• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
Super konverzácia, baby... fakt :grinning: :grinning: ... chechtám sa tu nad PC :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: namiesto toho, aby som pracovala..
Orsul, takže u vás je "replučko"????? :confused: :confused: :grinning: :grinning:
Adu, alebo toto: snažíme sa UŽ!! 2 mesiace, ale tá druhá čiarka je veľmi slabá...
4. aug 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ani nie.....ale ani neviem prečo, niektore tvoje "hlášky" ma vždy rozveselia...... :grinning: :grinning: a potom take vyci pustam do eeeteru..... :grinning: kasu som nejdela ani napamatam.....už duplom nie ftipnu :wink:
4. aug 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sincer, presne ako hovoríš.. ja som trpezlivý človek, ale pri takých ľuďoch človek raz-dva stratí nervy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
replučko....a frakturujem...už bolo tiež, priamo na fakture......:slight_smile:))))) aj ja sa bavim.... :grinning: :grinning: :grinning:

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že frakturuješ.. to akože lámeš niekomu ruky a nohy??? :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 13:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hahahahahahaha......a este chcem,aby mi aj zaplatili .-))))))))))))))))))))))

už ma mrle žeru.....

PS...uhorky este stále nemam...to len tak na okraj..........dalsi termin štvrtok..... :wink:
4. aug 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne, verím tomu, že uhorky dorazia, keď tam budeme my :grinning: ..... akoby náááááááhodou to tak vyjde
4. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v piatok ich možem....vieč co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning:
4. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
súhlasím s Adulik... takže program na víkend máme zaručený :slight_smile: :slight_smile: ... a Orsulka nebude zavárať sama - veď tak si to chcela, neeeeeeeee???? :wink: :slight_smile: Orsul, nemám si pribaliť do kufra aj nejaké nakladačky?
4. aug 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nel...nakladačku dostaneš, ak nejaku nabališ! :grinning: :grinning: :grinning: toto si musim vyriešiť sama.... :grinning: :grinning:
v tescu...maju...a tak asi po 23 Sk....v najhorsom pripade kupim zo 5 kartonov a vybavene :slight_smile:))))))))
4. aug 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul :grinning: :grinning: :grinning: už sa chceš aj biť? To teda dopadneme :grinning: :grinning:
A v Prievidzi nie sú trhy so zeleninou? radšej to kúp tam ako v tescu, nie? tam majú určite viac čerstvé... síce možno aj drahšie, neviem..
4. aug 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaká si ty len šikulka, orsulka :sweat_smile:
4. aug 2009 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsulka, teraz ma napadlo, že nám potom napíš do IP Tvoje tel.č., keby sme netrafili alebo taaaaaaaaaaak... určite trafíme, lebo sme všetky šikulky, ale pre istotu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to len preto pisem, že som videla akciu ked som bola v Tecsu.....a drahy si bral na splav zo sebou jeden taky pohar, kedže este nemáme svoje....tak sa ho opytam, že ake boli :grinning: a potom zavarim svoje :wink:
4. aug 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby idem domov....operiem a zavesim pradlo na balkon, nech prilákam ten dážd......sincer mi nic neposlala :pensive:

cafkoooooooooooo :wink:
4. aug 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, veru, orsul, bonzni nám svoje číslo :sweat_smile:
4. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale posielala som.... len sa to niekde medzi nami zvrtlo a vratilo k nam.... ci to ta tvoja kamca neodplasila, jak pisala na fejsi....

veru napis, mi sice budeme mat tu babiznu, co nam to bude vypravat cez gps.... no ale jeden nikdy nevie.... :sweat_smile:
4. aug 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ale ved možem uplne v poho aj takto.....myslím o ciselko....piste alebo sa ucte naspamat....0907 888 484
:wink:
4. aug 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko, pozrela som si predpoveď počasia, má opäť pršať, beriem si dáždnik :sunglasses:
5. aug 2009 o 04:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence :wink:
Vas niekedy citat :grinning:
adu.... ty fakt nemozes spavat.... ved to je nekrestansky cas..... a to pises z domu ci z prace?
mne dnes nejak huci v hlave, spala by som....
5. aug 2009 o 06:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
z domu, čo by som robila o takom čase v robote? :confused:
5. aug 2009 o 06:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to ta napadne z domu si rano zapinat pc? Co nejdes teda na chvilu este podriemat?
5. aug 2009 o 06:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak to ani nebudem hovoriť, že ráno robím brušáky :sweat_smile:
5. aug 2009 o 06:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: adu! tak to ta teda obdivujem.... ja som rano neni schopna nic okrem nakrmenia mojho zverinca.....
5. aug 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som na to tiež nepristúpila dobrovoľne, ale musela som sa prinútiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja by som sa teda neprinutila.... a este tak skoro rano! To budes praktizovat aj cez vikend ci si das volno?
5. aug 2009 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cez víkend si dávam voľno, vlastne to nebol ani môj nápad, ale muž ráno cvičí, tak som sa len pridala :dizzy_face:
5. aug 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda.... takto si vy dvaja teda cvicite rano, pekne. ChvalaBohu, ze ja to nemusim /teda aspon si myslim, ze nemusim/ lebo na to by som nemala volu.... je to obdivuhodne.

Baby, uz iba dvakrat sa vyspime a vidime sa!
5. aug 2009 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dobrô...........ja som robila brusaky zas vecer vcera...tak trochen svalovka,ale len trosku.....:slight_smile:

a kde hlasili ten dažd?????????? to by som rada vedela, lebo u nas vcera ani kvapka......ale ked som poobede pozeral s balkona smer Chvojnica, tak sa mi videlo, že tam by mohlo pršat.....ale neviem...neviem....
5. aug 2009 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko :slight_smile:
Orsulka, už Ťa mám v mobile :slight_smile:
Adu, máte môj obdiv.. ráno sa prinútiť cvičiť.. hmm... fakt obdivuhodné.. mne to vydržalo cca. týždeň, keď som začala cvičiť tú mojžišku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a mne sa teda úspešne podarilo dovŕšiť 30 rôčkov :pensive: :sunglasses: .. takže dnes asi nepracujem :grinning:
5. aug 2009 o 07:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok