Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
9. júl 2012

@adulik76 No právě, že se bojím nejhoršího, ale nechce se mi tomu věřit 🙄

sincerity
9. júl 2012

@lada_dee nie..... prosim napis, ze to je len nejaky plany poplach, nieco co sa vysvetli, alebo ze si stlacila zlych smajlov...... moc na teba myslim!!!!!!

lada_dee
9. júl 2012

Žiaľ,srdiečko už nebilo ☹ ráno idem. Hneď po pôjde Vily zaniesť do Martina na genetiku, uvidíme či nájdu príčinu a či nie.
☹ nie len ja,aj doki bol z toho na nič.

Že prečo nie som cigánka 😀

ivkaj
9. júl 2012

@lada_dee zlato, to mě tak mrzí 😔 Posílám hodně sil a velké objetí:-*

sincerity
10. júl 2012

@lada_dee tak toto nie.......... 😔 velmi ma to mrzi...... ani neviem co napisat.... a to co ma prve napadlo, to sem nemozem napisat .... lebo tolko nadavok na vsetko toto co sa deje a preco! by mi asi admini vymazali.... Drz sa moja, posielam virtualne objatie 😔

lada_dee
10. júl 2012

Ďakujem 🙂

Ležím tu v nemocnici s babami ☹ bože to koľko toho je ☹

Mirka, okrem smútku,beznádeje, hľadania toho čo zlé som(veď somlen oddychovala) a prečo, som si aj ja v duchu zanadávala ☹

sincerity
10. júl 2012

@lada_dee Ladi.... ver tomu, ze nic zle si urcite nespravila! to nech ti ani nenapadne! Dovod preco sa to stalo bude niekde inde.... a teraz bude na lekaroch zistit kde. Mozno z tej genetiky nieco zistia.....
A je smutne naozaj, ze je tolko zien, ktore si tymto musia prejst.... hlavne takych, ktore po babatku tuzia a podstupia mozne aj nemozne...... Drz sa!

lada_dee
10. júl 2012

@sincerity Držím 😉
Uvidíme o mesiac keď budú výsledky genetiky plodu. Potom smer Brno dohodnúť ako ďalej, dnes mi doki napísal, že ak budú všetky výsledky v poriadku, tak asi budeme pichať Prednison,Fraxiparin ...
O mesiac budeme zas o niečo múdrejší 🙂

ivkaj
10. júl 2012

@lada_dee doufám, že průběh teď bude lepší než minule a nebudou žádné komplikace 😔
Určitě si nic špatně neuděla ! Vem si, že já se teď nemohla nějak moc šetřit (chodila jsem dokonce s malým plavat) a mimino se u nás rozhodlo zůstat.
Doufám, že to byla jen blbá souhra náhod a příště už to dotáhnete do zdárného konce 😵

lada_dee
10. júl 2012

@ivkaj. Veríme 🙂
Bol tu doki, vraj tam bola aj zrazeninka, ale nie je isté a jasné či vznikla počas alebo po, keď už to nežilo.
Ale zhoda dokiho z Brna s ním je v tom,že asi budem pichať ešte pred a počas.
Tak počkať na výsledky a 3 menzesy a ideme 🙂

ivkaj
10. júl 2012

@lada_dee tak je fajn, že aspoň dva doktoři nezávisle na sobě se shodli na postupu a víš co a jak dál.
Mě třeba při nepovedené stimulce hrozně trápilo, že mi nikdo nedokázal vysvětlit proč jsou vajíčka prázdná a že vlastně neví co s tím :-/

P. tě moc pozdravuje a máš se držet! Sprostá slova nebudu reprodukovat 😅

adulik76
11. júl 2012

@lada_dee dobrý prístup, určite sa to podarí a keď to tak vezmeme, tak ak budeš stimulovať októbrový cyklus, potom tehuľkujeme spolu 🙂

lada_dee
11. júl 2012

@adulik76
@ivkaj
Ďakujem za povzbudenie 🙂 pozdravujeme P. Aj Vily ma tu oné, že málo pijem 😲
Adi no uvidíme kedy príde 1. a po 3. ideme. Myslím, že to bude asi skôr november,ale mesiac hore-dole 😉

lada_dee
13. júl 2012

@ivkaj na margo lekarov... Vily, tak ten mi hovoril, ze ci si nemozem preventivne pichat nieco na tu krv... ze teda ked s tym ma dost zien problemy.... no je to tazke.... viem, ze nik nam nechcel zle... vysetrenia mame za sebou a vysledky tomuto, ze je problem s krvou vobec nenasvedcuju .... ☹ ale zda sa, ze mozno tehotenstvo meni moj stav... nevyznam sa v tom... ☹ vies si predstavit, ako reagoval, ked lekar vyjadril podozrenie, ze teda mozno to bola pricina... ☹(((

adka_pajerska
13. júl 2012

Ahojte žienky prosim Vas kedy si mozem urobit tehu test???Kolko dni po oplodneni???

adulik76
13. júl 2012

ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

sincerity
13. júl 2012

ááááááááááááááááááááááno aduuuuuuuuuuu? 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
13. júl 2012

@adka_pajerska až v den vynechání MS.

ivkaj
13. júl 2012

@sincerity @adulik76 škoda že nejsou testy, co by se daly dělat hned po sexu, aby člověk věděl 😎

ivkaj
13. júl 2012

Holky a všimly jste si do jaké sekce nás zařadili?

Fórum > Nevzdávame to

To mě pobavilo 🙂

adulik76
13. júl 2012

@ivkaj to som si ani nevšimla....inak, moc sa mi táto verzia koňa nepáči, zdá sa mi to nejak neprehľadné

nelia
15. júl 2012

@lada_dee ☹ ☹ ☹ ... ja tomu nechcem uveriť!!! ani nemám slov... čo by som Ti napísala na povzbudenie... proste musíš byť silná, nič iné nám bohužiaľ neostáva 😒 ... napadlo ma ale, či by si nechcela ísť na podrobnejšie hematologické vyšetrenie. Ja som si ho vymodlila po 3. potrate na základe výsledkov jednej mojej pokrvnej príbuznej - mala tzv. syndróm lepivých doštičiek a to isté nakoniec našli aj u mňa - toto vyšetrenie robia iba v BA a v Martine a na udržanie tehu nestačí ani fraxiparín, musela by som brať aj anopyrín. Môj gynekológ mi síce tvrdil, že on by bol radšej za ten fraxiparín, lebo s anopyrínom je to nejaké komplikované, keby ma museli operovať alebo tak, ale keď hematológ jednoznačne tvrdí, že anopyrín je nevyhnutný, tak je to asi jasné, nie??? No troška sa už rozpisujem, ale fakt ma už začína s.ať prístup niektorých lekárov... čo sme my pokusné králiky do kelu??? Žena musí prekonať 3-4 potraty, aby vôbec spomenuli nejaké možné príčiny? ak ich vôbec spomenú... Tá hematologička, čo som u nej bola v BA, sa práve zaoberá potratmi v ranom štádiu a vraj ten syndróm lepivých doštičiek môže spôsobiť, že plod nie je dostatočne vyživovaný a srdiečko proste prestane biť, lebo plod nedostáva živiny... napíšem Ti kontakt na tú doktorku v BA, ak chceš zavolaj jej, možno by Ti dala nejaký kontakt do Martina, to by si asi mala bližšie...

lada_dee
16. júl 2012

@nelia ďakujem za kontakt, určite sa jej ozvem.
Neli niektoré moje kamošky keby nebrali poctivo antikoncepciu, tak rodia každý rok 😉 a niekto si proste musí prejsť všeličím a všetkym a vyskúšať i nemožné ☹
My sa však nevzdáme 😉

afrika
17. júl 2012

@nelia ahoj, môžem sa ťa opýtať kde v MT robia to komplexnejšie vyšetrenie krvy? ďakujem

afrika
17. júl 2012

@lada_dee je mi to ľúto 😔 . ja som bola na kyrete včera,bol to 5-ty potrat. mala som tiež MA..... docent sa mi povedal, že robia nejaké nové vyšetrenia pri potratoch-malinké geneticky vyšetria a + ešte nejaké iné vyšetrenia. hovoril, že je to zatiaľ len nejaký výskum. dúfam, že sa pohneme...mám za sebou kopec vyšetrení v sanatóriu Helios,no žiadny veľký problém

adulik76
19. júl 2012

haloooo fešandy, kde ste???

sincerity
20. júl 2012

no dievcata, tiez sa divim, ze tu neklebetiti ....

monik su na dovolenke, ci nie? alebo uz doma?
a my chudaci pracujuci asi zarezavame vsetci v praci... 🙄

nelia
22. júl 2012

@afrika bohužiaľ neviem, lebo ja som potom bola v BA na Antolskej, lebo to mám bližšie... skús poprípade zavolať do tej BA na hematológiu, tam Ti určite budú vedieť povedať, kde v MT to robia...
Je mi ľúto, čím všetkým si si aj ty musela prejsť... a stále sa to stalo v prvých týždňoch tehu? a vždy to bol MA? Fakt netuším čím to môže byť, ale určite sa nesmieme vzdať!!!

nelia
22. júl 2012

@sincerity @adulik76 my sme 2 týždne dovolenkovali, týždeň v tom tábore a týždeň na Malte (pracovne na dome) 😵 .. a zajtra hor sa do roboty 😖 😖

afrika
22. júl 2012

@nelia ďakujem. a čísielko na BA by si mi nemohla poslať? 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre