• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

26. septembra 2013 
tak, tak, sincer, moja reč :grinning:
5. aug 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul.. I am sorry :pensive: :pensive:.. idem sa hanbiť do kúta, že som to prehliadla... a my sme boli tiež na Krku :sweat_smile: :sweat_smile:
Ivkaj, ja si spomínam, že si písala, že kolegynka je tehu, ale nie je z toho moc happy... tak sa to vyriešilo... hmm
A Adulik predsa spoznáme podľa toho, že bude mať auto plné masla :grinning: :grinning: :grinning:
Ivkaj, Orsul nám dnes ráno napísala svoje tel.č., tak pozri vyššie.. asi si to prehliadla.
Labutienka, ahoj :slight_smile: Ako sa máš? Nejaké príznaky sa už objavili?
5. aug 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labu, tak si mi odpovedala skôr ako som sa stihla opýtať :wink: :grinning:
5. aug 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sú aj iné príznaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: v noci chodím 1-2krát cikať, ešte šťastie, že nemám problém znovu rýchlo zaspať :grinning: a kozy ma bolia, keď ležím, v noci sa budím, keď si ich priľahnem :grinning: už som si aj novú podprdu musela kúpiť, takú že soft, len bavlnenú, lebo inú neoblečiem, ma to tlačí všade. ale ja som nesmierne šťastná môjmu stavu :slight_smile: isto ma chápete :wink: a ani si neviete predstaviť, ako veeeeľmi veľmi veľmi vám to prajem :slight_smile:

jeeeej a ozaj nelia, všetko všetučko najlepšie k dnešným okrúhlym narodkám :wink: ale najviac z celého môjho a bábätkového srdiečka ti prajem len to jediné - voňavé ružové bábätko :wink:
5. aug 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Labutienka, si zlatá... díky moc :slight_smile: Ja Ťa veru chápem.. podľa mňa ani jedna z nás nebude nadávať na tehu nevoľnosti, lebo za to toľko bojujeme a tak moc si to prajeme, že to nejako určite vydržíme... bodaj by to už bolo :pensive:
5. aug 2009 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to pochopila, orsul, že si mierila na moju fotku :wink:
5. aug 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Omluvte moji lehkou demenci :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Číslo jsem našla, vyzkoušela spolejí, tak snad se Orsulka moc nevyděsila :slight_smile:

Nelia, ty naše mládě :grinning: Gratuluju k narozeninám a přeji jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Možná to zní jako klišé, ale my víme, že je to pro nás důležité :slight_smile:

Labutienka,děkujeme prskance;o) Si zlatá :dizzy_face: A hlavně na sebe dávej pozor!
5. aug 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj, spolejí ??????????? čo si dnes pila ? :grinning:
5. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adu...tak to som rada, lebo už som sa chcela nahnevat, že si myslíš, že proti tebe nieco mam......ale ty aj v albumiku nemas svoju fotečku, len Lin a draheho.....

potvrdujem Ivkaj, ADULIK...spojenie naviazane :slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))) aj cez sms :slight_smile:)))
5. aug 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivkaj :grinning:
ja som adu videla na tej markize, tak preto asi nemam zmatok .... :grinning:
5. aug 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som už aj zabudla, že som bola v telke, asi preto, že to pre mňa nebolo dôležité :dizzy_face:

orsul, mala som tú vetu podporiť ešte smajlíkmi, aby bolo jasné, že som to myslela zo srandy.
5. aug 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ivkaj, děkuji :slight_smile: :slight_smile: :wink:
Orsul, idem Ti napísať SMS, lebo i já chci spolení :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neli, ty máš dnes právo, ba povinnosť si niečo chlipnúť...... a potom môžeš mať aj spolejí :grinning:
5. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nel.....a nech ti nikto nič dnes nedáva robit, ano v praci ani doma!!!!!......veget.... :slight_smile:
kde je ta sms?????????? :confused: :grinning:
5. aug 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra baby, vy ste asi pili skoro všetky :grinning: :grinning: :grinning: čo príspevok to nejaká chybička :grinning: :grinning: :grinning: alebo žeby nejaký koníkovský škriatok? :confused: :grinning:

ale kľudne len tak ďalej, aspoň sa nasmejem :wink:
5. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím, že jedine adulik píše bez chyby. Adulik máš na dnes 1* :slight_smile:
5. aug 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja pisem s chybami? Boze a kde zase? :confused:
5. aug 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sincer, ty asi tiež nie, tak aj ty máš 1* :grinning:

ale to je milé, dievčatá, že ste si hneď takto z rána pripili na neliine narodeniny :wink: :grinning:
5. aug 2009 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adu, asi Ťa vezmem za slovo a niečo si chlipnem.. ale až po práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: .. inak ako na potvoru mám dnes veľa roboty.. a to som nechcela pracovať :angry: :angry:
Labu, preklepy sú dnes trendy... :grinning:
5. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nelia..................POTVRDENEEEEEEEEEEEEE :grinning:

labu.....chlasceme na nelkine narodky...:slight_smile:))))))) teraz každá sama, ale cez vik sa spolocne "zrubeme" ...hihihihihihihihihihih
5. aug 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Orsul :grinning: :grinning: .. ja budem rúbať drevo... vieš, ja slušné dievčatko :pensive: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fúúú, ja sa zrúbať nemôžem :frowning2: nuž čo už... aj na svoje narodky o 3 týždne a o 3 dni budem o len vode :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ja to vydržíííííííííííííím, veď som nejaký partizán, nie? :wink: :grinning:
5. aug 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja moc nemôžem chľastať, nám tu dávajú stále fúkať :stuck_out_tongue_closed_eyes:

dnes som si vzala dáždnik ........ a neprší
5. aug 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis adu... to sa vola zakon schvalnosti....
5. aug 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...už vyše pol hodiny ma tu umárajú hlady, a to som o desiatej zjedla jogurt :confused: ale už je jedenáááááááásť a ja môžem ísť papaaaaaať. DOBRÚ CHUŤ!!! :grinning:
5. aug 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labu....tak ja napodobne..zjedla som jogurt asi o 9,00 a už mi škvŕka v bruchu.....podotýkam, že ja nie som tehu :grinning: :grinning: :grinning: ale tebe dobru chut :slight_smile:))))

ivkaj...ty prinesies to drevenne uhlie,alebo mam kupit??????
5. aug 2009 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
orsul! tak ja som do faktury napisala namiesto "trzba" ze "truba" som si zamenila jaxik u zo z :grinning:
5. aug 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze... uz aj ja pisem sprostosti ... ma tam byt u SO s :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sincer....hihihihiih....
taký den podobny som mala vcera......napisala som na fakturu: Frakturujeme Vám...... :grinning: :grinning: :grinning:

dalsia vec...kolko prinesiete tej zeleniny??????? a co konkretne????? tiež aby som vedela ci kupit abo ani nie......
kava...bude stacit neska?????alebo niekto pije aj zalievanu???????
5. aug 2009 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, keď sme pri tých preklepoch, nedá mi nespomenúť: prišlo nám nariadenie kvôli teplám a u nás sa z toho muselo robiť ďalšie nariadenie a bola tam veta asi tohoto znenia:
- zabezpečiť vetranie chodieb prirodzením alebo umelým vetraním..... samozrejme, v slove "prirodzeným" bola hrubica a čo z toho vzniklo - prirodzenie :grinning: :grinning: :grinning: - tak sa na tom rehním dodnes, lebo nikto si to nevšimol len ja :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok