Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lenkalenk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sincerity
9. máj 2013

@lenkalenk osobne ziadnu kartarku nepotrebujem, a ani im neverim a koniec koncov je to proti mojmu presvedceniu. Ja viem aka som, na to nepotrebujem kartarku 😀

lenkalenk
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulik76
9. máj 2013

@lenkalenk presne súhlasím so @sincerity, tiež na kadejakých šarlatánov neverím. Za peniaze povedia hocičo, ale ak si ty spokojná, tak buď.

sincerity
9. máj 2013

@adulik76 sak my sa vieme zhodnut 😀 😀 😀 uz ju vymazali 😉

adulik76
9. máj 2013

@sincerity však takíto kartári sú o tom, že najprv z teba vytiahnu informácie ani nevieš ako a potom ti to naservírujú, že čo všetko o tebe vedia. Daj mi 100€ a ja ti poviem, ako sa volá tvoj mužíček, koľko máš súrodencov a či máš postavený dom 😀 😀 😀 😀 😀 😀, teraz v akciovom balíčku spolu s darčekom: jedna hruška 😀 😀 😀

sincerity
9. máj 2013

dobra cena 😀 😀 😀 😀 porozmyslam 😀 😀

adulik76
9. máj 2013

@sincerity Fešanda sa asi nedávno zaregistrovala a chcela si takto privyrobiť alebo ako to mám chápať...
a ako inak? lepšie? teda v rámci možností

adulik76
9. máj 2013

25.5.2013 nás čaká koncert DEPECHE MODE, jupííííí

sincerity
9. máj 2013

@adulik76 tiez myslim, preto ju aj rychlo admin odtialto vymazal .... 😀 taketo privyrabanie.... robit poriadne nebude to.... ale tlacit ludom kaleraby do hlavy to ano..... 😀
no komu je lepsie ako vam, si to drobec uzije 😀 😀
a ci lepsie? tazko povedat, snazim sa na to nemysliet, ale ked okolo mame same tehotne, je to tazko, ale snazim sa odohnat tie myslienky a vzdy mysliet na nieco ine.....
teraz mame celkom nabity program.... v priebehu mesiaca 3x oslava tridsiatky, 15.6. ideme na svadbu (to sme sa dozvedeli teraz - lebo su tehotni), jul chceme ist na dovolenku, v auguste idem na predlzeny vikend s lax, potom nase stretko.... tak sa snazim mysliet na toto vsetko a za chvilu bude jesen 😀 😀 😀

adulik76
9. máj 2013

@sincerity ty si jej príspevok nahlásila? Lebo inak neviem, ako na to rýchlo admin prišiel...

sincerity
9. máj 2013

@adulik76 prepana nie.... to som teda este nikdy neurobila tu na fore..... mozno to dala aj do inych tem a tam ju niekto ohlasil.... a tak si ju vyhladal, co ja viem....

adulik76
9. máj 2013

@sincerity asi hej, ja neviem, aké možnosti majú admini, v niektorých prípadoch som im vďačná za ich zásah 😀 😀 😀

sincerity
9. máj 2013

tak tak.... sarlatani, nech sa nam tu nepletu!!!! 😀

adulik76
9. máj 2013

@sincerity nejak dnes hojne komunikujeme, všímaš? 😀

sincerity
9. máj 2013

@adulik76 vnimam 😀 😀 😀 dnes tu nemaaaaam seefa 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
9. máj 2013

@sincerity tak ja už som doma, maťo išiel behať, o chvíľu pôjdeme s lenuškou von a potom niekam spoločne vyrazíme...

... momentálne Lenuška stojí na balkóne a vykrikuje: tatooooo, bežíííí

sincerity
9. máj 2013

@adulik76 ze sa mu to v tom teple chce 😀 😀 😀 a Lenuska sa opaluje na balkone?

adulik76
9. máj 2013

@sincerity tak preskúšanie z telesnej sa blíži, treba cvičiť, hoci on behá pre radosť

adulik76
9. máj 2013
marcelino12
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
sincerity
9. máj 2013

@adulik76 no si to uziva dama 😀

co je to dnes za den ..... tssss

adulik76
10. máj 2013

@sincerity bola vyškerená ako lečo

orsulka
autor
10. máj 2013

@adulik76 veď bavili sme sa opäť o tej Rusave....a termín tak 20.9. tak by sa to mohlo rezervovaať už teraz...Ivik skusiš to bloknuť???? nech nám niekto nevyfúkne termín 🙂))))

@laxity rpípravy tak normálka, pomaličky rozdávame pozvánky...ako som písala, skoro všetko je už dohodnuté, okrem menu.....tak očakávam nejaké rady ohladne tohto 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. máj 2013

a kto je vlastne lenkalenk????????? a čo písala???? šak nach som v obraze 🙂))

lenuška je super......najbližšie to bude tak, že ona bude na bicykli a tatko M. bude bežať vedľa nej 🙂)))

adulik76
10. máj 2013

@orsulka lenkalenk dávala nejaký link na "super" kartárku, ktorá nám všetko vyveští a dokonca to bude aj pravdivé😀 😀 😀 . Tak sme ju so @sincerity poslali kade ľahšie a potom ju admin vymazal

adulik76
10. máj 2013

@orsulka ten termín bude pre mňa už troška krkolomný, ale budiš, prispôsobím sa 🙂

ivkaj
10. máj 2013

@adulik76 @orsulka chalupu klidně zamluvím, ale s tím termínem psala @sincerity že je tuším před nějakým daňovým termínem a moc se jí to nehodí.
Jinak tam mají kromě 5.-8.9., volno zatím pořád.

sincerity
11. máj 2013

ahojte babule
ono pre mna su najhorsie dni pred 25 v mesiaci. Ale keby sme isli trebars toho 19-22 september tak to by bolo v pohode, lebo mam este dalsie tri dni na robotu.

len horsie je to s @adulik76, ci to nebude moc neskoro. Mozno by sme mali premyslat o nieco skor ten termin. Alebo skusit august a to inu chatu (to je len navrh). Ja vobec neviem co mi povedia v tom Brne, kedy dalsi pokus moze byt. Neviem ci budem absolvovat este nejake vysetrenia a pripadne cakat na nejake vysledky.

adulik76
11. máj 2013

@sincerity a tak to zvládnem, veď sa budem šetriť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre