• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Svokrovci majú tuším jednu.. spýtam sa a ak áno, môžme priniesť.
29. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
tak zatial 13 ludi ....pocitam aj s lax samozrejme.....plus teda este moja polovička, ale asi pride len pozriet a nie spat.....
a jedna kocka z druhej temy, tiež by mala dojst len pozriet a spali by na inej chate.....ak teda dojdu, lebo je prave s stimulke....
no...ved by sme sa hadam aj na postele pomestili :slight_smile:)))

a ktovie ako sa ma nasa lilienka......ta sa niekde krásne slniečkuje a plážuje :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  • Páči sa mi to
adu... no ale ked ja pridem do prace, vy uz pomaly odchadzajte :wink:

lax snad pride, este stale zvazuje, zalezi od toho jak sa bude citit, ved uvidime... a este hovori, ze tam nechce velmi, pretoze sem uz velmi nepatri.... tak ju prehovaram.... lebo ked napojde lax... pojde moj muz.... :sweat_smile:
29. júl 2009 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lax nech dáva na seba pozor - to je teraz najhlavnejšie
29. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
sincer..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

možeš jej povedať, že ona tam bude mat o pohodlie postarane ..... :slight_smile: :wink: :wink:
29. júl 2009 o 11:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a zasa sa mi objavila mrška.... neviem, čo si mám myslieť.....
29. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
adu................ :confused: :confused: presn ako si rano predpovedala.......že...uvidime čo dnes.......
29. júl 2009 o 11:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Adu, ty máš teda náladovú mrchu :grinning:
Lax nech kľudne ide, my ju radi spoznáme... a čo by sem nepatrila? Ona je pokročilá tehotná snažilka :grinning: .. ale jasné, že to závisí od toho, ako sa bude cítiť.. na prvom mieste je teraz baby :slight_smile:.. a už ju trápia nejaké tehu nevoľnosti?
A neboj Sincer, ja o 14,00 zase padám.. takže Ťa poslúchnem :wink: :slight_smile:
Lilienka teraz určite snažilkuje v slnečnom Bulharsku.. tak tfuj tfuj, nech sa jej zadarí :sweat_smile: :sweat_smile:
29. júl 2009 o 11:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a kde mám ivku?
29. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
.....................pracuje................................... :unamused: :unamused:
29. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
asi áno, lebo nás zanedbáva
29. júl 2009 o 12:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
asi určite...to by si inak ona nedovolila :wink: :wink:
29. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ty už ideš zachvíľu domov, čo?
29. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ja idem za chvíľu domov :wink: .. asi si sa nepýtala mňa, ale aj tak.. pre info :wink: :grinning:
29. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tak to tu zostanem sama, sama, samučičká :confused:
29. júl 2009 o 13:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a ty si dnes do koľkej?
Veď Sincer príde na poobednú, tak sa hádam z roboty ozve :slight_smile:
29. júl 2009 o 13:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, mala by som byť do 15,30 - ale asi zdrhnem o 15,15 - dopravná situácia si vyžaduje operatívne myslenie :grinning:
29. júl 2009 o 13:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Tak tu pekne bačuj.. to už prejde raz-dva :slight_smile:
Pa pa :slight_smile:
29. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
nelia pa pa pa ....ja som do 15-tej.....potom nakupy........a rezne....a oprava posteli.......a....a....a
pekne poobedie pred nami :slight_smile:)))))))))
29. júl 2009 o 13:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No makám jako šroub a prohlížím stránky Úřadu práce.
Po pravdě mám v poslední době sto chutí se na tuhle práci vykašlat. Uvídím co nám řeknou na konzultaci v CARu (12.8.) a podle toho se rozhodnu.
29. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
chce to klud......a rozvahu....... pokial sa to aspon trosku da..... :wink:
29. júl 2009 o 14:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte, hlasim sa z prace... inac tato poobedna to je otrasne.... chvalaBohu od oktobra budem robit normalne....

ivkaj.... by si chcela zmenit pracu?
29. júl 2009 o 14:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj kočičky tak mám aspoň jednu dobrou zprávu,jsem registrovaná na porod do rizikové poradny v Motole,tak snad se tam o nás postarají
29. júl 2009 o 14:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby čaute

ja málo píšem, lebo sincer to stíha všetko informovať, ale čítam vás poctivo :slight_smile: . Ráno mi býva dosť zle, vždy mám odpor ísť do práce, ale tak musím..no a poobede keď prídem z roboty si na chvíľu lahnem a vegetím, prípadne uvarím niečo. Tak čakám kým tieto stavy už prejdú a bude dobre.

v utorok idem k lekárovi a upresním či prídem, ale budem musieť keďže sincer nechce toho manžela so sebou :grinning: , ale nie rada prídem. Ja všetko zvládam...

tak sa držte babulky a tiež vás rada spoznám :wink:

že vy máte furt toľko času behať po koníkovi cez deň...ja nemôžem, my nemáme net, vydr..li s nami :grinning: ...uppps pardóóón
29. júl 2009 o 18:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katuska, som rada, že v boji úspešne pokračuješ :wink: :slight_smile:

Lax, dúfam, že bude u dokiho všetko OK a budeš môcť v pohode prísť na stretko. Ja už inak ani neviem, čo by som bez koníka robila.. veľmi by mi chýbal :unamused: .. našťastie nám zatiaľ net neblokujú...

Ivka, Tebe v tej robote teda dávajú fakt poriadne zabrať... ale neboj, bude aj lepšie, tak ešte nehádž flintu do žita (toto do češtiny nepreložím - dúfam, že to poznáte aj u vás :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) :grinning:
29. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Nelia, nehážu flintu do žita (překlad je skoro stejný :sunglasses:

Naštěstí šéfová bude mít od úterka skoro na dva týdny dovču, tak bude trošku oraz. Já v té době budu mít za sebou konzultaci v CARu a uvidíme co bude dál.

Jooo a na "stretko" už se mooooooooooooc těším ;o)
29. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobré ránko,

..... aj ja sa na to stretko teším a zoberiem aj to maslo... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 05:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Ja sa na stretko tiež moc teším a určite nezoberiem mrchu, lebo dnes dorazila.. hnusoba :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Už len 8x sa vyspíme a ......... :wink: :sweat_smile: :sweat_smile:
30. júl 2009 o 06:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
dobre ranko......tak ani neviete, že ako ja sa teším :slight_smile:)))))) ttttttttttttttttaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto!!!!!! :grinning: :slight_smile: :wink:

lax....drž sa, tiež dufam, že tie ranne nevolnosti čoskoro prestanu... :wink:

na dnes rady: nech sa paci, prečitajte si :slight_smile:

http://ona.idnes.cz/zname-nejlepsi-rady-do-zivota-tipy-od-nasich-babicek-a-maminek-pt7-/ona_vztahy.asp?c=A090720_110924_ona_vztahy_ves
30. júl 2009 o 07:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
masla....maslo....maslo.......
mäata......mäata....mäta.....
uhlie....uhlie...uhlie.....
zlelenina....zelenina...zelenina....
kofola...vinea...kofola...vinea.....
krekry...krekry...krekry....

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. júl 2009 o 07:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok