• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@ivkaj ved sa snazim :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
a fotky nejake nebudu? no dama je asi lepsi papkac ako bol Krystof....
23. aug 2012 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivkaj tiež by som Emušku rada vidieť...foto!!!foto!!!!foto!!!!! prosím :dizzy_face: :dizzy_face:
@sincerity
@nelia babule...neriešte čo bude a ako bude keď to bude....je veľmi dôležité, aby to vobec bolo.......auž vôbec sa toho nebojte...je to prenádherná vec tie detičky a z Vás budú skvelé maminky, milujúce a obetavé......takže len pekne krásne do toho!!!!!!
Sincer......budem veľmi držať palčeky a myslieť pozitívne aj za teba a este aj najviac :grinning: :grinning: :grinning:

pozdravujte všetky babule svoje drahe polovičky od nás......to len tak, aby sme na nich nezabúdali :slight_smile:))))
23. aug 2012 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity musí probrat fotky a najít nějakou, kde bude Emča vypadat nejhubeněji :sunglasses:
23. aug 2012 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj nebodaj jej chceš už diétu nariadiť?? Určite je na všetkých fotkách krásna.. a to je dobré, keď je bábo bacuľaté :slight_smile:.. a čo Kryštof, ako sa správa k sestričke??

@orsulka viem, že to musí byť úžasný pocit byť mamou... práve preto si neviem niekedy ani vysvetliť svoje pocity... no to je asi normálne po toľkých rokoch neúspešného snaženia sa... ale inak som pozitívna :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
@sincerity aj ty sa veru potrebuješ pozitívne naladiť, aj keď verím, že sa to ľahko povie no ťažšie vykonáva :stuck_out_tongue_closed_eyes:.. skús sa niečím zamestnať za tie 2 týždne (u Teba to problém asi nebude ... hihi) a bude ako bude... a bude dobre!!! :wink:
23. aug 2012 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka
@nelia snazim snazim.... no zamestnat velmi nie, budem na PN..... s nohami az na lustri a ani sa nehnem cele dva tyzdne... preto si myslim, ze zosediviem.... ale skusim to tentokrat takto... predtym dva krat som chodila do prace.... no tazko povedat co je lepsie.... vidim to tak na pozeranie tv a citanie knih...... boze to bude :grinning: :sweat_smile:

@ivkaj netreba hladat, urcite ktoru kolvek vyberies bude krasna.... :wink:
23. aug 2012 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia dietu asi ne, jen nevím z čeho tak přibývá. Že by z té čokolády, kteruo se dopuju?
Kryštof už se naučil říkat jak se ségra jmenuje a pak jsme ho naučili říkat "pšt, pšt, neplakej" ;o)
Když nezlobí (moc se mu nechce poslouhat) tak je zlatý. Už se ale těším na září, až se zase dostane mezi ostatní děti.

@sincerity fotky už jsou nějaké stáhlé, tak je proberu a nějakou sem dám. Profi fotky budou až později.
Můžeš se zabavit nějakými ručními prácemi (háčkování, pletení nebo tak něco :wink: Já bych teď nejraději spala :sunglasses:
23. aug 2012 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky... vidíš @sincerity ako rýchlo to ubehle... všetko bude super.... :slight_smile: ...nohy hore, oddych, relax, pohoda... :slight_smile:

@ivkaj tak sa teším na tie fotečky... :slight_smile: ..aj ja som bola babo baculate... :grinning: a vidíš... :slight_smile:

V práci frmol, veď ako inak.... :slight_smile: dnes sa idem svadbiť, kamarát sa nám žení... bude veselo... od pondelka chcem chodiť začať cvičiť, tak sa tešákujem... :slight_smile:
Celkom mi to zatiaľ rýchlo beží.... už nech je november... :slight_smile:

Krásny víkend všetkým :slight_smile: :wink:
25. aug 2012 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee teda jestli by z naší malé byl takový hubeňour jak ty, tak to beru :slight_smile: Jen nevím po kom by to tak měla, po mě teda ne e, tak jedině po tátovi :slight_smile:

Moc pěkné plány máš, tak si pěkně užívej a s prací to nepřeháněj :wink:
25. aug 2012 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievčatá

Len hlásim, že žijem :grinning: . Tento víkend som bez malej, Kubo ju zobral na chalupu aj so svokrovcami, tak aspoň Naty bude mať nejakú zmenu. Inak nič nové, Kubovi som momentálne vysvetlila, že to necháme takto ako to je, že meniť to nebudeme a uvidíme časom. Termín rozvodu už máme, je to krásny magický dátum 12.12., tak som sama zvedavá :confused: .

@nelia na tú kúpelku som fakt zvedavá :slight_smile:

@ivkaj @sincerity tak tak chce to pozitívne myslenie...už som jak ten Kubo :grinning:

Pozdravujem všetkých aj polovičky a hlavne deťúrence :slight_smile:
26. aug 2012 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
autor
@laxity mojko no sevas.......som rada, že sa máš ako tak dobre, aj ty aj malá......
ke%dže to píšeš takto o tom J. tak počítam, že mal v pláne vrátiť sa späť, no ty si sa rozhodla takto. dufam, že to bude rešpektovať a hlavne, že ťa nebude otravovať na každom kroku a s každou fakt akože "blbinou" (čomu ale asi moc neverím, lebo ak vás bude chcieť späť, tak to bude asi takto aj robiť). a čo byt?????? ten ste už predali????? alebo ako s týmto dalej?????

my máme nedelu...asi tak, že všetci traja mi tu spia, ja pečiem kura a zároveň aj perník, lebo dojde kamoška s frajerom na návštevu, tak nech aspon niečo sladké je....poobede mám tréning, takže trochu relaxu a námahy :grinning: :grinning:

všetkým ešte krásnu nedelu...

papapapapapapa
26. aug 2012 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka tak povedal, že nás hrozne ľúbi, že si to všetko uvedomil...ale ja som mu povedala, že momentálne je to veľmi čerstvé a meniť to nemienim. Byt dal nakoniec do prenájmu, takže už je tam nejaká rodinka :slight_smile: . Povedal, že prosiť ma nebude, takže verím, že dá ako tak pokoj :grinning:

podobne všetkým krásnu nedeľu :slight_smile:
26. aug 2012 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity nemám slov....čo už veštica má iný názor, alebo čo? Alebo chlapec na niečom šlape???

inak, ostatné babulky, čafte, vrátili sme sa celí, živí a zdraví zo Smrekovice, žiadneho medveďa sme nestretli, malú sme napchali čučoriedkami a lesnými malinami, koľko do nej vošlo, tak super. Dnes som celý deň len prala, už sa mi podarilo aj ožehliť aspoň Lenuškine veci, ostatné sa suší, vzhľadom aj na to otrasné upršané počasie, nechce mi to schnúť. No, aspoň to bude schnúť teda postupne a tak nejak to zmáknem aj so žehlením. Od utorka mám dovolenku a do roboty idem 24.9 :grinning:
26. aug 2012 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity :slight_smile: ....ahojky... moje drž sa,....všetko sa to vyjasní.... ide o teba a Naty... :slight_smile:

...nedeľa za nami :slight_smile: celu som prelenoskala a niekto ju po "Soberane" prespal celu... :slight_smile: ...bolo veselo... sak hadam aj nejake to foto pridam... :slight_smile:

@ivkaj ..... :slight_smile: ja som tie po ocinovi... :slight_smile:

krasny tyzden vsetkym prajem... :slight_smile:
26. aug 2012 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 netuším Adu, má to chalan nejak pomýlené...ako verím, že si to možno uvedomil, lenže vôbec neurobil žiadnu zmenu, že by som videla, že ten človek je ochotný sa kvôli nám zmeniť :confused: áno veštica nám drží palce :grinning:

@lada_dee ďakujem :slight_smile:
27. aug 2012 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@laxity :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: že veštica nám drží palce..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak toto ma pobavilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: niekedy tí chlapi najskôr konajú a potom rozmýšlajú...no čo k tomuto dodať :angry: :angry: :angry: ale potom to nejde už späť...
myslím, že robíš dobre tak ako si sa rozhodla, hlavne, ke%d nevidíš žiadnu zmenu...a Naty sa ako mala na chate????? užila si to???? ty to ako zvládaš, ked je preč???? dufam, že to berieš tak, že naozaj máš chvilku času aj sama pre seba, pre svoje koníčky a pre svoj klud a relax :wink: :wink: :wink:

@lada_dee takže svadba bola OK???? teším sa na fotečky....boli ste až do rána??? a Saška je tehu??????

@adulik76 vitajte doma....tak ti poviem, že ty máš inak zariadené to volno!!!! to je super, že o mesiac do práce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. aug 2012 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

@orsulka zvládam to v pohode, zo začiatku to bolo úplne iné, hrozne mi chýbala...ale zvykla som si a teraz som rada, keď si ju berie...môžem mať čas pre seba ako píšeš, ísť za kamoškami, len tak vypnúť, pomôcť niečo doma...Naty sa mala super na chate, len ju svokrin pes pokúsal ale všetko ok, nič strašné.

@sincerity už má po vklade, dnes ráno mala, rozmrazili sa obidve, takže už len aby to dopadlo najlepšie ako sa len dá :slight_smile:
28. aug 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@laxity držíme palce @sincerity, nech to vyjde :slight_smile:
28. aug 2012 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity tfuj, tfuj, tfuj, tfuj, tfuj!!!! Posielam čo najviac pozitívnej energie :wink: Hlavne skús ostať v kľude a nerozmýšľať nad blbosťami :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Neuveríte, kde sme včera boli... v ZOO v Zlíne :dizzy_face: :dizzy_face: - sme tam zobrali našich aj segru a švagra s malým - veľmi sa im páčilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. aug 2012 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity teda ty jsi statečná ženská, ale hlavně moudřejší než Kuba s věštkyní dohromady. Tak se drž!
A dávej pozor na @sincerity Kdyby se nudila, může im uháčkovat/uplést třeba šálu na zimu :sunglasses:

@nelia pěkný výlet jste si užili. Celkem závidím ;o)
@adulik76 a ty pořád dovolenkuješ nebo už jsi v práci?
@orsulka co vy, rodinko, ještě nějaké dovolenkové plány? V tom chorvatsku jste byli s dětmi sami nebo jste měli nějaké pomocníky?
30. aug 2012 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer....ftj tfuj tfuj tfuj tfuj.....mojko...oddychuj a teším sa na výsledok......cmuk pozdravuje moc aj F. že na Vás myslíme:slight_smile:))
@ivkaj boli sme s jednou rodinkou, našimi známymi....ked bolo treba tak Lucka samozrejme s detičkami pomohla...ona je taká dobrá dušička..teraz pláneme v septembri Košice ku krstným rodičom, a v oktobri Horehronie k mojej tetuške na hotel s celou našou partičkou z Prievidze.....tak by nás malo byť asi 16 dospelých a 11 detí :grinning: :grinning: :grinning: no celkom slušná enkláva... F. vyhlásil, že bude fajn, keď odfotíme len detičky, bude sranda ako ich udržíme tolkých na jednej kope :grinning: :grinning: :grinning: no a potom už asi nič také neplanujeme......možno teda až tá naša spoločná chata január-február..... :wink:
30. aug 2012 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@nelia do Zlina do ZOO sa chystá aj tá moja kamoška Henka s dcerkou a s frajerom...idu zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2012 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj no, ešte dovolenkujem až do 24.9. A ešte chystáme taký pracovný výlet s maťom do Prahy...
30. aug 2012 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Konečně jsem se dostala k fotkám, tak malá ochutnávka ;o)
30. aug 2012 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@ivkaj krásne fotky.. malá je fakt nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: ... to ste už stihli profesionálne fotenie?? či? :confused:
31. aug 2012 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule!

ze zavitam sem, a co nevidim! @ivkaj !!! mala je uzasna!!!! som citala, ze najlepsie fotky su s babatkami takymi malinkymi do par tyzdnov....

u nas zatial ok... som treti den po KET .... tak uvidime.... zatial ziadne pocity....
31. aug 2012 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 teda tu poznámku o Praze jsem nějak přehlédla. Kdyby to vyšlo termínově, tak u nás můžete klidně přespat :dizzy_face:
@nelia jo jo, máme to k fotografce 20min autem. Ale malá moc nespolupracovala, tak máme jen pár záběrů.
@sincerity ideláně se fotí tak do 2týdnů od narození dokud mimčo hodně spí.
Doufám, že si užíváš pohodu :sunglasses:
31. aug 2012 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj nechcela by som Vás nejak moc vyrušovať, predsa len, už máte dvoch drobcov... ale uvidíme
31. aug 2012 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@ivkaj ste krásnučkí všetci traja.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@sincerity kašli na pocity.....daj si sprite!!!! hahahahahahahahahhaa.....Miruška, ved tebe to v podstate vždy vyšlo na pozitívno....len tiež to nejak nepokračovalo...verím, že teraz to bude iné.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. sep 2012 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ...svadba bola super... foto mam na FB, aj to tam popridavali ini... co Vily fotil, tak dal Tominovi... :frowning2: ..tak kuk na FB :grinning:
@laxity ...moje nájaka divná veštica... najskôr ho od teba odoženie a teraz drží palce... :slight_smile: :grinning: smiať sa či plakať? ...
@sincerity ...d žíííme palceeeeee siiiilnoooo :slight_smile:
@adulik76 ...moje... oddychuj... relaxuj ... :slight_smile:
@ivkaj ...fotky sú fakt nádhernéééé

... my tak nejak nijak... Vily bez práce... nič vo výhľade... čas letí.... :frowning2: ... hrozný rok, drží sa to už od minulého leta... :frowning2:
momentálne máme s @orsulka smutné dni, náš doki je v kóme... stav nič moc .... veríme, že sa preberie a že bude všetko čo najlepšie, aby si užil svojho synčeka a rodinku... dlho nemohli mať dieťatko ... :frowning2: .. :frowning2:
3. sep 2012 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
čafte, kde ste kto??? :confused:

@lada_dee @orsulka - to s tým doktorom je mi ľúto...dúfam, že sa mu zdravotný stav zlepší. A čo sa mu stalo?
6. sep 2012 o 06:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok