Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
24. sep 2013

tak som pozerala, vytvoriť sukromnu temu žiadny problem...fakt treba len ten názov

1 zábava zaručená...
2. našli sme sa...
3. všetky sme a budeme mamami
4. Už dávno pokročilé..
5. Dámy z koníka

no teda a na tých dámach z koníka som sa celkom pobavila.....sa mi to asi lúúúúbi 😀 😀 😀

tak dajte návrhy dalsie nech niečo vyberieme....cmuky

adulik76
24. sep 2013

@orsulka
mňa napadlo:
1. hrušky z chvojky 😀 😀

adulik76
24. sep 2013

@orsulka
mňa napadlo:
1. hrušky z chvojky 😀 😀

sincerity
24. sep 2013

@laxity boooze, ze uplna blondina som.... uz to vidim.... patrala som kade tade, ale nevidela som to

takze album mozem dat aj sem.... ale musim Vas mat v priateloch... alebo mam pikasa alebo mozem skusit to co pise @ivkaj

sincerity
24. sep 2013

@adulik76 veru ide o sukromnu diskusiu... viac povieme preco v nej ... a asi je jedno ako to vyzera, hlavne ze ta to uz nesvrbi a nepali... a po case sa bude aj vzhladovo asi zlepsovat

sincerity
24. sep 2013

@orsulka jeeee aj mne sa dáááááámy pacia 😀 😀 😀

adulik76
24. sep 2013

@sincerity @orsulka mi to už ozrejmila, plne to chápem

nelia
24. sep 2013

No keby sme všetky mali Prsia, tak by to mohli byť prsnaté sliepky.. ale keďže nespĺňame kritériá, ostávajú tie Dámy 😀 .. ale to by si aj najväčšia dáma Lili mala založiť nick, nemyslíte?? 😉 😀

nelia
24. sep 2013

@adulik76 aby si bola aj ty v obraze... hrali sme Activity a mali sa ukazovať "kuracie prsia" no a naši chlapi sa zmohli iba na "prsnaté sliepky" (miesto tých kuracích pŕs) 😀

ivkaj
24. sep 2013

Mě se líbí i "Našly jsme se", případně ty Dámy ;o)

@sincerity u nás je teď každý černobílý pes "jéé, ten je jako Lilinka" 😉

adulik76
24. sep 2013

@nelia no, tak teraz budem trochu mimo, vzhľadom na to, že sme sa nezúčastnili stretka a poznámky o tom, či onom mi nič nebudú hovoriť, ale chápem, že spoločné zážitky treba rozobrať.

ivkaj
24. sep 2013

@adulik76 Noo, v podstatě jsi přišla jen o popíjení do rána a ponocování 😉
Však příští rok si to vynahradíš ! Jen budem muset zase hledat kam pojedeme :-/

adulik76
24. sep 2013

@ivkaj tak by sme sa pri tom hľadaní mali rozhýbať skôr, aby sme dostali to, čo chceme. Trebars aj Rusavu

sincerity
24. sep 2013

@nelia nieeee, sliepky nieeee... vzdyt my sme predsa daaaamy 😀 😀 😀

@ivkaj sa ta Lila paci vsetkym velice 😀 😀 😀

veru, treba ubytko zacat riesit skor 😉

ivkaj
24. sep 2013

Ženy, dívala jsem se na tu Rusavu, ale nevím nevím jestli by sme se vešli. Potřebujeme víc větších pokojů - Adu a já na tři postele + postýlka, Monča vlastně už čtyři postele a moc to nevychází

http://www.valasska-chalupa.cz/rusava/chalupa.html
Přízemí
1× 2-lůžkový pokoj (vejde se max. dětská postýlka, byli jsme tam loni mi) NELI
1× 2-lůžkový pokoj (průchoďák) LAĎKA
•1 x 4-lůžkový pokoj - MONČA

1. patro
•1 x 1-lůžkový pokoj (jde předělat na dvojlůžák) KATARINKA
•1 x 2-lůžkový pokoj (nevím jestli se vejde další postel a postýlka ?) ADU tam bydlela loni
•1 x 5-lůžkový pokoj IVKA

Podkroví
•1 x 6-lůžkový pokoj MIRKA

Joo a termín jsme s Mončou určily na přelom dubna/května. Když by dámy otěhotněly v říjnu vychází to na 7/8měsíc ;o)

sincerity
24. sep 2013

babule pridala som sem album... takze mozete pozriet, mali by to vidiet len priatelia, takze u niektorych bude potrebne potvrdit mi priatelstvo 😀 😀 😀

sincerity
24. sep 2013

@ivkaj jaaaaaj myslis, ze keby sa to podarilo tak budem skrabat s osemmesacnym bruchom do podkrovia 😀 😀 😀 ale v pohode ja zvladam... prinajhorsom ma tam budu nosit 😀

sincerity
25. sep 2013

takze kedze som doma s nachladnutim, tak som pozerala nejake to ubytovanie, ak by nevysla ta rusava... no poviem vam ako vzdy nieco vadi na kazdej.... ale sak my tu spravnu najdeme

http://www.e-chalupy.cz/jizni_morava/vinny-skli...
poznámka – 7 izieb
přízemí: 2x 2lůžkový pokoj, 1x 4lůžkový pokoj (2x jednolůžko a patrová postel) + vybavená kuchynka
- patro: 2x 2lůžkový pokoj, 2x 4lůžkový pokoj (2x jednolůžko a patrová postel)
je tam menšia spoločenská miestnosť (ta s tým ratanovym nábytkom) alebo potom súčasťou je ten sklep dole.
Cena? Je tam za vikend alebo za tyzdeň, mne to vychádza celkom dosť

http://www.chataluna.info/accomodation.php#r1
poznámka:
3:33 z prahy, neviem či nie ďaleko pre ivkaj

http://www.chataradost.sk/
komunistické – ale šlo by to!
Rohožník – SK – Záhorie
7 izieb, 10 EUR/noc

sincerity
25. sep 2013

a mali by sme sa zhodnut na tom nazve, aby sme to preberali uz v sukromnej teme 😉

sincerity
25. sep 2013

a inac mne vobec nevadi sa bavit sama so sebou 😀 😀 😀

lada_dee
25. sep 2013

... Tie dámy sú super 🙂
... Tá Rusava by šla ... Veď pohľadajme radšej teraz ... 🙂

adulik76
25. sep 2013

@sincerity nie je možné, že ty si PN!!!!! Veď ty si nezdolateľná. Ja som sa práve vrátila od dr., tak na MD som od 7.10 🙂

sincerity
25. sep 2013

@adulik76 😀 😀 😀 😀 😀 to som si aj ja myslela.... ale po takom narocnom vikende ma to proste zdolalo 😀

no super s tou MD ... oddychnes konecne aj ty....

sincerity
25. sep 2013

@adulik76 a len aby si si nemyslela... ze som nejak vylihujem ... ja robim na PN z domu, a moja pn znamena, ze 1 a pol dna a zajtra supujem do roboty 😀 😀 😀

lada_dee
25. sep 2013

@sincerity ...celá ty ...neoddýchne a nie a nie ... Veď každý večer šla spať posledná 😀😀😀

adulik76
25. sep 2013

@sincerity no, neviem, či budem oddychovať, v októbri treba dať DPH-čku, dnes sa začalo s prerábkou kuchyne v krčme, treba spraviť prevádzkový poriadok, zavolať hygienu....atď. Času je málo a roboty veľa, hlavne, keď už môžem chodiť a chytať veci do rúk bez pocitu bolesti. Tá zošúpaná koža nie je až taká strašná. Vyzerá to neesteticky, ale hádam do konca mesiaca aj to pominie.

lada_dee
25. sep 2013

Super fotky 🙂😉:-*

lada_dee
25. sep 2013

@adulik76 .....to bude teda do pôrodu riadna aktívna MD ...

sincerity
25. sep 2013

@lada_dee ale v sobotu som aj posledna vstavala 😀 😀 😀

sincerity
25. sep 2013

@adulik76 no teda.... tak treba dufat, ze sa Risko nevypyta na svet skor, aby ste to vsetko postihali.... a ozaj ako je to s tou krcmou? Naaaaaahodou nebude nad nou peknych 7 izbiciek??? plus spolocenska miestnost samozrejme? 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre