Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
22. máj 2012

@sincerity ja na Teba myslím už celý týždeň 😉 ... drž sa a hneď nás informuj!!

ivkaj
23. máj 2012

@sincerity týýýýýýýýýýý jo, to z tebe bude od pátku paní Ing? ;o)
Neboj budu na tebe myslet, jen od 14h s Kryštofem plaveme, tak to budu muset dávat pozor na něj aby se mi neutopil, ale to už snad budeš mít za sebou.

S chatou je to tak, že platíme ubytování Čt - Ne: 3640Kč/noc/objekt
Takže to pak jen rozpočítáme podle toho, kolik nás ve finále bude.

sincerity
23. máj 2012

dakujem dievcata, nezabudnite mysliet aj zajtra, som vam vdacna 😉 ozvem sa vam ako to dopadlo, verim, ze v piatok budem naozaj Ing. 😀 teda stvrtok popoludni...

nelia
24. máj 2012

Mirkaaaaaaaaa 😎 😎 ... držím všetky prsty!!!! 😉

laxity
24. máj 2012

je to tam dievčatá....máme Mirku ING 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
24. máj 2012

@sincerity gratulujeeeeeeeem. Aký je to pocit????? Je super, že? Poznám aj ja 😵 😵 😵 😵 😵

nelia
24. máj 2012

@sincerity gratulujemeeeee... no ja keď som to dala, celý deň som bola ako v oblakoch 😀 😀 😀 tak si to dnes uži a poriadne to osláv!! 😉

ivkaj
24. máj 2012

@sincerity proboha, on je dneska čtvrtek ?!? Huráá, další ING na světě ;o) Mám z tebe obrovskou radost !!!
Doufá, že teď někde pořádně slavíš!

sincerity
25. máj 2012

ahojte kocky!
tak mam to uspesne za sebou. Dakujem vsetkym za podporu a drzanie palcov 😀
Otazku som si vytiahla najhorsiu ktoru som mohla, ktoru nikto nechcel a este aj komisia povedala, ze a mame ju tu 😀, sme zvedavi. Ale zvladla som to, chvalaBohu.

Teraz s kludom mozem tesit na stretko 😀 😀 😀 😀

sincerity
25. máj 2012

a inac neslavila som vobec, este vecer o siedmej som isla autom..... a dovtedy sa mi svokrovci postarali o program.... priviezli karu piesku a tu bolo treba vylozit 😀 😀 😀 😠 😠 😠 😀 😀 😀

orsulka
autor
25. máj 2012

@sincerity ty to ešte oslíviš, ved sa blíži vikend, a dalšie oslavy dáme na stretku...spolu aj s L. 😉 😉 😉 😉

nám dnes dorazila fotoknižka drobcov, ktorú som dala urobiť!!!!! som spokojná, a som rada, že budeme mať aj takúto pamiatku 😵 😵 😵 malí to hned chceli čítať, ale túto im teraz veru do rúk nedám 😀 😀 😀

nelia
25. máj 2012

😢 😢 😢 😢 😢 😢 no spolu s L. to asi nebude... vyzerá to u nás bohužiaľ na september, lebo dostal od oponenta na diplomovku 4 ... taká som z toho smutnááááá ☹ ☹ ... prečo sa nám nikdy nič nemôže na 1.x podariť??? 😠 😠 ... a zajtra ideme na svadbu, tak dúfam, že sa z tej blbej nálady nejako dostaneme 😒

sincerity
25. máj 2012

@nelia 4???? to je ake znamkovanie, prepana? Ved ale statnice moze spravit, nie? Mozno to obhaji.... Ale v kazdom pripade ma to mrzi..... nerozumiem ako je to mozne, co na to jeho skolitel?

nelia
25. máj 2012

@sincerity ten (tá) to má na háku a to ma najviac sere... a je to celkovo nespravodlivé, to by bolo na dlhšiu debatu, radšej to tu nebudem rozoberať.... no momentálne neviem, čo bude, štátnice by teoreticky mohol urobiť aj bez toho a v sept. obhájiť len DP, ale je v dosť blbom psychickom rozpoložení, tak neviem, ako by to dopadlo... uvidíme...

adulik76
25. máj 2012

@nelia tak takéto niečo som ešte nepočula, a to čo mal za oponenta????? Ja som, napríklad bola oponentkou svojej neteri, keďže máme iné priezviská, tak sa to dalo. Maťo jej napísal takmer celú diplomovku, ja som jej prerábala záver, nuž tak mala z diplomky "A" 😀 😀 😀 😀 😀

lada_dee
27. máj 2012

Ciao kocky,

@nelia tak tomu i ja nerozumiem.... ze oponent je aky pako... ☹ des hruza... zakopat na zahrade ☹
@sincerity este raz gratulujeme... 🙂 a inak pred rokmi ja som nejako nebola schopna to oslavit... boli sme s partiou i posediet, ale bola som psychicky tak mimo, ze mi ani pit nechutilo... 😀 a o jedenastej som uz spala..

tak zajtra idem zas k dokimu... krv... sono... uvidime.... 🙂
zatial sa citim dobre... 🙂

za nami je dalsi krasny vikendik s priatelmi... 🙂
minuly vikendik s Ferkovcami a Bublinkami.... 🙂 hokej a grilovacka... 🙂 a tento vikend vacsia akcia... oslava narodenin a menin... gulasik... grilovacka... ping-pong.... 🙂 pocasie vyslo.... a deticiek nam stale pribuda... 🙂

adulik76
28. máj 2012

@lada_dee len pekne oddychuj a opatruj si drobčiatko 🙂. Pravdepodobne si PN, že?

...no, my o týždeň letííímeeeeeee smer turecko 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
28. máj 2012

@adulik76 wou, to už teraz??? tak vám závidím 😝 ...
..moja polovička sa po dlhšom prehováraní rozhodla, že to predsa len skúsi.. no je už dnes taký nervózny jak pes, ani spať nevedel, proste hrúza... ja som tiež šokovaná, že im robia takéto problémy, veď tie diplomovky nikdy v živote nikto na nič nepoužije 😠 .. najhoršie je, že ten jeho oponent je zástupca prorektora, tak to je aj troška väčšia ryba, čo ešte zhoršuje situáciu. Aj ja sa z mojich študentských čias pamätám, že sme si oponenta mohli sami vybrať, tak nechápem, prečo to oni takto majú... no už je to jedno, bude čo bude 😔

nelia
28. máj 2012

@lada_dee držím moc palce, nech HCG stúpa a veľa veľa oddychuj a nechaj sa obskakovať 😉 😀

adulik76
28. máj 2012

@nelia ja som si oponenta nevyberala, mne ho pridelili. To bol jeden plukovník s krásnymi modrými očami priamo z MO SR 🙂

nelia
28. máj 2012

@adulik76 fíííííííha 🙂 🙂

mortiiss
28. máj 2012

Ahojte, cicušky ... 🙂

HCG 220 - 10 den po ET 🙂

Som tehotnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😵 😵 😵

sincerity
28. máj 2012

@mortiiss krááááááááááááááááááááááááááááááááásne!!!!!!

ja ze idem nakuknut ake vysokanske cislo ma nasa @lada_dee a tu taketo prekvapko. Velmi sa tesim a z celeho srdca ti to prajem!

Ladik, aj ty nam daj vediet!!! Verim, ze je vsetko v poriadku!

@nelia na L. budeme velmi mysliet, verim, ze to zvladne. Aj tak tomu stale nerozumiem.... ako mohol dostat takuto znamku! Sak to je hrozne, a ten jeho skolitel, skoda reci.... ved to je jeho maslo!

Inac MASLO nemozeme zabudnut 😀 😀 😀 😀

ivkaj
28. máj 2012

@mortiiss pěknééé, gratuluju;o) A fakt tobylo jen jedno embryo 😎

@nelia pozdravuj moc L. a že držíme pěsti. Je to chlap šikovný a popere se s tím! Známky zas tak důležité nejsou, hlavní je diplom ;o)

@lada_dee co ty kočko, jak jsi dopadla? 😕

sincerity
28. máj 2012

@ivkaj tak pozeram, ze uz mate vybrane mena 😀 😀 😀 a este to nie je babizna ista????

adulik76
28. máj 2012

@mortiiss to možno budú aj dvojky 😉 😉 😉 😉 😉 😉

adulik76
28. máj 2012

@lada_dee veru, čakám aj na tvoje čísielko 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mortiiss
28. máj 2012

dakujem, no tesim sa 🙂
@adulik76 žeby to rozhodli za nas ??? a rozdelili sa 😀 . No, uvidime. V každom prípade, hlavne, nech je (sú) zdravé 😵 . Ale mam takeho tusaka, ze bude (budu) v poriadku.

lada_dee
28. máj 2012

Takze dnes pre mna taky... no nemastny neslany den... 🙂
Po dlhom cakani nakoniec mi krv nebrali... prvy pohlad dokinho na monitor, tak som sa ho hned aj opytala, ci teda je to o.k. ...alebo ci to odislo.... dutinka okolo 4.3 mm a konstatovanie doktora, tehotna som a ze akcia srdiecka este nie je, prekrvene to tam vraj je, ale inak nic... dalsie sono 7.6. tak uvidime.... ☹
Ked premyslam, kedy mi robili sono na jesen, tak to bolo o teda skoro tyzden a pol neskor... ak si dobre pamatam...

Tak som z toho taka zmatena... a to mi je od obeda tak divne..... a este som zda sa z toho pocasia prechladla, kedze clovek raz obleceny, potom kratka tricko, zas zafuci a obliekam sa... no des hruza.... prskam a mam zalahnute usi... ☹ ... tak musim pockat 🙂

@mortiiss ... wow ze ake super ciselko... fiiha... 🙂

adulik76
28. máj 2012

@lada_dee neboj, hlavne nestresuj, niekedy aj tí doktori vedia byť takí vecní a necitliví. Určite to bude ok. Ja tomu verím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre