• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
dobre ranko :slight_smile:)))) aj ja ...aj ja...aj ja som ju predbehla..:slight_smile:)))) no možno ma dovolenku.....hoci nespominala :wink:
16. júl 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem neviem..... snad je vsetko ok
16. júl 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko,
aj mne sa ju podarilo predbehnúť :wink:
chúďa, to možno z toho tepla zo včera ešte dospáva :wink:

orsulka - z tých nákupných zoznamov si nič nerob, ja si píšem úúúúplne všetko aj keď musím ísť šeky zaplatiť na poštu, tak si napíšem, že pošta - šeky :grinning:
16. júl 2009 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si zase vediem dijar, aby som nezabudla niekde dojst! :grinning:
a ked uz sme pri tych zoznamoch.... tak neuverite, ale ja si pisem aj zoznam darcekov, ktore by som chcela :sweat_smile:
16. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
darčeky, ktoré si ty želáš, či ktoré chceš druhým kúpiť?
16. júl 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labutienka...tak to si pisem aj ja.....že posta!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

adulik urcite nezaspala, lebo ved to by musel najskor zaspat jej manžel... :wink: on tusim chodi prvy do prace .-))))) asi len má vela a nestiha.... :slight_smile:
kurnik...dufam, že zas nemaju nejaky priblblý poplach a nenutia ju tam niekde skackat po buzeraku..!!!!
ADULIK...ak náhodou ANO....nakopni im ZADOK!!!!!! už ab si bola tehotná!!!!! velmi velmi prajem...a nielen kvoli tomuto :wink: :wink: :wink:
16. júl 2009 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktore si zelam ja :grinning:
lebo nikdy nikto nevie co mi ma kupit.... tak ja mam na ladnicke zoznam, do ktoreho si pripisujem veci.... ze tricko, misu na salat, navlecky, kniha o cestovinach, kabelka....... a tak a potom si to tam chodia okukavat a dohodnu sa co mi z toho kto kupi.... :grinning: ale osvedcilo sa mi to... robim to tak uz par rokov
ahojte krasotinky :slight_smile:

omlouvám se že jsem tu nebyla,ale mám trošku starosti.Ale včera nám přivezli kočárek tak jse u mamky :slight_smile:
autor
na Vianoce si pisem aj ja zoznam darcekov, že komu a co .-))))) :grinning: :grinning:
a tak isto na dovolenku, že čo vsetko zbalit :slight_smile:))))))))))))) booože. ked tak pozeram, ja furt len pisem .-)))))))))))))))))))
ahojcek dracik....
dufam, ze su to neni moc velke starosti a nic vazne. Ale ze 21tt, to ale letiiiiiiii :wink:
16. júl 2009 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dracek...no ahoj moja.....takže vy už pekne nakupujete.... :wink: to je fajn...pozdravuj mamku! :wink: :wink:
21 tt ty jooooooooooooo :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to by ste videli tych zoznamov na sestrinu svadbu, aby sa nic nahodou nezabudlo! Som zvedava na to video :sweat_smile:
16. júl 2009 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
oni si teraz uživaju slniečko a more v Taliansku....podobne ako moja mamča....tým je teraz sveta žiť pri vode!!!! jooooj...hned by som šla :slight_smile:))))
16. júl 2009 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru.... mali by dojst v sobotu - nedelu, aj ja by som hned niekam sla..... uz nech je radsej zima :sweat_smile:
16. júl 2009 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer...a to zas nie...!!!!! ja mám rada slniečko, len ked takto praži niekde pri mori :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 08:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved aj ja, len mam depresie z toho ze my na dovolenku nejdeme...
16. júl 2009 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute, ráno som bola hore ako vždy - nezaspali sme. Len som šla na kontrolu k dr so štítnou žľazou. Povedal, že mám štítnu žľazu na jednotku, je dobre nastavená a fachčí ako má. Tak mám aspoň o jednu starosť menej. A teraz som doma, už sa mi nechce do roboty.
16. júl 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, tak to je skvela sprava :slight_smile:
inac aj lax mala stitnu zlazu, ale nejak sa jej to upravili.... minuly rok prestala brat lieky, ale asi by si to teraz mala dat skontrolovat, nie?
16. júl 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byť ňou, tak radšej by som šla na kontrolu
16. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac teraz ma napadlo, ze ako sa na tej chate budeme volat :grinning:
16. júl 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budete sa musieť normálne oficiálne zoznámiť :wink:
16. júl 2009 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja so svojím menom nemám problém, ja som Aďa a nick mám len obdobu svojho mena :dizzy_face:
16. júl 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, uz som jej to hovorila, musi tam zbehnut, ci je vsetko ok.
veru, prebehne oficialne zoznamenie tvarou v tvar :grinning:
moj nick nema nic spolocne s mojim menom :sweat_smile:
16. júl 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani môj :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
labu.... ale ty o to zoznamenie prides :sweat_smile:
16. júl 2009 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nuž čo už... :sweat_smile:

akurát som počítala a prišla som na to, že som už 28.DC a 7. po ET :confused: :sweat_smile: :slight_smile: a mrcha mi normálne chodí po 24 dňoch :dizzy_face:
16. júl 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy asi všetky pracujete, že? :confused:
no veď aj ja :grinning:
16. júl 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labu....super .-))))))))))) nech je tam niekde daleko vzáááádu..... :wink:
16. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
moj nick je moje priezvisko...:slight_smile:)))) akože Oršulová :grinning: :grinning: čo ste určite vsetky pochopili....lebo sa tu registrovat ako Monika bolo skoro nemožne :slight_smile:))))))))))
16. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nech sa ani neopováži prísť :angry: :grinning: tak ju vyprášim, že až :angry: :grinning: :grinning: :grinning:
16. júl 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok