Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
10. júl 2009

Labu, to je pravda.. tak sa moc nenamáhaj pri tej sedavej práci 😉 🙂

labutienka
10. júl 2009

ivkaj - to tak býva... 😒
ja keď sa vlani trápila s vyšetreniami pred 1.ivf lebo bolo jasné, že prirodzene to nikdy nepôjde a mala som z toho nervy a depky (veď vám to opisovať nemusím) tak jedna moja kolegyňa, čo bola asi v 3.mesiaci mi dala skvelú radu, že "skús podľa bazálnej teploty, ja som išla podľa toho...." no mala som chuť ju preraziť 😠 o nej sa totiž povrávalo, že vraj sexujú len raz do roka a to na vianoce.... 😠 😀 takže si myslím, že ona ani nevie ako k tomu prišla a potom takéto rady... a potom tvár sa akože nič...

sincerity
10. júl 2009

ivkaj ... ani nehovor.... ja som sa zase vcera dozvedela, ze moja spoluziacka /najblizsia, dokonca sme boli ju navstivit, proste naj/ je asi tehotna....a nechce to.... len place, je z toho uplne nestastna, ma dve deti /vacsie 9 + 12 rokov/.... dnes isla k lekarovi..... ☹ ci jej to potvrdi

sincerity
10. júl 2009

ivkaj... 😀 mala si sa jej opytat, ze ano? a to je co? a kde sa to mera? v za....ku? podobni ludia ma fakt zeru ...

sincerity
10. júl 2009

to patrilo labu....
a este labu, vy mate aky vlastne problem.... som nejak zabudla 😅

adulik76
10. júl 2009

labu len to s tou prácou nepreháňaj, ja som tiež bola taká hrdinka a dopracovala som sa akurát tak k čisteniu

labutienka
10. júl 2009

😀 adulik - neboj, ja si dávam pozor, ja to nepreháňam 😉 nikdy to nepreháňam 😀

sincer - veď ja som sa vtedy tvárila akože o meraní počujem prvýkrát 😀 tak mi ešte link na internetovú stránku dala, a že ona si merala v ústach 😀 no mne bolo hneď jasné, že ona určite nie tam dole, to bolo pre ňu tabu 😀 všetci sme sa čudovali ako k tomu tehotenstvu prišla.
a náš problém je v spermiách, sú lenivé 😒 😀

orsulka
autor
10. júl 2009

ahoj ahoj ahoj...jasne, že už slnko vyslo...este nie uplne...ale....snaži sa 😀 😀 len ja naozaj nestiham teraz v praci, tak preto nepisem.......
ale:
labutienka......tak super, dvaja bobáčikovia u Teba..... držim palce!!!!!!!!!!!!!!!!! preraz to tu!!!!!! 😀 😀
lax...si uživa dovcu...nelia ide tiež het.....
takže budeme tu bačovat a mysliet na Vas..... 😉
tak už musim......cmuuuuuuuuuuuuuuuuk pre vsetky..🙂)))

nelia
10. júl 2009

Ivkaj, to je fakt irónia osudu.. ale manžel má pravdu.. proste to nezmeníš a zbytočne sa budeš nad tým rozčuľovať...
Labu 😀 ... aj ja mám kamošku, čo otehotnela na 1.šup a vie,že my sa snažíme už vyše 5 rokov a kúpila mi na vianoce knižku "cesta k prirodzenému počatiu" (či tak nejako).. no všetko, čo tam písali, som už dávno vedela 😝 .. proste baby, čo nezažili to, čo my, nikdy nepochopia... 😔
Sincer, aj to, čo píšeš ty, je sila... keby neexistovala tá nespravodlivosť a deti by išli k tým, čo ich naozaj chcú 😔

nelia
10. júl 2009

Orsul, som nesmierne rada, že máš zase lepšiu náladu... 🙂 🙂 .. tak makaj, makaj ako pilná včelička 😉 🙂

orsulka
autor
10. júl 2009

ano ano makam....... 😉 😉 a velmi sa tešim na vikend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sincerity
10. júl 2009

orsul, super, prajem nech vyjde tak, ze bude uplne prazit 😀

nel... pravda.... to by bolo na svete stastnych deti a stastnych rodicov 🙂

labu.... ako my.... nas tiez strasia ze prirodzene je nemozne takmer, mame astenoterato... 😔

labutienka
10. júl 2009

sincer - to máme aj my, strááášne dlhý názov...
ale ja to beriem z tej lepšej stránky, nemusím sa trápiť s každomesačnou ovuláciu 😉 a nikdy nebudem musieť brať AHK. ...bože čo peňazí som za to vyvalila 😝 😀
no a nebyť toho, že lekárska veda tak pokročila, tak by to bolo veru veeeľmi zlé.

včera dávali v správach, že dokážu vytvoriť umelé spermie... tak už budú mať nádej aj také páry, u ktorých muž nemá žiadne spermie... ale vraj to bude trvať roky, kým to budú môcť použiť aj na ľuďoch.

adulik76
10. júl 2009

tie správy som pozerala aj ja

sincerity
10. júl 2009

veru labu.... presne to ma napadlo... ze to bude penez usetrenych 😀
ale na druhej strane, vzdy je sanca, ze sa to trochu zdravou stravou, vitaminami, psychikou polepsi.... nie, babule? 😉
a ja uplne viem, ze ked raz odrodim po umelom, tak potom budeme mat aj prirodzene! 😀
a minule som inac zistila, ze ten nas buduci fagan snad caka na tu novu detsku izbu v tom novom dome! 😀 aby sa snad s nami nemusel tlacit v jednej izbe..
chvalabohu, ze veda pokrocila..... nadej je vzdy
my sme sa nazatial rozhodli skusit nejake vitaminy, pustit to z hlavy.... a uvidime o nejakeho pol roka, skusime kontrolny spg....
aby som si to este nerozmyslela, ked bude lax rodit 😀

labutienka
10. júl 2009

babule, uvidíte, že o také 3-4 roky, keď sa tu stretneme, sa budeme len nad tým všetkým usmievať 🙂 a naše deťúrence nás budú ťahať od počítača, lebo budú hladné... 😀 😀 😀

sincerity
10. júl 2009

tak je labu tak je 😀

orsulka
autor
10. júl 2009

videla som len uputavku na spravy.....ale nevidela som to..... ale pre jednu stranu je to dobre, a v tej uputavke už vraveli, že pojde o život bez mužov!!!!!! oooooooooooooch jooooooooooooooooooj.....
na vsetko su minimálne dva pohlady.......... 😔

sincerity
10. júl 2009

vidis orsul, to mi ani nenapadlo 😀
ale v kazdom pripade je to pokrok 🙂

orsulka
autor
10. júl 2009

sincer......ved to urcite ano......lebo ved je dost parov, ktore maju darcovske spermie.... pre tych ozaj svitne na lepsie casy.... 😉

orsulka
autor
10. júl 2009

sincer...a ty už más konečne po vsetkých skuskach????? alebo este nejaká??????? ved už si daj prázdniny!! 🙂 🙂

nelia
10. júl 2009

Sincer, ja mám tiež stále ten pocit, že najprv odrodím po IVF a potom sa nám určite zadarí aj prirodzene.. ale ktovie...
Labu, aj mňa občas napadne, koľko som mohla uštriť na HAK, lebo som ich brala 5 rokov 😝

sincerity
10. júl 2009

orsul.... este ma cakaju tri 😅 .... no studovat, pokazene cele leto pat rokov 😠
nel.... aj ja som to zrala 5 rokov.... aj ked ne po celu tu dobu s mojim muzom... takze to nebolo uplne zbytocne myslim.... 😅

orsulka
autor
10. júl 2009

sincer.....tak to nič moc s tymi skuškami......
tak antikoncepciu som zas ja nedala v živote do ust......

labutienka
10. júl 2009

babule, čo máte v pláne variť cez víkend? 😕

orsulka
autor
10. júl 2009

nemám šajn......
včera mi bracho doniesol hriby.....takže som urobila hribove melence - polievku....a kribový perkelt 🙂))) ostatne nakrajala na sušenie.....
a čo dalej??????? fakt netusim.....

sincerity
10. júl 2009

orsul..... tak ja teraz uz tiez nie 😀

no ja upratovat, a asi robit na stavbu 😀 inac nic moc plan.... no a samozrejme sa ucit.... 😅

labutienka
10. júl 2009

no síce som sa pýtala na varenie a nie na to čo budete robiť, ale o.k. odpovede uznávam 😀 😀
už sa mi nechce byť v robote, už chcem vííííííkeeeeend...

adulik76
10. júl 2009

my už hríby tiež sušíme 😀

orsulka
autor
10. júl 2009

labutienka...ja som odovedala aj na varenie 🙂))) akuržt, že neviem 😀 😀 😀

a inak...v PD je zajtra festival Letna Pauza....kapelky, pivko a taaak...takže jupi na plážové kupko sa večer zabavit 🙂))))

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre