Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
12. dec 2012

@laxity tak super, odľahlo ti?

laxity
12. dec 2012

@adulik76 hmmm zvláštny pocit...verim, že bude lepšie...idem dať šlofík s malou a zobudím sa verím s lepšou náladou 😖

adulik76
12. dec 2012

@laxity možno to zo začiatku ešte nebude to "pravé orechové", ale s naty všetko zvládnete

orsulka
autor
12. dec 2012

@laxity tak to je dobre, že to prebehlo takto, ale hlavne že ste boli dohudnutí...lebo vtedy fakt nerobia problemy
určite to nie je žiadna príjemná skúsenosť a preto je fajn, že je po tom!!!!!!!
@sincerity tak teda je dobre, že si takto zamestnaná, rozmýšlaním nad kadečím iným a dokonca aj príjemným ako vianoce, vianočný večierok či silvester.....aje jasne, že ťa to napadne, si v podstate stále v jednom kolotoči IVF-iek....som rada, že to dopadlo s tými testami takto a že nebudu robiť problémy, ked budeš žiadať tie lepivé doštičky...ved načo by si sla dalej na IVF, ked nemáš vsetko zistené...no čo ste vymysleli na Silvestra??????
@nelia som zvedavá ako sa Vy nakoniec rozhodnete v tom novom roku...bude to celkom pekný rok, že 2013 🙂)))))) a určite bude šťastný ako aj číslo trinásť...nezabúdajte, že 13-tka je vlastne šťastné číslo našej témičky!!!!!!! a nás čaká celý takýto DOBRÝ ROK!!!!!!! 🙂))

ivkaj
12. dec 2012

@laxity jsem ráda, že ten váš konec proběhl takhle bez komplikací. Tak se drž a s užívejte si s Naty jak jen to půjde 😵

ivkaj
16. dec 2012

Čaute ženy, tak víkend je za námi 😅
Jak se vlastně všechny máte v předvánočním shonu?

adulik76
17. dec 2012

@nelia všetko najlepšie k meninkám. CMUK 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
17. dec 2012

@adulik76 díkes 😉

@ivkaj my sme mali včera vianočné vystúpenie, tak sa tá atmosféra vianoc trocha "objavila", ale zase je fuč, keďže som v robote v zhone... ale v piatok by som už chcela voľno, tak dúfam, že to vyjde..

@laxity moja, som rada, že to prebehlo hladko... želám veľa síl, aby ten smútok rýchlo prešiel a s Naty ste začali lepší život... posielam aspoň virtuálne objatie 😔

laxity
17. dec 2012

Dievčatá ahojte...ďakujem Vám všetkým za milé slová a podporu 🙂

@nelia všetko najlepšie a najkrajšie želáme KaN

laxity
17. dec 2012

@ivkaj mňa čaká vo štvrtok posledný nákup a pečenie a myslím, že končím 😀 ja sa nejak nepretrhnem... @sincerity napečie vždy aj pre nás...ja urobím len nejaké dva druhy a hotovo 😀

sincerity
17. dec 2012

ahojte babulky 😀
@nelia vsetko najlepsie prajeme k meninkam 😉

no u nas uponahlano .... ale sak celkom dobre.... upratane ako tak je... to co nie je uz nebude 😀 dnes sa chystam co to popiest suche, zajtra namazem 😀 cez vikend este nieco mokre 😀 a bude
este tento tyzden pobeham obchody, furt este nemam vsetko zo zoznamu co som chcela a hotovo.
takze tak.... nic moc
a este nakup potravin, ale uz len zbytky, velky sme uz robili a nechali sme tam 150 evri, uz sa mi nechce minat 🙄

orsulka
autor
17. dec 2012

tak u nás su už darčeky nakúpené, stihli sme podokupovať cez víkendík....cez tento víkend s chystám piecť, už sa na to moooc teším🙂))))) my sme trošku soplavý...teda Adam, v noci teplota 38,1 ale inak je živý ako každý iný den, takže len niekde prechladol, alebo to chytil od Ferka☹

adulik76
17. dec 2012

tak ja skonštatujem, že nebudem piecť vôbec, keď tak, napečie sestra a donesie. U nás sa to aj tak moc nemíňa. Darčeky už mám, však viete, už sú aj pobalené, aj to viete ....tak nič nové.
Ozaj, tá moja úžasná kolegyňa ODCHÁAAAAADZAAAAAAA, Nový rok už spolu sláviť nebudeme 😀 😀 😀 😀 😀
V stredu máme výročné posedenie nášho oddelenia - znie to tak honosne, ale príde tam len moja podriadená (tá dobrá) a ďalšia kolegyňa, ktorá, ako dúfam, bude po Novom roku moja nová podriadená. Trochu veľa podriadených slov, čo?

Trochu má Lenuška problémy s jedením, nejak sa po tej chorobe nevie dostať do koľají, furt vymýšľa, nechce. Tak neviem, či sú to ešte dozvuky tej choroby, alebo zasa prišla nejaká vlna "obdobia".

Prerobili sme si trošku obyvačku, lebo Lenuška sa cápala po televízore, tak ho maťo šupol na stenu no a odišiel nám set up box na digitálnu tv. Fungujeme len na analógu, čo by mi síce ani nevadilo, ale Lenuška furt púšťa Neverending story a ide to aj 10x za deň. Už mi z toho celkom slušne šibe.

jááááj, maťo niekde odkukal recept na jogurty, tak chniapem do seba domáce nízkotučné jogurty, no mňamko. Úplne iná chuť ako tie kupované, to sa fakt nedá porovnať. Práve mám jeden v miske, tak si idem požužňávať.

Pozdravujem všetky babule, všetky polovičky babulí a všetky babulčatá 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
18. dec 2012

Ďakujem za gratulácie 😵 😵 ... aj za SMS-kové 😉
Ja idem dnes na pohreb, takže nálada je taká všelijaká...
Darčeky máme plus-mínus nakúpené, možno ešte urobíme nejaký ten nákup v potravinách, ale akosi sa mi nechce do obchodov do tej trmy-vrmy.

orsulka
autor
19. dec 2012

no.,..a už som v peerdeli aj ja.......škriabe celý hrudník,kašel, teplota.....des 😔 😔 😔 😔 😔

adulik76
19. dec 2012

@orsulka viem, o čom hovoríš.

ivkaj
19. dec 2012

Baby, snad s blížícími se svátky nemarodíte?

Kryštof byl dneska podruhé na pár hodin v miniškolce. Zatím to vypadá, že to bude v pohodě. Bude tam chodit jednou týdně max. na 3h a já zatím budu s Emčou na plavání ;o)

adulik76
20. dec 2012

@ivkaj krásny život 🙂

ja som konečne v robote po PN-ke, dnes som bola aj na kontrole so štítnou žľazou, tak musím skonštatovať, že po roku "nebrania" liekov moja žľazička pracuje tak, ako má. Kontrolu mám až o rok.
.....a nudím sa......v robote.....sa JA NUDÍIIIIIIIIM 😝 😝 😝 POMOC 😀 😀

nelia
20. dec 2012

@adulik76 jak Ti je dobre, ja som sa ani na sekundu dnes nezastavila, to bol môj posledný deň v práci v tomto rokuuuuuuu... a ide sa domov sviatkovať...

Na PC už asi nebudem, tak vám všetkým prajem krásne vianoce plné pohody a lásky 😵 😵 😵

adulik76
21. dec 2012

dnes sme mali ešte posedenie s farárom a o 11,00 koniec pracovnej doby 😀 😀 😀 😀 😀

babulky, všetkým želám krásne a ničím nerušené vianočné sviatky a aby ten rok 2013 bol o mnoho úspešnejší a plodnejší ako tento. CMUUUUUUUUUK

sincerity
21. dec 2012

ahojte babulky 😀

ja dnes pracujem do 12.00, ani o minutu tu dlhsie nebudem!

Darceky pokupene, sice nezabalene, ale stiham 😀 cez vikend do obchodov ani nepachnem. Dnes este ovocie a nejake to maso.

Prajem vsetkym krasne sviatky! A hlavne tu plodnost baby!!!!! teda ak dneska nebude ten konec sveta 😀 😀 😀 😀

sisidani
21. dec 2012

Přeji všem krásné vánoční svátky, plné pohodičky. A do dalšího roku hlavně zdravíčko a spoustu těhulek 🙂 .

ivkaj
21. dec 2012

Též vám za naši rodinku přeji krásné svátky ;o)

laxity
23. dec 2012

Dievčatá aj ja sa pripájam s piškótkou 🙂

smoukinka
24. dec 2012

Všetkým snažilkám želám takýto najkrajší darček pod stromček 🙂

sincerity
24. dec 2012

Krásne Vianoce! A pripája sa aj Marek a zverinec 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
24. dec 2012

aaj my sa pripájame...aj ked bez takých prekrásnych fotiek .-)))))

lubime VÁS!!!!!!!!!!

adulik76
25. dec 2012

Veselé Vianoce všetkýýýým

adulik76
25. dec 2012
orsulka
autor
26. dec 2012

@adulik76 no to je radostíííííííííííííííííííí .-))))))

my sme mali štedrovečernú večeru dosť veselú, kedže detičky poobede nechceli spať (ako keby sa nevedeli dočkať darčekov) tak nám obaja zaspali pri spomínanej večeri 😀 😀 😀 😀 😀 takže darčeky si rozbalovali na druhý den ráno......sme sa smiali, že nám tu zavádzajú americké móóóresy 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre