• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Labu, to je pravda.. tak sa moc nenamáhaj pri tej sedavej práci :wink: :slight_smile:
10. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj - to tak býva... :unamused:
ja keď sa vlani trápila s vyšetreniami pred 1.ivf lebo bolo jasné, že prirodzene to nikdy nepôjde a mala som z toho nervy a depky (veď vám to opisovať nemusím) tak jedna moja kolegyňa, čo bola asi v 3.mesiaci mi dala skvelú radu, že "skús podľa bazálnej teploty, ja som išla podľa toho...." no mala som chuť ju preraziť :angry: o nej sa totiž povrávalo, že vraj sexujú len raz do roka a to na vianoce.... :angry: :grinning: takže si myslím, že ona ani nevie ako k tomu prišla a potom takéto rady... a potom tvár sa akože nič...
10. júl 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj ... ani nehovor.... ja som sa zase vcera dozvedela, ze moja spoluziacka /najblizsia, dokonca sme boli ju navstivit, proste naj/ je asi tehotna....a nechce to.... len place, je z toho uplne nestastna, ma dve deti /vacsie 9 + 12 rokov/.... dnes isla k lekarovi..... :frowning2: ci jej to potvrdi
10. júl 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj... :grinning: mala si sa jej opytat, ze ano? a to je co? a kde sa to mera? v za....ku? podobni ludia ma fakt zeru ...
10. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to patrilo labu....
a este labu, vy mate aky vlastne problem.... som nejak zabudla :sweat_smile:
10. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu len to s tou prácou nepreháňaj, ja som tiež bola taká hrdinka a dopracovala som sa akurát tak k čisteniu
10. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: adulik - neboj, ja si dávam pozor, ja to nepreháňam :wink: nikdy to nepreháňam :grinning:

sincer - veď ja som sa vtedy tvárila akože o meraní počujem prvýkrát :grinning: tak mi ešte link na internetovú stránku dala, a že ona si merala v ústach :grinning: no mne bolo hneď jasné, že ona určite nie tam dole, to bolo pre ňu tabu :grinning: všetci sme sa čudovali ako k tomu tehotenstvu prišla.
a náš problém je v spermiách, sú lenivé :unamused: :grinning:
10. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj ahoj ahoj...jasne, že už slnko vyslo...este nie uplne...ale....snaži sa :grinning: :grinning: len ja naozaj nestiham teraz v praci, tak preto nepisem.......
ale:
labutienka......tak super, dvaja bobáčikovia u Teba..... držim palce!!!!!!!!!!!!!!!!! preraz to tu!!!!!! :grinning: :grinning:
lax...si uživa dovcu...nelia ide tiež het.....
takže budeme tu bačovat a mysliet na Vas..... :wink:
tak už musim......cmuuuuuuuuuuuuuuuuk pre vsetky..:slight_smile:)))
10. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivkaj, to je fakt irónia osudu.. ale manžel má pravdu.. proste to nezmeníš a zbytočne sa budeš nad tým rozčuľovať...
Labu :grinning: ... aj ja mám kamošku, čo otehotnela na 1.šup a vie,že my sa snažíme už vyše 5 rokov a kúpila mi na vianoce knižku "cesta k prirodzenému počatiu" (či tak nejako).. no všetko, čo tam písali, som už dávno vedela :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. proste baby, čo nezažili to, čo my, nikdy nepochopia... :pensive:
Sincer, aj to, čo píšeš ty, je sila... keby neexistovala tá nespravodlivosť a deti by išli k tým, čo ich naozaj chcú :pensive:
10. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, som nesmierne rada, že máš zase lepšiu náladu... :slight_smile: :slight_smile: .. tak makaj, makaj ako pilná včelička :wink: :slight_smile:
10. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ano ano makam....... :wink: :wink: a velmi sa tešim na vikend!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
10. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, super, prajem nech vyjde tak, ze bude uplne prazit :grinning:

nel... pravda.... to by bolo na svete stastnych deti a stastnych rodicov :slight_smile:

labu.... ako my.... nas tiez strasia ze prirodzene je nemozne takmer, mame astenoterato... :pensive:
10. júl 2009 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer - to máme aj my, strááášne dlhý názov...
ale ja to beriem z tej lepšej stránky, nemusím sa trápiť s každomesačnou ovuláciu :wink: a nikdy nebudem musieť brať AHK. ...bože čo peňazí som za to vyvalila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no a nebyť toho, že lekárska veda tak pokročila, tak by to bolo veru veeeľmi zlé.

včera dávali v správach, že dokážu vytvoriť umelé spermie... tak už budú mať nádej aj také páry, u ktorých muž nemá žiadne spermie... ale vraj to bude trvať roky, kým to budú môcť použiť aj na ľuďoch.
10. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie správy som pozerala aj ja
10. júl 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru labu.... presne to ma napadlo... ze to bude penez usetrenych :grinning:
ale na druhej strane, vzdy je sanca, ze sa to trochu zdravou stravou, vitaminami, psychikou polepsi.... nie, babule? :wink:
a ja uplne viem, ze ked raz odrodim po umelom, tak potom budeme mat aj prirodzene! :grinning:
a minule som inac zistila, ze ten nas buduci fagan snad caka na tu novu detsku izbu v tom novom dome! :grinning: aby sa snad s nami nemusel tlacit v jednej izbe..
chvalabohu, ze veda pokrocila..... nadej je vzdy
my sme sa nazatial rozhodli skusit nejake vitaminy, pustit to z hlavy.... a uvidime o nejakeho pol roka, skusime kontrolny spg....
aby som si to este nerozmyslela, ked bude lax rodit :grinning:
10. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, uvidíte, že o také 3-4 roky, keď sa tu stretneme, sa budeme len nad tým všetkým usmievať :slight_smile: a naše deťúrence nás budú ťahať od počítača, lebo budú hladné... :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak je labu tak je :grinning:
10. júl 2009 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
videla som len uputavku na spravy.....ale nevidela som to..... ale pre jednu stranu je to dobre, a v tej uputavke už vraveli, že pojde o život bez mužov!!!!!! oooooooooooooch jooooooooooooooooooj.....
na vsetko su minimálne dva pohlady.......... :pensive:
10. júl 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis orsul, to mi ani nenapadlo :grinning:
ale v kazdom pripade je to pokrok :slight_smile:
10. júl 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer......ved to urcite ano......lebo ved je dost parov, ktore maju darcovske spermie.... pre tych ozaj svitne na lepsie casy.... :wink:
10. júl 2009 o 12:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer...a ty už más konečne po vsetkých skuskach????? alebo este nejaká??????? ved už si daj prázdniny!! :slight_smile: :slight_smile:
10. júl 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincer, ja mám tiež stále ten pocit, že najprv odrodím po IVF a potom sa nám určite zadarí aj prirodzene.. ale ktovie...
Labu, aj mňa občas napadne, koľko som mohla uštriť na HAK, lebo som ich brala 5 rokov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul.... este ma cakaju tri :sweat_smile: .... no studovat, pokazene cele leto pat rokov :angry:
nel.... aj ja som to zrala 5 rokov.... aj ked ne po celu tu dobu s mojim muzom... takze to nebolo uplne zbytocne myslim.... :sweat_smile:
10. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer.....tak to nič moc s tymi skuškami......
tak antikoncepciu som zas ja nedala v živote do ust......
10. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, čo máte v pláne variť cez víkend? :confused:
10. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemám šajn......
včera mi bracho doniesol hriby.....takže som urobila hribove melence - polievku....a kribový perkelt :slight_smile:))) ostatne nakrajala na sušenie.....
a čo dalej??????? fakt netusim.....
10. júl 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul..... tak ja teraz uz tiez nie :grinning:

no ja upratovat, a asi robit na stavbu :grinning: inac nic moc plan.... no a samozrejme sa ucit.... :sweat_smile:
10. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no síce som sa pýtala na varenie a nie na to čo budete robiť, ale o.k. odpovede uznávam :grinning: :grinning:
už sa mi nechce byť v robote, už chcem vííííííkeeeeend...
10. júl 2009 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už hríby tiež sušíme :grinning:
10. júl 2009 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labutienka...ja som odovedala aj na varenie :slight_smile:))) akuržt, že neviem :grinning: :grinning: :grinning:

a inak...v PD je zajtra festival Letna Pauza....kapelky, pivko a taaak...takže jupi na plážové kupko sa večer zabavit :slight_smile:))))
10. júl 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok