• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
tak som pozerala, vytvoriť sukromnu temu žiadny problem...fakt treba len ten názov

1 zábava zaručená...
2. našli sme sa...
3. všetky sme a budeme mamami
4. Už dávno pokročilé..
5. Dámy z koníka

no teda a na tých dámach z koníka som sa celkom pobavila.....sa mi to asi lúúúúbi :grinning: :grinning: :grinning:

tak dajte návrhy dalsie nech niečo vyberieme....cmuky
24. sep 2013 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka
mňa napadlo:
1. hrušky z chvojky :grinning: :grinning:
24. sep 2013 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka
mňa napadlo:
1. hrušky z chvojky :grinning: :grinning:
24. sep 2013 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@laxity boooze, ze uplna blondina som.... uz to vidim.... patrala som kade tade, ale nevidela som to

takze album mozem dat aj sem.... ale musim Vas mat v priateloch... alebo mam pikasa alebo mozem skusit to co pise @ivkaj
24. sep 2013 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 veru ide o sukromnu diskusiu... viac povieme preco v nej ... a asi je jedno ako to vyzera, hlavne ze ta to uz nesvrbi a nepali... a po case sa bude aj vzhladovo asi zlepsovat
24. sep 2013 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@orsulka jeeee aj mne sa dáááááámy pacia :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2013 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity @orsulka mi to už ozrejmila, plne to chápem
24. sep 2013 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No keby sme všetky mali Prsia, tak by to mohli byť prsnaté sliepky.. ale keďže nespĺňame kritériá, ostávajú tie Dámy :grinning: .. ale to by si aj najväčšia dáma Lili mala založiť nick, nemyslíte?? :wink: :grinning:
24. sep 2013 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 aby si bola aj ty v obraze... hrali sme Activity a mali sa ukazovať "kuracie prsia" no a naši chlapi sa zmohli iba na "prsnaté sliepky" (miesto tých kuracích pŕs) :grinning:
24. sep 2013 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mě se líbí i "Našly jsme se", případně ty Dámy ;o)

@sincerity u nás je teď každý černobílý pes "jéé, ten je jako Lilinka" :wink:
24. sep 2013 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia no, tak teraz budem trochu mimo, vzhľadom na to, že sme sa nezúčastnili stretka a poznámky o tom, či onom mi nič nebudú hovoriť, ale chápem, že spoločné zážitky treba rozobrať.
24. sep 2013 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 Noo, v podstatě jsi přišla jen o popíjení do rána a ponocování :wink:
Však příští rok si to vynahradíš ! Jen budem muset zase hledat kam pojedeme :-/
24. sep 2013 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj tak by sme sa pri tom hľadaní mali rozhýbať skôr, aby sme dostali to, čo chceme. Trebars aj Rusavu
24. sep 2013 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@nelia nieeee, sliepky nieeee... vzdyt my sme predsa daaaamy :grinning: :grinning: :grinning:

@ivkaj sa ta Lila paci vsetkym velice :grinning: :grinning: :grinning:

veru, treba ubytko zacat riesit skor :wink:
24. sep 2013 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ženy, dívala jsem se na tu Rusavu, ale nevím nevím jestli by sme se vešli. Potřebujeme víc větších pokojů - Adu a já na tři postele + postýlka, Monča vlastně už čtyři postele a moc to nevychází

http://www.valasska-chalupa.cz/rusava/chalupa.html
Přízemí
1× 2-lůžkový pokoj (vejde se max. dětská postýlka, byli jsme tam loni mi) NELI
1× 2-lůžkový pokoj (průchoďák) LAĎKA
•1 x 4-lůžkový pokoj - MONČA

1. patro
•1 x 1-lůžkový pokoj (jde předělat na dvojlůžák) KATARINKA
•1 x 2-lůžkový pokoj (nevím jestli se vejde další postel a postýlka ?) ADU tam bydlela loni
•1 x 5-lůžkový pokoj IVKA

Podkroví
•1 x 6-lůžkový pokoj MIRKA

Joo a termín jsme s Mončou určily na přelom dubna/května. Když by dámy otěhotněly v říjnu vychází to na 7/8měsíc ;o)
24. sep 2013 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule pridala som sem album... takze mozete pozriet, mali by to vidiet len priatelia, takze u niektorych bude potrebne potvrdit mi priatelstvo :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2013 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivkaj jaaaaaj myslis, ze keby sa to podarilo tak budem skrabat s osemmesacnym bruchom do podkrovia :grinning: :grinning: :grinning: ale v pohode ja zvladam... prinajhorsom ma tam budu nosit :grinning:
24. sep 2013 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze kedze som doma s nachladnutim, tak som pozerala nejake to ubytovanie, ak by nevysla ta rusava... no poviem vam ako vzdy nieco vadi na kazdej.... ale sak my tu spravnu najdeme

http://www.e-chalupy.cz/jizni_morava/vinny-sklipek-hlohovec-5043.php
poznámka – 7 izieb
přízemí: 2x 2lůžkový pokoj, 1x 4lůžkový pokoj (2x jednolůžko a patrová postel) + vybavená kuchynka
- patro: 2x 2lůžkový pokoj, 2x 4lůžkový pokoj (2x jednolůžko a patrová postel)
je tam menšia spoločenská miestnosť (ta s tým ratanovym nábytkom) alebo potom súčasťou je ten sklep dole.
Cena? Je tam za vikend alebo za tyzdeň, mne to vychádza celkom dosť

http://www.chataluna.info/accomodation.php#r1
poznámka:
3:33 z prahy, neviem či nie ďaleko pre ivkaj

http://www.chataradost.sk/
komunistické – ale šlo by to!
Rohožník – SK – Záhorie
7 izieb, 10 EUR/noc
25. sep 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mali by sme sa zhodnut na tom nazve, aby sme to preberali uz v sukromnej teme :wink:
25. sep 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac mne vobec nevadi sa bavit sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2013 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
... Tie dámy sú super :slight_smile:
... Tá Rusava by šla ... Veď pohľadajme radšej teraz ... :slight_smile:
25. sep 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity nie je možné, že ty si PN!!!!! Veď ty si nezdolateľná. Ja som sa práve vrátila od dr., tak na MD som od 7.10 :slight_smile:
25. sep 2013 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to som si aj ja myslela.... ale po takom narocnom vikende ma to proste zdolalo :grinning:

no super s tou MD ... oddychnes konecne aj ty....
25. sep 2013 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 a len aby si si nemyslela... ze som nejak vylihujem ... ja robim na PN z domu, a moja pn znamena, ze 1 a pol dna a zajtra supujem do roboty :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2013 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity ...celá ty ...neoddýchne a nie a nie ... Veď každý večer šla spať posledná :grinning::grinning::grinning:
25. sep 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sincerity no, neviem, či budem oddychovať, v októbri treba dať DPH-čku, dnes sa začalo s prerábkou kuchyne v krčme, treba spraviť prevádzkový poriadok, zavolať hygienu....atď. Času je málo a roboty veľa, hlavne, keď už môžem chodiť a chytať veci do rúk bez pocitu bolesti. Tá zošúpaná koža nie je až taká strašná. Vyzerá to neesteticky, ale hádam do konca mesiaca aj to pominie.
25. sep 2013 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Super fotky :slight_smile::wink::-*
25. sep 2013 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adulik76 .....to bude teda do pôrodu riadna aktívna MD ...
25. sep 2013 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lada_dee ale v sobotu som aj posledna vstavala :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2013 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@adulik76 no teda.... tak treba dufat, ze sa Risko nevypyta na svet skor, aby ste to vsetko postihali.... a ozaj ako je to s tou krcmou? Naaaaaahodou nebude nad nou peknych 7 izbiciek??? plus spolocenska miestnost samozrejme? :grinning: :grinning: :grinning:
25. sep 2013 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok