Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
9. apr 2009

orsul, tak vyzbroj muža dobrým šibákom, aby to stálo zato. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
9. apr 2009

adu.... 😀 😀 😀 😀 a este som mu povedala, že ked už mu tam bude "šibať", tak nech dá aj Kamilke 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
9. apr 2009

ahoj mia......ja si pamatam, ked si pisala....ale to už fakt bolo davno 😉
dufam, že všetko ostatéí, čo dalej postupiš už bude len a len s dobrým koncom!!!
radšej si to fakt opakovať do nekonečnaaaaaaaaaa.......len aby to zabralo, jednoducho....ja si myslám, že vždy sa oplati isť dalej
🙂 🙂 🙂
kludne ak budeš chcieť sa tu možeš vyrozpravať, aj vyplakať....ale s nami aj zasmiať....sme tu celkom veselá a nie až tak bezdradna "KOPA BAB" 😀 😀 😀 čooooo drndulky????????????? 😀 😀 😀

sisidani
9. apr 2009

Ahojky všem, já nemám moc času, protože malá je neuvěřitelné zlobidlo.
Chtěla jsem vám jen popřát krásné svátečky s pohodičkou a odpočíváním 😉 . Těhulkám držím pěstičky ať mimísci rostou a snažilkám držím ještě víc a prskámmmmmmmmmmmmm miminkovské bacílky.
My rosteme jako z vody už se někdy nahlas zasmějeme a od minulého úterý jsme ukecané, hlavně si povídáme s prsíčkem 😀 ,no prostě je miluje. Ale jinak je to strašný rarach, a velký vztekloun, až se lidi za kočárkem otáčejí no a samozřejmě za mno jaká to jsem krkavčí matka, že ji nechám tak vztekat, ale jí nic neshcází, je vždy pěkně napapaná jenom usnout jí trvá dýl.
tak papa 🙂 a zase se někdy ozveme. 😉

ivkaj
9. apr 2009

Dobré ránko;o)

mám tu překladatelské okénko;o) Co je "gombička" ?
Psala to Adulik, ale já fakt nevíííím co to je 😅

Jo a včera jsem byla na kosmetice. Normálně sem tam na chvilku (když se plácne na obličej nějaká ta zázračná maska) usnula. Vtipkovala jsem s paní, že dneska je to nějaké expres a ona mi říká, ne jako vždycky. No já to prospala, tak asi proto mi to uteklo 😎

Orsul, to si jako uděláš test, odletíš a nám nic neřekneš?!? Po pravdě, moc moc přeju aby to tvoje "pomalu se spouští" nic neznamenalo. Jí chci prostě slyšetj en samé dobré zprávy!!!!

Adu, pořád ráno vstáváš s manžílkem? Že jsi tak brzo na koníkovi 😉

sincerity
9. apr 2009

ahojte babule 😉
pozeram, ze tu mate nejak veselo.
Vitam nove snazilky.

Ja dnes pracujem z domu, co znamena ze viac pracujem v domacnosti ako na pc!
adu ... uz minule som sa ta chcela spytat, vy byvate v trencine? Nejak som to prehliadla, a fc je najblizsie co mate?

Orsul prajem krasny vylet, nech ti ho nic nepokazi, vela optimizmu, lebo po kazdej burke predsa len to slniecko vyjde, a ty si take slniecko aj pre nas 😉

My zajtra odchadzame na vyletik a vratime sa az v pondelok vecer. Takze budem pisat este dnes, potom az buduci tyzden.

Ak by som nahodou zabudla, tak prajem krasne sviatky vsetkym!

orsulka
autor
9. apr 2009

ivi.....gombička....myslím, že ako gombík......teda nehsladala som v akom zmysle to adu pisala 😀

a ja ak stihnem po teste napisem...urcite

adulik76
9. apr 2009

orsul, dobre si to povedala, myslela som na gombík.

sincer, rozhodovala som sa medzi FC a Heliosom, vzdialenosť je približne rovnaká. Aspoň myslím.

orsulka
autor
9. apr 2009

dievcatka..................................prajem vsetkým krásne, pohodove, slniečkove sviatky......v láske, štastí.....
cmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuk
😉 😉 😉

mia.
9. apr 2009

Ďakujem za privítanie, orsulka! 😉 Inak, kočky, vonku je nádherne, konečne po tej dlhej zime prišla jar aj so slniečkom 🙂 , takže šup- šup von, treba nasať tú usmiatu náladu aj s jarným vzduchom a či už budete doma v záhrade alebo mimo SR - Užite si sviatky plnými dúškami...!!! 😎

nelia
9. apr 2009

Krásne sviatky babuľky 🙂 . Tie čo idete na výlet, si to poriadne užite a tie, čo budete doma, tak si užite aspoň doma slniečko a hlavne si oddýchnite 😉 🙂

adulik76
9. apr 2009

neli, aj tebe krásne sviatky a veeeeeľa vody. Ja sa tomu tento rok vyhnem, mužíček ma bude šetriť. 😵

janicca
9. apr 2009

ahojte babule vela vajíííííčok a kupačov prejem 😎 😎 😎

adulik76
10. apr 2009

dobré ránko, hádam sa tu počas sviatkov aj niekto objaví???? 😕

sincerity
10. apr 2009

ahojte kocky,

adu, ja sa urcite neobjavim, prave odchadzame na chalupu 😉

Prajem vsetkym prijemne prezitie sviatkov!

ivkaj
10. apr 2009

Dobré ránko, u vás je svátek už dneska? Tady se ještě tvrdě maká :-/

Jinak hlásím, že dorazila MS. Což na dnešní vyšetření bude opravdu lahůdka 😝 Ale snad už tentokrát začnu se stimulkou 😕

Tak těm co se tu už neukáží taky přeji hezké svátky a pořádný ale bezbolestný mrskut 😉

mia.
10. apr 2009

adulik, aj ja som v podstate z TN, ku ktoremu Dr. chodis?
🙂

adulik76
10. apr 2009

mia, ja už teraz chodím do Ferticentu, ale keby si chcela vedieť, ako obvodný je Orlovský a chodila som aj ku Kaščákovi. A ty ako?

ivkaj
10. apr 2009

Ahojte, tak mám po kontrole a jako vždy je všechno úplně jinak.

Začlo to tím, že mě posledně objednali k Dr. na hodinu kdy on už neordinuje. Takže jsem si další hodinu poseděla v čekárně a pak měla tu čest přímo s primářkou. Dívala se do našich výsledků a ptala se mě jestli jsme byli na genetickém vyšetření. Pochopitelně že nebyli (nikdo z těch doktorů před tím si toho nevšimnul a nikdo nás tam neposlal). Dokonce to byla sama primářka, která jako první vyřkla ortel IVF+ICSI a na nic takového násne neposlala. Jenže bez něj prý nemůžeme ICSI podstoupit. To už sem sem v ordinaci normálně rozbrečela, protože pokaždé se najde něco, kvůli čemu nejde stimulku začit. Nějak jsem byla srovnaná s varinatou, že bude cysta, tak se píchne a já začnu se stimulací.
Místo toho jdeme příští týden na genetiku. Výsledky budou za 3-6 týdnů a pak až budu moct začít se stimulací. I když, kdo ví, co se objeví příště a kvůli čemu se stimulka zase odloží. Po pravdě sme si s manžou řekli, že jestli bude příště zase nějaký problém (jako další zapomenuté vyšetření apod.), půjdeme do jiného CARu protože důvěra v Dr. je důležitá. A já už jim nějak moc nevěřím.

nelia
10. apr 2009

Ivkaj, to mi je moc ľúto... vidím, že ani Teba "zhora" moc nešetria.. 😒 Ja som dnes 1DC, tak mám tiež trocha smutnú náladu, hoci som vedela, že z toho nič nebude, keďže podľa teplôt ovulka ani nebola. Chcem veriť tomu, že raz aj na našom nebi vyjde slniečko a po toľkých rokoch a toľkých prekážkach sa aj my konečne dočkáme vytúženého bábätka 😔. A tá dôvera je naozaj dôležitá.. ale prečo vlastne treba mať genetické vyšetrenia kvôli ICSI? Baby to tu tuším tiež vôbec nespomínali (myslím Adulik a Sincer) a tiež sa chystajú na ICSI 😕.. že by to bolo na Slovensku inak??? Každopádne, hlavu hore a hlavne sa nevzdávaj.. Všetky to dokážeme, uvidíš 🙂

adulik76
11. apr 2009

Ivkaj, to mi je fakt ľúto, že to zasa takto dopadlo. Pravdepodobne "niekto" skúša asi vaše nervy. Ja už by som asi vybuchla, a to ani nehovorím o mojom mužovi. Takéto donekonečna naťahovanie je fakt sila. Neli mala pravdu, nám o žiadnej genetike nehovorili a myslím, že to s tým asi nemá nič spoločné.

mia.
11. apr 2009

Adulik, ja rozmýšľam , že zmením Dr. Chodím k Hormannovej, ale po tom, ako sme o bábo prišli, neviem, kam ísť. Čo sa týka prvej tehotnosti pred 5 rokmi, všetko bolo v pohode. Ale teraz , keď vidím, ako sa títo starší lekári nezhodujú s praktikami tých , čo pracujú v nemocnici, neviem, či nemám zmeniť. Keď som začala vo febr. potrácať, poslala ma do nemocky a tam mi hovorili, že bude lepšie, keď sa to vyčistí samo, bez zásahu. Naozaj sa to aj stalo, ale to mi najskôr dali na výber, ja som sa mal sama rozhodnúť , čo ďalej.Pri čistení mi ževraj môžu prederaviť maternicu, ale keď nebudú čistiť môžem dostať zápal...tak som sa rozhodla pre prirodzenú cestu. Keď sa to dozvedela moja Dr. bola zhrozená, že ako je to možné, že si má sám pacient vybrať... Sila, čo?! Ale ja som nakoniec rada, veď teraz ,našťastie, nemám žiadne problémy.

adulik76
11. apr 2009

Mia, tak to je tiež sila. A koľko sa o bábo pokúšate?

Babulky, ja som dnes bola na tom sone vo FC, vec sa má tak, že sa mi začal rozvíjať OHSS, nie moc, ale predsa. Takže v utorok ma čaká ďalšie sono a podľa výsledkov bude odber vo štvrtok, piatok, sobotu alebo nedeľu. Dosť bohatý výber, však? No, a či bude teraz aj transfer, tak to sa ešte uvidí. Dr. povedal, že nebude riskovať, keď bude OHSS moc silný. 😒 Takže možno bude dva mesiace odklad. Ale to sa ešte všetko uvidí. Nuž, mám také zmiešané pocity.
Zatiaľ vám prajem pekné sviatky.

mia.
11. apr 2009

Mala sa nám podarila - ani nevieme ako... 🙂... to som si myslela, že aj druhé pôjde tak ľahko... ale kdeže... keď už som pomaly začínala byť nervózna, tak sa nám to na Vianoce po polroku snaženia podarilo, ale prebiehalo to akosi inak ako pri prvom tehotenstve, cítila som, že čosi nie je v poriadku, a to sa, bohužiaľ potvrdilo... ☹ teraz mám už obavy, či sa to podarí, a ak áno, či to všetko bude ok... Držím Vám všetkým palce, nech sa Vám splnia vytúžené sny... 😉

adulik76
12. apr 2009

dobré ránko, babule, kde sa túlate?

ivkaj
12. apr 2009

Andulik, jsou přeci svátky, tak si asi každý užívá volna. Na OHSS je prý dobré opravdu hodně pít a jíst bílkoviny. Nekomu ho rozehnali i nějakou infuzí. Tak se poptej a halvně hodně držím pěsti, ať je to v pohodě!

Kočky a jinak díky moc za podporu. V pátek tam byl se mnou manža a byla jsem ráda. Sama bych to už asi nevzládla. Jsou to chvíle, kdy si člověk ověří, že si na zbytek života vybral moc dobře.

A na zítra vám přeju, ať přežijete nájezdy koeldníků ve zdraví ! ! ! 😎

nelia
13. apr 2009

Ahojte kočky 🙂
Ivkaj, ja som to prežila 😉 🙂 .. a čo vy ostatné?
Adulik, veľmi Ti držím palce, aby sa to už viac nerozvinulo a ten transfer mohol byť teraz.
Ja som mala v sobotu takú malilinkú (ozaj len malilinkú) krízu, lebo som sa dozvedela, že kamoška je tehu... rozhodli sa, že chcú druhé a bolo.. ja im to moc prajem, ale zase ma napadli tie myšlienky typu "ja prečo nie" a tak... veď to poznáte... Ale už je dobre 😅
Dúfam, že ste si sviatky užili v pohode.. bolo fakt nádherne počasie, ja som si ho naplno vychutnala.

adulik76
13. apr 2009

sviatky som prežila tak, že som kurírovala mužíčka - v sobotu mi ľahol s teplotami, takže máme veselo. Hlavne teraz, keď sa chystáme na odber. To fakt nemôže ísť nič normálne????
Zajtra idem na sono, tak uvidím, ako bude ďalej.
Neli, už si z toho nič nerob. Ja som sa tiež dozvedela ešte pred sviatkami, že jedna kolegyňa z vedľajšej kancelárie je tehu. Rozhodli sa, že už chcú dieťa a podarilo sa na prvý šup. Už ani nemám chuť to komentovať. 😒

nelia
13. apr 2009

Adu, tak to mi je ľúto 😒 ... ale ty si šikovná žienka, určite sa Ti manžela podarí vykurírovať... a neboj, to by na spermiogram nemalo mať vplyv, nie? Veď spermie sa tvoria tuším 3 mesiace 😕

sincerity
13. apr 2009

Ahojte babule 😉

tak sa Vam zase hlasim, dnes podvecer sme dorazili s chaty. Bolo super, no krasne pocasie, pokoj, co viac si moze clovek zelat...

ivkaj... to ma mrzi s tym dr.... nam ziadnu genetiku fakt nespominali, a tiez pojdeme pravdepodobne na icsi, ale mozno to v cechach fakt vyzaduju, aj ked neviem na co...

adu... budeme na Vas zajtra mysliet, nech vsetko dobre dopadne, snad to bude v poriadku.

nel... taketo pochmurne myslienky napadnu kazdu, z toho si nic nerob, som rada, ze uz je lepsie.... co ty vies, kamosku mozno trapi uplne nieco ine zase.... kazdy ma predsa nieco co ho trapi a nemoze ovplyvnit... hlavu hore kocka 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre