• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
@orsulka nám koniec júna nevyhovuje... skôr ten stred..

@sincerity my by sme IVF chceli riešiť až na jeseň... no centrum by sme mali už asi aj teraz navštíviť, podať žiadosť a tak... :unamused: ... mám z toho asi podobné pocity ako ty :confounded:
8. mar 2013 o 07:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, všetko naj k dnešnému sviatku ženyyy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. mar 2013 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Čaute baby, asi vás moc nepotěším. Už nemusíme řešit, jestli nám tu chalupu z loňska pronajmou - je od půlky května až do konce července obsazená (teda až na dva termíny (28.-30.6. a 8.-14.7.).
10. mar 2013 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj no, tak skúsme teda v júli. My sa prispôsobíme na termín 11 - 14.7.2013
11. mar 2013 o 04:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme júl dosť nabitý :unamused:
11. mar 2013 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby...mna napadlo a zabudla som...my ten termín 11-14.6. nemožme ideme totižto na svadbu..... soory, ja som na to uplne zabudla....
11. mar 2013 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka ten termín už padol... nie je voľná chata. V júli zasa nemôže neli, mám pocit, že tento rok stretko nebude. :unamused:
11. mar 2013 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby a co tak přelom května/června ?
11. mar 2013 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka a to bude už konečně ta vaše svatba? :sunglasses:
11. mar 2013 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj my sa prispôsobíme na každý termín okrem augusta
12. mar 2013 o 04:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa obe páčia... nemali by to pražáci ďaleko??
@ivkaj my môžeme v máji a júni okrem termínov 17-19.5. a 28-30.6.
12. mar 2013 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 ta druhá chata je super velká, ale pro nás už moc daleko min. 4,5h bez zastávky a to prckové nedají.
Ta druhá chata je blíž, ale nemá zase 7 ložnic.
Já se na to dívala včera, ale když už jsem našla něco pěkného, tak to bylo obsazené.

Baby co vy ostatní s termínem @laxity @sincerity @lada_dee @orsulka ?
12. mar 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja už neviem...
12. mar 2013 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

ja vás sledujem baby, len čakám či sa tu napíše nejaký konkrétny termín bo ako viete Kubo má malú každý parný víkend

všetky zdravím :slight_smile:
12. mar 2013 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
KOCURKOVO :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
12. mar 2013 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však do tej Polianky by sme sa pomestili:
- 1x3 - ja, maťo, lenka
- 3x4: orsulkovci, ivkajci, nelikovci a laďkovci spolu
- apartmán: katka a naty na manželskej, mirka a marek na tých ostatných troch lôžkach

Tak by sa to nedalo? Inak už som potom "bezradná"

:grinning:
13. mar 2013 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.ubytovani-jedovnice.wz.cz/3.htm
uz som to minuly rok navrhovala, vybrali sme rusavu, lebo toto ze bolo z prievidze daleko.... pozrite - v tomto pisu, ze ide o 4 apartmany, ale prenajimaju aj cely objekt..... mozno sa skusit opytat co by to stalo, a tak, je tam aj nejake to vybavenie pre deti, myslim, ze by sme sa popratali, je to dost velke.
13. mar 2013 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zienky ... No termín pre nás všetko stojí a padá na KET, rozhodnutie je, že po 1.5. keď príde mucha tak ostávam doma. Takže máj u nás asi nie. Skôr ten koniec júna....
A z tých nových čo dala @ivkaj sa mi páči to prvé v Lednici ...:wink:
16. mar 2013 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne sa páči aj tá Polianka a myslím, že podla rozpisu Adu by sme sa teda pomestili.....a páci sa mi aj tá Lednice od Ivky.. a tá možno ešte viac, takeže teraz termín.....znovu zopakujem okrem 14.6. kedy sme na svadbe.....inak sme v pohodke...v máji nemožem 25.5. máme reprízu nášho celovečerného programu

s tou svadbou neviem ako...momentálne som dosť naštvaná na svoju polovičku, trochu viac ma vytáča a sice sme sa bavili už aj o termíne, momentálne vobec nie som rozhodnutá vstupiť do stavu manželského...takže asi tolko k svadbe

a čo teda termín.... alebo........30.5.až 2.6.??????????
17. mar 2013 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa tiež páčia tie lednice, tak to už konečne nejak dolaďme...
17. mar 2013 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...termín od 30.5. až 2.6. má Kubo malú, neviem aká bude situácia či bude vhodné to s ním meniť :confounded:
17. mar 2013 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Snad se pohneme nějak dál ;o)

víkendy v červnu, tak se dopiště kdo kdy nemůže a snad se to už rozlouskne.
6.6. - 9.6.
13.6.-16.6 nemůže @orsulka
20.6. - 23.6.
27.6.-.30.6. nemůže @nelia
18. mar 2013 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj my sa prispôsobíme na každý víkend
19. mar 2013 o 04:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my& môžme 6.6. aj 20.6. jediný problém by bol, ak by bolo vystupko, ale to zas viem povedať ja, keby v tomto nejaké bolo, že nemôžem a tam na to vystupko by sme dali iný termín...ked to viem takto dopredu tak sa to dá.....
19. mar 2013 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
6.6. a 20.6. môžeme aj my... a nám je jedno, kde to bude... dieťatko zatiaľ nemáme, čiže extra nároky tiež nie :grinning:
19. mar 2013 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia @orsulka @adulik76 tak to zatím vypadá, že 4 by mohli ten víkend 20.6. - 23.6. (Čt-Ne)

Uvidíme co na to zbytek @laxity @sincerity
@lada_dee ty se asi rozhodneš na poslední chvíli podle situace, co?

Ať můžem začít shánět to ubytko.
19. mar 2013 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dievcata ... mne je to v podstate jedno, najlepsie cim neskor kvoli ivf.... z toho dovodu uprednostnujem ten neskorsi termin junovy teda. Snad nebude problem kvoli robote a dph

co sa tyka ubytovania mne je to uplne jedno, hlavne aby rodiny s detmi mali svoje izby ... najradsej by som do chaty, kde by sme mohli byt akoze pekne spolu vsetci, kde je nejaka spolocenska miestnost a tak, keby prsalo.... ked nebude taka moznost, trebars niektory z tych penzionov....
19. mar 2013 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok