• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
9. máj 2013 o 08:10 • lenkalenk
@lenkalenk osobne ziadnu kartarku nepotrebujem, a ani im neverim a koniec koncov je to proti mojmu presvedceniu. Ja viem aka som, na to nepotrebujem kartarku :grinning:
9. máj 2013 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
9. máj 2013 o 08:16 • lenkalenk
@lenkalenk presne súhlasím so @sincerity, tiež na kadejakých šarlatánov neverím. Za peniaze povedia hocičo, ale ak si ty spokojná, tak buď.
9. máj 2013 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 sak my sa vieme zhodnut :grinning: :grinning: :grinning: uz ju vymazali :wink:
9. máj 2013 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity však takíto kartári sú o tom, že najprv z teba vytiahnu informácie ani nevieš ako a potom ti to naservírujú, že čo všetko o tebe vedia. Daj mi 100€ a ja ti poviem, ako sa volá tvoj mužíček, koľko máš súrodencov a či máš postavený dom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:, teraz v akciovom balíčku spolu s darčekom: jedna hruška :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
dobra cena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: porozmyslam :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity Fešanda sa asi nedávno zaregistrovala a chcela si takto privyrobiť alebo ako to mám chápať...
a ako inak? lepšie? teda v rámci možností
9. máj 2013 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
25.5.2013 nás čaká koncert DEPECHE MODE, jupííííí
9. máj 2013 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 tiez myslim, preto ju aj rychlo admin odtialto vymazal .... :grinning: taketo privyrabanie.... robit poriadne nebude to.... ale tlacit ludom kaleraby do hlavy to ano..... :grinning:
no komu je lepsie ako vam, si to drobec uzije :grinning: :grinning:
a ci lepsie? tazko povedat, snazim sa na to nemysliet, ale ked okolo mame same tehotne, je to tazko, ale snazim sa odohnat tie myslienky a vzdy mysliet na nieco ine.....
teraz mame celkom nabity program.... v priebehu mesiaca 3x oslava tridsiatky, 15.6. ideme na svadbu (to sme sa dozvedeli teraz - lebo su tehotni), jul chceme ist na dovolenku, v auguste idem na predlzeny vikend s lax, potom nase stretko.... tak sa snazim mysliet na toto vsetko a za chvilu bude jesen :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity ty si jej príspevok nahlásila? Lebo inak neviem, ako na to rýchlo admin prišiel...
9. máj 2013 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 prepana nie.... to som teda este nikdy neurobila tu na fore..... mozno to dala aj do inych tem a tam ju niekto ohlasil.... a tak si ju vyhladal, co ja viem....
9. máj 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity asi hej, ja neviem, aké možnosti majú admini, v niektorých prípadoch som im vďačná za ich zásah :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tak.... sarlatani, nech sa nam tu nepletu!!!! :grinning:
9. máj 2013 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity nejak dnes hojne komunikujeme, všímaš? :grinning:
9. máj 2013 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 vnimam :grinning: :grinning: :grinning: dnes tu nemaaaaam seefa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. máj 2013 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity tak ja už som doma, maťo išiel behať, o chvíľu pôjdeme s lenuškou von a potom niekam spoločne vyrazíme...

... momentálne Lenuška stojí na balkóne a vykrikuje: tatooooo, bežíííí
9. máj 2013 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 ze sa mu to v tom teple chce :grinning: :grinning: :grinning: a Lenuska sa opaluje na balkone?
9. máj 2013 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity tak preskúšanie z telesnej sa blíži, treba cvičiť, hoci on behá pre radosť
9. máj 2013 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. máj 2013 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra.
9. máj 2013 o 20:28 • marcelino12
@adulik76 no si to uziva dama :grinning:

co je to dnes za den ..... tssss
9. máj 2013 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@sincerity bola vyškerená ako lečo
10. máj 2013 o 04:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@adulik76 veď bavili sme sa opäť o tej Rusave....a termín tak 20.9. tak by sa to mohlo rezervovaať už teraz...Ivik skusiš to bloknuť???? nech nám niekto nevyfúkne termín :slight_smile:))))

@laxity rpípravy tak normálka, pomaličky rozdávame pozvánky...ako som písala, skoro všetko je už dohodnuté, okrem menu.....tak očakávam nejaké rady ohladne tohto :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2013 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
a kto je vlastne lenkalenk????????? a čo písala???? šak nach som v obraze :slight_smile:))

lenuška je super......najbližšie to bude tak, že ona bude na bicykli a tatko M. bude bežať vedľa nej :slight_smile:)))
10. máj 2013 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka lenkalenk dávala nejaký link na "super" kartárku, ktorá nám všetko vyveští a dokonca to bude aj pravdivé:grinning: :grinning: :grinning: . Tak sme ju so @sincerity poslali kade ľahšie a potom ju admin vymazal
10. máj 2013 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@orsulka ten termín bude pre mňa už troška krkolomný, ale budiš, prispôsobím sa :slight_smile:
10. máj 2013 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 @orsulka chalupu klidně zamluvím, ale s tím termínem psala @sincerity že je tuším před nějakým daňovým termínem a moc se jí to nehodí.
Jinak tam mají kromě 5.-8.9., volno zatím pořád.
10. máj 2013 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule
ono pre mna su najhorsie dni pred 25 v mesiaci. Ale keby sme isli trebars toho 19-22 september tak to by bolo v pohode, lebo mam este dalsie tri dni na robotu.

len horsie je to s @adulik76, ci to nebude moc neskoro. Mozno by sme mali premyslat o nieco skor ten termin. Alebo skusit august a to inu chatu (to je len navrh). Ja vobec neviem co mi povedia v tom Brne, kedy dalsi pokus moze byt. Neviem ci budem absolvovat este nejake vysetrenia a pripadne cakat na nejake vysledky.
11. máj 2013 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity a tak to zvládnem, veď sa budem šetriť
11. máj 2013 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok