Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
27. jún 2012

tak ja stále ešte periem a žehlím a furt dookola....ale hádam dnes to celkom dorazím a bude prázdny prádlový koš...
inak všetko po starom....myslím, že len čo vsetko doperiem, tak začneme baliť na dovoleku 😀 😀

adulik76
27. jún 2012

ja už mám opraté, zasa... dnes som prezliekala periny, zajtra ma čaká žehlenie. Ale už je zasa v koši na prádlo tmavé oblečenie, tak asi pustím práčku.... to je nekonečný príbeh 😀

sincerity
28. jún 2012

dievcata, ja neviem co stale perete.... ja som teda neprala..... 😀 Marek opral dve pradla a bolo, zehlenie pocka 😀 ..... ale je zase pravda, ze Lilinka toho moc nezaspini 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
28. jún 2012

vsetkym oslavujucim meniny tento tyzden, zelam vsetko naj.... (jasne, ze som to nestihla.... alebo skor zabudla 😅 )

a Ladinke silno drzim palce dnes!!!!!!!

lada_dee
28. jún 2012

@nelia ďakujeeem
Lacimu tiež všetko naj naj naaaaj... nech sa splnia všetky priania 🙂

lada_dee
28. jún 2012

@sincerity dakujeem...
prave sa chystam na kontrolu... 😕

adulik76
28. jún 2012

@sincerity ďakujem za gratulku k meninkám, aj oneskorená sa počíta, lepšie ako žiadna 😀

ivkaj
28. jún 2012

u nás ty svátky jsou nějak jinak, ale tak tedy přeji vše co něco slaví, ať si to pořádně užijí! 😎

@lada_dee čekám na samé pozitivní zprávy ;o)

lada_dee
28. jún 2012

Kočky, fotky super, vidieť, že vám bolo fajnovo 🙂 deti riadne podrástli a maminy stále krásne 😉
Kontrola v poriadku, rastieme pomaly a ďalšia o dva týždne.

Majte sa mi len pekne, ďakujem za priania :-* opäť smer chalupa 🙂

sincerity
28. jún 2012

@lada_dee tesim tesim tesim!!!!!! odpocivaj pekne, nozky vylozene, nieze budes nieco robit.... !
a aj nemaminy su krasne nie?????? sak sme nejake kocky aj s nel 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

drz sa!

ivkaj
28. jún 2012

@lada_dee nějak si sedím na vedení, ale chápu to tak, že na kontrole bylo vše OK ;o)
Užívej chaloupku, aspoň u nás předpovídají nejleplejší víkend za 130let 😝

nelia
29. jún 2012

@sincerity tiež som sa chcela spýtať 😉 😝 no ale to je jasné, nie??? 😀 😀

@lada_dee som veľmi rada, že je všetko v poriadku, tak pekne odpočívaj, na chalupe bude to teplo asi znesiteľnejšie...
My ideme na víkend k vode, keď už hlásia tie vysokánske teploty.. prerábka domu počká 😝 😎

sincerity
29. jún 2012

@nelia ty si dneska ranne vtaca 😀 😀 😀 .... a je to jasne, viem 😀 😀 😀

a este to ze praca pocka by som mala naucit m a mojho svokra...... my mame zajtra 5 vyrocie, a budeme asi doma makat, poobede mame ohlasenu navstevu a vecer ideme na predsvadobnu party...... tak si to vynahradime v nedelu a pojdeme na nejaky vyletik....

nelia
29. jún 2012

@sincerity tak si to užite a oslávte to aspoň v nedeľu, veď dátum nie je podstatný 😉

ivkaj
29. jún 2012

@sincerity no jo, pařmenka roku vyrazí zase na akci. Ale já ti vůůůůůůůůůůůůůbec nezávidím 😎

@nelia a vám tu vody taky nezávidím, budu se chladit ve sprše 😉
Za to jak jsme se vrátili ze stretka, tak vám záviděl P. Že v klidu jste sbalení, nachystaní, po obědě si můžete schrupnout a ráno spát do kdy chcete 🙂 Tak si to pořádně užívejte i za ty co už to jaksi nezvládají a až vy budete mít hoňku s dětma, tak mi už to budeme zvládat 😅

adulik76
30. jún 2012

...................a zasa v službe....

ivkaj
1. júl 2012

@adulik76 teda, že ti dávají jenom víkendy. Ať ti to rychle uběhne!

orsulka
autor
3. júl 2012

ja už z tohto tepla blbnem!!!!! doma je ešte ako tak znesitelne, aj ked moc teplo...na balkone rozložený bazenik a detušky sa chladia, vikend sme mali na chalupe pri vode, ale aj tak to bol zaberák...aspon, že v nutri v dome bolo uplne super, detusky cez obed spinkali ku trom hodinám.......
dnes normálne rozmýšlam, že s nimi ani von nepojdem.....
doobeda mi bolo fakt nejak blho, točila sa mi hlava, aj ked som sa snažila dodežiavať pitný režim......som skoro volala F. nech pride domov z práce, že mni je fakt zle.....ale nejak som to nakoniec zvládla, deti ma zamestnali a nebol ččas rozmyslať nad zlým zdravotným stavom.......

v piataok odchádzame do toho Chorvátska, takže nas čaka hodne balenia, a nákupov.....

ivkaj
3. júl 2012

Čaute, tak mi máme za sebou první výlet na chirurgii 🙄
Mrňous klopítnul na dvorku tak nešťastně, že si rozrazil čelo o branku. Kdyby se natáhl o 10cm jinde, tak by to bylo v pohodě.Takhle má speciální plastický steh a jeden normální a pan Dr. říkal, že nebude nic poznat. Sestra i pan Dr. ho moc chválili, že byl hrozně statčný a hodný. Ale obrečeli jsme si to oba, já teda musela na chvilku na chodbu, ale byl s námi P. a tak tam nebyl Kryštof sám. Představ te si, že ten náš hrdina při odchodu ještě poděkoval a zamával 😅 Jsem zvědavá co bude říkat zítra, když máme jít na převaz.

nelia
4. júl 2012

@ivkaj moooooooooje malinké 😔 😔 ... ale som rada, že to nakoniec dopadlo dobre a že ste to tak hrdinsky zvládli... ten Štofík je fakt ukážkové dieťa 😵 😵

ivkaj
4. júl 2012

@nelia no Kryštof už řádí jako obvykle. Jen mě se při každém jeho zaškobrnutí dělá špatně. Takže nejhůř ze všech to snáším já 😅

orsulka
autor
4. júl 2012

@ivkaj pánečku.....viem si predstaviť ako ste obaja "oplakali".... ale super, že vieš, že niečo takéto hrdinsky zvládne 😀 😀 😀 je fajn, že nebol v strese a nemusel si to zašívanie odplakať ..... oni sa detušky veľmi rýchlo zotavuju, a ako píšeš, tak dnes už ani nevie, že sa včera niečo stalo 😉 😉 😉

tak ja mám zas navarne a upratane...detušky ešte spinkaju.....teraz umyvam každý den, lebo ich nechávam bez plienok, aby si uvedomili, že cikajú a snažím sa ich nejak naučiť, aby cikali do nočníkov.....ale je to sranda, lebo sa pociká Adamko, a kym dam jeho do poriadku a idem prepláchnuť slipky, tak ked sa vrátim je mláčka od Šarlotky.....niekedy to fakt nestihnem ustriehnuť...
už mám ocikané aj kreslo zo sedačky v obývke, ale našťastie som si počas našej dovolenky objednala upratovaciu službu na vytepovanie celej sedačky, tak to daju do poriadku.....inak už celkovo bola tak fajn zašpinená, že je najvyšší čas 😉 😉

nelia
4. júl 2012

@orsulka mala si s tým ešte chvíľku počkať, kým si zvyknú na ten nočník 😀 ... keby som sa dovtedy neukázala, prajem krásnu dovolenku, užite si to!!! 😉

adulik76
6. júl 2012

čaute, koooonečne piatok. Dnes som bola opäť sama na bojovom poli, tak som trocha nestíhala...
..
@orsulka aj my sa nejak snažíme odplienkovávať, no strašná sranda utierať furt mláčky 😀 😀 😀 a to máme len jednu, lenže tá je permanentne napojená na fľašu....

lada_dee
8. júl 2012

@ivkaj ...teda... Kryštof to super zvládol... a kým sa ožení, tak.. ani nebude vedieť a vidieť, čo sa stalo... 😉

ja zajtra kontrola... a hadam aj knižka... 🙂

Monika v sobotu písala, že cesta o.k. a dorazili v poriadku.... verím, že si to užijú... 🙂

ivkaj
8. júl 2012

@lada_dee Jéé, tak to máme zítra stejný temín kontroly ;o) Tak tfuj, tfuj, tfuj 😵

lada_dee
9. júl 2012

😢 ☹ 😢

adulik76
9. júl 2012

@lada_dee čo je?????????

ivkaj
9. júl 2012

@lada_dee Snad to nejsou špatné zprávy?

adulik76
9. júl 2012

@ivkaj tak na vysmiatych smajlíkov to moc nevyzerá.... 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre