Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
16. júl 2009

dobre ranko 🙂)))) aj ja ...aj ja...aj ja som ju predbehla..🙂)))) no možno ma dovolenku.....hoci nespominala 😉

sincerity
16. júl 2009

no neviem neviem..... snad je vsetko ok

labutienka
16. júl 2009

dobré ránko,
aj mne sa ju podarilo predbehnúť 😉
chúďa, to možno z toho tepla zo včera ešte dospáva 😉

orsulka - z tých nákupných zoznamov si nič nerob, ja si píšem úúúúplne všetko aj keď musím ísť šeky zaplatiť na poštu, tak si napíšem, že pošta - šeky 😀

sincerity
16. júl 2009

no ja si zase vediem dijar, aby som nezabudla niekde dojst! 😀
a ked uz sme pri tych zoznamoch.... tak neuverite, ale ja si pisem aj zoznam darcekov, ktore by som chcela 😅

labutienka
16. júl 2009

darčeky, ktoré si ty želáš, či ktoré chceš druhým kúpiť?

orsulka
autor
16. júl 2009

labutienka...tak to si pisem aj ja.....že posta!!!!!! 😀 😀 😀

adulik urcite nezaspala, lebo ved to by musel najskor zaspat jej manžel... 😉 on tusim chodi prvy do prace .-))))) asi len má vela a nestiha.... 🙂
kurnik...dufam, že zas nemaju nejaky priblblý poplach a nenutia ju tam niekde skackat po buzeraku..!!!!
ADULIK...ak náhodou ANO....nakopni im ZADOK!!!!!! už ab si bola tehotná!!!!! velmi velmi prajem...a nielen kvoli tomuto 😉 😉 😉

sincerity
16. júl 2009

ktore si zelam ja 😀
lebo nikdy nikto nevie co mi ma kupit.... tak ja mam na ladnicke zoznam, do ktoreho si pripisujem veci.... ze tricko, misu na salat, navlecky, kniha o cestovinach, kabelka....... a tak a potom si to tam chodia okukavat a dohodnu sa co mi z toho kto kupi.... 😀 ale osvedcilo sa mi to... robim to tak uz par rokov

dracekmracek
16. júl 2009

ahojte krasotinky 🙂

omlouvám se že jsem tu nebyla,ale mám trošku starosti.Ale včera nám přivezli kočárek tak jse u mamky 🙂

orsulka
autor
16. júl 2009

na Vianoce si pisem aj ja zoznam darcekov, že komu a co .-))))) 😀 😀
a tak isto na dovolenku, že čo vsetko zbalit 🙂))))))))))))) booože. ked tak pozeram, ja furt len pisem .-)))))))))))))))))))

sincerity
16. júl 2009

ahojcek dracik....
dufam, ze su to neni moc velke starosti a nic vazne. Ale ze 21tt, to ale letiiiiiiii 😉

orsulka
autor
16. júl 2009

dracek...no ahoj moja.....takže vy už pekne nakupujete.... 😉 to je fajn...pozdravuj mamku! 😉 😉
21 tt ty jooooooooooooo 😀 😀

sincerity
16. júl 2009

a to by ste videli tych zoznamov na sestrinu svadbu, aby sa nic nahodou nezabudlo! Som zvedava na to video 😅

orsulka
autor
16. júl 2009

oni si teraz uživaju slniečko a more v Taliansku....podobne ako moja mamča....tým je teraz sveta žiť pri vode!!!! jooooj...hned by som šla 🙂))))

sincerity
16. júl 2009

veru veru.... mali by dojst v sobotu - nedelu, aj ja by som hned niekam sla..... uz nech je radsej zima 😅

orsulka
autor
16. júl 2009

sincer...a to zas nie...!!!!! ja mám rada slniečko, len ked takto praži niekde pri mori 😀 😀 😀

sincerity
16. júl 2009

ved aj ja, len mam depresie z toho ze my na dovolenku nejdeme...

adulik76
16. júl 2009

čaute, ráno som bola hore ako vždy - nezaspali sme. Len som šla na kontrolu k dr so štítnou žľazou. Povedal, že mám štítnu žľazu na jednotku, je dobre nastavená a fachčí ako má. Tak mám aspoň o jednu starosť menej. A teraz som doma, už sa mi nechce do roboty.

sincerity
16. júl 2009

adu, tak to je skvela sprava 🙂
inac aj lax mala stitnu zlazu, ale nejak sa jej to upravili.... minuly rok prestala brat lieky, ale asi by si to teraz mala dat skontrolovat, nie?

adulik76
16. júl 2009

byť ňou, tak radšej by som šla na kontrolu

sincerity
16. júl 2009

inac teraz ma napadlo, ze ako sa na tej chate budeme volat 😀

labutienka
16. júl 2009

no budete sa musieť normálne oficiálne zoznámiť 😉

adulik76
16. júl 2009

tak ja so svojím menom nemám problém, ja som Aďa a nick mám len obdobu svojho mena 😵

sincerity
16. júl 2009

veru, uz som jej to hovorila, musi tam zbehnut, ci je vsetko ok.
veru, prebehne oficialne zoznamenie tvarou v tvar 😀
moj nick nema nic spolocne s mojim menom 😅

labutienka
16. júl 2009

ani môj 😀 😀 😀

sincerity
16. júl 2009

labu.... ale ty o to zoznamenie prides 😅

labutienka
16. júl 2009

nuž čo už... 😅

akurát som počítala a prišla som na to, že som už 28.DC a 7. po ET 😕 😅 🙂 a mrcha mi normálne chodí po 24 dňoch 😵

labutienka
16. júl 2009

vy asi všetky pracujete, že? 😕
no veď aj ja 😀

orsulka
autor
16. júl 2009

labu....super .-))))))))))) nech je tam niekde daleko vzáááádu..... 😉

orsulka
autor
16. júl 2009

moj nick je moje priezvisko...🙂)))) akože Oršulová 😀 😀 čo ste určite vsetky pochopili....lebo sa tu registrovat ako Monika bolo skoro nemožne 🙂))))))))))

labutienka
16. júl 2009

no nech sa ani neopováži prísť 😠 😀 tak ju vyprášim, že až 😠 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre