Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
25. sep 2013

@sincerity proto jsem tu Rusavu rozepsala, když jste mě pořád přesvědčovaly, že se tam vejdem . . .

sincerity
25. sep 2013

@ivkaj ja myslim, ze vejdem... prinajhorsom tam vysplham 😀 😀 😀

ivkaj
25. sep 2013

@sincerity ono jde i to, jestli si @adulik76 vybaví jak velký byl ten pokoj kde byli loni - jestli se tam vejde navíc postel a postýlka. Jinak se totiž nevejdeme.

No a nahoru se může škrábat třeba Katy, napsala jsem to jen proto, že z toho pokoje kde by případně spala Katy je vchod do toho podkroví.

sincerity
25. sep 2013

@ivkaj no to musi napisat @adulik76 ... ja ani neviem, ci som tam nahliadla.... a vidis na to som zabudla, ze vlastne z tej jednej izby sa ide do toho podkrovia... no prinajhorsom bude hore lax, naty a marek a ja budem v tej kde su tie schody 😀 😀 😀

sincerity
25. sep 2013

tak dievcata marek ma napad za vsetky drobne 😀 😀 😀 takze 1. vytycit stredovy bod podla mapy 😀 2. tam kupit pozemok 3. tam postavit chatu podla nasich predstav 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
25. sep 2013

@ivkaj myslím, že by sme sa vošli do tej istej izby

adulik76
26. sep 2013

ahojte, kto dnes pracuje? 🙂

sincerity
26. sep 2013

@adulik76 miruska 😉

adulik76
26. sep 2013

@sincerity ešteže tak, už som si myslela, že som tu sama

sincerity
26. sep 2013

@adulik76 no to som mala ja tiez ten pocit predvcerom 😀 normalne som si zacala mysliet, ze uz mate tu sukromku a ja tam nemam pristup 😅 😅 😀 😀

adulik76
26. sep 2013

@sincerity tak ja som sa v posledných dňoch moc nezúčastňovala debaty, nemala som čím prispieť. Už si len užívam posledných 7 pracovných dní a potom budem robiť už len doma 😀 😀 😀

sincerity
26. sep 2013

@adulik76 co by si nemala cim prispiet, ved nemusime bavit len o stretku, aj ked to bolo take aktualne teraz... ale ved uz je cas pomaly riesit dalsie, a to musis prispievat 😀 aby sme nasli tu spravnu CHATU 😀 😀 😀

a inac este k stretku ti napisem.... tentorok prislo na to "sharovanie" partnerov.... tak sme si ich pekne vytahovali na listockoch 😀 😀 😀 neviem, ci bol niekto nespokojny, ale mozeme to o rok zopakovat 😀 😀 😀

adulik76
26. sep 2013

@sincerity aha, tak to je novinka, no o rok to teda môžeme skúsiť, my sa pridáme. A možno pridám aj deti, keby niekto chcel ..... 😀 😀 😀

sincerity
26. sep 2013

@adulik76 jeeeee to je super napad 😀 a ze bude sa o ne nasledujuci den starat 😀 😀 😀

adulik76
26. sep 2013

@sincerity no, len aby mi ich po hodine nevrátili 😀 😀 😀

nelia
26. sep 2013

@adulik76 no my (zatiaľ) bezdetné sme sa potešili, že konečne budeme mať na chvíľku deti, keď si vytiahneme chlapa s deťmi 😀 😀... a inak aj ja dnes pracujem... a práve preto moc neprispievam, lebo fakt pracujem 😝 😀

sincerity
26. sep 2013

@adulik76 neboooj to zvladneme nejak 😀

@nelia ved aj my pracujeme 😀

adulik76
26. sep 2013

@sincerity
@nelia ok, tak môžme losovať aj o deti 😀 😀 😀

lada_dee
26. sep 2013

Kočky ...tak to bude ozaj potom zaujímavé 🙂
Ja doma ...ráno som si bola zacvičiť ... 🙂

sincerity
26. sep 2013

@adulik76 mozeme... ale pri mojom stasti si vylosujem, ze 0..... tak ako som si vylosovala mareka 😀 😀 😀

sincerity
26. sep 2013

@lada_dee no komu je lepsie ako nasej ladke 😀

adulik76
26. sep 2013

@sincerity keď deti porozdelujeme, tak to potom vyjde. Veď nemusíš si vylosovať hneď dve moje, bude stačiť aj jedno, druhé pôjde inam 😀 😀 😀

sincerity
26. sep 2013

@adulik76 jaaaaaj to ze akoze by si ich takto rozdelila? sak neni zly napad 😀 😀 😀

sincerity
26. sep 2013

@adulik76 len aby som nevyfasovala Riska, neviem ako by som ho nakojila 😀 😀 😀

adulik76
26. sep 2013

@sincerity z Riška môže byť ešte Lucka a neviem, či ja budem dovtedy kojiť, keďže Lenušku som kojila "až" mesiac....Tak sa nemusíš vôbec obávať. Inak,.... to mlieko by som ti v najhoršom prípade poskytla 😀 😀 😀

sincerity
26. sep 2013

@adulik76 no ved uvidime co to nakoniec bude 😀 ok tak dohodnute 😀

adulik76
26. sep 2013

@sincerity o chvíľu idem na obed, som zvedavá, čo tie naše chemičky pripravili.....

orsulka
autor
26. sep 2013

@sincerity odkáž M., že som sa práve rehotala asi tak 10 minút nad jeho poznámkou a návrhom!!!! 😀 😀 😀 😀 😀

no idem asi kuk na tie chaty.....

orsulka
autor
26. sep 2013

F. sp, informovala o našom komentovaní a haldaní chaty aj o M. príspevku...jeho reakcia: "celé zle".... 😀 😀 😀

mne sa páči chata Radosť.....ale tiež nech by Ivkaj napisala ako to majú daleko a či by to slo....ubytko tam je sparťanské, ale to vobec nevadi, aj okolie je pekne... 😉

no ja som bola teraz po 2 dni v práci na "zácvik....prvý den že hrôza, druhý deň sa mi už viac rozvidnievalo, a už som nemala zo vsetkeho velku hlavu, tak hádam to pojde.....tak ja Adulka moja do práce, a Ty zas z práce na MD....super výmena 😉 😉 😉

sincer...super fotečky, som si ťa teda pridala ako priatela..... 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre