lieky... môže mi ich predpísať aj môj gynekológ... takže pohoda... 🙂
Príde menzes.. a ide sa na to... 🙂

V práci je to husté... ale nejak bolo.. bude... 🙂

A začína ma chytať taká vnútorná nervozitka... 🙂 ale u mňa normál... zas niečo nové... a čakanie... a tak... 🙂

Z piatka na sobotu sme boli aj s Monikou a Ferkom na tej chalupe u známych... 🙂
A potom už veľkonočné sviatkovanie na chalupe.. s rodinou ... boli aj braško s rodinkou, tak som si užila synovcov.... 2ročného a 5mesačného.... 🙂
A inak som oddychovala... lebo minulý týždeň bol fak hustý... 🙂
Tak sa mi tu mávajte... 🙂

ivkaj
12. apr 2012

@lada_dee šetři se taky trochu kočko!!!! Každopádně hodně sil a hlavně pohody do boje 😵

sisidani
12. apr 2012

Ahojky
píšu jen v rychlosti, mám doma dva malé marody a každou chvíli kuckají.
Mám pár novinek, Anetka už má půl roku a dva zoubečky k tomu a Eliška skoro měsíc nosí brýlečky - zjistili jí vrozenou oční vadu.
Přidala jsem i pár foteček do albíčka tak můžete mrknout. Sem tam vás tady pročítám, ale nějak moc času nemám, dvě děti dávají zabrat, mějte se moc hezky.

sisidani
12. apr 2012
adulik76
13. apr 2012

čafte kočky, tento týždeň bol dosť náročný, opäť bol u nás obhliadca z poisťovne, čo nám zas vykradli pivnicu, v robote toho bolo dosť a tak....niekedy sa to valí a nejde to zastaviť. Veľa času venujem tej svojej úžasnej kolegyni, musím ju dostať preč, nech sa deje, čo sa deje a to ma dosť unavuje. Našťastie pre mňa, robí dosť chýb, tak hádam sa mi to podarí, kým sa rozhodneme tehotnieť znova 😉 . Teším sa na dovolenku, na stretko s vami, máme s maťom spolu rehabilitáciu dva týždne, takže nás čaká 14 dní masáží, perličiek, saunovania a krásnych dní s lenuškou na Smrekovici. Dúfam, že pookrejem a potom sa vrhneme na Lucku 🙂, tak sa bude volať naša druhá bambulka

ivkaj
13. apr 2012

@adulik76 hmm, nepohoda v práci je na prd, tak ať jsi brzo u cíle a máš tam klid.
Tu rehabilitaci vám fakt závidím ;o) Teda i těch 14dní společného volna. Kdy vyrážíte?
Mě nějak berou záda, takže jsem se už dokopala k fyzioterapeutce, naštěstí ty její hmaty a chvaty začínají zabírat. Dneska jsem si dopřála i masáž.

sincerity
14. apr 2012

ahojte babule.

tak s mojou diplomovkou to dopadlo tak, ze ju marek musel v utorok zaviest tam, kde to dobabrali a museli to cele prerobit. Takze aj obalky aj vnutro bolo nakoniec ok. Tak som to tam v stredu odniesla a hotovo. Teraz cakam na oponentsky posudok, snad to dobre dopadne. Tiez som sa tento tyzden zacala ucit na statnice. Fuj.... uz nech je po tom.

@lada_dee tak budem silno drzat palce, nech to tentokrat vyjde na 100 percent. Neviem, ci ti mam zavidiet alebo nie.... mna to caka tak o dva mesiace a pravdupovediac ja sa vobec netesim....

@adulik no teda, vy sa mate, zavidim v dobrom ten pobyt.... to by som brala.... a Lucka vravis.... no teda, ste si isti, ze to bude babizna zase? Alebo len meno pre chlapceka este nemate vybrane? My mame vybrane obe varianty, aj ked ja mam silny pocit, ze ked budem nieco (konecne) mat, tak to bude mat pisulaka 😀

@orsulka orsulik a nerozmyslali ste vy s Ferim tusim minuly rok o dome?
@adulik76 no a kresby su krasne, aj ked u nas v interieri asi nieco take nehrozi..... mame to skor do starodavna (alebo by sme chceli) a vidim to skor na nejake ornamentove tapety....

adulik76
14. apr 2012

@sincerity s tou druhou babulou sme si tak nejak istí, lebo maťo robil na takej technike, že by mal mať iba dievky... a všetci jeho kolegovia majú iba dievky, takže tak... 🙂

ivkaj
14. apr 2012

@adulik76 tak při nejhorším to může být Lucián, když by to byl kluk ;o)

mortiiss
15. apr 2012

Ahojte, kocky.

Orsulka, idem do GinFiv, v pondelok pre lieky a konecne pre info, ci budem mat dlhy alebo kratky protokol a ze co ma vlastne caka. Lebo nevim ani trt barani 🙂 . Som nervozna, ale snazim sa mysliet pozitivne.

nelia
16. apr 2012

@sisidani obe kočky sú na zožratie 😉 ... nech sa rýchlo uzdravia!!
@adulik76 juuuj, ja vám tú rehabilitáciu tiež závidím... a to je paráda, že tam môžete ísť spolu... a kedy idete? A to už máte aj meno vybraté pre sestričku... jeeej 😵
@sincerity moooooooooja, nech Ti ten čas učenia rýchlo ubehne... L.ešte len teraz finišuje s diplomovkou, no je to hrúza, ako sa k tomu nedokáže dokopať... a kedy máš tie štátnice, že si sa už začala učiť? L. ich má asi 28.5. a to ideme 26.5. na svadbu, tak si viete predstaviť tú jeho radosť 😒 .. ale aspoň bude čo v júni osláviť.. TA NE?? 😝
@mortiiss tak si sa predsa na to dala?... sa pamätám, keď si tu pred pár rokmi písala, že IVF v žiadnom prípade.. no ale človek bohužiaľ niekedy nemá na výber, však? Držím silno palce, nech to vyjde hneď na 1.šup!!
@lada_dee viem si predstaviť tie nervy... hlavne z toho čakania 😒 ... ale zvládneš to a uvidíš, bude to stáť za to!! 😉

adulik76
16. apr 2012

@nelia rehabku máme 13.8-27.8, meno bolo jasné, ja som furt chcela lenku a maťo lucku. Tak už máme lenku a ideme si pre lucku 🙂
Momentálne lenuška horúčkuje, asi idú posledné zuby alebo čo... 😢 . Občas má svetlé chvíľky a skáče na svojom hrade, potom je zasa tak mimo, asi podľa toho, ako jej stúpa teplota. Keď vidí čípok, tak spustí krik, ja jej verím, ale inak jej pomôcť nemôžem. Bubinko moje malinké. Už sme prišli od doktorky, boli sme v pekárničke, lenuška si kúpila šišku, pekne ju ukázala pani predavačke a mama zaplatila. Momentálne buvinká.

sisidani
16. apr 2012

@adulik76 omlouvám se že skáču do diskuze,ale neměla by Lenuška lepší na horečku nurofen sirup, já ho potom už Elišce od jednoho roku dávala tím super dávkovačem přímo do pusinky.
Mě se jméno Lucinka taky líbilo při druhém miminku,ale manžel nechtěl ani slyšet.

adulik76
16. apr 2012

@sisidani len doktorka mi povedala, že ak má teplotu nad 38, tak jej mám dať čípok, do 38 jej dávam aj ja nurofen sirup, len nie s tým dávkovačom, ale lyžičkou, dávkovač nechce.

sisidani
16. apr 2012

@adulik76 Aha tak to jsem nevěděla,ale asi je jí tonepříjemné něco strkat do zadečku. Tak doufám,že jí teplotky brzo přejdou.
Já mám zase doma ukašlané obě holky a je to teda dost husté, chudinka Anetka ta se hodně nakucká.

nelia
16. apr 2012

@adulik76 inak teraz ma napadlo, že keď sa Lenuška narodila a písala si mi, tak som tu tuším napísala omylom, že Lucka je na svete... či Tebe som odpísala, nech vám Lucka robí radosť... ani si už poriadne nepamätám, len viem, že som si to poplietla... a ani som nebola tak ďaleko od pravdy 😀

adulik76
16. apr 2012

@nelia hej, bolo to tak, že nech nám lucka robí radosť 🙂

mortiiss
16. apr 2012

Nelia, ahojky, no veru, ked nam pred 6 rokmi lekar povedal, ze len umele, sme neverili ... 🙂 , si mysleli, ze chcu na nas zarobit a kukaj ho 😉
dnes som si bola pre lieky, mam dlhy protokol, v sobotu zacinam pichat Diphereline, atd. Tesim sa na to, aj bojim trosku .. no uvidime, ze co to bude.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre