Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
7. apr 2009

Orsul, waw ty ses rozepsala;o)
Ptala jsem se abyhc věděla jak se mám zařídit. Pořád nevím jeslti chodit do práce nebo ne. Je tu v poslední době taková negativní nálada a já si chci těhu užívat. No neřeším, teď stejně nic nevymyslím, takže to nechám na pak.
A je fajn, že se cítíš dobře. Nejspíš proto se tě nikdo neptá 😎

Kde ste všechny ostatní? Práce až nad hlavu nebo taky pojídáte chlebíčky? 😀

adulik76
7. apr 2009

tak, a už máme auto s letnými gumami 😎 - ja sa už teším na muzikál a na návštevu Prahy. Bola som tak ako celkom maličká, tak si z toho nič nepamätám. Dúfam, že nám počasie vyjde 🙂

ivkaj
7. apr 2009

Adu, kdy jedete do Prahy?

lilienka13
7. apr 2009

orsulka: dievcatko, silno silno na teba myslim, aj ked sa tak casto neozyvam 😉
poriadne si uzij vylet do Londyna, lebo potom uz dlho nebudes nikam cestovat, ked uz budes mamicka 😉 😵

ivkaj: aj tebe silno drzim palce, ked si sa uz pevne rozhodla a co sa tyka tej negativnej nalady v robote, tak utekaj odtial kade-lahsie 😉 nic nie je horsie ako negativna nalada a este v takom dolezitom obdobi. nechces predsa, aby sa ti narodil maly pesimista 😉 😀 😀

adulik: tak nech ti ta navsteva Prahy vyjde podla tvojich predstav. Je to fakt pekne mesto a ked to mas este spojene s muzikalom, tak to je uz uplne super... 🙂

neli: a co ty? ako sa dari?

ja mam zajtra volat na vysledky, co mi brali u dokyho krv a potom o tyzden sa mam objednat na kontrolu a uz mi vypise matersku knizku 😵

nelia
7. apr 2009

Lili, dík za opýtanie, mám sa celkom fajn 😉 😅 ... síce predmrchovsky, ale som rada, že je konečne super počasie a veľmi sa teším na 4 dni voľna, lebo som hrozne prepracovaná, tak si trocha psychicky oddýchnem 😔
Naša Katuska sa nám dlho neozýva.. dúfam, že je v poriadku.
Orsulka, veru sa ani nezamýšľaj nad tým ako sa cítiš... bude čo bude, to už aj tak neovplyvníš... hlavne si uži ten Londýn 🙂

sincerity
7. apr 2009

Ahojte babule,

tak ste sa zase rozpisali. Tak my sme teraz zase taki rozlietani, ze nevieme co skor.

adu... aj my uz mame prezute ... a funglace! ale si sikovna, ze zvladas aj take veci 🙂

ivkaj... firma ide ok, aj ked to neni ziadna zlata bana, este sa len rozbiehame a je uplne najnevhodnejsia doba na podnikanie... ale ako tak to ide....

orsul.... ja by som do londyna isla hned, bola som tam ako au-pair rok, no parada... a bundicka sa ti zide, v tom londyne nikdy nevies kedy zmoknes, davaj pozor, aby si neprechladla 😉

adulik76
8. apr 2009

dobré ránko, slniečka 😵

Zachvíľu už štartujeme do FC na prvé meranie - aj sa teším, aj sa trocha bojím, však to poznáte. Hneď, ako sa vrátim domkov, hodím info, ako na tom sme 😵

orsulka
autor
8. apr 2009

prajem krasne rano...... 🙂 🙂 dakujem Vam vsetkym.....vcera som mala "zly" den.....nejdem sa rozpisovat ale taky proste bol.....dnes už zas vyslo slnko a je lepsie........len tolko ku vsetkemu, že už behám so slipovou vložkou......tak ale čo už...uvidime.... 😉 😉

ADU...držim palce, nech su super vysledky a nech je vajok dost, a hlavne kvalitnych, keby ich aj malo byt menej.... 😉 😉

ivi...tiež by som radsej do prace nechodila, mat tam takuto naladičku......ale aj to je celkom fajn pristup...riešiť, ked dojde na to čas... 😉

lili......tisko už závidim tu tehu knižku 🙂 🙂 🙂 samozrejme v dobrom!!!! cmuuuk

lilienka13
8. apr 2009

adulik: to skor ty si nase slniecko, tvoje prispevky zacinaju s vychodom slnka 😉 😀
tak silno drzim palceky a ako napisala orsulka - nie je dolezita kvantita ale kvalita 😵

orsulka: dufam, ze je to uz lepsie ☹ ... myslim na teba moja

neli: ani nevies, ako sa ja tesim na tie dni volna 🙂 ... po prve sa budem moct konecne do syta vyspat a po druhe budem so svojim muzom dlsie ako 2 dni v kuse 🙄 ... on je totiz kamionista a bezne je prec 2 tyzdne, pride na vikend a zase zmizne na 2 tyzdne 😔 ... no co uz narobime... v dnesnej dobe velmi vyskakovat, co sa tyka roboty, nemozeme 😅

orsulka
autor
8. apr 2009

lili................dnes je to 1000 % lepsie....hlavne psychicky 🙂 🙂 vonku je krasne, slniečkovo......a zajtra idem na výýýlet 🙂 🙂 🙂

ivkaj
8. apr 2009

Nazdárek;o)

Tak u mě to včera vypadalo na pohodový den a na konci sem dostala takový sprdung od šéfové, že mě to jen ujistilo v tom, že mít nervy z IVF a ještě z práce asi moc dohromady nejde. Takže hodím řeč s Dr. v CARu a snad bude mít pochopení a budu doma už od stimulky.

Anduli a Lili, tak jak dopadly výsledky?

Orsul, a není na nějaké závěry ještě moc brzo? Jak psal Nel, v klidu si užij Londýn a "be happy" 😎

orsulka
autor
8. apr 2009

vykonám...... 😀 😀 😀 Iˇm happy..... 😀 😀 😀

lilienka13
8. apr 2009

orsulka: tak to som fakt rada, ze je to uz v pohode 😉 ... a na ako dlho idete do toho Londyna? len na sviatky, ci dlhsie?

ivkaj: volala som k dokymu, ale sestricka mi povedala, ze vysledky budu az po druhej, takze som sa vlastne nic nedozvedela 😅 ... no ale hadam je vsetko ok, nemam ziadne zle tusaky 😉 ... potom vam napisem podrobnejsie, ze co a ako 🙂

orsulka
autor
8. apr 2009

vratime sa 15.4. večer o 23,30..... 🙂

lili...pekne potom spravičky očakávame 🙂)))

adulik76
8. apr 2009

tak a som naspäť: na ľavej strane máme dva folíky, na pravej päť folíkov a ešte je tam niekoľko maličkých, či porastú, uvidíme v sobotu na ďalšom sone. Takže v sobotu idem opäť do FC. Dúfam, že si odtiaľ prinesiem pozitívne správičky.

Orsul, moc na teba myslím, ale teraz si hlavne uži výletík 🙂

orsulka
autor
8. apr 2009

adulik...tak to je velmi pekne!!!!!!! supeeeeeeeeeeer........už ked sa malinke vytvorili, oni budu rast, uvidiš....takže moj predpoklad je, že ich bude este viac.... ale zas ich nebude prehnane vela, aby nemali dobru kvalitu......takto sa mi to velmi páči....robiš mi radsoť dievčatko 😉 😉 😉

ivkaj
8. apr 2009

Andulik, tak to je tak akorát ;o)

Orsul ani nevíš jak ti ten výlet závidím. Ale to bude tím počasím, že je tam táááááááááák krásně😉

Lili, no jestli máš pocit, že je všechno v pohodě, tak to tak prostě je. Co nevolnosti, už sou?

orsulka
autor
8. apr 2009

hihihihihihihihihihihihi....ivi neblazni ......

adulik76
8. apr 2009

orsul, čo nám prinesieš z londýna??????

orsulka
autor
8. apr 2009

pre Vas čokolvek....!!!!!! čo by ste takeho chceli????? už vopred to máte!!! 😅 😅 😅

adulik76
8. apr 2009

aspoň jedno foto s Wiliamom 😀

lilienka13
8. apr 2009

ahojte babulky, no ani teraz nie som o nic mudrejsia, este im nedosli vysledky, hlavne, ze mi kazali volat o tyzden 😕 .... ale u nich mozno tyzden trva 8-9 dni 😉 😀

ivi: no nevolnosti nastastie nie su - teda myslim take typicke, ze by som sa objimala so zachodovou misou 😀 ... obcas mi je trosku tazsie na zaludku ako ked sa clovek preje, ale chvalabohu to netrva dlho ... nase male babatko je proste uuuuuzasne 😉 😵 ... ze by bolo po mne 😀 😀 😀

orsul: ja by som prijala, keby si z Londyna priniesla v brusku malilinke babatko 😵 teda pod podmienkou, ze do londyna ides s manzelom 😀 😀 😀

nelia
8. apr 2009

Babuľky moje, prišla som vás aspoň takto večer prečítať, lebo v robote nestíham fakt ani mrknúť ☹
Lili, veď Orsulka už ide predsa do Londýna s bábätkom (bábätkami) v brušku 🙂 😉
Adulik, to sú super správičky. A ako znášaš stimulku? Nie je Ti zle? Ja sa toho bojím najviac, ako na mňa budú pôsobiť tie hormóny... alebo čo také výkyvy nálady??? Sú?
Orsulka, neviem, či ešte pred výletom nakukneš, ale moc moc moc na Teba myslím.. užite si ten výletík 🙂
Ivkaj, vidím, že už je naozaj na čase z tej Tvojej robotky ísť na materskú.. verím, že na to už nebudeš musieť dlho čakať 😅

adulik76
9. apr 2009

dobré ránko, dnes je posledný pracovný dníček, tak si to užite,

orsul, šťastne doleťťte

neli, napodiv to znášam celkom dobre, svet je pre mňa gombička 😀 😀 😀 😀 😀. Ale vážne, som na PN a tým som sa vyhla stresom z roboty a je mi fajn. Doma síce upratujem a pobehujem, ale mám stále dobrú náladu a hlavne som v kľude.

orsulka
autor
9. apr 2009

dobre ranko, dnes som tu skor a aj v praci, a aj dufam, že skor odtiato prchnem 🙂 🙂 🙂
toho Wiliama sa pokusim odchytiť, lebo moj drahy chce ist vyšibať kralovnu Alžbetu!!!! 😀 😀 😀
pomaličky ale "asi"isto sa mi pusťa menzes, takže podla mojho dlhoročneho prechádzania jednotlivymi stimulkami tusím, že z toho nič nebude......takže do Londyna letim aj s menzes ruka v ruke 😀

jordana
9. apr 2009

Ahoj dievčatá
Ešte sa nepoznáme no po prečítaní príspevkov máme veľa spoločného ja som na tom podobne ako ty orsul a tiež čakám čo bude ms mám dostať v pondelok tiež mám 26 dní a nechcem aby došla.Test sa podvedome bojím kúpiť aby som nebola zas sklamaná,Tak trpezlivo počkám v utorok som obhajovala doktorát tak som bola trocha v strese.Cím sa ako pred ms ale dúfam,že nepríde.

Pekné ráno a krásny deň 😎

orsulka
autor
9. apr 2009

jordana....ahoj spolubojovnicka!!!!!! 🙂 🙂 držim velmi palceky!!!!! nech ti to vyjde!!!!!! absolvovala si IVF????? ak ano, kedy si mala transfer???? a kam chodis????

nelia
9. apr 2009

Dobré ránko kočky 🙂
Orsul, som veľmi rada, že Ťa dobrá nálada napriek tomu neopúšťa.. tak by to malo byť 😉 ... no ja Ti ešte v kútiku duše stále fandím 😔
Adulik, to je super, že to znášaš tak dobre.. dúfam, že Ťa budem nasledovať 😉 🙂
Jordana, vitaj medzi nami snažilkami.. ak sa smiem spýtať, ako dlho sa už sanžíte?

orsulka
autor
9. apr 2009

neli...ahoj priatelka 😉 ja už som holt asi takáááááá ........... truuuuba 😀 😀 😀 aožno to sposobuje taj ten vylet, a to, že vidim vpredu niečo sa sa tesim..... 😉 😉
ja som sa rozhodla, že dens kupim test, a pred odletom spravim....šak nach viem, na com som 😕 😕 😅 😅

mia.
9. apr 2009

ahojte, dievčatá, aj ja by som sa k Vám rada pridala... Kedysi v januári som Vám tuším aj písala, opdvtedy som si toho tiež prežila "habadej", po 6 týždňoch sa bábo prestalo vyvíjať a v 9 tt som oň začala prichádzať, takže sa teraz snažím nebyť bezradná, poznáte to, hovorím si tú tak často opakovanú frázu-asi to tak malo byť- a opäť sa snažíme... jedno dieťa - dcérku-už mám ,má 4,5 roka a to druhé tehotenstvo prišlo po pol roku, vtedy som už prestávala dúfať... Uvidíme, čoho sa ešte dočkám...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre