Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
15. jún 2013

moja zberačka jahôd ♥

orsulka
autor
15. jún 2013

kua...sincer, šak preto som ťa tam nevedela najsť!!!!! si ma vymazala!!!!! tak dobre.......sak ja sa ti pri osobnom stretnutí zasek pripomeniem!!! hahahahahahaha

orsulka
autor
15. jún 2013

tak tu je oznamko bambulky moje....včera sme boli na super svadbe mojej velmi dobrej priatelky....bolo to super, ja som dala taký reset že až!!!!!!! po ddddlhej dobe som sa vytancovala 🙂))výborné jedlo, nálada...dokonca aj nááápadníka som mala.........celúúúúúúúúúúúúúúú svadbu 🙂))))))))

a už sa teším na túúú našuuuuuuuuuuuu 🙂))))

aky výborný kontakt na kartárku cez mail!!!!!! to kto už tomuto naletí??????? ešte taký niekto žije???? a je pri zmysloch?????? niekedy fakt nechááááápem myslienkové pochody ludíííííííííííííííííííííííííííí 😔 😔

sincerity
17. jún 2013

ahojte kocky 😀
@adulik76 no a Lenuska viac jedla alebo zbierala? 😀 😀

@orsulka kraaaaaaasne oznamko! a inac, ved ja som Ta nevymazala!!!! ja som si proste pred par mesiacmi zrusila FB!!!!! proste nemam konto! 😀 😀 😀

nelia
17. jún 2013

@orsulka kráááááááááááásne... nemá to chybu 😵 😵 😵

adulik76
17. jún 2013

@sincerity tak, snažila sa aj zbierať, aj papať. Videla som fotky Naty na FB, bola krásna princeznička, však ako aj mamina..... že odkazujem 🙂

lada_dee
17. jún 2013

@nelia
@sincerity
Kočky, keďže som bola v MT tak anopyrin beriem od augusta, keď mi po dvoch týždňoch oznámili, že je vysledok pozitívny. Od pozitívneho tehu testu pichám Clexan ...čo je podobne Fraxiparinu ....
Mne Štelcl nepovedal a dohodli sme sa, že Anopyrin budem brať tiež.
Snáď to spolu s Prednisonom zaberá... 🙂

sincerity
17. jún 2013

@lada_dee takze ty si ten anopyrin brala stale.... nielen od zaciatku stimulky.... tak vidite kocky, ako to je... kazdy doktor inak vravi. No mne hematologicka povedala, ze nemusim stale, ale od zaciatku stimulky a Machac zase ze az od OPU.... kto sa v tom ma vyznat.... a ze mozno zmeni anopyrin na frax alebo cosik podobne.... tak ja neviem, lebo @nelia pisala, ze to je kazde na nieco ine..... 🙄 😕 😅

@adulik76 viem si predstavit.... musela sa tesit babizna 😀

ivkaj
17. jún 2013

@sincerity čistě selským rozumem bych to brala tak, že nějakou dobu tomu léku trvá než začne působit. Takže bych ho asi brala už od začátku stimulky.

lada_dee
18. jún 2013

@sincerity ..ako @nelia píše v MT to ordinuju na stálo ... Mne to v Brne nemenili a pridali ešte ten Clexan.
Anopyrin je na tie doštičky a Fraxik, či Clexan je proti zrazeninam .... A tiež má @ivkaj pravdu, že to chce čas kým to zaúčinkuje 🙂

nelia
18. jún 2013

@lada_dee pozerám, že sa držíte..... len tak ďalej!!!! 😉 A už si si našla nejaký protinudový koníček?? 😀

adulik76
18. jún 2013

@lada_dee nohy hore a oddychuj, spi, pokým ti to bábo dovolí, potom sa už nevyspíš 😀 😀 . Kedy ti asi vychádza termín?

orsulka
autor
18. jún 2013

som rada, že sa vám páči........napad bol Ferkov, že detičky by to akože oznamovali, aj fotky sme vybrali, ale celá realizácia, plus bublinky (kedže od vkladu sme ich tak volali) , plus doplnenie našej fotky to všetko bola realizácia Viliama.....on nám dodal len konečný výsledok vraj máme doplniť čo tam ešte chceme......hahahahahahah....pre nás to bolo pekné hned ako to urobil a nemenili by sme tam ničovité nič...takže dikes Vili 😵 😵 😵

orsulka
autor
18. jún 2013

ladka sa inak fakt drží, len je chúďatko moje dosť zo všetkého vystresovana, mimochodom asi každá jedna sme na začiatku boli.....tak ju prosím povzbuďte 🙂 🙂 🙂 Lada dee.......cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk...všetko bude v poriadku 🙂 veríme mu, veríme 🙂)))))))

adulik76
19. jún 2013

@lada_dee veru, tentoraz to bude dobré, ako vraví orsul. Neznepokojuj sa 😉

sincerity
20. jún 2013

ahojte babule!

@lada_dee jasne ze to tentokrat bude dobre.... je vidno ze male je bojovnik, tak ako jeho mamina 😀 Treba verit, ze je to v poriadku, tak ako ma a nestresovat sa.... ono to proste vyjde! oddychujes na chvojke?

@adulik76 vy ako babule v tomto teple? kedy dalsia kontrola? uz by ste mohli aj vediet, ci to bude ta babizna 😀

@ivkaj aj vy tam mate take peklo? ako malinka?

@orsulka jasne, ze ste nemuseli nic menit na tom, ked je to perfektne 😀 😀 😀 ... uz sa vam to krati 😀

sincerity
20. jún 2013

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 inac baby..... asi by som potrebovala nejaku kartarku.... nevieme sa rozhodnut ci more, alebo hore .... teda hory 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
20. jún 2013

@sincerity v pondelok idem do poradne, tak sa spýtam, čo to za zázrak pestujem. Inak, teraz nič moc, teplo jak hovado, keď sa vrátim z obeda, skáčem do sprchy, lebo sa musím nejak prebrať, čo ma chytá spanie, potom ledva vydržím domov, aby som si doplnila ďalší liter tekutín a aspoň na desať minút zavrieť oči....

ivkaj
20. jún 2013

U nás dneska mazec, skoro 35C 😝 Tak odpolko zajedemke známým do bazénu, není to sice žádný luxus,ale účel ochlazení to splní.

nelia
20. jún 2013

@sincerity tiež riešime momentálne rovnaký problém 😀 😀 😀 😀 .. tak keď nájdeš dobrý kontakt, hoď ho sem prosím 😀 😀
.. ideme síce na týždeň zase do tábora hrať na tých našich citarách a pôvodne sme nič iné neplánovali, ale už sme dávno neboli pri mori, tak by sme možno na pár dní skočili do HR... no uvidíme podľa počasia, ak nebudú hlásiť teplo na ten týždeň, keď budeme mať dovolenku, tak pôjdeme iba niekam tu v SR do hôr...

orsulka
autor
20. jún 2013

no u nás s teplom asi tak isto, už tretie poobedie po spánku vyberám bazénik a člupkáme sa na balkone!!! 😀 😀 😀
@sincerity jáááááááááááááááááj...si ma pobavila s tou kartárkou.....hahahahahahahhahahahahaha

no my s dovolenkou neviem asi nič tohto roku......

ale

sme prijatí do školky od 2.9.....!!!!!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵 už sa pytame pekne cikať, von chodíme bez plienok, nechcu vonku cikať ani za toho otca!!!!! ale nepustia, džia až domov 😀 😀 😀
včera sme boli v lesoparku, tak som sa obetovala a sla som sa do lesa vycikať aby videli..... 😀 😀 😀 ale aj tak nič...zatlieskali mi aká som šikovná, ale cikať nechceli 😀 😀 😀 😀

tak teraz zvažujem, že kedy mám nastupiť do práce, či stačí aby som ostala doma len ten september ked začnú chodiť do skolky, alebo aj oktober, kedy začína chripkove obdobie, aby keby náhodou, tak nech hned nemusím brať OČR...alebo čo mám robiť....

svadba sa blíži, buduci týžden už idem na poslednu skušku šiat, a dnes mi volali kamošky vraj mám v sobotu rozlučku zo slobodou.......ja som teda osobne nič také neplánovala, ale asi sa teda budem musieť zúčastniť 😀 😀 😀

sincerity
21. jún 2013

@adulik76 tak som zvedava, ako dopadnete 😀 super, ze mate v praci aj sprchu... taky luxus tu teda my nemame 😀

@ivkaj a to chodite do toho bazenu s obidvoma drobcami?

@orsulka tesim, ze vam vysla skolka, mas o veliku starost menej. Ked len v tom lese nebol nejaky horar 😀 😀 😀

@nelia my sme tak na 80 % rozhodnuti pre slovensko... ved uvidime ... keby sme mali auto isli by sme urcite k moru, ale trepat sa tam autobusom sa nam nejak nechce.... skor by sme to riesili nejak sukromne, ze by sme si vybavili ubytko a pripadne skusili aj viac miest.... ale s tou nasou starou rachotinou sa neda....

adulik76
21. jún 2013

@sincerity no, však dnes ráno, čo som došla do roboty, tak som o 20 minút už aj bola v sprche...a teraz by som šla znova, ale nechcem provokovať, že ja sa tu ochladzujem a ostatní musia behať v maskáčoch a potiť sa...Do 12,00 vydržím a potom hurá domkov
Čo sa týka dovolenky, my sme takí kopcoví, takže u nás je Smrekovica vždy vítaná, hoci minulý rok to Turecko bolo úžasné. Ale najbližšie more nás čaká až keď bude mať druhý drobec viac ako dva roky, takže môžem už od teraz šetriť na poooooriadnu dovolenku 😀 😀 😀

@orsulka tak si uži rozlúčku a potom šup do chomúta. Chcem vidieť svadobné foto, určite budete všetci štyria tip top, no samozrejme, nevesta najkrajšia, hoci mám dojem, že šarlotka bude v tesnom závese za maminou, ak ju aj nepredbehne 🙂 🙂 🙂

....čo sa týka člapkania vo vode, my sa tiež člapkáme už asi tri dni v bazéne na balkóne, mladá behá holá, zato má klobúk na hlave 😀 😀

lada_dee
24. jún 2013

Kočky ...žiaľ už to mám za sebou, 7+2 MA ... ☹
Čo viac písať, ani neviem ... Bolí to 😢 Pýtať sa prečo, veď som toľko toho brala ...asi nemá zmysel .... :'(
Skúsim infektologiu ...endokrynologiu ... Veď do ďalšieho boja času haba dej ... 😒 ...
"A 16 z 19 je ešte stále k prekonaniu predomnou" 😖 🙂 😉 😒

adulik76
24. jún 2013

@lada_dee tak to ma dorazilo.... teraz písať, že nabudúce bude lepšie, mi pripadá ako klišé.., ale laďka, úprimne mi je to ľúto. Pozdravuj viliho, ani jemu nie je teraz ľahko. 😢 😢 😢 😢 😢 😢

nelia
25. jún 2013

@lada_dee moooooooja 😔 😔 😔 už ozaj nemám slov... posielam obrovské objatie, aby si mala silu bojovať ďalej.. ako píšeš, nemá zmysel rozmýšľať nad tým, prečo... aj tak sme v rukách toho najvyššieho a on určite vie prečo to s nami robí, raz sa to hádam dozvieme aj my... a genetiku vám už robili?

orsulka
autor
25. jún 2013

tak naozaj tu asi niet čo dodať......ale nádej je stále a život pred sebou!!!!!!

@nelia ano...genetiku majú spravenú.....

orsulka
autor
25. jún 2013

zopar fotočiek z mojej rozlúčky 🙂 ako keby na veselšiu nôôôtu..... 😉

nelia
25. jún 2013

@orsulka asi ste sa baviliiiiiiii 🙂 🙂 🙂
A áno, nádej je tu vždy... netreba sa hlavne vzdať a treba bojovať... ale som si istá, že @lada_dee to veľmi dobre vie, len treba vydržať toto veľmi smutné obdobie 😔

sincerity
25. jún 2013

@lada_dee Boze Ladiiiii.... to je snad zly sen.... je mi to velmi luto, ... ja fakt ani neviem co mam napisat.... zanadavala som si doma... tu sa to nepatri.... snad len popriat vela sil aby ta bolest co najskor presla... a ze to sakra boli vieme vsetky...
posielam silne virtualne objatie.
lekari co na to? preco frax nezabral?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre