Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. aug 2009

Sincer, aspoň Ti do víkendu skončí mrcha, nie?.. Adu, Tebe hádam tiež.. veď ty ju máš už asi týždeň 😕
Baby, si predstavte, včera som čítala taký článok, že adoptívna matka kojila svoje adoptované dieťa.. že sa normálne dá vyvolať tvorba mlieka tým, že si drobčeka prikladá k prsiam.. síce to trvalo dosť dlho a brala aj nejaké lieky (určite hormonálne), ale nakoniec jej to mlieko začalo tiecť.. to je tak krásne, nie?

orsulka
autor
4. aug 2009

nelia....no tak toto je už fakt super........to už ako vlastne keby mala, a citovy vzťah medzi nimi.......skvele 🙂)))

nelia
4. aug 2009

Inak ja končím s mrchou dnes... akosi sme sa fakt všetky s tou mrchou zladili.. 😅 To znamená, že by sme mohli aj rovnako otehotnieť 😉 🙂

sincerity
4. aug 2009

orsul... no snad sprchne aj tam.

no snad teda ta potvora do vikendu prejde... ale to by mala - tak natesno 😀

nel.... no je to uzasne, chvalaBohu, ze sme sa narodili do tejto doby.... tolko veci je uz dnes moznych....

adulik76
4. aug 2009

dúfam, že do víkendu mi tá potvora prejde, ja keď začnem, tak neviem, kedy prestať 😒

nelia
4. aug 2009

Orsul, veď presne to... síce si neužije tehotenstvo, ale potom sa to puto takto vytvorí.. a že malá bola veľmi vyplašená zo začiatku (zobrali si ju ako 6-týždňovú), lebo 9 mesiacov bola zvyknutá na hlas svojej biologickej matky.. no a tá žena to riešila tak, že ju mala stále zavesenú na sebe (na hrudníku v nejakom nosítku), aby cítila jej tlkot srdca a tak, proste, aby bola vždy pri nej... tej malej to trvalo 4 mesiace, kým sa "osmelila".. no bol to fakt pekný článok, aj slzy mi vhŕkli do očí 😔 .. a mimochodom tá žena, čo si to malé adoptovala, mala už 2 veľké dcéry, ale cítila strašnú potrebu pomôcť nejakému nechcenému dieťaťu... no fakt krásne 😔

sincerity
4. aug 2009

nel... no to by bola parada 😀

Boze ja sa kazdy den modlim, aby som adopciu riesit nemusela.... 😔 a moj muz je zasadne proti... takze tak 😔

orsulka
autor
4. aug 2009

tak a ja s nou zacinam pomaličky zaoberat...resp...myslim na to už tak zo rok.....my sme obaja za.....ale fakt asi ako poslednu možnosť......

mne vcera zomrel kamarat..... 😢 😢 😢 nemal ani 40....... ale verim, že už mu je lespie....a to este neviem kedy bude pohreb 😔 😔

sincerity
4. aug 2009

ja by som rada adopciu riesila.... ale nie preto ze musim.... /lebo sa nam nepodarilo mat svoje/ ale skor preto, ze chcem... to by bolo uplne ine....

orsul.... dolezite je, aby ste to chceli obaja
orsul... je nam luto kamarata 😔

orsulka
autor
4. aug 2009

ja viem...je to fakt smutne..........

nelia
4. aug 2009

Orsul, to mi je ľúto 😔 že 40, veď to je ešte strašne málo.. ☹

No my by sme obaja súhlasili s adopciou, ale tiež to beriem ako poslednú možnosť.. dúfam, že IVF nám pomôže mať vlastné 😔

adulik76
4. aug 2009

orsul, neviem, čo povedať, ale ak bol chorý, tak mu je už teraz dobre

... a čo sa týka adopcie, ešte nechcem na to myslieť, verím IVF a určite sa nám teraz KET podarí 😵

sincerity
4. aug 2009

ved to aj my dufame ....

adu, orsul, nel, ivkaj... no tato jesen bude plodna urcite 😀

orsul... este otazocka: koho budu ti psy vlastne?
a tiez aky je v podstate plan?

ivkaj
4. aug 2009

Ahojte;o)

Ufff, tak se mi vás podařilo dočíst. Hlásím že šéfová je skoro na dva týdny pryč, takže bude poněkud klidněji 😎

Sincer tu tuším vzpomínala ovu testy.
Pár jsem jich vyzkoušla, ale na mě je to poněkud náročnější než měření. Před testováním by se na dvě hodiny měl omezit přísun tekutin a testovat by se mělo ve stejnou hodinu (takže jsem si v práci hlídala od kdy nepít a pak se potají plížila s kelímkem na záchod 😅 ) A po pravdě jsem pořádné čárky viděla jen na testu za 50Kč (což když by se mělo testovat obden nebo denně leze docela dost do peněz).

Orsul, voda nevadí. Jestli ji je odkud nanosit, tak tam přeci budeme mít chlapi, tak ať se postarají 😉
A jaký je tedy vlastně program na naše stretko?

Ehmm, a co se týká vaření, tak můj manžel se teda ničím neblískne. Ale umí uvařit čaj k snídani 😎

A jinak k mrše po IVF. ke mě dorazila v sobotu po 22dnech 😝 Doufám, že to byla jen vyjímka 😨

nelia
4. aug 2009

Ivka, ahoj stratená duša 🙂 .. no podľa mňa Ti mrcha dorazila preto, aby sa zladila s našou mrchou, teraz ju máme fakt všetky rovnako.. teda neviem ako je na tom Lilienka, ale tá podľa mňa po príchode z Bulharska mrchu mať už ani nebude 😅
Sincer, podľa mňa kľudne zober toho hava, bude nás mať kto zabávať 🙂
Počkáme na vyjadrenie našej "organizátorky", ale podľa mňa je program nasledovný: raňajky.... mojito, mojito, mojito.... obed... mojito, mojito, mojito.... večera 😉 😀 .. a medzitým budeme kecať a spoznávať sa 😀 .. ale nie, teraz vážne.. Orsul, dá sa tam ísť aj na nejaké prechádzky v prírode a tak?

sincerity
4. aug 2009

ivkaj... vdaka za info.... no povedala som si ze tusim skusim aspon par krat.... uvidim, skusim

dajte vediet, komu by popripade ten pes vadil... v ziadnom pripade ho nevezmem ak by mal niekoho obmedzovat alebo tam robit rozbroje...

nelia
4. aug 2009

U nás totálne leje... Orsul, tam ešte stále nič? 😕
Sincer, ako som písala vyššie, nám ten pes vôbec nevadí.. naopak, máme psov moc radi 🙂 Moja polovička mi chce jedného kúpiť, ale ja ho od toho odhováram, lebo by mi ho bolo v byte ľúto.. ale aký je on tvrdohlavý, nedá si povedať 😠 , takže neviem, ako to celé dopadne 😕

ivkaj
4. aug 2009

Tak za sebe hlásím, že nám teda pejskové nevadí (teda pokud to nejsou nějací protivové) 🙂

Půjdeme i na nějaký ten výlet (bojnice zámek nebo zoo)?

sincerity
4. aug 2009

nel, ivkaj vdaka 😉
ja som tiez zvedava ze co a ako s planom... do zoo a do hradu pes nemoze... ale lax hovorila, ze ona by do hradu nesla urcite a zoo tiez asi nie, takze by pockala bud niekde na chate, alebo by sme presli mesto so psom a s lax a tymi, ktori by tam nesli... a pockali niekde na pivku...
ved uvidime co napise orsul

adulik76
4. aug 2009

no, pokiaľ ma ten pes nezožerie, tak aj ja mu dám pokoj 😀

sincerity
4. aug 2009

adu... to nehrozi myslim 😀

nelia
4. aug 2009

Adu 😀

sincerity
4. aug 2009

no adu... len aby mi ta Lila po tom vikende niekam nezmizla 😀

orsulka
autor
4. aug 2009

😀 😀 😀 😀 joooooooooooooj...babule..toto je vesela kopa.....

adu.... 😀 😀 😀 😀 😀

takže....psiky su najitelov chaty...VILKA A LADKY.... fakt netusim ci tam budu...a obaja.....ale vždy ked tam sme tak retriever BEKY tam je s nami.....a mala LILI - niekedy...uvidime..... len nech by sa spolu hrali ak su to podobne rasy, a nie aby sa bili.....ja sa tak v spikoch nevyznam, tak neviem ...na zvaženie moje Twinsky krásne!!! oki ???? 🙂

Chvojnica, dedinka je v prirode, da sa ist kam len budete chciet, prechádzaž sa od-do.....Vilo to tam ma prechodene takže vam poradi bez problemov.....
v sobotu nie je problem ist do Bojnic, zamok ZOO - len presun určite autami, podla toho kto bude chciet ist....kto nie ostava na chate, na pive, na prechadzke....
chcela by som, aby sme si to tam vsetci užili ako minidovcu s tym, že bude každy robit co bude chciet a ako sa možno aj spoločne dohodneme....a ked sa nam nebude chciet ist do Bojnic , tak pojdeme spolu niekam na prechádzku, ked nie na prechádzku tak do Bojnic.....a možno nikam.....

takže o tej 18,00 hod...stretko na pumpe OMV, ktorá je hned pri vstupe do Prievidze na pravej strane, pokial prichádzate od Blavy, Zvolena, B.B, KE, Praha..... 😉
dojde niekto od Martina, Ziliny?????? myslim, že ani nie......

potom sa presunieme na Chvojnicu na chatu, večerny program - ako už spominala nel: mojito....
v sobotu po ranajkach -obede - podla toho ako sa bude vstávať 🙂))))))) dohoda co dalej...... budeme grilovat..... a tak....

PS: este stale neprsalo 😠 😠 😠 tak to trosku už posunte!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pliiiiis

orsulka
autor
4. aug 2009

pardon........hahahah......malo byt : v psikoch nevyznam.....nie v spikoch nevyznam....

sincerity
4. aug 2009

retriever beky je koho? a ta Lili? to neni moja lili ze? To su vasi orsul?
no ved ten plan sa mi paci 🙂
no tu to uz ustupuje, snad to tam dorazi.

ivkaj
4. aug 2009

Orsul, ty jsi zlatá, aspoň můžu program zkopírovat manžovi. Je zvědavý jako opička ;o)

orsulka
autor
4. aug 2009

zopakujem znovu.....beky a lili.....su majitelov chaty...Vila a Ladi.....oni su manželia......myslim vilo a lada...nie tie psi 🙂)))

tvoja LIli...zhoda náhod mien 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
4. aug 2009

ivkaj.....kludne kopiruj, aj tak si myslim, že sa dohodneme na mieste....co chceme robit a kde chcem byt a podobne.....oki?????

sincer..................nedorazilo nic.....to je sila........

sincerity
4. aug 2009

orsul 😀 😀 😀 ja som to nejak nepochopila - uz tomu rozumiem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre