Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
31. júl 2009

my sme na ten účel relaxu kúpili chatu pri trenčíne

orsulka
autor
31. júl 2009

no...za sedem rokov by sme urcite na dom nenašetrili..... a určite sincer je lespie už brat uver a splacat, ta sedem rokov už budete zabyvaní aj s tromi detmi!! 🙂 🙂 😉

orsulka
autor
31. júl 2009

adu......a tak presne sme uvažovali aj nad chatou niekde v klude....niečom takom na aku pojdeme aj my.....vypadnut tam na cely vik, dovolenku.......

adulik76
31. júl 2009

Ja dúfam, že keď sa stretneme o týždeň, tak si budeme mať čo povedať a nebudeme v rozpakoch, inak nám nezostane nič iné, ako zobrať papier a pero a písať si, keďže net nebudeme mať pri sebe 😀

nelia
31. júl 2009

Adu, dobreeeeeeeeeeeee 😀 😀 😀 ... takže k maslu, mäte, zelenine, atď. pribalíme aj pero a papier 😉 ... ale nie, musí to dopadnúť dobre 😅 😅

orsulka
autor
31. júl 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

babyyy........teda.......že jak sa bavim.... 😀 😀 😀

pero papier: a dáme : meno,mesto ,zviera,vec....... 😀 😀 😀 😀
pripadne stvorcekový...aby bolo na lodičky 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
31. júl 2009

nelia....podla mna to ani inak nemože dopradnut......... 😉 😉 😉

adulik76
31. júl 2009

to dúfam, inak budem na vás žalovať ...... 🙂

nelia
31. júl 2009

Adu, a komu? Pošleš na nás našu armádu? 😀 😀 😀
Môžme si zahrať aj piškvorky 😀 😀

adulik76
31. júl 2009

neviem, niekoho nájdem, kde to bonznem 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
31. júl 2009

Babky-žabky, ja sa pomaly "odložím" na víkend... tak prajem krásny slnečný víkend... a nezabudnite.. už len 7x sa vyspíme a vidíme saaaaaaaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂

adulik76
1. aug 2009

dobré ránko a prajem pekný víkend všetkým 🙂

sincerity
1. aug 2009

Adu! prepana, ty ani cez vikend nevies pospat poriadne dlhsie? 😅

orsulka
autor
1. aug 2009

cafte babule.......tak ja som tie sibnute uhorky nezohnala ani dnes!!! hihihihihihihih....od siedmej som obehala pol okresu, a už serem na to.....budu v utorok a budem to musieť zvládnuť sama......
takže mám upratane a čakam kamosku, čo orazi so Zvolena......a potom sup ho kecat a kecat a kecat....vsetkým krásny vikendik...... 😉

adulik76
2. aug 2009

dobré ránko 😵 prajem

sincerity
2. aug 2009

caute baby,
tiez prajem dobre rano, pridava sa aj lax, ktora u mna drichmala 🙂 , pozerali sme svadobne dvd-vsetko je na poriadku, mozme ho pozicat dalsim. Este pat krat sa vyspime a ide sa do Prievidze 😀

nelia
2. aug 2009

Ahojte 🙂
Dúfam, že ste všetky strávili krásny víkend.. asi ano, keďže to tu bolo "vyľudnené"... kukala som počasíčko na sobotu a má vraj byť 25-29... takže super vyhliadky 😅 😅 😅

adulik76
3. aug 2009

dobré ránko

orsul a je tam pracovná doska?

sincerity
3. aug 2009

ahojte kocky 😉

nel.... no to je tak akurat pocasie, hlavne aby neprsalo.
adu.... na co je ti pracovna doska? Ved tam nejdeme pracovat 😉

orsulka
autor
3. aug 2009

dobre rano......nejak sa dnes necitim že dobre.......tak divno, ale verim, že to čoskoro prejde.....

tak a mám info, tak trochu som to predpokladalam hoci moj drahy tvrdil ine...vcera mi volala Lada, to je kamoska, čo je to ich chata....a nejde tam voda....je to dedinka a ked su taketo sucha tam im to jednoducho nevytlaci tu vodu až k ich domceku......takže asi tolko.....par metrov za chatou(resp. to je v horicke pred chatou) je studnicka, odkial chodievame brat vodu, je vyborna a pitna 🙂

takže toto vsetko davam do pozornosti vsetkym, aby ste rozhodli ci teda prist alebo nie... este je tu sanca, že kedže hlasia nejaky ten dažd streda, stvrtok, že by sa to mohlo zmenit, ale neviem......

tak sa rozhodnite dievčatka čo a ako......

nelia
3. aug 2009

Dobré ránko 🙂
No mne osobne to nevadí, keď sa voda dá nabrať zo studničky.. hlavne, nech nejaká voda je 🙂
Orsul a necítiš sa dobre fyzicky alebo psychicky? 😕 Mňa tiež už druhý deň bolí hrdlo.... klimatizácia 😠 😠 .. a dnes ju máme v robote zase naplno pustenú, tak sa "teším" 😒

sincerity
3. aug 2009

no orsul... snad na teba nieco nelezie 😒
mne osobne to tiez nevadi, ked je tam nejaka voda, ja sa umyjem aj tak.... horsie to bude s lax, neviem co ona na to.... v studenej vode by to asi nebolo moc dobre pre nu.... no ved uvidime, ako to bude dalej....

orsulka
autor
3. aug 2009

nelia......ja aj ja...hihihihih.....ale viem, že is za to možem sama.....ja mám niekedy taky cudny tráviaci organizmus, a včera som jedla večer o 20-tej.....šak reku budem hore do polnoci a cakat na draheho, tak nevadi........a dnes mi z toho nie je moc dobre......asi som mohla menej, alebo radsej nič.....no ked ja takto fyzicky zle, tak potom aj psychicky zle......domotane, co???????

😀 😀

adulik76
3. aug 2009

neli, chcela som pracovnú dosku na to, že môj mužíček vám chcel urobiť parené buchty, ale keď nebude voda, tak by to bolo komplikované

nelia
3. aug 2009

Orsul, domotané... ale pochopila som 😀 😀

nelia
3. aug 2009

MŇAM!!! 🙂 .. veď bude voda, len ju treba doniesť zo studne 😉 🙂
Ozaj Orsul, kúpiš aj kávu? Alebo treba nejakú doniesť?

adulik76
3. aug 2009

tak chcete parené buchty????? makovo-lekvárové, poliate roztopeným maslom a posypané grankom

sincerity
3. aug 2009

tak buchty ja nejem..... celkovo sladke jedla.... ale ked zvladne buchty, tak zvladne aj nieco naslano 😉

adulik76
3. aug 2009

sincer, jedna buchta by sa zmestila aj do teba, aspoň okoštovať 😵

sincerity
3. aug 2009

neeeeee 😀 ale taku pizzu by som si dala 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre