Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😃 😃 😃
labutienka
5. aug 2009
tak, tak, sincer, moja reč 😃
nelia
5. aug 2009
Orsul.. I am sorry |-| |-|.. idem sa hanbiť do kúta, že som to prehliadla... a my sme boli tiež na Krku :-N :-N
Ivkaj, ja si spomínam, že si písala, že kolegynka je tehu, ale nie je z toho moc happy... tak sa to vyriešilo... hmm
A Adulik predsa spoznáme podľa toho, že bude mať auto plné masla 😃 😃 😃
Ivkaj, Orsul nám dnes ráno napísala svoje tel.č., tak pozri vyššie.. asi si to prehliadla.
Labutienka, ahoj 🙂 Ako sa máš? Nejaké príznaky sa už objavili?
nelia
5. aug 2009
Labu, tak si mi odpovedala skôr ako som sa stihla opýtať 😉 😃
labutienka
5. aug 2009
ale sú aj iné príznaky :-p v noci chodím 1-2krát cikať, ešte šťastie, že nemám problém znovu rýchlo zaspať 😃 a kozy ma bolia, keď ležím, v noci sa budím, keď si ich priľahnem 😃 už som si aj novú podprdu musela kúpiť, takú že soft, len bavlnenú, lebo inú neoblečiem, ma to tlačí všade. ale ja som nesmierne šťastná môjmu stavu 🙂 isto ma chápete 😉 a ani si neviete predstaviť, ako veeeeľmi veľmi veľmi vám to prajem 🙂

jeeeej a ozaj nelia, všetko všetučko najlepšie k dnešným okrúhlym narodkám 😉 ale najviac z celého môjho a bábätkového srdiečka ti prajem len to jediné - voňavé ružové bábätko 😉
nelia
5. aug 2009
Labutienka, si zlatá... díky moc 🙂 Ja Ťa veru chápem.. podľa mňa ani jedna z nás nebude nadávať na tehu nevoľnosti, lebo za to toľko bojujeme a tak moc si to prajeme, že to nejako určite vydržíme... bodaj by to už bolo |-|
adulik76
5. aug 2009
ja som to pochopila, orsul, že si mierila na moju fotku 😉
ivkaj
5. aug 2009
Omluvte moji lehkou demenci :-p

Číslo jsem našla, vyzkoušela spolejí, tak snad se Orsulka moc nevyděsila 🙂

Nelia, ty naše mládě 😃 Gratuluju k narozeninám a přeji jen to nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí a lásky. Možná to zní jako klišé, ale my víme, že je to pro nás důležité 🙂

Labutienka,děkujeme prskance;o) Si zlatá x-) A hlavně na sebe dávej pozor!
adulik76
5. aug 2009
ivkaj, spolejí ??????????? čo si dnes pila ? 😃
orsulkaautor
5. aug 2009
adu...tak to som rada, lebo už som sa chcela nahnevat, že si myslíš, že proti tebe nieco mam......ale ty aj v albumiku nemas svoju fotečku, len Lin a draheho.....

potvrdujem Ivkaj, ADULIK...spojenie naviazane 🙂))))))))))))))))))))))))))))) aj cez sms 🙂)))
sincerity
5. aug 2009
ivkaj 😃
ja som adu videla na tej markize, tak preto asi nemam zmatok .... 😃
adulik76
5. aug 2009
no, ja som už aj zabudla, že som bola v telke, asi preto, že to pre mňa nebolo dôležité x-)

orsul, mala som tú vetu podporiť ešte smajlíkmi, aby bolo jasné, že som to myslela zo srandy.
nelia
5. aug 2009
Ivkaj, děkuji 🙂 🙂 😉
Orsul, idem Ti napísať SMS, lebo i já chci spolení 😃 😃
adulik76
5. aug 2009
neli, ty máš dnes právo, ba povinnosť si niečo chlipnúť...... a potom môžeš mať aj spolejí 😃
orsulkaautor
5. aug 2009
nel.....a nech ti nikto nič dnes nedáva robit, ano v praci ani doma!!!!!......veget.... 🙂
kde je ta sms?????????? =-) 😃
labutienka
5. aug 2009
sakra baby, vy ste asi pili skoro všetky 😃 😃 😃 čo príspevok to nejaká chybička 😃 😃 😃 alebo žeby nejaký koníkovský škriatok? =-) 😃

ale kľudne len tak ďalej, aspoň sa nasmejem 😉
labutienka
5. aug 2009
myslím, že jedine adulik píše bez chyby. Adulik máš na dnes 1* 🙂
sincerity
5. aug 2009
a ja pisem s chybami? Boze a kde zase? =-)
labutienka
5. aug 2009
sincer, ty asi tiež nie, tak aj ty máš 1* 😃

ale to je milé, dievčatá, že ste si hneď takto z rána pripili na neliine narodeniny 😉 😃
nelia
5. aug 2009
Adu, asi Ťa vezmem za slovo a niečo si chlipnem.. ale až po práci :-p .. inak ako na potvoru mám dnes veľa roboty.. a to som nechcela pracovať ]-( ]-(
Labu, preklepy sú dnes trendy... 😃
orsulkaautor
5. aug 2009
nelia..................POTVRDENEEEEEEEEEEEEE 😃

labu.....chlasceme na nelkine narodky...🙂))))))) teraz každá sama, ale cez vik sa spolocne "zrubeme" ...hihihihihihihihihihih
nelia
5. aug 2009
Orsul 😃 😃 .. ja budem rúbať drevo... vieš, ja slušné dievčatko |-| :-p 😃 😃
labutienka
5. aug 2009
fúúú, ja sa zrúbať nemôžem 😞 nuž čo už... aj na svoje narodky o 3 týždne a o 3 dni budem o len vode :-p ale ja to vydržíííííííííííííím, veď som nejaký partizán, nie? 😉 😃
adulik76
5. aug 2009
no, ja moc nemôžem chľastať, nám tu dávajú stále fúkať :-p

dnes som si vzala dáždnik ........ a neprší
sincerity
5. aug 2009
vidis adu... to sa vola zakon schvalnosti....
labutienka
5. aug 2009
...už vyše pol hodiny ma tu umárajú hlady, a to som o desiatej zjedla jogurt =-) ale už je jedenáááááááásť a ja môžem ísť papaaaaaať. DOBRÚ CHUŤ!!! 😃
orsulkaautor
5. aug 2009
labu....tak ja napodobne..zjedla som jogurt asi o 9,00 a už mi škvŕka v bruchu.....podotýkam, že ja nie som tehu 😃 😃 😃 ale tebe dobru chut 🙂))))

ivkaj...ty prinesies to drevenne uhlie,alebo mam kupit??????
sincerity
5. aug 2009
orsul! tak ja som do faktury napisala namiesto "trzba" ze "truba" som si zamenila jaxik u zo z 😃
sincerity
5. aug 2009
boze... uz aj ja pisem sprostosti ... ma tam byt u SO s 😃 😃 😃
orsulkaautor
5. aug 2009
sincer....hihihihiih....
taký den podobny som mala vcera......napisala som na fakturu: Frakturujeme Vám...... 😃 😃 😃

dalsia vec...kolko prinesiete tej zeleniny??????? a co konkretne????? tiež aby som vedela ci kupit abo ani nie......
kava...bude stacit neska?????alebo niekto pije aj zalievanu???????
adulik76
5. aug 2009
no, keď sme pri tých preklepoch, nedá mi nespomenúť: prišlo nám nariadenie kvôli teplám a u nás sa z toho muselo robiť ďalšie nariadenie a bola tam veta asi tohoto znenia:
- zabezpečiť vetranie chodieb prirodzením alebo umelým vetraním..... samozrejme, v slove "prirodzeným" bola hrubica a čo z toho vzniklo - prirodzenie 😃 😃 😃 - tak sa na tom rehním dodnes, lebo nikto si to nevšimol len ja 😃 😃