• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
autor
...no tak to teda fakt leti ten čas :wink: :wink: :wink:

sincer, tak ale na tej stavbe sa nacvičiš niekedy dosť.... :wink: :wink:
28. júl 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potom ti to môžem poslať aj poštou
28. júl 2009 o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adulik..... :wink: :wink: dikes :slight_smile:
28. júl 2009 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tae-bo mi připomnělo, že jsem chodila na kick-box aerobik. Byl tam moc pěkný a dobře stavěný lektor. Dobrá motivace na to chodit cvičit pravidelně :sunglasses:

Jo a hlásím, že je pomalu po dešti. Kam se ale přestěhoval, netuším :wink:
28. júl 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul, no tiež ma bolí len 1DC a 4DC, ale predtým pobolieva.. nehovorím, že je to na nevydržanie, ale otravuje to.. a hlavne mi to furt pripomína, že mrcha zase dorazí a z toho som občas na nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No ja mám našťastie ten tanec 2x do týždňa, inak by som sa tiež nehýbala.. mám doma napr. aj kolieskové korčule, tenisové a squashové rakety a na to všetko len sadá prach.. niekedy sme zvylki aj my s mužíčkom všeličo športovať, ale tiež sme akosi zleniveli :unamused:
28. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ivi......tak k anm by to malo dojst možno večer, alebo zajtra...ale len tak na jeden den .-)))) :wink: :wink:

u nas cvičia same baby........ale...juuuj tie postavičky........
28. júl 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivkaj, ešte že vy ste nemali "buzíka" :grinning: :grinning: :grinning: .. tak to boli len také letné prehánky asi..
Ja keď som chodila na latino tanec, tam nás učil chlapík, ktorý sa vedel brutálne hýbať.. baby boli z neho hotové.. no ja neviem.. nebol to môj typ :sunglasses:
28. júl 2009 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dnes to tu zakončím skôr, máme telesnú poobede, tak zdrhnem
28. júl 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu ty mas pohybu aj za nas :grinning:
28. júl 2009 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu má telesnú, hudobnú... ako na škole.. ty sa vlastne môžeš cítiť večne mladá :wink: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooo, len keby to bolo na mne vidno :confounded:
28. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to zase na mne je vidno, ako keby som 8 hodin denne cvicila.... taka som vychrtla :unamused:
28. júl 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zopár kíl ti pošlem, ja ich mám totižto aj na rozdávanie
28. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beriem! kludne aj 5-6 :grinning: ak teda mas :grinning:
28. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj, mám dosť na sklade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a dám aj bonus naviac
28. júl 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...ak by si mala malo...tak pre sincer dam aj ja cosi...... :wink: :wink: aj ja možem kludne aj 5-6- a možno este kusok :slight_smile:)))))))) :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul, myslím, že úplne dokážem pokryť jej dopyt
28. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...nebud taka....ved sa podel!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však ja by som sa delila- keby to šlo, ja by som sa dokonca aj rozdala :grinning:
28. júl 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerehoc sa mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. júl 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nie tebe....nedaj bože!!!! :grinning: :grinning: :grinning: ale na tvojich pismenkách...!!!!!!!!!!!!
28. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
baby ved ked nad tym tak rozmyslam.... ved ja mozem zobrat 5 kil od kazdej a este stale to nebude take hrozne.... :grinning:
28. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasné, zvaľuj to na písmenká. A kto ich asi tak ukladá vedľa seba v požadovanom poradí, hááááááá?
28. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sinceeeeeeeeeeer!!!!! neprovokuj!!!!!!!! už som nasr...a adulik...!!! :grinning: :grinning:
ona ,sukromnička jedna, si tento dopyt chce vybaviť sama....... :wink:
28. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, kilečko ti prepustím... :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincer a papáš ty vôbec? :confused: :confused: ... ale to závisí aj od metabolizmu.. môj manžel má sesternicu, ktorá má po 3 deťoch cca. 50 kíl... a zje toho toľko jak 3 chlapi dohromady..
28. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu.....................uff...uff.....uff...............pocula si ten kamen co mi spadol zo srdca????????? mne sa každe kilečko ráta :wink: :wink: :wink:

aaaaaaaaach jo....metabolizmus.........tak to ja nemám asi vobec......alebo aspon nie taký dobry :grinning: :grinning: :grinning: od kedy som si sama seba začala vsimať, tak si dávam pozor.....chcela by som to už tak....že si menusim davať pozor...to by sa mi pacilo...... :grinning: :grinning:
ale tak...ved...niekedy v dalsom zivote, snád.... :wink: :wink: a este mám v pláne, že v tom dalsom živote budem mat pekne dlhé nohy!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nel.... snazim sa .... sem tam....

orsul :grinning:

to ja by som fakt ale chcela mat par kil navyse.... len by som fakt musela viac jest, a hlavne mne sa to moc neusadza..... teda vobec..... :sweat_smile:

ja si myslim, ze tiez ked raz porodim / :sweat_smile: / tak budem mat stale tych 50 ...
28. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
50!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! uuuha...tolko som mala naposledy, ked som nastupila na strednu !!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok