Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
5. aug 2009

Orsul, zato u nás večer brutálne lialo... aj krúpy padali 😒 .. tak som utekala z tanca.. ledva-ledva som stihla dobehnúť domov, trocha som aj zmokla.. a svalovku mám viac z toho behu ako z tanca 😝

sincerity
5. aug 2009

Nel.... veeeeelika gratulacia!!! Nech sa Ti splni vsetko po com tuzis! /najvacsie zelanie asi vieme/ 😀 Hlavne nech sa splni! Nech si stastna!

nelia
5. aug 2009

Sincer, dakujem 🙂

orsulka
autor
5. aug 2009

nelia........vsetko naj...naj...naj.......len verim, že z toho nemás depku jak Rachel v prieteloch, ked dovrsila 30-tku 🙂)))))))))))

adulik bola vcera zas prva, ktorá ma moje ciselko, a hned aj preskusali ci spojenie funguje 🙂)))) a....FUNGUJE 🙂)))) 😉

sincerik...ahojcek.....

adulik76
5. aug 2009

orsul, u nás v army je také heslo: bez spojenia niet velenia - ja sa moc nestotožňujem, lebo moje heslo je: zadarmo ani kura nehrabe 😀

neli, gratulujem a nech sa ti to najväčšie želanie splní hneď dvojnásobne 😵

sincerity
5. aug 2009

adu... no si ty sikovnica, hned musela vyskusat 😀

orsul... tak ako uhorky? Si predstav ze mne mama vcera dotrepala 20 kilo broskyn! Tak sme zavarali..... 😅

tija28
5. aug 2009

ahojte bambulky 😉 ..........tak ja nakoniec s vami teraz na chatu nepojdem, nakolko sa mi prave v tychto dnoch naskytla prilezitost ist na otocku k moru do talianska 🙂 🙂 🙂 kedze tento rok sa mi uz nenaskytne situacia ist za inych podmienok k moru, dufam, ze ma neodsudite, ale pochopite 😎 😎 😎 ........tak vam zelam prijemnu zabavu na chate 🙂

nelia
5. aug 2009

Orsul, Adu, ďakujem... no čo sa depky týka, zatiaľ je to v pohode.. ja si oddepkovávam svoje pri PMS, takže čo mi môže taká 30-ka 😎

nelia
5. aug 2009

Tija, škoda... ale my to chápeme 😉 ... a nabudúce si vítaná 😅 Tak si krásne uži dovolenku 😎

adulik76
5. aug 2009

tija, aký bol splav?

tija28
5. aug 2009

nelia - diky...........ono to sice dovolenka moc nebude, lebo idem len ako sofer, ale ja som vdacna aj za par hodin pri morecku, lebo uz v pondelok musim byt na SVK 😉 tak to tam poriadne roztocte a aj za mna 😀

orsulka
autor
5. aug 2009

tijuska......tak skodaaaaaaaaaaaaaaaaaa ☹ ☹ ☹ ale zas nadruhej strane ti doprajem more, lebo ja sa ho už neviem dockat.......ale pripijeme si na tvoju stastnu cestu tam aj spat 🙂)))

moje heslo: kym njede o život, ide o hovno!!!!!! 😉

raz som zavarila 7 pohárov broskyn....vsetky do jedneho sa pokazili.....nikdy viac.....

uhorky....budu zajtra!!!!! 😀 😀 😀

tija28
5. aug 2009

adulik - tak splav dopadol uzasne perfektne.........pocasie bombove - ukazkove, len ja som dostala pol hodinku pred splavom mrchu, a mala som ju po cely cas na splave, ale ani to ma neodradilo si ho naplno uzit 😀 😀 😀

orsul - tak tie uhorky Ti veru nezavidim, ale tu dovcu veru aj ano 😉

sincerity
5. aug 2009

orsul... sikovnica.... 😀 no ja tiez len pozeram ako to mama robi, ja som skor umyvala pohare, supala, odkostkovavala.... premieru zavarania budem mat asi az o rok o dva.... 😅 tak veru neviem ako to dopadne...

nelia
5. aug 2009

Orsul a ty ideš k moru? Ani si sa nám nepochválila... kedy a kam?
Neviete, kedy sa má vrátiť Lilienka? Ona by mala dojsť na stretko, nie?

orsulka
autor
5. aug 2009

nel...ale...ale...ale.....už som to tu pisala predsa, že ideme 19.8. do Ljublany....a 21.8. tak na 6 dni na Krk....a potom dom......

nop Lili by mala dofčat z dovolenky tak na knap, aby stihala stretko....pocitam tak dnes by sa mohla vratit????? ale neviem isto.........

ja mám inak dnes utorok.......a sef mi vravi...noooo, ale už je streda MOnikaaaa 😕 😕
😀 😀 😀 😀

sincerity
5. aug 2009

ja mam pocit, ze orsul spominala, ze ide niekam do slovinska 😅 pokial som to nedomylila.... ci Srbsko to bolo 😅 ?
No Lil by tusim mala prist tesne pred stretkom.... ale tiez neviem presne, mam v tom tak trochu chaoz....

ivkaj
5. aug 2009

Ahojte, já se po ránu zakecala s kolegyní. Včera jí definitivně potvrdili, že to co u ní proběhlo dva týdny zpátky byl potrat. Naštěstí nemusí na žádné číštění a bere to vcelku statečně (aspoň se tak tváří). Takže jsme naplánovaly bowling na který teď už zase může.

Jo a dnešní dotaz mého manži je: Jak se vlastně na té benzince poznáme? 😀

sincerity
5. aug 2009

ivkaj..... nejak si nespominam na kolegynu.... asi som to prehliadla.... pozdrav ju od nas a ze jej prajeme vela sily 😔

no a k tomu dotazu.... teda ja osobne si myslim, ze Vas spoznam, ved mate vsetky fotky 😀

orsulka
autor
5. aug 2009

ivkaj...ahoj...tak ani ja si nespominam, asi si nepisala, že sa niečo dialo, alebo som to prehliadla aj ja 🙂 🙂

myslim, že si pozapisujem vsetky vase telf. cisla........a potom tak okolo 18,10....dam nejaku konferenciu hovorov týchto cisel........a vsetci ktorým práve v tej chvili zazvoni telf......idu na chatu
😀 😀 😀 😀

ona ta pumpa nie je najk obrovska, takže podla mna sa tam uvidime.....a vas s tou ceskou PSZ spozname urcite 🙂))))

budem na auticku, mala cierna Fabia..... PD 289...dalej si nepamatam 🙂))))

dalsie návrhy?????? biele karafiáty????????? novy cas v ruke???????? balony???? 😀

labutienka
5. aug 2009

Dobré ránko babulky 🙂

najprv vás tu poprskám

prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk prsk

včera tu v blave nenormálne lialo celý deň, tak som si v práci spravila taký pohodový deň a reku že vám napíšem a ako na potvoru mi nešiel KONISKO škaredý 😠 a celý deň nešiel, ale vidím, že vám išiel. tak to asi kvôli tomu daždu 😕 😠

vidím, že sa máte dobre a prípravy sú v plnom prúde 🙂

orsulka
autor
5. aug 2009

sincer...ja som v tomto tak trosku debil....ja poznám tolko tvari.... 😀 😀 že teda ja soobne sa nezarucim za spoznanie s fotky.....no.......hlavne čo sa Adu týka..... 😀 😀 😀

orsulka
autor
5. aug 2009

labutienka...ahojcek........takže vydovolenkovaná, oddýchnutá...plná energie..... 🙂 🙂
tak nas nepridete ani pozriet???? na nejaký sobotný výletik, že by ste si dali????? hmmmmm???????
a co kontrola??? bola nejaká????????

ivkaj
5. aug 2009

Noo, tak já sem si myslela, že nás podle SPZ poznáte ;o)

Orusl, ale číslo na tebe by se hodilo, pro případ, že zakufrujeme 😎

O kolegyni jsem nepsala. Ona mi přišla z toho těhotenství spíš taková nenadšená (ani nepřestala kouřit i nějaké to pivko si dopřála) navíc měla ještě na letošek nějaké plány a to by se jí zkomplikovalo. No a tak to asi příroda vyřešila za ni 😔

adulik76
5. aug 2009

orsul, čo máš proti mne????? spoznáš ma tak, že z auta s trenčianskou značkou vystúpi jedna malá guľa s pekným chlapíkom po boku 😅

ivkaj
5. aug 2009

Já nepoznám trenčianskou značku ;o)

sincerity
5. aug 2009

labu.... vdaka 😉 ako? ranne nevolnosti mavas?

orsul.... no ja som za karafiaty kludne 😀 len aby nam nepodochli... alebo si dajme vsetky tricka rovnakej farby!

no ivkaj.... priroda naozaj niekedy vie, co robi....

labutienka
5. aug 2009

no kontrola ešte nebola, až budúci štvrtok 1. ultrazvuk. tak sa vytešujem z celej mojej situácie 🙂 a dávam si pozor, v práci skoro nič nerobím, doma skoro nič nerobím a tak 😀 ale už musím čosi doma porobiť najneskôr cez víkend, lebo doma prachom zapadneme 😀

adulik - orsul nemá isto nič proti tebe, ona isto myslela, že z tvojej fotky ťa jednoducho neni možné spoznať 😉

labutienka
5. aug 2009

sincer - chvalabohu mi (aspoň zatiaľ) nič neni. jesť mi chutí, bruško sa mi zväčšilo 😀 tak ho trošku vťahujem, ináč ho mám vypučené ako v 4.-5.mesiaci 😀 😀 😀 dnes som si dala voľné tričko, tak ho nemusím vťahovať 😝
aj snž si zmením až po ultrazvuku, keď uvidím srdiečko/a 😉

sincerity
5. aug 2009

adu... no mozno by bolo lepsie prist v tych maskacoch rovno z roboty, to by sme ta spoznali urcite!

labu... veru treba si davat pozor a nic nerobit... ved praca neutecie 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre