Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. aug 2009

Super konverzácia, baby... fakt 😀 😀 ... chechtám sa tu nad PC 😝 😀 namiesto toho, aby som pracovala..
Orsul, takže u vás je "replučko"????? 😕 😕 😀 😀
Adu, alebo toto: snažíme sa UŽ!! 2 mesiace, ale tá druhá čiarka je veľmi slabá...

orsulka
autor
4. aug 2009

ani nie.....ale ani neviem prečo, niektore tvoje "hlášky" ma vždy rozveselia...... 😀 😀 a potom take vyci pustam do eeeteru..... 😀 kasu som nejdela ani napamatam.....už duplom nie ftipnu 😉

nelia
4. aug 2009

Sincer, presne ako hovoríš.. ja som trpezlivý človek, ale pri takých ľuďoch človek raz-dva stratí nervy 😝

orsulka
autor
4. aug 2009

replučko....a frakturujem...už bolo tiež, priamo na fakture......🙂))))) aj ja sa bavim.... 😀 😀 😀

😀 😀 😀 😀

nelia
4. aug 2009

že frakturuješ.. to akože lámeš niekomu ruky a nohy??? 😀 😀

orsulka
autor
4. aug 2009

hahahahahahaha......a este chcem,aby mi aj zaplatili .-))))))))))))))))))))))

už ma mrle žeru.....

PS...uhorky este stále nemam...to len tak na okraj..........dalsi termin štvrtok..... 😉

adulik76
4. aug 2009

no jasne, verím tomu, že uhorky dorazia, keď tam budeme my 😀 ..... akoby náááááááhodou to tak vyjde

orsulka
autor
4. aug 2009

v piatok ich možem....vieč co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀

nelia
4. aug 2009

súhlasím s Adulik... takže program na víkend máme zaručený 🙂 🙂 ... a Orsulka nebude zavárať sama - veď tak si to chcela, neeeeeeeee???? 😉 🙂 Orsul, nemám si pribaliť do kufra aj nejaké nakladačky?

orsulka
autor
4. aug 2009

nel...nakladačku dostaneš, ak nejaku nabališ! 😀 😀 😀 toto si musim vyriešiť sama.... 😀 😀
v tescu...maju...a tak asi po 23 Sk....v najhorsom pripade kupim zo 5 kartonov a vybavene 🙂))))))))

nelia
4. aug 2009

Orsul 😀 😀 😀 už sa chceš aj biť? To teda dopadneme 😀 😀
A v Prievidzi nie sú trhy so zeleninou? radšej to kúp tam ako v tescu, nie? tam majú určite viac čerstvé... síce možno aj drahšie, neviem..

adulik76
4. aug 2009

jaká si ty len šikulka, orsulka 😅

nelia
4. aug 2009

Orsulka, teraz ma napadlo, že nám potom napíš do IP Tvoje tel.č., keby sme netrafili alebo taaaaaaaaaaak... určite trafíme, lebo sme všetky šikulky, ale pre istotu... 😝

orsulka
autor
4. aug 2009

to len preto pisem, že som videla akciu ked som bola v Tecsu.....a drahy si bral na splav zo sebou jeden taky pohar, kedže este nemáme svoje....tak sa ho opytam, že ake boli 😀 a potom zavarim svoje 😉

orsulka
autor
4. aug 2009

baby idem domov....operiem a zavesim pradlo na balkon, nech prilákam ten dážd......sincer mi nic neposlala 😔

cafkoooooooooooo 😉

adulik76
4. aug 2009

no, veru, orsul, bonzni nám svoje číslo 😅

sincerity
4. aug 2009

ale posielala som.... len sa to niekde medzi nami zvrtlo a vratilo k nam.... ci to ta tvoja kamca neodplasila, jak pisala na fejsi....

veru napis, mi sice budeme mat tu babiznu, co nam to bude vypravat cez gps.... no ale jeden nikdy nevie.... 😅

orsulka
autor
4. aug 2009

ale ved možem uplne v poho aj takto.....myslím o ciselko....piste alebo sa ucte naspamat....0907 888 484
😉

adulik76
5. aug 2009

dobré ránko, pozrela som si predpoveď počasia, má opäť pršať, beriem si dáždnik 😎

sincerity
5. aug 2009

ahojte dievcence 😉
Vas niekedy citat 😀
adu.... ty fakt nemozes spavat.... ved to je nekrestansky cas..... a to pises z domu ci z prace?
mne dnes nejak huci v hlave, spala by som....

adulik76
5. aug 2009

z domu, čo by som robila o takom čase v robote? 😕

sincerity
5. aug 2009

a to ta napadne z domu si rano zapinat pc? Co nejdes teda na chvilu este podriemat?

adulik76
5. aug 2009

no, tak to ani nebudem hovoriť, že ráno robím brušáky 😅

sincerity
5. aug 2009

😅 adu! tak to ta teda obdivujem.... ja som rano neni schopna nic okrem nakrmenia mojho zverinca.....

adulik76
5. aug 2009

ja som na to tiež nepristúpila dobrovoľne, ale musela som sa prinútiť 😝

sincerity
5. aug 2009

no ja by som sa teda neprinutila.... a este tak skoro rano! To budes praktizovat aj cez vikend ci si das volno?

adulik76
5. aug 2009

cez víkend si dávam voľno, vlastne to nebol ani môj nápad, ale muž ráno cvičí, tak som sa len pridala 😵

sincerity
5. aug 2009

no teda.... takto si vy dvaja teda cvicite rano, pekne. ChvalaBohu, ze ja to nemusim /teda aspon si myslim, ze nemusim/ lebo na to by som nemala volu.... je to obdivuhodne.

Baby, uz iba dvakrat sa vyspime a vidime sa!

orsulka
autor
5. aug 2009

dobrô...........ja som robila brusaky zas vecer vcera...tak trochen svalovka,ale len trosku.....🙂

a kde hlasili ten dažd?????????? to by som rada vedela, lebo u nas vcera ani kvapka......ale ked som poobede pozeral s balkona smer Chvojnica, tak sa mi videlo, že tam by mohlo pršat.....ale neviem...neviem....

nelia
5. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Orsulka, už Ťa mám v mobile 🙂
Adu, máte môj obdiv.. ráno sa prinútiť cvičiť.. hmm... fakt obdivuhodné.. mne to vydržalo cca. týždeň, keď som začala cvičiť tú mojžišku 😝
No a mne sa teda úspešne podarilo dovŕšiť 30 rôčkov 😔 😎 .. takže dnes asi nepracujem 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre