Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

labutienka
16. júl 2009

idem si už pospratovať veci zo stola, nech mi to tu cez dovolenku nezmizne 😕
majte sa krásne, viem, že mi všetky želáte krásnu dovolenku, aj ja vám 🙂 🙂 🙂
idem sa už odhlásiť, neviem, kedy sa mi bude chcieť zase sadnúť na koňa 😀 ale uuuurčite vám dám vedieť, ako som dopadla 😉

papa, babuľky!

Milujte se a množte se! 😀

orsulka
autor
16. júl 2009

labitienka....veru...krasnu dovolenku a po návrate len tie najkrajsie infoškyyyy!!!!!!!!!!!!!! 😀

adulik76
17. júl 2009

dobré ránečko, máme tu piatoček 😵
tento týždeň mi neuveriteľne rýchlo zbehol

orsulka
autor
17. júl 2009

dobre vsetkým dievčatkam...
Labutienke a Nelii na dovolenku.... 😀 😀

Adulik, aj mne to rychlo ubehlo, v podstate som sa ani nezastavila...ani v praci ani doma poobede... 🙂

orsulka
autor
17. júl 2009

oooooooooooooooooo...nie...nie...nie...dnes sa v práci neptretrhnem.......
šak piatok......nie????
a potom....pride aj pondelok a ďalší pracovný týžden.... 😉 😉

adulik76
17. júl 2009

no, ani ja sa neplánujem v práci moc trhnúť

orsulka
autor
17. júl 2009

adulik a čo vik?????? nejake plany??????

adulik76
17. júl 2009

plánujem upratovať, včera som vyhadzovala staré veci zo skríň, manžel sa ich snažil zachraňovať, ale na 99% neuspel, tak skončilo plné vrece pri kontajeri, veď bezdomovci a cigáni si po to prídu. A už mám druhé vrece takmer plné starými papiermi a ešte musím skontrolovať jednu komodu, kde sú papiere a potom chcem ešte skriňu na chodbe upratať a ešte chcem všetko poumývať.

orsulka
autor
17. júl 2009

adu...pekne plany....ozaj 😀 😀 ale toho volneho miesta potom 😀 😀
ja konkretne nič nemám v plane, upratať to ako normal..... ale fakt neviem, čo bude.....dnes som sama, lebo drahy je pozvany na 50-tku svojej kolegyne, a idu na chatu a budu do zajtra, zajtra pre neho pojdem....

lilienka13
17. júl 2009

ahojte babulky, je tu piatoooooooooooook a moj posledny den v praci ... jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀
neviem, ako budem mat cas dnes tu pozerat, musim odovzdat vsetky svoje veci a tak, ale cez vikend sa vam este ozvem ... v pondelok vyrazame na tu "uzasnu" cestu do Bulharska, ale nejako to prezijem ... ved to more urcite stoji za to 😉

ivkaj
17. júl 2009

Dobré ránko;o)

já se teprve pořádně probírám. Ještě štěstí, že dneska svítí sluníčko;o)

Adu ty jsi tedy pěkně pilná, ale nic se nemá přehánět, tak i odpočívej😉
Orsul, tak co nějaká dámská jízda?

My máme akorát na zítřek v plánu grilování, tak doufám, že vyjde počasí.

adulik76
17. júl 2009

u nás má vraj zajtra pršať

orsulka
autor
17. júl 2009

ahojte lili a ivkaj.... 🙂

ja budem mať dnes damsku jazdu.....chodievam piatky na take sedenia, relaxačno-meditačne.....teraz cez pradzniny sa stretávame menej, ale akurát dnes je ten správny piatok.....tam vždy zrelaxujem a naberiem si veela pozitívnej a aj duchovnej energie .-))))) teda v rámci svojich možnosti....

lili...teraz som na facebooku pozerala kamoškine fotky z Bulharska..neviem presne, že kde boli, ale vyzeralo to tam skvelo 😀 cestu prežiješ, lebo ten adrenalín tešenia sa na more vas poženie rýchlo vpred!!!...ale zas pozor na pokuty 😀 😀 😀

adulik76
17. júl 2009

už mi tu začína pripekať na mozog 😝

orsulka
autor
17. júl 2009

adulik...ja už mám zatiahnute žaluzie...ale moc to nepomáha.......... minuly rok sa rekonštruovala celá budova....a klimatizaciu dali len do dvoch kancelátii...tým najvyssim......trosku to nechápem pri tom rozpočte čo bol stanovenu na prerábku, to mohli dat este do dvoch navyse 😠 😠 😠 a svet by bol ešte o trošku krajsiiiiiii

adulik76
17. júl 2009

z klímy by si bola furt prechladnutá, to mi ver

orsulka
autor
17. júl 2009

adu......ale časom by som si možno zvykla...ved by som tu nemusela mat 15 stupnov.....ale takych 22 by bodlo....podla tvojho vzoru, som aj ja zistila, že na WC je najchladnejsie 🙂)))))))))))

adulik76
17. júl 2009

čo, ideme predávať toaleťák???? aspoň zarobíme nejaký ten centík navyše 😀

orsulka
autor
17. júl 2009

hihihih...inak...ja by som moc nezarobila......som tu len ja a dvaja nadriadení 😀 😀 😀 😀 😀
ale zase ten chládok 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lilienka13
17. júl 2009

orsulka: no ja soferovat nebudem, takze ani platit pokutu 😀 😀 😀 , ale vies, ze ich budem krotit, aby sme zase neminuli vsetky uspory na pokuty ... 😉

lilienka13
17. júl 2009

ja dnes idem s kamoskou oslavovat jej 30-tku, takze mame tiez damsku jazdu a velmi sa tesim hlavne na neskor, ked pojdeme do jedneho podniku na jednu kapelku, ktoru mam velmi rada ... volaju sa Montana a hraju folk a country a prezila som na nich svoju mladost ... cca poslednych 10 rokov 🙂 😵

adulik76
17. júl 2009

no a tu je zasa POHODA - moja mama sa opäť nevyspí, býva kúsok od letiska

lilienka13
17. júl 2009

adulik: tak nech sa ide tiez pobavit ... 🙂 ... to bol pokus o vtip 😉

orsulka
autor
17. júl 2009

ano POHODA....všetci moji znamy sa tam terigali už včera.....ja om tam ešte v živote nebola......ale isla by som, lebo vraj tá atmoška je bombova...

adulik76
17. júl 2009

no, ja neviem, nebola som tam nikdy a ani ma to neláka

orsulka
autor
17. júl 2009

tak ja možno tak jeden den sa pozriet, pomotkať, popčuvať.....ale určite nie ist tam na tri dni stanovat !!!!!!

adulik76
17. júl 2009

stačí mi prísť k mame a môžem počúvať, koľko chcem 😝

orsulka
autor
17. júl 2009

adu... 😀 😀 a pomotkať sa možeš aj po kuchyni, čo ?? 😀 😀 😀 😀 😀

popčuvat... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 sorry.......

orsulka
autor
17. júl 2009

idem vam napisat...že tento tyzden porodili moje dve kamosky...jedna v kosiciach....v utorok...syn Martin.....a tá druha dnes v Presove...dcerka Veronika 🙂

lilienka13
17. júl 2009

orsulka: srdecne gratulujeme 😉 ... a pevne verime, ze sa k nim coskoro pridame 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre