Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
29. nov 2012

@sincerity ja sa pravdu povediac v BA neviem poriadne zorientovať a to je môj hlavný problém.. tak neviem, ako to bude... a do ktorého centra to chodíš? Z FC si tuším odišla, ak si dobre pamätám... Ja som sa k tej doktorke objednávala bez odporučenia a nič som tuším neplatila. Dnes som jej napísala mail ohľadom toho anopyrínu a tak... uvidím, či mi naň odpovie..

nelia
29. nov 2012

mail nedoručený... tak nič... 😒

sincerity
29. nov 2012

@nelia ono je to fakt, ked poriadne nevies kam ides, tiez som z toho nervy ist niekde prvy raz, nevies kde zaparkovat, same jednosmerky, ale ked stale ides na miesto ktore uz poznas, tak je to ok.... z ferticentra sme odisli do Gynfivu... to je na Zahradnickej v BA. Ok teda, skusim jej zavolat.

sincerity
29. nov 2012

no tak ja som uz aj objednana.... aj ked dr. hovorila, ze tie dosticky sa robia na zaklade nejakych markerov.... mam doniest vsetky vysledky co mam a hotovo. a termin my dali 11. decembra.... to mam poobede kadernika... no sak prijemny den to zase bude.... (ja neznasam kadernikov)

sincerity
29. nov 2012

a este mam doniest odporucanie od gyn.... takze to budem musiet vybavit, lebo teraz mi nedal nic

nelia
29. nov 2012

@sincerity prečo neznášaš kaderníkov??? 😕 😀 😀

sincerity
29. nov 2012

@nelia lebo sa mi hrabu v hlave 😀 😀 😀 a je mi to neprijemne

adulik76
29. nov 2012

@sincerity to je dobré, teba objednali bez problémov a @narcis11 odmietli....tak tomu nerozumiem. A volala tej istej doktorke.

sincerity
29. nov 2012

@adulik76 ja neviem adu, nemozem za to.... @narcis11 mala tusim tiez dva potraty... to bolo jedine co som povedala ... ale ako som pisala vyssie s tymi lepivymi mi to mozno nespravia, ze musim mat nejake tie markery potvrdene na to vysetrenie.... tak neviem.... mozno mne budu robit len klasicku hematologiu.... vies co som pisala, ze ten moj gynekolog chce este jeden nazor... tak mozno ked narcis chcela len dosticky tak to odmietli.... fakt neviem

nelia
29. nov 2012

@sincerity @adulik76 tiež ma to hneď napadlo... ktovie, či to závisí aj od toho, ako to povieš... ja už neviem 😖 čert sa v tých doktoroch nevyzná
Inak ja chodím ku kaderníčke rada... len nech to má kto platiť 😀 😀 @sincerity tak to by si si mala nechať extra dlhé vlasy 😀

sincerity
29. nov 2012

@nelia fakt neviem... normalne som zavolala na to cislo, ktore je pri tej dr Jankovicovej a ona mi milo povedala, ze nema pri sebe diar, ale nech zavolam sestricke, na inu koncovku, ze sa na to pozrieme. Tak som zavolala sestricke, ta zase ze ci som hovorila s doktorkou a objednala ma.

no ani dlhe vlasy nie su riesenie, to je este horsie, ja sa neznasam cesat 😀 a ked som sa necesala par dni potom som mala dredy! a bolelo ma to... takto tie kratke prehrabnem a mam.....

adulik76
29. nov 2012

@sincerity neber to v zlom, len som hodila takú poznámku.

sincerity
29. nov 2012

@adulik76 neberiem adu, len som sa snazila vysvetlit, ze tiez tomu nerozumiem, ja ju nepoznam ona mna tiez, len som zavolala... ale verim, ze to moze cloveka nasrat... inac v dnesnej dobe, ze ti proste nespravia nejake vysetrenie je otrasne... 🙄

narcis11
29. nov 2012

ved ma to aj poriadne nas...o ☹(

nelia
29. nov 2012

@sincerity tak to Ti ostáva už iba frizúra ala Sinéad O'Connor a strojček na doma 😉 😀 😀

ivkaj
29. nov 2012

@lada_dee to mě mrzí, že to nevyšlo. Ale máte mrazáčky, ne? A s tím proplacením od pojišťovny, to je fajn, myslela jsem, že to platíte z vlastní kapsy.
@sincerity já budu chodit ke kadeřnici místo tebe, když mi pohlídáš prcky ;o)

U nás se s vánočními dárky pomalu finišuje. Minulý víkend jsme se byli mrknout v hračkárně a měli jste vidět to nadšení z popelářského auta 😀 Doufám jen, že Kryštof bude mít vyšší ambice 😅 Emča z toho sice ještě nebude mít rozum, ale i tak něco malého dostane, teda jestli jí to bráška nezabaví 🙂

lada_dee
29. nov 2012

@sincerity ja som žiadne doporučenie nepotrebovala a doktor ani nepýtal, neplatila som nič 🙂
@nelia ja som brala aj Anopyrin a aj som pichala Clexane 🙂 ono v správe od doktora po 3 mesiacoch bolo že liečba zaberá, ale pri vyššej záťaži či dlhej ceste lietadlom či autobusom brať aj ďalšie lieky ale nešpecifikova presne ktorý, ale doktori budú určite rozumieť bo tam napísal 🙂

nelia
30. nov 2012

@lada_dee zaujímavé... lebo ja som nemala ísť ani na kontrolu, takže ani nemohli zistiť, či liečba zaberá... no neviem... momentálne som dosť smutná, lebo mrcha je zase na ceste... no hádam ten smútok cez víkend prejde 😒

adulik76
30. nov 2012

@nelia treba si vypiť, smútok prejde...

orsulka
autor
1. dec 2012

tak ako tak sledujem, tento koniec roku je tu nejaký smutný, ale asi je teda dobré, že sa blíži koniec, a začne nový krajší a spokojnejší rok.....tam kde iný končia.....MY..... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 je Vám to jasné snažilienky, však????? bude dobre, uvidíte....
s tými lekármi vás úplne a 100% chápem, ani to nie je tak únavné, ako otravné a psychicky náročné....stále každý niečo vysveetluje, zdôvodnuje a podobne, a hlavne my z toho nikdy nič nemáme......ale ako píšem...BUDE DOBRE...uvidíte....ten 2013 bude JEBA!!!!! 😵 😵 😵 😵

my sa dnes chystáme na Mikuláša z F. firmy, tak som zvedavá čo na neho detičky povedia 🙂 😉 🙂 😉

adulik76
1. dec 2012

@orsulka my ideme s lenuškou tiež na mikuláša z roboty, 6.12. Dúfam, že sa dovtedy vystrábi z tej chronty, čo nás postihla všetkých troch

sisidani
2. dec 2012

@adulik76 Holky už jsou choré 3týden a já už to chytla taky.Eliška nechodí ani do školky.Tady jsou Mikulášské trhy ve středu i se supr zvonečkovým průvodem a ve čtvrtek by měla mít Eli ve školce Mikuláše. Zítra jdeme k mudr. na kontrolu, tak snad nás pustí aspoň na toho Mikuláše do školky.
Jinak se Eliška moc těší na vánoce, Anetka z toho ještě nemá rozum, ale perníčky jsme pekly společně a zdobili taky.Akorát Anetka neměla zdobičku, ale perníčky ujídala 😀 .

sincerity
3. dec 2012

@nelia no a vsetci by sa zlakli tych neskutocnych usiiiiiii 😀 😀 😀
a ako smutok z mrchy presiel, ci nie? verim, ze to musi byt depresivne .... ja som to mavala prve dva roky snazenia a potom ked sme zistili ze to nepojde, tak som to nejak vypustila z hlavy a mrcha ma dokaze zlomit len po neuspesnom ivf
@lada_dee no vidis a odo mna si pytala odporucanie, ze kto ma posiela a preco a okrem toho chce vidiet aj vysledky od toho prveho hematologa.... tak neviem, aky meter to tam maju....
a tiez nerozumiem tomu preplacaniu 😕
@orsulka aky bol mikulas? to este funguje, ze v nejakej firme toto robia? 😕 a dufam, ze 2013 bude fakt lepsi....

@adulik76 tak vidim, ze aj u vas bude v robote mikulas.... ja som normalne myslela, ze to uz nefici.....

@ivkaj ste tiez sikovnici s tymi darcekmi.... my sme v stadiu, ze sme si napisali zoznam 😀

adulik76
3. dec 2012

@sincerity aj zoznam je dobrý, aspoň vieš, čo máš zháňať 😀 😀 😀

dnes sme boli s lenuškou na kontrole, našťastie priedušky má čisté, len ten hnusný kašeľ, chrchle ako starý hrniec. Teplotu už nemala, len tie hlieny jej postekali do žalúdka a lenuška sa rozhodla, že v brušku nebudú, tak zasa putovali von z bruška.... 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. dec 2012

@adulik76 joooojha....bobátko malé, tak verím, že už je bude lepšie a hlieny zmiznú preč...skoré uzdravenie...a vy s M. ste už na tom lepšie, či už úplne zdravo???????
@sincerity no ako sledujem, tak ten Mikuláš fakt fičí, ale chemická je velká spoločnosť, tak asi len v takých velkých to ide.....no a samozrejme aj v státnych a pdoobne...tam si tradície držia......
no a bol...taký.....mne prišiel nijaky, celý program trval ledva 20 minút, Mikuláš, anjelik a zopár škriatkov povedalo zopár básničiek , potom rozdali balíčky za lístky a bol koniec.......aj som rozmyslala a bola trochu smutná, že sme deti v aute zobudili......ale oni na to pozerali s otvorenými očkami a tak asi boli spokojní, aj ked z toho asi mali prd. Šarlie najviac zaujal vianočný stromček s kopou svetielok, a Adamkovi to bolo tak akurát jedno 😀 😀 😀 ale lepšie ako nič...balíčky boli bohaté a tak bude mať náš ocko dlllllho čo papať... 😀 😀 😀 😀

nelia
4. dec 2012

@sincerity potvora sa rozbieha až dnes, ešte mi aj zbytočné nádeje robila 🙄 ... aj keď rozum mi vravel, že si nemám robiť nádeje, lebo ovulka bola podľa bolestí neskôr, ale predsa.... 😒 No nič, ide sa ďalej...

lada_dee
4. dec 2012

Ahojky babenky,
tak mne tiež včera došla mrcha 🙂 ... takže sa pomaly začínam zamýšľať, kedy KET 🙂 ... Či skúsiť február a či počkať na apríl 🙂 uvidíme čo bude v práci,lebo je to všelijaké ☹

Zdá sa,že naša silvestrovská zabíjačka naberá ozaj reálne kontúry, už len zohnať to najdôležitejšie 😀 svinku 😀
Dnes som na preventivke, sono bruška, štítnej a pŕs o.k. 🙂 som zvedavá ako dlho to tu bude trvať, prvá hodina je za mnou 🙂

sincerity
4. dec 2012

@adulik76 uz len zrealizovat nakup veci zo zoznamu, zabalit a bude to 😀
snad sa Lenuske uz ulavi, a tie hlieny pojdu prec... prajem skore uzdravenie

@orsulka hlavne ze boli deturence spokojne... ved toho mikulasa nerobili vo firme pre teba 😀 a feri sa urcite potesil tym balickom 😀

@nelia ono je to tak, ked viete, ze mozete mat... tak nadej je vzdy, a darmo si budes hovorit, ze ved ovulka bola vtedy a vtedy... proste srdce rozmysla... ze co ak predsa... a potom potvora dojde a je po nadejach... prajem aby si sa rychlo dostala zo smutnej nalady a za par dni mozete skusit znova.

@lada_dee aspon ze sa telo s tymi hormonmi vysporiadalo a ze vsetko funguje ako ma.... my by sme tiez mohli vo februari, ale tiez skor rozmyslame nad tym aprilom....

adulik76
4. dec 2012

@sincerity tak dnes lenuška urobila pokrok, sama si vypýtala odsatie nošteka, tak už je lepšie. Konečne ju túto noc ani kašeľ nedusil, tak sa aj vyspala, chrústik môj. Som zvedavá, ako bude reagovať ona, my máme z roboty Mikuláša vo štvrtok, tak sa teším. Asi viac ako lenuška, ona ešte nevie "vo co gou" 😀 😀 😀 😀 😀

tieto dni mám v robote dosť husté, končím jeden rok, zároveň pripravujem začiatok ďalšieho, a tak....

orsulka
autor
4. dec 2012

no tak my sme dnes absolvovali tú kožnú, strávili sme tam skoro pol hodinu, pred tým som stihla ešte "nadať" nespokojným sediacim dochodkyniam v čakárni, lebo vraj čo sa predbiehame, ked nas volala sestrička dnu, pri tom sme platili za objednanie vopred aj tak nás brala s 202 min.oneskorením.......rovno mi odstránila 5 ks znamienok na krku (tie najväčšie) dve menšie som dostala (teda ich odstránenie) ako vianočný darček zdarma, zmrazením mi odstranovala "starecké znamienko" !!!!! a dalsie tri kožné defekty na nohách, čo mám od porodu...vyfasovala som kopec gázy a obväzov na prevezy, maste na potieranie.....a tak o mesiac kontrola a vraj potrebujem aj kožné testy, ktoré mi urobí tiež v tom januári......nechali sme tam aj s liekmi v lekárni 55 eur a boli sme vybavení!!!!!!!!!! no kársne.....
tá cena akože ma trošku dorazila, ale chvala bohu, že to všetko zvládala pani doktorka urobiť, lebo neviem, kedy by som tam zas išla na to vypalovanie a zmrazovanie.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre