Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. júl 2009

labutienka.....hihihih...tak toto som raz v živote urobila, aj ked dovodom nebola svadobna cesta.....a už nikdy viac!!!! hihihihihihihihih........to radsej oželiem svad. cestu 🙂))))))))))

vsetkým dobre ranko...v noci bola burka jak šlak......aj okna sme zatvárali........a večer uplakany pri rozlučke s Miškom Jacksonom.....

a dnes je dalsi den.....jedna firma...druhá firma... vyplaty.....hlavne, že to bude odsypať 😀 😀 😀
a poradte...co variť????? hlavne niečo rýchle 🙂)))))

orsulka
autor
8. júl 2009

adulik...nemás svaloviccu????????????????

nelia...........závidím vam.....ale doprajem krásnu dovolenku 🙂)))))

nelia
8. júl 2009

Orsul, dík 🙂 .. trocha sa obávam, eké bude počasie, lebo ideme na sever Chorvátska.. tak dúfam, že bude pekne 😔
Čo tak zapekané cestoviny alebo francúzske zemiaky.....??

adulik76
8. júl 2009

orsul, ledva chodím, hlavne dole schodmi sa mi ide ťažko 😝 😝 😝

ivkaj
8. júl 2009

Hurááá, Adulik přežil;o) Co říkali na tvůj zpěv ostatní spolubojovníci? 😎

A jinak dobré ránko;o) Hlásím, že potkaní holky jsme přestěhovali do obýváku a jsou to pěkné drbny, jak se něco šustne, hned koukají. Ale je standa je pozorovat. Tak teď už jen je pořádně ochočit 😅

Nelia, počasí už se snad musí zlepšit. Přeci není možné aby pořád pršelo. V ČR se povodně honí z jedné části republiky na druhou 😝

Jo a za měsíc jdeme na další konzultaci. Došlo mi, že pojišťovna potřebuje aspoň měsíc na schválení další žádosti a my hlavně máme taky spoustu otázek. Tak jsem zvědavá co se dozvíme 😕

adulik76
8. júl 2009

ivkaj, aj ja idem na konzultáciu začiatkom augusta - mám len dve otázky: Prečo? A kedy?

ivkaj
8. júl 2009

Adu, tak tu první máme stejnou - proč. Kdy už víme asi sami (po třech měsících, což je tak říjen) tedy pokud se nevymyslí nějaké další vyšetření (ale kromě laparoskopie mě nic nenapadá).

lilienka13
8. júl 2009

ahojte babulky... prepacte, ze vas tak zanedbavam, ale to viete, sezona je v plnom prude a ja ani neviem, kde mi hlava stoji ... 😝 ... ale poviem si, uz len 8 dniiiiiiiiiiiiii ... huraaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

adu: ta basnicka nemala chybu ... 😉 😀 😀 😀 ... fakt som sa velmi dobre zabavila ... ja mam dost dobru fantaziu, takze si presne viem predsavit ako tam pobehujete a spievate ... inak ked som si to citala, tak mi tam hned napadla ta melodia od amikov 😀 😀 😀

lax: srdecne gratulujem k svadbe a zelam krasnu svadobnu cestu 😵 ... poriadne si ju uzite, lebo za chvilocku uz budete mat ine starosti ... 😉 😵

lilienka13
8. júl 2009

orsulka: ja som vcera tiez revala, ked som pozerala rozlucku s Michaelom ... 😢 ... bolo to fakt dojemne ... ☹

lilienka13
8. júl 2009

neli: pozerala som si pocasie v Chorvatsku na najblizsich 7 dni a od piatka sa ma vycasit a svietit slniecko ... takze neboj, bude super ... 😉

lilienka13
8. júl 2009

a co sa tyka toho behania okolo chaty, tak ja vam budem spievat a vy behat, lebo ja beh velmi nemusim... 😀 😀 😀 ... ale spievam rada (a myslim, ze aj celkom dobre 🙂 )

adulik76
8. júl 2009

lili, tam velím ja a ostatné behajú, včera to orsul tak chcela, tak to bude mať 😀 😀 😀 😀

nelia
8. júl 2009

Lili, dohodnuté 🙂 .. ja síce spievam rada, ale nie moc dobre, takže radšej ostanem pri tom behu 😉 😀 😀 .. ja som bola s telesnou na škole kamoška 🙂
A dík za pozitívne cestovné infošky 🙂 Už sa neviem dočkať.. no dnes mi ešte majú volať z cestovky, definitívne potvrdiť, či je ten hotel voľný..

nelia
8. júl 2009

Adu, tak ty budeš veliť, Lili spievať a my ostatné behať... no okrem Lax, tá bude sedieť a popíjať nealko 😀 😀 😀 ... a ja budem ešte popri behu vlniť bokmi 😀

lilienka13
8. júl 2009

neli: 😀 😀 😀 ... to bude fakt sranda, hned som si ta predsavila ako sa pri behu vlnis ... 😀 😀

ivkaj
8. júl 2009

Lili, ty jsi moje záchrana, potřebuju profesní radu 😵 Poraď mi, kam vyrazit na dovču? Chceme jet až v druhé půlce září někam do tepla za rozumnou cenu. Zatím mě napadá jen Egypt, nevím jak je na tom s počasím řecko, turecko a španělsko v tuhle dobu. Tak poraď 😉

lilienka13
8. júl 2009

ivkaj: no vtedy je teplo este asi vsade, co si vypisala, zalezi len od toho, ako sa u vas lieta do tych destinacii. Egypt a Turecko by nemal byt problem, grecko a spanielsko neviem. u nas sa spanielsko a grecko lietaju len do polovice septembra (zári)... neviem, sice ake su ponuky u vas, ale u nas vychadza najlepsie z toho vsetkeho, co si napisala Egypt... a v Egypte je uuuuuuuuuuuuuuuzasneeeeeeeeeeeeee more 🙂

nelia
8. júl 2009

Ivkaj, veru, Egypt vrele odporúčam aj ja... keď si tam ešte nebola, určite tam choď, lebo to more je fakt krásne.

adulik76
8. júl 2009

ja som bola v egypte aj so švagrinou a s deckami - bolo fakt super

labutienka
8. júl 2009

a ja som bola v tunisku... tam nechoďte... 😝

ináč, dobrý deň dievčatá 🙂

orsulka
autor
8. júl 2009

no čafte............dnes je ale den.....behavýýýýýýýýýýý 🙂))))) ak to bude takto aj na chate, tak neviem....či sa radšej nepripojim k spievajucim 😀 😀 😀

egypt teraz v lete??????? no to musi byt umorne.....tam musi byt velmi velmi horuco.....najlepsie snad v maji alebo koncom septemra, nie???????
my sme boli min. rok v Turecku...v druhej pol. septembra......taku superovu dovcu som este nemala!!! odporucam...🙂))))

nelia
8. júl 2009

Orsul, čítaj poriadne 😠 😀 😀 ... Ivkaj chce ísť koncom září 😉 🙂
A vieš pekne spievať? Alebo si radšej máme zobrať nejaké štuple do uší? 😀 😀

nelia
8. júl 2009

Labu, ahoooooj, už sa tešíš na zajtra????

labutienka
8. júl 2009

jasnéééé, už od nedele sa neviem dočkať 🙂 dnes poobede mi majú volať, že o koľkej si mám detičky vyzdvihnúť 😉 😀

ivkaj
8. júl 2009

Noo, loni jsme byli o prázdninách v Turecku a docela to šlo, dva roky zpátky jsme byli na podzim v egyptě a taky to šlo. Právě nevím jak by mohlo být ještě v řecku, někdo říká, že počasí ještě dobré a někdo že už ne. A pak si má jeden poradit;o)

dracekmracek
8. júl 2009

ahoj kočenky moje,

labu tebe jsem neviděla ani nepamatuju 😨 😨 😨

nelia
8. júl 2009

Labu, len pre istotu, keby si nevedela.... dracekmracek = katuska23 = lavazzza 😀 .. ti si ju pamätáš asi ako Lavazzzu 😉

Ivkaj, ja som bola raz v septembri na Kréte (bolo to v druhej polovici septembra) a bolo krásne a teplo 🙂

dracekmracek
8. júl 2009

jéééééééééé ahaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀

lilienka13
8. júl 2009

ja som este v grecku nebola ... ☹ ... a tak velmi som tam chcela ist, ale nikdy mi to nevyslo... a to robim v cestovke ... 😝

ivkaj
8. júl 2009

Normálně jsem při tom hledání našla cestu kolem světa na 102 dní za nějakým 500tis 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre