Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
13. jan 2013

@ivkaj vsetko dobre Stofikovi prajeme!

ivkaj
13. jan 2013

@sincerity díky, díky ;o)

nelia
13. jan 2013

@ivkaj aj ja sa pripájam ku gratuláciám... Štofík, všetko naj!!! 😉

Čo sa stretka týka, mne by tiež nevadil ten istý penzión ako minule.

orsulka
autor
14. jan 2013

síce o den neskor, ale gratulujeme Kryštofkovi k jeho druhým narodeninám, hlavne nech je zdravučký a poslúcha 😉 😉 😉 😵 😵

laxity
14. jan 2013

@ivkaj dodatočne všetko najlepšie Kryštofkovi 🙂

laxity
14. jan 2013

Ahojte

@orsulka nie je to zlý nápad...ísť do toho istého kde sme boli naposledy...veď sme boli všetci spokojní 🙂 neviem ako to budem mať ja, keďže už budem pracovať ale tak verím, že sa to porieši tak, aby som mohla ísť 🙂

My sa máme celkom fajn, teraz mám zase nejaké divné obdobie...Kubo špekuloval, prosil o návrat vo štvrtok...som mu povedala, že nie...tak zrazu sa otočil a dnes som už sliepka 😅 , Natálka by mala nastúpiť 6.2. do škôlky, tak uvidíme, ja budem zatiaľ doma a ja by som mala nastúpiť 22.2...len tiež nemám isté či budú mať pre mňa prácu alebo ukončia pracovný pomer 😖 šak nejak bolo nejak bude 😀

a čo vy? @nelia ako pokračujete? riešite niečo či?

@lade_dee ty ako babulka? tento rok na stretko pôjdete ako som čítala...tak sa teším už teraz na všetkých 🙂

zdravím ostatné babulky paaaa 🙂

adulik76
14. jan 2013

nám sa tiež v Rusave páčilo, takže aj my sme za...

štofíkovi všetko naj k dvom rôčkom. 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
14. jan 2013

@laxity no ten jakubko je fakt divný chlapec....točí sa o 250 stupnov podla toho ako to vyhovuje jemu....bléééééééééééééééééééé
dufam, že s tou robotou to vyjde v poho, podla mna miesto by ti mali držať a ked výpoved tak jedine s odstupným.... 😉

@adulik76 fakt, že Rusava, celkom mi vypadol ten názov.....

a čo ostatné kočky????????

nelia
15. jan 2013

@laxity to sa ešte ani po rozvode neukľudnil?? Ja verím tomu, že si časom nájdeš niekoho normálneho a budeš šťastná 😵 .... my momentálne stále nič neriešime... chceli by sme ísť tento rok zase do Rumunska na púť (na turice), takže dovtedy umelé riešiť určite nebudeme, tak uvidíme...

@adulik76 že ty máš akú pamäť 😵 😵 ... ja som vedela akurát, že to bolo niekde pri Zlíne..

adulik76
15. jan 2013

@nelia bolo nám super, tak mi to z hlavy nevyfučalo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
15. jan 2013

a aký termín by sme zvolili???????? zase tak nejak koncom júna????? alebo v strede júna???? to už by ohlo byť pekne počasko.....

ivkaj
15. jan 2013

Kočky, já jen nevím jestli by jsme se tam všichni vešli :-/
Dole je jeden pokoj (tam jsme byli loni mi, ale budem potřebovat větší na dvě postýlky), pak dva průchozí (tam byla Katarínka a Mirka), nahoře větší pokoj kde byla Monča, pak další kde byla Aduš, a jeden menší (průchod na půdu) kde spala Neli. Je tam ještě ta půda se šesti postelema a tam nevím jestli bude chtít někdo spát. Takže tak;o)

http://www.valasska-chalupa.cz/rusava/chalupa.html

lada_dee
15. jan 2013

Kočeny, ... nebola som neviem posudit, ci sa vojdeme .... 🙂
A termin... no ja premyslam kedy ist na KET.... zvazujem na tajnasa marec, len tam je problem s volnom, lebo u nas vziat si dovolenku ...no comment tie to veci.... keby bolo stasticko a vyslo by to na vikend, bolo by najsam super, ale... neviem ako bude mrcha... a potom asi az maj.... ☹ ... neviem sa rozhodnut...
Aj sa este necitim na to ist do dalsieho kola... nejak som nijaka... strach z dalsieho neuspechu, problemy v praci... ach jaaaaj... ☹

nelia
16. jan 2013

@lada_dee moooooooja 😔 .. viem si predstaviť, aké ťažké rozhodovanie to je... tiež neznášam takéto dilemy riešiť 😠 ... ako Mirka minule spomínala, chceme riešiť našu situáciu, že sa nedarí, ale musíme brať do úvahy veeeeeľa okolností a furt rozmýšľať a rozmýšľať... a to je niekedy fakt na nervy....
Ale inak je život krásny, sme zdraví a to je hlavné!!! 😉 Takže hlavu hore!!! Svitne nám čoskoro na lepšie časy, uvidíš.

lada_dee
16. jan 2013

@nelia ... 🙂 nič iné neostáva ....veriť 😉

ivkaj
17. jan 2013

@lada_dee @nelia taky jsem hrozně řešila práci. Nakonec to šéfová vyřešila za mě a "dohodly" jsme se na odchodu. Já se zklidnila, odpočinula si a odměnou za to všechno je Kryštof.
Věřím, že na vás taky někde čeká ta vaše odměna 😵

sincerity
17. jan 2013

ahojte dievcata....

no tesim tesim, ze sa tu rozobera stretko.... to mam rada 😀
neviem, ci by sme sa zmestili do tej Rusavy ako sme boli.... v podstate mame viac len o Emusku, takze by sa to mozno muselo prehodit, ale v podstate by sme sa zmestit mohli.

nasla som este toto - uz som to sem raz davala minuly rok...
http://www.chataluna.info/index.php tu by sme sa mohli zmestit, ale viete ako to je podla obrazkov.... tazko povedat.
Je tam 7 izieb, vyzera to pekne. A nie je to daleko, je to tiez pri hraniciach s CR. Tak skuste pozriet.
Cena by bola ak ratam dobre cca 13,50 EUR na osobu/noc, ale este sa tam zaratavaju energie a kaucia je 150 EUR.

sincerity
17. jan 2013

@lada_dee tu dilemu ti nezavidim, kedy ist a tak... mna to caka zase o chvilu, tiez zvazujeme marec, ale vies ake to je v uctovnej firme v marci... des a hruza.... a verim, ze sa necitis na to ist zase do toho.... ja som sa nikdy na to necitila... nerozumiem zenam, ktore sa normalne tesia na to, ze uz idu na to 😅 ....

@ivkaj ako ste oslavili?

dnes som bola na tych dostickach, tak o cca dva tyzdne by mali prist vysledky domov.... tak som zvedava..... 😅 😕

ivkaj
17. jan 2013

@sincerity bude nás víc nejen o Emču, ale o Laďku s Vilkem 😉
Takže budem potřebovat minimálně 7 samostatných pokojů (Katarínka, Mirka, Iva, Adu, Nelia, Monča a Laďka) 🙂

sincerity
17. jan 2013

@ivkaj Jezisi!!!!! a to som si pisala na papier, ze kolko nas je, ako to vychadza, tam som ich zaratala, ale pri rozmyslani o minulom stretku som na nich zabudla... ze tam vlastne neboli..... no hlupana som a ospravedlnujem sa @lada_dee

v tej lune je 6 samostatnych izieb, obyvacka a to podkrovie... tak neviem....

lada_dee
17. jan 2013

Pohoda 🙂

ivkaj
17. jan 2013

@sincerity no já nevím, je tam naspáno •7 oddelených spální ;o)

orsulka
autor
17. jan 2013

aj tá druhá chata je fajn 🙂))) dufam len, že tie izby budu dostatocne aj pre postielky......aby tam neboli same postele a nebude kde dať postielky....

na tej Rusave......Adulka, tam kde ste boli Vy tam by sme sa zmestili s dvomi postielkami nie?????? ak ano, tak vy by ste mohli byť tam kde bola Ivka, a Ivka tam kde sme boli my.....Vili s Ladkou možu byt až hore...nebudu mať problem hádam na dalsie poschodie 🙂))) ci???

sincerity
17. jan 2013

@ivkaj no pisu sedem, ale myslim ze rataju za izbu aj tu obyvacku, tak neviem.... to by sme sa museli spytat. V podstate mne je to jedno, my sa vyspime hocikde, dolezite je tak ako vzdy, aby mali rodiny s detmi samostatne izby....

nelia
18. jan 2013

@sincerity @orsulka @ivkaj @lada_dee no čo sa nás týka, my by sme to s Laďkou a Vilkom na izbe nejako vydržali 😝 😀 ... z tej našej izby boli totiž schody do podkrovia... ale fakt, my nie sme nejakí nároční a keďže detičky ešte nemáme, to súkromie nepotrebujeme 😵

nelia
18. jan 2013

@sincerity som zvedavá na tie Tvoje výsledky... možno za množstvom takých nevysvetliteľných potratov a "nedarenia sa" sú práve tie doštičky... tak nechápem, prečo to vyšetrenie nenavrhujú hneď lekári.. nie?? 😠

sincerity
18. jan 2013

@nelia aj ja som zvedava.... uvidime, to by bolo keby ze 3 z nas maju lepive dosticky.... 😅

adulik76
18. jan 2013

mne je jedno, kde pôjdeme, ale budeme potrebovať trojposteľovú izbu, lenuška už spí na veľkej posteli

lada_dee
19. jan 2013

Ahojte kočky.... So spaním my tiež nie sme nároční 🙂
Len nech nám neprší do postele 😀 ...a keby niečo máme stan 😀

laxity
20. jan 2013

Ahojte

@orsulka Adamkovi a Šarlotke prajeme s Natálkou všetko len to najlepšie k dnešným 2 narodeninám...tešíme sa na vás 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre