Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
22. júl 2009

tak s pisanim...ja som napisala hnd ako som sa prihlasila.....ale to na temu, mam nemam lieky na IVF!!!!! lebo som to potrebovala zohnat hned....

ale co sa tyka tejto temy...tiež mi to trvalo....

sincer...myslela som na tych fotografov.....že čo maju ist na dovolenku, ked nemaju hotovu robotu... 😀 😀

že ja ked idem na dovcu, tak sa snažim urobiť vsetko, aby potom tu zastupujúci kolegovia nemali starosti...teda aspon nie vela.....

sincerity
22. júl 2009

orsul... to je ine, to je konkretna vec, nevypytujes sa sprostosti ale nieco "objednavas".... ale niektore prispevky ma vedia dozrat 😅

tejto temy ... myslis tejto nasej? ak ano... tak aj u mna
😀

aha.... no to vies, u nich to proste pocka.... nie ako u nas.... danovy urad a socialna nepusti, ale taky klient, ktory caka na fotky ano predsa 😀

ivkaj
22. júl 2009

Ahojte, vždycky stihnu mrknout tak akorát u ranního čaje, pak už nějak nestíhám. Začínám přemýšlet nad prací ve státním sektoru - 8h denně, žádné přesčasy a čístá hlava. No nezní to pěkně;o)

Na fotky jsem už taky zvědavá, snad se dočkáme😉

orsulka
autor
22. júl 2009

sincer....ano myslela som tuto temičku...a temičku Heliosu, kam chodim ja......najskor som len citala...a citala 😉

sincerity
22. júl 2009

ivkaj.... ale tie platy v statnej sprave... teda aspon u nas v SR

orsul... aha ved aj ja tak.....

orsulka
autor
22. júl 2009

ivkaj....aj ty prcuješ v statnom sektore??????? a ak možem viediet, aka oblast?????? alebo kde??????

sincer......no tak tie platy.....myslím ,že Adu ti to o cvhilu vysvetliiii !!! 😀 😀 😀 ale aspon čo ja viem, tak nie vsetci sa maju taaak dobre, ako niektorí tam hore......vyhodou snad je to, že vždy maju vyplaty načas a v tej stanovenej vyske......
to ja každy mesiac tŕpnem, ci dostanem vvyplatenu pohyblivu zložku...... 😔

sincerity
22. júl 2009

orsul... ja som to pochopila tak, ze ivkaj "rozmysla" nad pracou v statnom sektore.... podla mna tam nepracuje

😕

no som zvedava co adu povie na tie platy 😀

orsul a ktori hore sa maju dobre? A co to znamena mat sa dobre? 😅

orsulka
autor
22. júl 2009

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....dik sincer.......ked som si to prečitala znovu, tak som to už pochopila!!! 😀 😀

ivkaj......prepáááááááááááááč...... 😉 😉

myslim, že od riaditelov a vyššie .-)))))))))))......a mať sa dobre, znamená, trebars ist do obchodu a kupit pre rodinu či potrebuješ, bez toho, aby si vyberala tovar len podla toho, kolko mas v penaženke, mať na splácanie hypoteky..... a mať aj na dovolenku...sem tam isť na večeru v reštike, a na pivko s priatelmi.... 😉 😉 😉
..................................
a na vianoce si nebrať požičku, ked chceš kupovať darčeky................................
........................................................................................ 😀 😀 😀 😀

adulik76
22. júl 2009

čo tu rýpete???????????????????????????????????????????????? no, platy, ťažko sa vyjadriť, ale nesťažujem sa 😉

orsulka
autor
22. júl 2009

adu...más sa dobre??????????? 🙂 🙂 😉 😉

ivkaj
22. júl 2009

Orsul, tak podle tvého popisu se máme dobře. Ale stejně se v obchodě dívám na cenovky. Naučila jsem se to, když sem žila sama a pozapalcení všeho nutného mi zůstaly tak 2tis na měsíc. Ale byla to dobrá škoal doživota 😎

Státní sektor bych fakt brala kvůli té "pohodě" tak se asi těžko stane, že by vám volali na mobil v pátek v 20h že je něco potřeba. 😝

adulik76
22. júl 2009

mám, aspoň zatiaľ

adulik76
22. júl 2009

a ešte som zabudla, musím ešte vydržať do dôchodku

ivkaj
22. júl 2009

Co to je "dôchodok"? Já si myslím, že obyčejní smrtelníci v našich letech se něčeho takového ani nedočkají 😅

adulik76
22. júl 2009

o rok v septembri už môžem ísť do dôchodku

orsulka
autor
22. júl 2009

adulik......tak toto je dasia vyhoda u vojakov....v statnej službe......
ale ten kamos co je u tej hudby, tak by už tiež mohol skoncit....ale nechcel, lebo vraj po 15-tich rokoch, ten dochodok akože nic moc....tak este ostal, aby si este polepsil.....
ale druha kamoska, tak ta aj smanželom odisli do "dochodku hned ako mohli......a spervádzkovali si sukr. tasixlužbu a funguju v pohode aj s prilepšením od vojska 🙂)))))))

ivkaj....to je najlepsia terapka......my sme s drahym tiež zacinali spolu ,že sme pocitali kazdu korunu na začiatku, a to sme potrebovali i vsetko kupit ako byt a zariadenie...ako pišeš...dobrá škola života.... 😉

PS...cenovky kontrolujem aj ja.....hihihihihihihihihihihihihihi........ a aj letaky o zľavách čitam ...hihihihihihihih

ivkaj
22. júl 2009

Adu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

adulik76
22. júl 2009

my si možno na dôchodku otvoríme krčmu - piť sa bude vždy!!!!

orsulka
autor
22. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀 😀

ivi...sak ale po tom, čo tu Adulik pisala, ako ich tam "buzeruju" a podobne.....kto by tam mal vydržať dlhšie ako je nutne????? 😀 😀 ale zas na druhej strane...človek si zvykne aj na sibenicu.... 😀 😀

a co Adulik????? aj by si odisla????????

adulik76
22. júl 2009

ja neviem, robota ma baví, ale tie ostatné hovadiny okolo toho, tak niekedy mám toho plné zuby. Možno odídem, až kým nebudem musieť, ale určite sa už nechcem sťahovať

orsulka
autor
22. júl 2009

adu...a už si sa velakrát musela stahovat???????

adulik76
22. júl 2009

no, keď to vezmem od školy: 1 rok v Novom Meste n/V, 5 rokov v Liptovskom Mikuláši, 4 roky v Štúrove a od 2005 v Trenčíne
manžel to mal trocha inak: 4 roky v Liptovskom Mikuláši (tam sme sa spoznali), 1 rok v Komárne, 3 roky v Novom Meste n/V, 5 rokov v Štúrove a od 2005 chodil do Hlohovca, ale už býval so mnou v Trenčíne a teraz je v Nemšovej

Je to veľa? 😀

orsulka
autor
22. júl 2009

adu................tak tomu ver, že hej!!!!!!!!! niet čo závidiet...... čo sa toho sťahovania tyka.....ale tak teraz ste už 4 ročky v TN.....este dva roky a prekonáš LM 🙂 🙂 😉

sincerity
22. júl 2009

adu.... no to vojsko ma svoje vyhody aj nevyhody.... 😖
ale to stahovanie musi byt na nervy... to by som ja nemohla....

inac... aj my sa mame dobre.... len neviem ako to bude ked ten dom postavame.... asi to bude natesno dobre... 😀 a ked pride dieta... ktore samozrejme pride a nie jedno.... tak neviem neviem ci sa budeme mat dobre 😀 ale zato budeme mat deti 😀

orsulka
autor
22. júl 2009

sincer.... 😀 😀 vyzerá to tak, že sa budete mat dobre s deťmi 😀 😀 😀

adulik76
22. júl 2009

človek si zvykne, hlavne, že sme s mužom spolu

orsulka
autor
22. júl 2009

adu...veľký súhlas..!!!!! 🙂

adulik76
22. júl 2009

opäť sme mali požiarny poplach....

orsulka
autor
22. júl 2009

😕 😕 😕 v tomto teple...sa ani nečudujem 😀 😀 😀 😀 a co bolo?? nejaké samvznietenie????????

hruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuza !!!!!!

sincerity
22. júl 2009

no teda adu.... a to preco mavate tak casto... ved vy nieste poziarnici... 😅

orsul... no verim, ze ked budem mat deti, tak na tie materialne veci budem mysliet nejak menej a nebudu dolezite... aj ked ani teraz ma nezaujimaju mnohe veci.... 😀 ja som taky sedlaaaak.. 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre